Najlepsze narzędzia marketingu afiliacyjnego i wtyczki do WordPress

Szukasz najlepszych narzędzi i wtyczek do marketingu afiliacyjnego?

Marketing afiliacyjny to inteligentny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie, promując produkty i usługi, które lubisz i z których korzystasz. Gdy użytkownicy dokonają zakupu za pomocą linku śledzenia, otrzymujesz prowizję (jest to wygrana).

W tym artykule udostępnimy naszą starannie dobraną listę najlepszych narzędzi marketingu afiliacyjnego i wtyczek do WordPress.

Best Affiliate Marketing Tools and Plugins for WordPress

Najlepsze narzędzia i wtyczki marketingu afiliacyjnego

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych wśród marketerów afiliacyjnych i blogerów. Głównie dlatego, że daje dostęp do najlepszych wtyczek i narzędzi do promowania swoich partnerów, przynosząc większy ruch na swojej stronie.

Ponieważ jednak dostępnych jest tak wiele wtyczek WordPress, często początkujący mylą się z tymi wtyczkami i narzędziami, których powinni używać?

Dlatego przeprowadziliśmy badania dla Ciebie … i dla nas, ponieważ również zarabiamy na naszej stronie częściowo poprzez marketing afiliacyjny.

Z naszego doświadczenia wynika, że potrzebujesz narzędzi, które pomogą Ci wykonać następujące czynności:

  • Łatwo dodawaj linki partnerskie do swoich artykułów
  • Zarządzaj i zapisuj linki partnerskie wewnątrz WordPress
  • Twórz udostępniane linki partnerskie dla mediów społecznościowych i podcastów
  • Rozwijaj swoją publiczność i buduj lojalnych obserwujących
  • Śledź skuteczność swoich najlepszych kampanii afiliacyjnych

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze narzędzia marketingu afiliacyjnego i wtyczki, które pomogą Ci rozwijać swój biznes.

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli wolisz pisemne instrukcje, po prostu czytaj dalej.

1. Ładne Linki

Pretty Links

Pretty Links to popularna wtyczka do zarządzania linkami partnerskimi dla WordPressa, której zaufało ponad 200,000 stron internetowych.

Pozwala łatwo dodawać linki do postów WordPress, tworzyć krótkie i niezapomniane adresy URL dla Partnerów podcastów / mediów społecznościowych, linki partnerskie cloak i wiele innych.

Możesz także włączyć funkcję automatycznego łączenia, aby automatycznie dodawać linki partnerskie dla określonych słów kluczowych. Wtyczka pozwala skonfigurować przekierowania, co jest przydatne, jeśli link partnerski zwraca błąd 404.

Ładne linki pokazuje szczegółowe raporty linków w panelu administracyjnym WordPress. Dzięki temu możesz zobaczyć, które linki partnerskie radzą sobie lepiej na twojej stronie.

2. ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates to kolejne potężne narzędzie do zarządzania linkami partnerskimi dla WordPress. Pozwala łatwo zarządzać linkami partnerskimi w panelu administracyjnym WordPress.

Możesz szybko wstawiać linki do postów, linki maskujące, automatycznie wstawiać linki partnerskie, a nawet zobaczyć, jak każdy link działa w Twojej witrynie. Możesz również sortować swoje linki na kategorie, co ułatwia organizowanie partnerów afiliacyjnych.

Powodem, dla którego dwa pierwsze miejsca na naszej liście są zajęte przez wtyczki do zarządzania łączami, jest to, że jest to tak ważne. Musisz wybrać ładne linki lub spragnionych partnerów.

3. MonsterInsights

MonsterInsights

Jako inteligentny marketer partnerski musisz wiedzieć, które artykuły zyskują większy ruch, skąd pochodzą użytkownicy i co robią podczas przeglądania Twojej witryny.

Tu pojawia się MonsterInsights. Jest to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress (zaufało jej 2 miliony stron internetowych). Pokazuje praktyczne spostrzeżenia i raporty analityki internetowej na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

MonsterInsights ułatwia automatyczne śledzenie linków partnerskich. Jest wyposażony w funkcję śledzenia linków, która pomaga monitorować kliknięcia URL, banery reklamowe i inne linki wychodzące. Możesz to połączyć z analizami stron i innymi raportami, aby uzyskać bardziej kompleksową analizę.

MonsterInsights jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w konfiguracji. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik dla początkujących, jak zainstalować Google Analytics w WordPress.

4. RafflePress

RafflePress

RafflePress to najlepsza wtyczka do prezentów WordPress na rynku. Pozwala tworzyć wirusowe prezenty i konkursy na swojej stronie internetowej, co pomaga szybko uzyskać duży ruch.

Jest wyposażony w Kreator prezentów typu “przeciągnij i upuść”, aby tworzyć angażujące, bardzo angażujące kampanie rozdawnicze. Pomaga to prowadzić kampanie promujące określone produkty partnerskie, prowadzić kampanie sezonowe lub powiększać listę e-mailową.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz naszą pełną recenzję loterii lub przejdź do instrukcji krok po kroku i uruchom swój pierwszy konkurs lub konkurs w WordPress.

5. Stały Kontakt

Constant Contact

Constant Contact to najlepsza usługa e-mail marketingu w Internecie. Pozwala Ci pozostać w kontakcie z odwiedzającymi nawet po opuszczeniu Twojej witryny.

Możesz łatwo utworzyć biuletyn e-mailowy, prowadzić kampanie e-mailowe i rozwijać subskrybentów za pomocą ich platformy.

Możesz tworzyć piękne kampanie e-mail w kilka sekund, korzystając z narzędzia do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail z mnóstwem szablonów. Możesz promować swoich partnerów afiliacyjnych za pośrednictwem biuletynu, który otwiera inny kanał, aby zwiększyć swoje zarobki partnerskie poza Twoją witryną.

Constant Contact zapewnia szczegółowe statystyki na temat tego, jak działają Twoje kampanie, i możesz przeprowadzić test A/B, aby zobaczyć, jaki format Twoi użytkownicy uważają za bardziej angażujący.

Alternatywa: Sendinblue / ConvertKit

6. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze narzędzie do generowania leadów i optymalizacji konwersji na rynku. Jest wyposażony w potężną technologię Exit-Intent®, która przekształca porzucających odwiedzających w subskrybentów i klientów.

Możesz użyć OptinMonster, aby dodać linki partnerskie do wyskakujących okienek lightbox, przesuwanych formularzy rejestracji, formularzy paska bocznego, pływających pasków i innych.

Każdy optin pozwala stworzyć nowe możliwości, aby zmaksymalizować prowizję partnerską, przekonwertować odwiedzających witrynę na subskrybentów, utrzymać zaangażowanie użytkowników i spędzać więcej czasu na swojej stronie.

OptinMonster pozwala na uruchamianie testów podzielonych i zwiększenie stawek rejestracji e-mail. Powinieneś sprawdzić nasz przewodnik, Jak zbudować swoją listę e-mail w WordPress.

7. Agregator RSS WP

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator to popularna wtyczka RSS WordPress. Idealnie nadaje się do pobierania treści z sieci afiliacyjnych do witryny WordPress. Możesz użyć go jako agregatora treści, kuratora wiadomości i połączyć go z oryginalnymi treściami, aby zwiększyć zarobki partnera.

Dzięki potężnym dodatkom możesz skonfigurować automatyczne blogi w sieciach partnerskich. Automatycznie pobierze produkty jako posty do Twojego bloga WordPress i możesz edytować te posty, aby dodać własną oryginalną treść.

8. SEMRush

SEMRush

SEMRush to jedno z najlepszych narzędzi SEO na rynku. Jest to kompletny zestaw narzędzi SEO i marketingowych dla twórców treści i bardzo skuteczny dla marketerów afiliacyjnych.

Jest wyposażony w niezwykle potężne narzędzie do badania słów kluczowych, które pozwala śledzić słowa kluczowe, znaleźć nowe pomysły, zobaczyć rankingi słów kluczowych i nie tylko.

Możesz go użyć do przeprowadzenia analizy konkurencji i sprawdzenia, na które słowa kluczowe twoi konkurenci są w rankingu. SEMRush zapewnia następnie przydatne wskazówki, aby pokonać je w rankingach wyszukiwania za pomocą narzędzia SEO writing assistant.

Możesz użyć tego samego narzędzia do badania słów kluczowych i analizy konkurencji, Aby zobaczyć, które produkty partnerskie są popularne wśród konkurencji, znaleźć nowych partnerów afiliacyjnych lub znaleźć nowe produkty niszowe do promowania.

Alternatywa: Ahrefs

9. WPForms

WPForms

WPForms to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego WordPress. Jest wyposażony w Kreator formularzy typu przeciągnij i upuść, aby łatwo tworzyć wszelkiego rodzaju formularze na swojej stronie.

Możesz użyć WPForms, aby utworzyć formularz rejestracji Afilianta i umożliwić potencjalnym partnerom wysyłanie zapytań afiliacyjnych na swojej stronie internetowej. Integruje się z popularnymi usługami, takimi jak Constant Contact, aby automatycznie wysyłać odpowiedzi do użytkowników.

WPForms oferuje również wiele gotowych szablonów dla formularza rejestracji użytkownika,formularza rejestracji, formularza ankiety/ankiety i innych.

10. AdSanity

AdSanity

AdSanity to najlepsza wtyczka do zarządzania reklamami dla WordPress. Jest wyposażony w potężne opcje wyświetlania, aby umieścić banery reklamowe na nagłówku, pasku bocznym i stopce witryny.

Wtyczka pozwala dodawać linki partnerskie do reklam i uzyskać więcej kliknięć. Dzięki opcjom publikowania możesz także ustawić datę rozpoczęcia i zakończenia reklam, aby promować ekskluzywne oferty od partnerów afiliacyjnych.

Jest to idealne narzędzie dla właścicieli witryn internetowych, którzy również korzystają z Google AdSense i innych programów reklamowych, aby uzupełnić swoje przychody. Możesz łatwo umieścić kod reklamowy na swojej stronie internetowej i dynamicznie wyświetlać reklamy bez edycji plików motywów WordPress.

Wyświetla pełne statystyki graficzne dla poszczególnych reklam, dzięki czemu będziesz wiedział, które miejsce docelowe reklamy działa dobrze w Twojej witrynie. Możesz także wybrać zakres dat, aby wyświetlić raporty niestandardowe dla określonych reklam.

Bonus: Łatwy Partner

Easy Affiliate

Easy Affiliate to potężne narzędzie do śledzenia i zarządzania partnerskiego dla firm, które chcą rozpocząć własny program partnerski.

Możesz go użyć do skonfigurowania programu partnerskiego w ciągu kilku minut. Dzięki Easy Affiliate możesz monitorować kliknięcia partnerskie, sprzedaż i płatności.

Jest wysoce kompatybilny z popularnymi platformami, takimi jak MemberPress, Paypal, WooCommerce, Authorize.net i nie tylko.

Alternatywa: AffiliateWP

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze narzędzia marketingu afiliacyjnego i wtyczki do WordPress. Możesz również sprawdzić naszą starannie dobraną listę najlepszych programów do czatu na żywo i najlepszych wtyczek WordPress, aby rozwijać swoją stronę.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…