Szukasz przydatnych widżetów WordPress dla swojej witryny?

Widżety umożliwiają dodawanie treści, funkcji i innych elementów do paska bocznego WordPress i innych obszarów gotowych do widżetów.

WordPress zawiera garść wbudowanych widżetów, z których możesz korzystać od razu. Wtyczki i motywy WordPress mogą również dodawać własne widżety WordPress.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najbardziej przydatnych widżetów WordPress dla Twojej witryny. Te widżety pomogą Ci efektywnie korzystać z cyfrowych nieruchomości Twojej witryny, aby poprawić wrażenia użytkownika i rozwijać firmę.

Most useful WordPress widgets for your website

1. Przycisk Wywołania WP

WP Call Button

Wraz ze wzrostem ruchu w internecie mobilnym, większość użytkowników uważa, że wygodnie jest po prostu zadzwonić do firmy, aby uzyskać więcej informacji. Przycisk WP Call pozwala łatwo dodać przycisk Kliknij, aby zadzwonić teraz do swojej witryny WordPress.

Możesz go użyć, aby dodać lepki przycisk, który przewija się z użytkownikiem lub użyć widżetu, aby wyświetlić przycisk połączenia na pasku bocznym.

Działa z każdym numerem telefonu stacjonarnego lub komórkowego, ale zalecamy skorzystanie z profesjonalnej usługi telefonicznej, aby upewnić się, że nigdy nie przegapisz połączenia.

Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, zobacz nasz artykuł o tym, jak łatwo dodać przycisk click-to-call w WordPress.

2. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka do formularzy kontaktowych WordPress na rynku. Pozwala szybko utworzyć formularz kontaktowy i dodać go w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej.

Jest wyposażony w Kreator formularzy typu przeciągnij i upuść, gotowe do użycia szablony formularzy, blok Gutenberga i widżet paska bocznego. Jest to wtyczka premium z darmową wersją dostępną jako WPForms Lite.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik dotyczący tworzenia formularza kontaktowego w WordPress z instrukcjami krok po kroku.

3. RafflePress

RafflePress

RafflePress jest najlepszy WordPress giveaway / contest plugin. Pozwala tworzyć wirusowe prezenty i konkursy, aby natychmiast uzyskać duży ruch, nowych klientów i subskrybentów.

Pozwala uruchomić prezenty i dodać je do widżetu post, Strona lub pasek boczny. Możesz także utworzyć samodzielną stronę docelową dla swojego prezentu i promować ją na swoich profilach społecznościowych.

RafflePress to płatna wtyczka z darmową wersją o nazwie RafflePress Lite.

Aby dowiedzieć się więcej, Zobacz nasz przewodnik, jak uruchomić prezenty w WordPress ze szczegółowymi instrukcjami.

4. Ostatnie posty Widget z miniaturkami

Recent Posts Widget With Thumbnails

Domyślnie WordPress jest wyposażony w widżet ostatnie posty, który wyświetla prostą listę ostatnich postów. Widżet ostatnie posty z miniaturami umożliwia wyświetlanie ostatnich postów z miniaturami.

Wykorzystuje polecany obraz lub pierwszy obraz w poście jako miniaturę. Możesz także dostosować wysokość i szerokość obrazu na ekranie ustawień widżetu.

5. Widżety Astra

Astra Widgets

Astra Widgets to widget pack stworzony przez ludzi stojących za popularnym motywem Astra. Pozwala łatwo dodać lokalizację firmy, linki do profilu społecznościowego i listę ikon do paska bocznego WordPress.

Działa z dowolnym motywem WordPress i jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi wtyczkami do tworzenia stron.

6. Proste Ikony Społecznościowe

Simple Social Icons

Jest to naprawdę prosty widżet do dodawania ikon społecznościowych do pasków bocznych. Wszystkie opcje konfiguracyjne znajdują się w Ustawieniach widżetu. Możesz wybrać, do których sieci społecznościowych chcesz się połączyć i dodać adresy URL swojego profilu.

Możesz również zmodyfikować ikonę, wybierając kolor czcionki tła i ikony. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz samouczek na temat dodawania ikon mediów społecznościowych na pasku bocznym WordPress.

Ta wtyczka jest zbudowana przez StudioPress, popularną firmę stojącą za Genesis Theme Framework (obecnie zależną od WP Engine).

7. Google Maps Widget

Google Maps Widget

Łatwiejszym sposobem dodania mapy do paska bocznego witryny jest użycie widżetu Google Maps. Ten prosty widget pozwala wyświetlić mapę Google w widżecie. Gdy użytkownik kliknie na mapę, większa mapa otworzy się w wyskakującym okienku lightbox.

Jest to jeden z najlepszych widżetów WordPress dla firm, które chcą wyświetlić swój adres i lokalizację na swojej stronie. Sprawdź nasz przewodnik, Jak dodać Mapy Google w WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

8. Social Count Plus

Social Count Plus

Być może zauważyłeś, że niektóre popularne strony internetowe pokazują liczbę obserwujących na pasku bocznym. Zwiększa to wiarygodność Twojej witryny, dodając dowód społeczny.

Widżet Social Count Plus umożliwia łatwe wyświetlanie liczby obserwujących w mediach społecznościowych na pasku bocznym. Zobacz nasz przewodnik, jak wyświetlać liczbę obserwujących w mediach społecznościowych w WordPress.

Ten widżet wyświetla tylko liczbę obserwujących, a nie liczbę razy artykuł jest udostępniany w witrynie.

Jeśli chcesz wyświetlić liczbę udostępnień dla poszczególnych postów, zalecamy użycie liczby udostępnień, która jest jedną z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress. Pozwoli Ci łatwo dodawać przyciski udostępniania społecznościowego do swoich postów i stron z liczbą akcji dla każdej witryny mediów społecznościowych.

9. Kompaktowe Archiwa

Compact Archives

Domyślny widżet archiwa Miesięczne pokazuje archiwa Twojego bloga w długiej liście miesięcy. To może zająć dużo miejsca. Compact Archives rozwiązuje ten problem, grupując Miesięczne archiwa w lata i wyświetlając je w zwartej formie.

Zawiera również blok Gutenberga, który możesz dodać do swoich postów i stron. Zawiera również widżet, którego możesz użyć na pasku bocznym bloga.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz samouczek na temat tworzenia kompaktowych archiwów w WordPress.

10. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze oprogramowanie do generowania leadów WordPress na rynku. Pozwala łatwo przekonwertować odwiedzających witrynę na subskrybentów i klientów.

Pomaga rozwijać listę e-mail, dodając formularze rejestracji w widżetach paska bocznego, wyskakującym okienku lightbox, pływających paskach i innych.

OptinMonster to najlepszy widget WordPress dla witryn e-commerce i firm, które chcą zwiększyć konwersje.

11. AdSanity

AdSanity

AdSanity to najlepsza wtyczka do zarządzania reklamami dla WordPress. Umożliwia łatwe wyświetlanie reklam w dowolnym miejscu w witrynie i jest wyposażony w widżet do automatycznego wyświetlania reklam na pasku bocznym bloga.

Jeśli planujesz wspierać swoją witrynę za pomocą Google AdSense, banerów reklamowych lub marketingu afiliacyjnego, AdSanity pomoże Ci zmaksymalizować przestrzeń reklamową i wygenerować większe przychody.

12. Referencje Rotator

Testimonial Rotator

Łatwym sposobem na dodanie dowodu społecznego do swojej witryny jest dodanie referencji klientów do swojej witryny. Referencje Rotator pozwala łatwo dodać referencje klientów na swojej stronie internetowej.

Jest to jedna z najlepszych wtyczek referencje dla WordPress i pochodzi z sprytny widget, który pozwala na wyświetlanie obracających referencje na pasku bocznym. Zajmuje to mniej miejsca i pozwala sprytnie korzystać z pasków bocznych, aby zwiększyć zaufanie społeczne.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat dodawania obracających się referencji w WordPress.

13. Funkcja widżetu strony

Feature a Page Widget

Ta zgrabna wtyczka pozwala dodać stronę jako polecaną stronę na pasku bocznym WordPress. Możesz wybrać wyświetlanie tytułu strony, polecanego obrazu i fragmentu. Zobacz ten artykuł na temat funkcji strony w WordPress, aby dowiedzieć się więcej.

14. Łatwy spis treści

Easy Table of Contents

Wtyczka easy Table Of Contents umożliwia łatwe dodawanie spisu treści do artykułów. Przydaje się, jeśli często publikujesz długie artykuły. Dodanie spisu treści pomaga użytkownikom szybko przejść do różnych sekcji.

Wtyczka może automatycznie wstawiać spis treści do dłuższych artykułów lub można go dodać ręcznie. Dodatkowo jest wyposażony w widżet do wyświetlania tabeli na pasku bocznym.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz artykuł o tym, jak łatwo dodać spis treści w WordPress.

15. Kontekst Widżetu

Widget Context

Wtyczka kontekstowa widżetu pozwala wyświetlać i ukrywać widżety w oparciu o kontekst. Możesz na przykład ukryć widżet, jeśli użytkownik wyświetla określoną stronę.

Jest to przydatne, jeśli nie chcesz wyświetlać widżetu na określonych stronach lub chcesz wyświetlić go tylko w określonych sekcjach. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz artykuł na temat pokazywania / ukrywania widżetów w WordPress.

16. Q2w3 stały Widget dla WordPress

Q2W3 Fixed Widget for WordPress

Widżety paska bocznego zwykle znikają, gdy użytkownik przewija witrynę. Q2w3 Fixed Widget for WordPress pozwala zmienić dowolny widget na stały widget, który pozostaje na ekranie, gdy użytkownicy przewijają go w dół.

Jest to przydatne, jeśli chcesz wyświetlić specjalną ofertę, ważne treści lub Formularz rejestracji do newslettera. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia lepkiego pływającego widżetu w WordPress.

17. WordPress Popularne Posty

WordPress Popular Posts

WordPress Popular Posts to najlepsza wtyczka popularnych postów dla WordPressa. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala wyświetlać najpopularniejsze posty w WordPress.

Wtyczka zawiera widżet, który można dodać do paska bocznego. Możesz również użyć skrótu lub tagu szablonu, aby wyświetlić popularne posty w dowolnym miejscu na swojej stronie.

18. WP-PostRatings

WP-PostRatings

Wtyczka WP-PostRatings pozwala łatwo dodać system oceniania postów do witryny WordPress. Użytkownicy mogą następnie Oceniać artykuły w Twojej witrynie i zapewniać natychmiastową opinię.

Wtyczka zawiera również widżet, którego możesz użyć do wyświetlania najwyżej ocenianych treści na pasku bocznym bloga.

19. Temat Mój Login

Theme My Login

Theme My Login to potężna Wtyczka WordPress, która pozwala tworzyć niestandardową stronę logowania dla odwiedzających witrynę. Jest to bardzo przydatne, jeśli zezwalasz na rejestrację użytkownika na swojej stronie internetowej lub prowadzisz blog WordPress z wieloma autorami.

Wtyczka zawiera również widżet logowania na pasku bocznym, którego możesz użyć, aby ułatwić użytkownikom logowanie się do swoich kont. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia formularza logowania front-end / sidebar w WordPress.

20. Zaawansowane filtry produktów AJAX

Advanced AJAX Product Filters

Advanced AJAX product Filters umożliwia wyświetlanie natychmiastowego filtra produktu dla Twojego sklepu WooCommerce. Możesz zezwolić użytkownikom na filtrowanie produktów według ceny, oceny lub atrybutów, po prostu dodając widżet filtrowania do paska bocznego.

21. Tłumacz Języka Google

Google Language Translator

Wtyczka tłumacza języka Google pozwala łatwo dodać widżet przełącznika języka do witryny WordPress. Używa Google Translate do tłumaczenia treści na twojej stronie w dowolnym języku.

Alternatywa: TranslatePress pozwala połączyć Google translate z tłumaczeniami ręcznymi, aby poprawić ogólną jakość przetłumaczonych treści.

22. Importer I Eksporter Widgetów

Widget Importer & Exporter

Po skonfigurowaniu widżetów i skonfigurowaniu ich ustawień możesz przenieść je do innej witryny. To jest, gdzie Wtyczka Importer & Eksporter Widget przydaje.

Pozwala pobrać wszystkie widżety jako plik JSON, który można następnie zaimportować do dowolnej innej witryny WordPress. Jeśli używasz tego samego motywu i wtyczek, wszystkie widżety zostaną zaimportowane dokładnie tak, jak były.

Jeśli używasz innego motywu, który nie ma tych samych obszarów widżetów, co stary motyw, te widżety zostaną zaimportowane jako nieaktywne widżety. Następnie możesz przeciągać i upuszczać je do dowolnego obszaru widgetu.

23. Kalendarz Imprez

The Events Calendar

Kalendarz wydarzeń jest jedną z najlepszych wtyczek kalendarza WordPress na rynku. Pozwala łatwo zarządzać listami wydarzeń na stronie WordPress.

Możesz dodawać nowe wydarzenia z pełnymi szczegółami, wyświetlać kalendarz wydarzeń w poście lub stronie WordPress lub wyświetlać nadchodzące wydarzenia w widżecie paska bocznego.

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) to najlepsza wtyczka do WordPress related posts na rynku. Umożliwia łatwe wyświetlanie powiązanych treści dla każdego artykułu w witrynie.

Wykorzystuje zaawansowany algorytm dopasowywania treści, który pozwala mu wyświetlać więcej powiązanych kontekstowo postów niż inne wtyczki. Jest również wyposażony w widżet, którego możesz użyć do wyświetlania powiązanych postów na pasku bocznym.

25. Posty w pasku bocznym

Posts in Sidebar

Posts in Sidebar to naprawdę prosta, ale bardzo przydatna wtyczka. Umożliwia wyświetlanie określonych postów w widżecie paska bocznego.

Możesz wybrać posty, które chcesz pokazać, wyświetlić je z tytułem, fragmentem i miniaturą lub zwykłymi listami. Możesz również użyć go z wtyczką kontekstową widżetu, aby pokazać różne posty w różnych obszarach witryny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć przydatne widżety WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik po najlepszych wtyczkach WordPress i najlepszych wtyczkach blokowych Gutenberga dla Twojej witryny.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…