Baner Słowniczek WPBeginner

Witam Wszystkich,

Tu Syed Balkhi. Dziś z dumą ogłaszam uruchomienie WPBeginner Glossary, centralnego miejsca, które wymienia i wyjaśnia najczęściej używaną terminologię w samouczkach WordPress i sesjach WordCamp.

Jeśli kiedykolwiek byłeś zaskoczony dziwnymi terminami lub skrótami WordPress, to jest to miejsce, aby zacząć. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyjaśnić WordPress lingo w prostym języku angielskim dla początkujących WordPress.

WPBeginner Glossary Banner

Skąd pomysł?

Przemawiając na warsztatach dla początkujących w Wordcampie Columbus 2012, jeden z uczestników podniósł rękę i zadał mi to pytanie:

“Co to za widget, o którym mówisz? Byłoby naprawdę miło, gdyby był słownik, który mogę sprawdzić te słowniki WordPress”

Po sesji usiadłem z nią i odpowiedziałem na wiele jej pytań. Po powrocie z imprezy zupełnie zapomniałem o pomyśle aż do początku tego roku.

Organizując WordCamp Miami, kilku użytkowników podeszło do mnie i zadało pytania, takie jak co to jest shortcode, co to jest typ postu itp.

Tej nocy usiadłem i stworzyłem plan działania dla słowniczka WordPress, który wyjaśnia terminy WordPress w prostym języku angielskim.

Po 6 pracowitych miesiącach, w których zbudowaliśmy szkołę, uruchomiliśmy pływający bar społecznościowy, przeprojektowaliśmy List25, uruchomiliśmy SteadyStrength, uruchomiliśmy OptinMonster, z radością ogłaszam, że Słowniczek WPBeginner jest wreszcie gotowy.

Obecnie Słowniczek zawiera nieco ponad 100 terminów i pracujemy nad dodaniem kolejnych.

Sprawdź nasz Słowniczek WordPress i daj nam znać, które terminy chcesz nam dodać.

Możesz przesłać nam swoje sugestie dotyczące terminów za pośrednictwem strony make a suggestion.

Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą wnieść wkład i ulepszyć słowniczek. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij mi wiadomość lub zostaw komentarz poniżej.

Na koniec, pomóż nam rozpowszechniać tę wiadomość, dzieląc się tą wiadomością ze znajomymi na Twitterze, Facebooku i Google+.

Moim celem jest dalsze ulepszanie WPBeginner i mam nadzieję, że wielu z Was znajdzie słowniczek jako pomocne źródło. Jeśli masz inne sugestie dotyczące tego, jak mogę poprawić WPBeginner, możesz skontaktować się ze mną osobiście za pośrednictwem mojego Twittera @ syedbalkhi

Z Poważaniem,
Syed Balkhi
Założyciel WPBeginner

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

Szalunki przy budowie domów – co warto wiedzieć?

W artykule: Czym są szalunki budowlane?Z czego wykonywane są szalunki? Budowa domu…