Wow, to było nieco ponad 7 miesięcy temu, kiedy pisałem o WPBeginner w wersji 3.0. Po ciężkiej pracy, ponownym rozważeniu i optymalizacji z dumą prezentuję WPBeginner 4.0. Wprowadziliśmy ten nowy projekt na żywo tuż przed BlogWorld, więc około 2 tygodnie temu. Jeśli czytasz naszą stronę za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innego czytnika kanałów, byłbym bardzo wdzięczny, jeśli zajrzysz na stronę. Daj nam znać swoje myśli. Było wiele poważnych zmian w nowym projekcie WPBv4 i strukturze witryny.

Dlaczego tak szybko przeszliśmy na WPBv4?

Kiedy po raz pierwszy uruchomiłem przeprojektowanie, niektórzy z moich dobrych przyjaciół zapytali: czy nie zrobiliście przeprojektowania nie tak dawno temu? Tak, zrobiliśmy to około 7 miesięcy temu. Posiadanie dwóch głównych przeprojektowań w ciągu roku musi wymagać wyjaśnienia. Dlaczego więc przełączyliśmy się na WPBv4? Myślę, że głównym powodem była słaba konwersja. Odkąd WPBeginner został uruchomiony, mieliśmy podpis “pomarańczowy” pasek na górze. W ostatnim projekcie pozbyliśmy się tego. To nie tylko sprawiło, że strona wyglądała bardzo nudnie, ale wielu naszych użytkowników skarżyło się, że nie mogli rozpoznać strony. Ostatni projekt był naprawdę fajny, ponieważ próbował emulować pulpit nawigacyjny WordPress, który jednak bardzo szybko się zestarzał. Sam zacząłem tęsknić za pomarańczą.

Kolejną dużą skargą, którą słyszeliśmy od wielu użytkowników, było to, że treść była bardzo trudna do znalezienia. Aby zobaczyć kategorie blogów, użytkownik musiał znajdować się w sekcji blog na stronie internetowej. Posiadanie strony responsywnej dla wielu rozmiarów ekranu wymagało zmiany treści. Spowodowało to spadek konwersji (opt-in, sprzedaż, potencjalni klienci itp.). Wiedziałem, że musimy coś z tym zrobić szybko. Dotarłem do białej tablicy i zacząłem robić listę rzeczy do zrobienia. Przy tak wielu opiniach i skargach zobaczyłem, że lista zadań wymknęła się spod kontroli. Następne, co pamiętam, to rozmowy o przeprojektowaniu. Teraz jesteśmy z nowym projektem.

Co się zmieniło?

Było wiele zmian (niektóre duże też). Dołożę wszelkich starań, aby podkreślić każdy z nich i wyjaśnić, dlaczego wprowadziliśmy te zmiany.

  • Zamknięcie Galerii – Uruchomiliśmy naszą galerię w nadziei, że zaprezentujemy najlepsze projekty WordPress. Wszystkie treści zostały przesłane przez użytkownika. Zadanie okazało się o wiele trudniejsze niż oczekiwano. Ponad 90% zgłoszonych stron nie spełniło wymagań. Prawie poczułem, że nie robimy tam żadnych postępów. Będziemy moderować za pośrednictwem witryn codziennie tylko po to, aby ponownie dowiedzieć się “brak przesyłania witryny Wysokiej Jakości”. Więc postanowiłem wyciągnąć wtyczkę.
  • Kupony ponownie oznaczone jako oferty – Pamiętasz naszą sekcję kuponów? Teraz ma nową nazwę. Jego hostowane pod Deals. Nie jest to już subdomena wielostanowiskowa. Zamiast tego jest to niestandardowy typ postu. Było kilka powodów, dla których wprowadziliśmy tę zmianę. Największym powodem była lepsza struktura strony. Kupony ograniczały nas do publikowania tylko kuponów na stronie. To sprawiło, że sekcja Wiadomości na blogu była dość zatłoczona. Dzięki nowej nazwie, Deals, możemy teraz publikować wszystko w jednym miejscu. Posiadanie go jako niestandardowego typu posta znacznie ułatwia nam integrację z witryną.
  • Filmy Uruchomione – W końcu uruchomiliśmy Filmy WPBeginner WordPress. Mieliśmy go uruchomić miesiąc lub dwa po ostatnim przeprojektowaniu. Ze względu na wszystkie opinie/skargi, postanowiliśmy wstrzymać się z premierą. Obecnie istnieje 17 filmy, które pokażą Ci podstawy WordPress. W miarę upływu czasu planuje się dodanie kolejnych samouczków wideo.
  • WPBeginner ‘ s Blueprint – Po wykonaniu studium przypadku List25 zostaliśmy bombardowani e-mailami od użytkowników z prośbą o zakulisowe WPBeginner. Dlatego uruchomiliśmy Plan Wpbeginnera. Daje nam to jedno miejsce, w którym możemy wymienić wszystkie wtyczki, narzędzia i usługi, z których korzystamy. Pozwala nam to również na aktualizację. Plany wideo są w pracach, aby uczynić ten obszar bardziej osobistym.
  • Inicjatywa Przewodników – Często otrzymywaliśmy e-maile lub tweety od użytkowników z pytaniem, Gdzie jest przewodnik? Zawsze miałem ochotę uderzyć głową o ścianę. Moja odpowiedź brzmiała, że cała cholerna strona jest przewodnikiem. Rozumiem jednak, że naszym zadaniem jako zespołu jest ułatwienie nawigacji po naszej stronie. Przewodniki będą miały przewodnik krok po kroku korzystania z WordPress. Obecnie jest dość podstawowy, ale dodamy tam więcej przedmiotów. Dla tych, którzy się zastanawiają, jest to tylko obszar, w którym pokazujemy ręcznie wybrane artykuły, które już omówiliśmy.
  • Hosting WordPress – W przeszłości mieliśmy listę polecanych hostów WordPress. W nowej wersji chcemy również opinii naszych użytkowników. Dodaliśmy możliwość oceniania każdego hosta i pozostawiania opinii. Proszę spojrzeć na naszą stronę hostingu WordPress, aby sprawdzić, czy twój dostawca usług hostingowych jest tam wymieniony. Jeśli tak, rozważ pozostawienie recenzji. Pomoże to innym w podjęciu właściwej decyzji.
  • Usługi – W przeszłości nasza strona usług nigdy nie była super rozbudowana. Świadczymy szeroką gamę usług, których nie sprzedajemy. Nigdy nie znalazłem potrzeby, ponieważ zawsze byliśmy zapakowani klientami. Ponieważ zatrudniamy więcej osób, postanowiliśmy upublicznić nasze usługi WordPress. Ta strona jest nadal w budowie. Chcę, abyśmy mieli niestandardową stronę docelową dla każdego.
  • Genesis Framework – WPBeginner jest teraz włączony na Genesis. Ostatni projekt był samodzielny, ale wracamy z naszym ulubionym frameworkiem.
  • Livefyre – W nowym projekcie powróciliśmy do domyślnych komentarzy WordPress. Odeszliśmy od livefyre. Napisaliśmy o tym już Artykuł “6 powodów, dla których zrezygnowaliśmy z Livefyre”.
  • Zmiany Wizualne – Jest wiele zmian wizualnych. Czcionki, rozmiar czcionki itp.

Co dalej?

Mam jeszcze długą listę rzeczy do zrobienia. Jestem bardzo podekscytowany, widząc kierunek, w którym zmierzamy. Wkrótce zaczniemy oferować gratisy. Chcę, żebyśmy mieli dobrą kompilację książek. Jeśli masz rekomendacje dotyczące książek, skontaktuj się z nami. Chcę, aby WPBeginner zaspokajał również rynki niszowe. Jest jeszcze kilka ciekawych rzeczy do tego :)

Nowa sekcja prezentów jest w trakcie prac, a następnie wrócimy do robienia naszych regularnych prezentów, jak kiedyś. Po prostu nie chcę już tłumować sekcji Wiadomości. Więcej wiadomości już wkrótce.

Pracujemy nad “pół-responsywnością” tego tematu. Zasadniczo można to nazwać wersją mobilną. Największą skargą, jaką otrzymaliśmy od naszych użytkowników, było to, że nasz mobilny” responsywny ” projekt nie dał im możliwości powrotu do pełnej wersji. Staramy się więc znaleźć najlepszy sposób rozwiązania tego problemu.

Dołożę wszelkich starań, aby informować Was na bieżąco, gdy dodamy więcej funkcji.

Z Poważaniem,
Syed Balkhi

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…