Chcesz założyć nowego bloga, zmienić dostawców hostingu lub przenieść się z WordPress.com? pozwól nam to ułatwić dla Ciebie. Nasi przyjaciele w Bluehost zgodzili się zaoferować wszystkim użytkownikom WPBeginner ograniczoną ofertę czasową: 60% zniżki i bezpłatna nazwa domeny.

Bluehost 2.95 Special

Ta super ekskluzywna oferta wygasa w lipcu 26th ,2016 (11:59 PM MST) i jest oferowana tylko przez WPBeginner.

Możesz rozpocząć swój blog za jedyne $2.95 / miesiąc, który jest ich najniższa cena w historii → Zgłoś tę ofertę ←

Dlaczego Bluehost? Ponieważ są oficjalnym dostawcą hostingu rekomendowanym przez WordPress.

Bluehost jest jedną z najstarszych firm hostingowych w Internecie (rozpoczęła się w 1996 – starsza niż Google). Są największą marką w hostingu WordPress i hostują miliony stron internetowych, w tym kilka naszych własnych.

Pełne ujawnienie: przy zakupie za pomocą naszego linku polecającego, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, otrzymamy niewielką prowizję. Otrzymalibyśmy tę opłatę za polecenie prawie każdej innej firmy, ale zalecamy tylko produkty, z których osobiście korzystamy i / lub wierzymy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom.

Dla kogo ta oferta jest idealna?

No wszyscy, ale w szczególności: ci, którzy zakładają nowego bloga lub przełączają się z WordPress.com do własnego hostingu WordPress.org blog.

Napisaliśmy cały artykuł na temat WordPress.com vs WordPress.org, ale oto podsumowanie, dlaczego warto korzystać z self-hosted WordPress:

  • Otrzymasz bezpłatną nazwę domeny (tylko jeśli pójdziesz z Bluehost)
  • Masz dostęp do większej liczby motywów i opcji dostosowywania projektu.
  • Możesz zainstalować wtyczki.
  • Możesz wyświetlać własne reklamy bez żadnych ograniczeń.
  • Możesz stworzyć własny sklep.
  • Jesteś właścicielem i kontrolujesz swoje treści (mając na uwadze, że w dniu WordPress.com jesteś ograniczony do ich Warunków korzystania z usługi i często wyświetlają reklamy użytkownikom, chyba że im nie płacisz).

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Oferta bonusowa: nasz zespół ekspertów pomoże Ci rozpocząć pracę. Bluehost obiecał nam, że jeśli zarejestrujesz się za pomocą naszego linku polecającego, zrekompensują nam konfigurację bloga dla Ciebie. Będziemy nawet migrować WordPress.com blog na własny hosting WordPress. Oto jak skorzystać z tej oferty:

1. Zarejestruj się za pomocą naszego linku polecającego

2. Wypełnij formularz na tej stronie i to wszystko!

Kto nie powinien korzystać z tej oferty?

Ta oferta nie jest dobra dla wszystkich. Naszym celem w WPBeginner jest poprowadzić użytkowników do podjęcia najlepszej decyzji, niezależnie od tego, czy otrzymujemy zapłatę, czy nie.

Największym haczykiem jest tutaj termin “nieograniczona przestrzeń i przepustowość” i chcemy to wyjaśnić.

Sposób, w jaki te współdzielone Firmy hostingowe są w stanie zaoferować tak przystępne ceny, polega na umożliwieniu wielu użytkownikom udostępniania dużego serwera. Posiadanie wielu witryn na tym samym serwerze pozwala im obniżyć koszty dla wszystkich.

Pomyśl o oszczędności jak jazda autobusem vs własny samochód.

Mając to na uwadze, nie ma czegoś takiego jak Nieograniczony. Chociaż mówi nieograniczony, nadal masz ograniczenia użytkowania. Jeśli Twoja witryna zacznie zajmować znaczne obciążenie serwera, grzecznie zmuszą cię do aktualizacji. Jeśli nie podejmą tego działania, ma to negatywny wpływ na ogólną wydajność każdej innej witryny udostępniającej ten sam serwer.

Zgodnie z tradycyjną mądrością twoje koszty ogólne będą rosły wraz z Twoją firmą!

Jeśli Twoja witryna otrzymuje miliony odsłon miesięcznie, ten plan hostingowy 2.95 nie będzie dla ciebie działał. Powinieneś rozważyć uzyskanie hostingu VPS lub nawet zarządzanego WordPress.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz lub masz małą witrynę biznesową, nie ma powodu, aby płacić setki dolarów miesięcznie za zasoby, których nie użyjesz. Zdecydowanie powinieneś skorzystać z tej oferty hostingu dzielonego.

→ Zarejestruj się z Bluehost teraz ← – najniższe ceny w historii + bezpłatna nazwa domeny.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…