W zeszłym tygodniu udało nam się wypracować umowę z jedną z największych sieci dostarczania treści znanych jako MaxCDN, aby przyspieszyć czas ładowania WPBeginner. Na początku tego tygodnia wprowadziliśmy kilka zmian w WPBeginner pod względem optymalizacji witryny. Przede wszystkim zmieniliśmy korzystanie z WP Super Cache Na wtyczkę W3 Total Cache. Nie oznacza to, że WP Super Cache jest złą wtyczką. Oznacza to po prostu, że na tym etapie życia naszej witryny potrzebowaliśmy czegoś bardziej wszechstronnego i potężnego.

Jednym z głównych powodów tego przełącznika było to, że W3 Total Cache jest w pełni kompatybilny z MaxCDN. Wkrótce pojawi się pełny samouczek pokazujący krok po kroku, jak używać i konfigurować wtyczkę W3 Total Cache w połączeniu z sieciami dostarczania treści. Konfiguracja dla W3 Total Cache nie jest tak łatwa dla początkujących w porównaniu do wp Super Cache. Dlatego zalecamy, abyś poczekał do następnego tygodnia, kiedy nasz samouczek będzie dostępny.

Dlaczego wybraliśmy MaxCDN?

To musi być pytanie, o którym wszyscy myślą. Wiedzieliśmy, że gdy nasza strona dotrze do pewnej liczby użytkowników, musimy wykonać ten ruch, aby utrzymać wysoką wydajność naszej witryny. MaxCDN to firma, która zasila najlepsze witryny, w tym Mashable, Template Monster, BuySellAds itp. Wiedzieliśmy więc, że firma ma świetną reputację i można jej ufać.

Dlaczego warto korzystać z Content Delivery Network na swojej stronie?

Sieć dostarczania treści lub sieć dystrybucji treści (CDN) to system komputerów zawierających kopie danych, umieszczonych w różnych punktach sieci, aby zmaksymalizować przepustowość dostępu do danych od klientów w całej sieci. Klient uzyskuje dostęp do kopii danych w pobliżu Klienta, w przeciwieństwie do wszystkich klientów korzystających z tego samego centralnego serwera, aby uniknąć wąskiego gardła w pobliżu tego serwera [Wikipedia]. Krótko mówiąc, Content Delivery Network przyspiesza czas ładowania strony, jednocześnie zmniejszając obciążenie naszego serwera (a tym samym mniejszy koszt przepustowości). Wszystkie nasze obrazy, pliki motywów i Inne skrypty JavaScript są hostowane na serwerach MaxCDN, podczas gdy baza danych jest hostowana na naszym własnym serwerze.

Dzięki sieci dostarczania treści, takiej jak MaxCDN, zmniejszamy ryzyko spowolnienia naszej witryny w przypadku dużego ruchu z mediów społecznościowych.

Dlaczego więc czas ładowania strony jest dla ciebie tak ważny?

Czas ładowania witryny znacząco wpływa na pozycje w rankingu wyszukiwarek (SERP). Odgrywa również kluczową rolę w zmniejszaniu współczynnika odrzuceń i zwiększaniu średniego czasu spędzanego przez użytkownika na stronie.

Cennik i kupon MaxCDN

W tej chwili MaxCDN prowadzi specjalną ograniczoną ofertę czasową, w której oferuje 1000 GB (1 TB) przepustowości za jedyne $39.95. Jest to jedna z lepszych ofert w porównaniu z innymi usługami CDN. Poza tym, udało nam się opracować dla was kupon do wykorzystania. Jeśli użyjesz kodu kuponu “wpbeginner”, otrzymasz 25% zniżki na całkowitą cenę.

Na koniec chcemy podziękować MaxCDN za współpracę z WPBeginner i przyspieszenie naszej strony dla nas i naszych użytkowników.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…