Nie ma dnia, w którym ktoś nie zapyta nas o to, jaka jest najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress? Przy tak dużym popycie i ostatnich odpowiedziach ankietowych WPBeginner stało się jasne, że musimy zbudować wtyczkę do formularzy WordPress. Tak zrobiliśmy.

WPForms Header Image

Dziś z ogromną dumą ogłaszamy uruchomienie WPForms, kreatora formularzy typu “przeciągnij i upuść” WordPress, który jest najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką do formularzy kontaktowych WordPress na rynku.

Teraz za pomocą kilku kliknięć możesz łatwo utworzyć piękny formularz kontaktowy, formularz subskrypcji e-mail, formularz płatności i inny rodzaj formularzy online bez pisania jednej linii kodu.

Ponieważ wielu naszych odbiorców to kościoły, organizacje non-profit i startupy, które niekoniecznie mają budżet, aby pozwolić sobie na wtyczkę premium, WPForms Lite jest w 100% darmowy i ma wszystkie podstawowe funkcje, których będziesz potrzebować.

Dla tych, którzy chcą wszystkich funkcji, które WPForms ma do zaoferowania, takich jak formularze wielostronicowe, integracje płatności, integracje marketingowe, logika warunkowa i inne, powinieneś sprawdzić naszą wersję premium.

Zobacz Przegląd wideo WPForms poniżej:

Subskrybuj WPBeginner

Funkcje WPForms

W przeciwieństwie do innych wtyczek formularza kontaktowego, WPForms nie jest zbudowany z pierwszego sposobu myślenia, a raczej z pierwszego sposobu myślenia użytkownika.

Oznacza to, że możesz faktycznie korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez WPForms bez konieczności zatrudniania programisty lub uczenia się kodowania.

Dosłownie wzięliśmy ból z tworzenia formularzy online i ułatwiliśmy to. Poniżej znajdują się niektóre z funkcji, dla których inteligentni właściciele firm, blogerzy, projektanci, a nawet Programiści uwielbiają WPForms i Ty też.

Przeciągnij I Upuść Kreator Formularzy Online

WPForms Online Form Builder

Stworzyliśmy WPForms z myślą o użytkownikach WPBeginner, więc naszym celem było uczynienie wszystkiego niezwykle łatwym w użyciu.

Nasz kreator formularzy online typu “przeciągnij i upuść” umożliwia tworzenie formularzy WordPress w ciągu kilku minut. Możesz łatwo dodać niestandardowe pola formularzy, zmienić ich układ i zasadniczo utworzyć kompletny formularz w ciągu 5 minut lub mniej (nie wymaga kodowania).

Gotowe Szablony Formularzy

Form Templates

Wierzymy w tworzenie inteligentnych przepływów pracy, które ułatwiają złożone zadania.

Większość innych wtyczek formularza kontaktowego wymaga zbudowania formularza od zera, ale prawda jest taka, że często nie jest to konieczne, chyba że absolutnie chcesz.

WPForms zawiera gotowe szablony formularzy, które pomagają zaoszczędzić czas. W razie potrzeby można dodawać, usuwać lub zmieniać układ pól.

Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć prosty formularz kontaktowy, poprosić o wycenę, formularz darowizny, formularz zlecenia płatności lub formularz subskrypcji, mamy dla Ciebie szablon formularza.

Gotowy na urządzenia mobilne, przyjazny dla SEO i zoptymalizowany pod kątem szybkości

WPForms jest w 100% responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych.

Ponieważ szybkość ma kluczowe znaczenie dla User experience i SEO, zoptymalizowaliśmy każde zapytanie na front-end I back-end, aby zapewnić maksymalną szybkość.

Możesz osadzić swoje formularze na dowolnej stronie z zoptymalizowanym tytułem i opisem, zapewniając elastyczność, jakiej potrzebujesz od wtyczki formularza kontaktowego.

Wszystkie pola i funkcje, których potrzebujesz

WPForms Features

WPForms ma wszystkie pola i funkcje, których szukasz.

Od przycisków radiowych po przesyłanie plików do formularzy wielostronicowych, może zrobić wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz łatwo zintegrować swoje formularze z usługą e-mail marketingu, taką jak MailChimp lub AWeber. Możesz zbierać płatności za rezerwacje i zamówienia z PayPal (nasza integracja Stripe już wkrótce).

Najlepsze jest to, że możesz to wszystko zrobić bez zatrudniania dewelopera.

Zobacz pełną listę funkcji WPForms wraz z filmami każdego z nich.

Dlaczego zbudowaliśmy WPForms? (Historia)

Nasz założyciel i dyrektor generalny, Syed Balkhi, ma świetne za kulisami postu na blogu WPForms, który zawiera szczegółowe informacje na temat tego, dlaczego zbudowaliśmy WPForms.

Podsumowując, najpopularniejsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress, formularz kontaktowy 7, ma ponad 4 miliony aktywnych instalacji.

To jest ich wersja “simple and flexible”:

Contact Form 7 UI

Dlaczego więc jest tak popularny? Ponieważ wielu użytkowników nie stać na zakup opcji premium, a Formularz kontaktowy 7 jest bezpłatny.

Teraz masz znacznie lepszą alternatywę, która jest łatwa w użyciu i darmowa: WPForms Lite.

Naszą misją WPForms jest zbudowanie wtyczki do formularzy WordPress, która jest łatwa dla początkujących, marketerów i właścicieli firm, którzy nie są doświadczeni technologicznie.

Cytat z wpisu Syeda Balkhi na blogu wyjaśnia to wszystko:

Uprościliśmy proste zadania, a nie pozwoliliśmy, aby złożone zadania określały, jak trudne będzie proste.

Limitowany Czas Specjalny

Jeśli jesteś zainteresowany wersją Premium WPForms, to byłoby szaleństwo przegapić tę ofertę.

Podobnie jak każda inna wtyczka premium, licencje WPForms wymagają corocznego odnawiania w celu aktualizacji i wsparcia.

Jednak tylko przez ograniczony czas, oferujemy ostateczną dożywotnią licencję dla naszych wczesnych zwolenników.

Oznacza to, że dostajesz grandfathed, więc nigdy nie musisz płacić za coroczne aktualizacje i wsparcie, a jednocześnie cieszyć się każdą nową funkcją, którą kiedykolwiek wydamy.

Pobierz WPForms teraz!

Użyj tego kodu kuponu WPForms: WPB10 aby uzyskać dodatkowe 10% zniżki na zakup.

Jest to oferta specjalna ograniczona czasowo i wygaśnie, więc korzystajcie z niej, póki trwa.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…