Czy chcesz dać swojej witrynie WordPress całą miłość i opiekę, której potrzebuje? A Zarządzany Hosting WordPress środowisko może być właśnie tym, czego szukasz!

Październik 2020: przetestowaliśmy wszystkie najlepsze hosty WordPress! Dowiedz się, jak się porównujemy.Zobacz Wyniki

WordPress jest po prostu PHP, MySQL i JavaScript, więc technicznie rzecz biorąc, każda lampa (Linux, Apache, MySQL, PHP) stos, który spełnia minimalne wymagania WordPress może być łatwo używany do hostowania witryny WordPress.

Tylko dlatego, że rdzeń WordPress ma mniej niż megabajty 12, instalacja zajmuje mniej niż 5 minut i działa na lampie, nie oznacza to jednak, że powinien być traktowany jako lekka Platforma lub że hosting powinien być drobną kwestią. WordPress jest używany do budowania ” prawdziwych “stron internetowych dla” prawdziwych “firm, które muszą działać w czasie” rzeczywistym”.

Screenshot of WordPress file size
WordPress … jest mały do pobrania, ale pakuje potężny cios!

Podczas gdy rozszerzanie możliwości WordPress z wtyczkami i motywami jest zabawną częścią, a hosting jest niezbędną częścią, hosting może być również zabawny, gdy zrozumiesz zalety zarządzanego hostingu WordPress.

Jeśli zastanawiasz się, czym jest zarządzany Hosting WordPress i czy jest odpowiedni, czy nie do hostowania witryny WordPress, omówiliśmy cię w tym obszernym poście.

Co To jest zarządzany Hosting WordPress?

Ponieważ WordPress zasila obecnie jedną trzecią wszystkich stron CMS i jest używany do budowy wszelkiego rodzaju stron internetowych dla dużych przedsiębiorstw i małych firm, wielu dostawców hostingu zdecydowało się skupić na obsłudze branży WordPress. Zarządzane usługi hostingowe WordPress powstały w wyniku tego, że WordPress stał się wiodącą na świecie platformą CMS.

Chociaż istnieją różne opcje hostingu dostępne dla Twojej witryny WordPress do wyboru, zarządzany hosting WordPress to wyspecjalizowana usługa, w której firma hostingowa zapewnia optymalne środowisko hostingowe do uruchamiania witryny WordPress i zatrudnia ekspertów WordPress, aby dbać o wszystkie techniczne aspekty zarządzania witryną WordPress, w tym wykonywanie zadań konserwacyjnych, takich jak aktualizacje i kopie zapasowe, kontrole bezpieczeństwa, optymalizacja prędkości, monitorowanie czasu pracy i pomoc w takich obszarach, jak rozwiązywanie problemów, migracja witryny i skalowalność.

Podczas gdy zarządzana usługa hostingowa WordPress pozwala właścicielom witryn skupić się na swojej działalności, dbając o swoje witryny i zarządzając nimi, istnieje różnica między “prawdziwymi” zarządzanymi dostawcami hostingu WordPress a firmami, które oferują funkcje hostingowe, które naśladują usługę, ale nie oferują tego samego poziomu wiedzy i specjalizacji WordPress.

Podczas gdy zarządzany hosting WordPress może oznaczać różne rzeczy dla różnych dostawców, zdecydowanie oznacza to tylko hosting witryn WordPress, obsługę administracji serwerem, optymalizację go pod kątem WordPress i robienie tego wszystko dobrze.

Korzyści z zarządzanego hostingu WordPress

Wybierając zarządzaną usługę hostingową WordPress, powierzasz swoje zaufanie i swoją witrynę w ręce i opiekę ekspertów WordPress, którzy naprawdę rozumieją platformę i mają wiedzę, doświadczenie i wiedzę, aby nie tylko zapewnić wsparcie techniczne i zarządzać witryną w najlepszy możliwy sposób, ale którzy mogą również doradzić, gdy nadejdzie czas, aby skalować witrynę w miarę rozwoju firmy.

Jeśli hosting jest znalezienie dobrego domu dla swojej strony internetowej, to idealnie, zarządzane doświadczenie WordPress hosting powinien czuć się jak twoja strona żyje w” 5-gwiazdkowym ” hotelu, obsługiwanym przez (pardon the French) orszak i świta oddanych ekspertów WordPress.

Kluczowe cechy zarządzanego hostingu WordPress

Oprócz standardowych funkcji hostingowych, takich jak niezawodność, Gwarancje dostępności, rozsądne ceny planów i Opcje aktualizacji, istnieje wiele kluczowych funkcji zaprojektowanych specjalnie dla środowiska WordPress, które odróżniają zarządzany hosting WordPress od innych rodzajów hostingu.

Funkcje te obejmują następujące:

Wsparcie Premium WordPress

Wszystko wygląda pięknie, gdy wszystko idzie gładko. Ale co się dzieje, gdy coś pójdzie nie tak?

Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress potrzebujesz dedykowanej obsługi klienta 24 / 7 / 365 od wysoce kompetentnych ekspertów i specjalistów WordPress, którzy mogą szybko reagować na twoje prośby za pośrednictwem czatu na żywo, zgłoszeń do pomocy technicznej lub rozmów telefonicznych, obsługiwać wszystkie problemy z hostingiem WordPress, od migracji po Bezpieczeństwo, optymalizację, skalowalność i inne, szybciej rozwiązywać problemy i udzielać świetnych porad, takich jak rodzaj wtyczek, które mogą wpłynąć na wydajność witryny itp.

Automatyczne Aktualizacje WordPress I Kopie Zapasowe Failsafe

Podstawowe oprogramowanie, wtyczki i motywy WordPress są stale aktualizowane(średnio WordPress wydaje nowe aktualizacje rdzenia co trzy miesiące, chociaż poprawki zabezpieczeń i poprawki błędów mogą często wychodzić). W zarządzanym środowisku hostingu podstawowe oprogramowanie instalacyjne i wtyczki witryny powinny automatycznie aktualizować się do najnowszych wersji. Poszukaj automatycznych, gotowych dla ciebie aktualizacji, które nie pozwolą Twojej witrynie pozostać na starej wersji WordPressa lub używać przestarzałych wtyczek.

I nie zapomnij o zapasach. Tworzenie kopii zapasowej witryny jest prawie tak samo ważne, jak utrzymywanie bicia serca.

Czy kiedykolwiek pracowałeś na swojej stronie do bardzo późnej nocy z zmęczonym ciałem, wyczerpanym umysłem i na wpół zamkniętymi oczami, a potem nagle wyskoczyłeś w panice z ślinotem na boku ust, kiedy zdałeś sobie sprawę, że przypadkowo wytarłeś połowę swojej strony?

A ja tak! Na szczęście dla mnie hostuję moje witryny w zarządzanym środowisku hostingowym WordPress, które zapewnia codzienne kopie zapasowe witryn, przywracanie jednym kliknięciem, punkty przywracania i opcje tworzenia kopii zapasowych poza witryną, więc na szczęście udało mi się odzyskać moją witrynę w ciągu kilku minut.

Morał z tej historii: automatyczne tworzenie kopii zapasowych oznacza, że nigdy nie stracisz cennych danych ani nie stracisz cennego snu!

Wysoka Wydajność I Specyficzna Konfiguracja Serwera WordPress

Zarządzane środowiska hostingowe WordPress są zazwyczaj dostrojone do pracy z WordPress po wyjęciu z pudełka.

Ankieta na Twitterze przeprowadzona przez Kinsta przez ponad stu użytkowników WordPress wykazała, że” wydajność/czas pracy ” była przytłaczającą funkcją (63%), którą cenią najbardziej w zarządzanym środowisku hostingowym WordPress.

Screenshot of Kinsta twitter hosting poll.
Jeśli chodzi o zarządzany hosting WordPress, wydajność wygrywa … ręce w dół!

Zarządzane środowisko hostingowe WordPress powinno być optymalnie skonfigurowane pod kątem wydajności, szybkości, skalowalności i bezpieczeństwa. Powinien być przyjazny dla programistów i oferować dostęp do funkcji takich jak SSL i HTTPS, SFTP i SSH, GIT, WP-CLI i innych.

Dzięki sieciom buforowania i dostarczania treści (CDN) poszukaj buforowania na poziomie serwera i/lub pełnego buforowania strony (buforowanie jest obsługiwane przez zarządzane środowisko hostingowe WordPress bez potrzeby korzystania z wtyczek innych firm, więc nie musisz się z nim bawić) oraz opcji korzystania z CDN w celu poprawy szybkości witryny i skrócenia czasu ładowania witryny, gdziekolwiek znajdują się użytkownicy.

Dodatkowe rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby poprawić szybkość i wydajność witryny przy wyborze zarządzanego hostingu WordPress, obejmują: dostarczanie jak największej liczby zasobów z pamięci podręcznej podczas wzrostów ruchu w celu zmniejszenia obciążenia serwera; najnowsza i najlepsza architektura i technologie hostingu (najnowsze wersje PHP 7, MariaDB, HTTP/2 i NGINX, które okazały się przyspieszać WordPress); wysokowydajne ustawienia serwera, wykorzystujące optymalizacje NGINX i PHP oraz strategicznie zlokalizowane centra danych i klastry serwerów z opcjami autoskalowania, równoważenia obciążenia i redundancji.

Poważne Bezpieczeństwo WordPress

Nie trzeba dodawać, że dbanie o bezpieczeństwo i ochronę witryny przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i atakami typu brute-force ma ogromne znaczenie.

Twój zarządzany dostawca usług hostingowych WordPress powinien bardzo poważnie traktować bezpieczeństwo WordPress.  Oprócz wdrażania aktywnych i pasywnych środków w celu zatrzymania lub oczyszczenia złośliwych ataków i zapewnienia ulepszonych funkcji bezpieczeństwa, takich jak wyłączone funkcje PHP, aby zapobiec hakerom wykorzystywaniu witryn, wtyczek na czarnej i białej liście, oprogramowania do wykrywania ataków DDoS, zapór sprzętowych, ciągłego skanowania złośliwego oprogramowania, silnego egzekwowania haseł, blokowania adresów IP itp., Twój zarządzany dostawca usług hostingowych WordPress powinien być kompletnym ekspertem we wszystkich sprawach związanych z zapobieganiem WordPress i zabezpieczeniami sieciowymi oraz po ataku.

Inscenizacja Jednym Kliknięciem I Migracje Witryn WordPress

Załóżmy, że masz ruchliwą stronę z dużym natężeniem ruchu. Następnie dokonujesz zmiany, dodajesz wtyczkę lub zmieniasz wersję PHP swojej witryny, a Twoja witryna nagle spada (oops!)

Złe uczucie, prawda?

Still from Nemo animated movie - good feeling's gone!
Gdy twój hosting WordPress jest poza jego głębią!

(Źródło: Finding Nemo, Pixar Animation Studios)

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wyłączenie witryny, powinieneś testować, zmieniać lub aktualizować witrynę w witrynie deweloperskiej lub środowisku testowym, a nie w witrynie produkcyjnej lub na żywo. Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress poszukaj środowisk inscenizacyjnych jednym kliknięciem dla każdej instalacji WordPress, które pozwalają szybko, łatwo i bezpiecznie testować, wdrażać i wdrażać zmiany w swojej witrynie.

Inną funkcją, której należy szukać w zarządzanym hostingu WordPress, jest łatwa, prosta i szybka migracja witryny, szczególnie podczas przenoszenia witryn z jednego hosta na drugi.

WPMUDEV hosting setup migrate existing website screen
Poszukaj hosta, który oferuje łatwe funkcje migracji witryny.

Stworzony Z Myślą O Skalowalności

Nawet jeśli Twoja witryna nie ma jeszcze dużego ruchu, czasami mogą zdarzyć się nieprzewidywalne wydarzenia, a Twoja witryna dostaje niezwykłą powódź ruchu lub skok ruchu (np. Twoja witryna zostaje odebrana przez media, post staje się wirusowy lub Twoja witryna staje się celem ataku brute force. Tego typu sytuacje mogą przetestować zdolność witryny do obsługi dużego ruchu. Jeśli serwer nie może sobie z tym poradzić, może się przewrócić i wysłać witrynę w trybie offline (co nie jest dobrą rzeczą, zwłaszcza jeśli płacisz za reklamy i wysyłasz ruch do uszkodzonej witryny).

Zazwyczaj, gdy przerastasz zasoby serwera, jedyną opcją jest przełączenie lub uaktualnienie do wyższego planu. Zwykle dowiadujesz się o tym dopiero po osiągnięciu przepustowości limitów wyświetleń strony i pojawiają się problemy.

W przypadku zarządzanego hostingu WordPress jest to zwykle obsługiwane przez twoich dostawców. Zostaniesz powiadomiony, jeśli zaczniesz przekraczać swoje limity i otrzymasz opcję łatwej aktualizacji lub automatycznego skalowania witryny przez serwery. W ten sposób Twoja witryna nigdy nie zostanie usunięta, otrzymujesz błyskawiczne serwery, nawet jeśli Twoja witryna ma duży ruch, a po prostu dostajesz dodatkowe opłaty, jeśli przekroczysz limity przepustowości lub widoku strony (więc nie krępuj się, aby wiadomości i cieszyć się mnóstwem rozgłosu!).

Nadal Masz Kontrolę

Pomimo atrakcyjności posiadania wszystkiego w zarządzanym hostingu WordPress, który jest obsługiwany i wykonywany dla Ciebie, nadal chcesz kontrolować własne przeznaczenie (lub przynajmniej swoją stronę internetową), dlatego ważne jest, aby mieć dostęp do funkcji hostingu i narzędzi programistycznych, takich jak strefa postoju, szablony i kontrola wersji oraz przyjazne WordPress skróty w panelach administratora hostingu, takie jak instalacja jednym kliknięciem, przywracanie kopii zapasowej jednym kliknięciem i szybki dostęp do obsługi klienta.

W przypadku zarządzanej usługi hostingowej WordPress może się jednak okazać, że jesteś ograniczony, jeśli chodzi o dostęp do ustawień normalnie dostępnych za pośrednictwem innych typów hostingu, takich jak cPanel, edytowanie .plik htaccess, konfigurowanie zadań Cron, odmawianie adresów IP itp. i nie jest w stanie zainstalować niektórych wtyczek WordPress ze względów technicznych lub bezpieczeństwa. Jeśli nie jesteś ekspertem technicznym, nie powinno to być nic wielkiego, ponieważ pozwala skupić się na swojej firmie, pozostawiając ekspertów odpowiedzialnych za bardziej techniczne obszary zarządzania serwerami.

Plusy Vs Minusy Zarządzanego Hostingu WordPress

Jak właśnie widzieliśmy, zarządzana usługa hostingowa WordPress może zapewnić właścicielom witryn WordPress wielkie korzyści i wiele unikalnych funkcji.

Niektóre z głównych zalet wyboru zarządzanego hostingu WordPress obejmują:

WordPress Focus

Zarządzane firmy hostingowe WordPress obsługują tylko klientów witryny WordPress, więc nie musisz się martwić o mieszankę platform dzielących przestrzeń na serwerze. A ponieważ są skoncentrowane na WordPress, wsparcie zapewniają eksperci, którzy nie tylko rozumieją CMS wewnątrz i na zewnątrz, ale także obszary takie jak zarządzanie WordPress, bezpieczeństwo, optymalizacja, skalowalność i narzędzia programistyczne.

Ulepszona Konfiguracja Zaplecza

Zarządzane firmy hostingowe mają dobry pomysł, czego potrzebujesz, aby lepiej i łatwiej wykonywać swoją pracę. Obejmuje to takie rzeczy, jak skonfigurowanie Panelu sterowania tak, jak tego potrzebujesz, optymalizacja bazy danych i zapewnienie dostępu SSH w celu lepszej kontroli nad zapleczem.

Zarządzanie Outsourcingiem

Oprócz zapewnienia przyjaznego dla WordPress środowiska hostingowego i zespołu wsparcia, zarządzane firmy hostingowe obsługują większość (jeśli nie wszystkie) bieżących zadań zarządzania i konserwacji, które mogą zająć zbyt dużo czasu. Na przykład:

 • Zarządzają wszystkimi aktualizacjami, więc twój rdzeń, wtyczki i motywy nigdy nie są nieaktualne.
 • Zarządzają bezpieczeństwem specjalnie z punktu widzenia użytkownika WordPress, który obejmie takie rzeczy, jak skanowanie luk i usuwanie złośliwego oprogramowania.
 • Monitorują szybkość i czas pracy witryny pod kątem problemów z wydajnością.
 • Automatyzują tworzenie kopii zapasowych i uruchamiają je częściej niż prawdopodobnie.
WPMUDEV hosting backups
Zarządzany hosting WordPress z automatycznymi kopiami zapasowymi zapewnia Tobie i Twoim klientom spokój ducha.

Bezpieczeństwo i Ochrona przede wszystkim

Firmy te obsługują tylko witryny WordPress, więc ich infrastruktura jest szybsza i bezpieczniejsza dzięki wbudowanemu buforowaniu, zaporom ogniowym, CDN i obsłudze PHP. Przechowują również zakładki, których wtyczek i motywów używasz. Ma to na celu upewnienie się, że nie dodasz przypadkowo żadnych integracji na czarnej liście do swojej witryny i nie narazisz siebie lub innych na ryzyko.

I Kilka Wad…

Oczywiście korzystanie z zarządzanego dostawcy dowolnego typu będzie miało pewne wady, w zależności od tego, w czym dokładnie chcesz pomóc. Najważniejsze rzeczy, o których musisz wiedzieć to:

 • To tylko WordPress (dlatego nazywa się managed WordPress hosting).
 • Dodatkowy koszt (chociaż możesz być w stanie odciążyć część z nich swoim klientom).
 • Mniej kontroli nad konfiguracją i zarządzaniem serwerem.
 • Ograniczenia dotyczące używania niektórych wtyczek i motywów ze względów bezpieczeństwa.

Czy Zarządzany Hosting WordPress Jest Odpowiedni Dla Ciebie?

Tak jak właściciel cyrku nie chciałby, aby jego firma była zarządzana przez bandę klaunów, możesz nie chcieć, aby Twoja strona była zarządzana przez każdego, nawet jeśli może mówić płynnie Apache … zwłaszcza jeśli Twoja firma opiera się w dużej mierze na WordPress.

Jeśli jesteś programistą WordPress…

Programiści WordPress są bardzo zajęci. Jeśli jesteś freelancerem, twoje dni są wypełnione pisaniem nowych propozycji klientów, organizowaniem spotkań strategicznych i kodowaniem stron internetowych. Jeśli skalujesz się w kierunku lub już prowadzisz agencję WordPress, jesteś zakorzeniony w zadaniach skupionych na wzmacnianiu, rozwijaniu i promowaniu swojej firmy.

Jako programista musisz również myśleć o łatwości zarządzania. Czy rozsądnie jest oczekiwać, że możesz w pełni zarządzać każdą witryną WordPress, za którą jesteś odpowiedzialny? Jeśli nie, może się okazać, że przekazanie tego kawałka firmie hostingowej jest usługą wartą posiadania. Niezależnie od obecnej sytuacji, pomysł odciążenia niektórych żmudnych i czasochłonnych zadań, za które jesteś odpowiedzialny, może przynieść Ci spokój ducha. Na przykład, jak byś się czuł, rezygnując z niektórych obowiązków związanych z zarządzaniem WordPress?

Wiesz, jak ważne jest, aby mieć oko na CMS, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wydajność. Chociaż można realistycznie ołówek w czasie na to każdego dnia, dlaczego to zrobić, jeśli to kosztuje trochę więcej (w niektórych przypadkach) zapłacić zarządzaną firmę hostingową WordPress, aby obsłużyć to za Ciebie?

To powiedziawszy, zarządzany hosting WordPress nie jest dla wszystkich i może nie być idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy lub dla Twoich klientów.

Jeśli jesteś programistą stron internetowych, spójrz na powody, dla których może to przynieść korzyści, aby przejść od zwykłego hostingu do zarządzanego, Poznaj niektóre z najlepszych dostępnych obecnie opcji umieszczania witryn swoich klientów w zarządzanej usłudze hostingowej WordPress i dowiedz się, czy handel spokój ducha dla niższych kosztów hostingu będzie ostatecznie opłacalny dla Twojego modelu biznesowego.

Jeśli Jesteś Właścicielem Strony Internetowej…

Jeśli dopiero zaczynasz, nie masz dużo pieniędzy, bardzo małego ruchu, a Twoja firma nie zależy jeszcze w dużym stopniu od skutecznej obecności cyfrowej, hosting witryny WordPress na udostępnionym, VPS (Virtual Private Server) lub serwerze dedykowanym może być lepszą opcją.

Zarządzany hosting WordPress jest świetny, jeśli skalujesz swoją firmę WordPress i potrzebujesz pomocy w zarządzaniu elementem konserwacji witryny w swojej usłudze. Jest to również świetna opcja dla programistów, którzy chcą zapewnić klientom wysokowartościową usługę tworzenia WordPress, ale nie mają wiedzy technicznej do zarządzania serwerem lub zapewniania wsparcia.

Ostatecznie decyzja o korzystaniu z zarządzanej usługi hostingowej WordPress zależy od Ciebie. Niektóre z głównych czynników do rozważenia to:

 • Zrozumienie potrzeb biznesowych.
 • Zrozumienie zalet i wad zarządzanego hostingu WordPress (omówiliśmy to wcześniej).
 • Zrozumienie kosztów zarządzanego hostingu WordPress (omówimy to poniżej).

Ile Kosztuje Hosting Zarządzany WordPress?

Zazwyczaj zarządzany hosting WordPress jest droższy niż hosting współdzielony.

Zarządzane plany bazowe hostingu WP zwykle zaczynają się wokół $30/mo. podczas gdy możesz uzyskać wspólne plany hostingowe, które zaczynają się już od $3.95/mo.

Pamiętaj, że płacisz za dostęp do kompetentnych ekspertów, wyższy poziom usług i szybkość reakcji, lepszą infrastrukturę technologiczną, hosting dedykowany i zarządzanie “gotowe dla Ciebie”. Jeśli weźmiesz pod uwagę koszty prowadzenia dużej strony internetowej i outsourcingu lub zatrudniania administratorów systemu, to ma sens, dlaczego powinieneś płacić więcej za zarządzany hosting WordPress.

Jednym z wyjątków od powyższego jest zarządzana usługa hostingowa WPMU DEV WordPress, ponieważ członkowie uzyskują dostęp do w pełni dedykowanego hostingu WordPress, który działa bardzo opłacalnie, ponieważ zawiera Hojny plan z dedykowanym szybkim hostingiem na zoptymalizowanych pod kątem prędkości serwerach, które są precyzyjnie dostrojone do WordPress, z wbudowanymi funkcjami automatyzacji bezpieczeństwa i tworzenia kopii zapasowych, a także dostęp do “all inclusive” WordPress wsparcie i usługi, które obejmują bezproblemową integrację z solidnym pakietem przydatnych wtyczek i wsparcie 24 / 7 dla zespołu ekspertów WordPress, którzy gwarantują pomoc w oczyszczaniu witryn, które zostały zainfekowane złośliwym kodem.

A jeśli chcesz dodać więcej witryn lub zwiększyć skalę, możesz. WPMU dev managed WordPress hosting może nawet obsługiwać WordPress Multisite (na co wielu zarządzanych hostów nie pozwala, a przynajmniej nie na swoich mniejszych planach). Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą w pełni dedykowaną sekcję hostingu WordPress.

WPMU DEV's hosting dashboard.
Pulpit hostingowy WPMU DEV zapewnia kontrolę nad hostingiem.

Czy Zarządzany Hosting WordPress Jest Wart Swojej Ceny?

Jeśli twoim głównym priorytetem jest koszt, wybierz współdzielonego lub niezarządzanego dostawcę hostingu WordPress, ale pamiętaj, że wybór taniego hosta internetowego może spowodować, że Twoja witryna będzie podatna na hakerów, skończy się przepustowość i prawdopodobnie Twoja witryna zostanie wyłączona lub zamknięta w przypadku przekroczenia limitów.

Jeśli Twoja firma lub obecność w Internecie zależy od tego, czy Twoja witryna będzie działać szybko i sprawnie, będzie w stanie obsłużyć duże ilości ruchu i szybko i bez opóźnień rozwiązać wszelkie problemy lub problemy, wyższy koszt zarządzanego hostingu WordPress może być łatwo uzasadniony.

Jak już wspomniano, innym sposobem spojrzenia na koszt zarządzanego hostingu WordPress jest to, że w rzeczywistości kosztuje mniej, aby uzyskać dedykowaną usługę hostingu premium niż zatrudnienie administratora systemu z wiedzą techniczną, aby dbać o hosting i zarządzanie Twoją witryną na zwykłym planie hostingowym.

W związku z tym warto zapłacić dodatkowe dolary, aby ekspert opiekował się obszarami technicznymi, takimi jak bezpieczeństwo sieci, aktualizacje, aktualizacje, konserwacja, rozwiązywanie problemów, a także zapewniał zarządzanie i obsługę potrzeb witryny, pozostawiając Tobie lub Twoim klientom swobodę skupienia się na ważnych obszarach, takich jak tworzenie treści, marketing online i rozwój firmy.

W Podsumowaniu…

Chociaż zarządzany hosting WordPress może w tym momencie wydawać się luksusem (zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz, a koszt jest jednym z głównych czynników), jeśli Twoja firma ma lub będzie zależeć od niezawodnej i skutecznej obecności cyfrowej (która firma nie ma w dzisiejszych czasach?) a twoja obecność w Internecie polega lub będzie polegać na WordPress (tak jak robi to jedna trzecia wszystkich witryn CMS), to jest coś, czego w końcu będziesz potrzebować, jeśli zamierzasz skutecznie skalować swoją firmę. Bezpieczeństwo, wydajność i Ogólna konserwacja witryn WordPress wymaga czasu i przekonasz się, że masz go coraz mniej, ponieważ konkurencyjne projekty i inicjatywy biznesowe mają priorytet.

Aby dowiedzieć się więcej o zarządzanych przez WPMU DEV usługach hostingowych WordPress, sprawdź nasz w pełni dedykowany Hosting WordPress lub Enterprise WordPress Hosting dla poważnych white-glove WordPress hosting w najnowszej technologii chmury.

Czy próbowałeś już zarządzać hostingiem WordPress? Zgadzasz się z sondażem? Czy najważniejszą rzeczą, której potrzebujesz od zarządzanej wydajności/czasu pracy hosta WordPress? Podziel się swoimi przemyśleniami i komentarzami poniżej.

Tagi:

W Podsumowaniu…

Chociaż zarządzany hosting WordPress może w tym momencie wydawać się luksusem (zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz, a koszt jest jednym z głównych czynników), jeśli Twoja firma ma lub będzie zależeć od niezawodnej i skutecznej obecności cyfrowej (która firma nie ma w dzisiejszych czasach?) a twoja obecność w Internecie polega lub będzie polegać na WordPress (tak jak robi to jedna trzecia wszystkich witryn CMS), to jest coś, czego w końcu będziesz potrzebować, jeśli zamierzasz skutecznie skalować swoją firmę. Bezpieczeństwo, wydajność i Ogólna konserwacja witryn WordPress wymaga czasu i przekonasz się, że masz go coraz mniej, ponieważ konkurencyjne projekty i inicjatywy biznesowe mają priorytet.

Aby dowiedzieć się więcej o zarządzanych przez WPMU DEV usługach hostingowych WordPress, sprawdź nasz w pełni dedykowany Hosting WordPress lub Enterprise WordPress Hosting dla poważnych white-glove WordPress hosting w najnowszej technologii chmury.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…