Najlepsze wtyczki WordPress dla youtuberów

Szukasz najlepszych wtyczek WordPress dla wydawców YouTube?

Twoja witryna WordPress może być potężną platformą do promowania Twojego kanału YouTube. Musisz jednak wybrać odpowiednie wtyczki, aby zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube i uzyskać więcej wyświetleń.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki WordPress dla youtuberów, które mogą poprawić zaangażowanie i zwiększyć subskrybentów.

Best WordPress plugins for YouTubers

1. Smash Balloon YouTube Feed Pro

Smash Balloon YouTube Feed Pro

Smash Balloon YouTube Feed Pro to najlepsza wtyczka YouTube feed dla WordPress. Pozwala automatycznie pobierać i wyświetlać filmy z YouTube w WordPress.

Wtyczka zawiera piękne układy 4 do wyboru. Możesz prezentować filmy w widoku siatki, listy, karuzeli lub galerii.

Możesz dodać określone filmy lub przekonwertować cały kanał na galerię wideo. Umożliwia również łączenie wielu kanałów YouTube i łączenie ich w jeden kanał.

Wtyczka ma na celu zwiększenie zaangażowania w funkcje społecznościowe, aby wyświetlać Polubienia, liczbę komentarzy, liczbę wyświetleń i inne szczegóły dla każdego filmu. Istnieje również widoczny przycisk Subskrybuj, dzięki czemu użytkownicy mogą bezpośrednio subskrybować Twój kanał YouTube.

Obsługuje również YouTube live, co oznacza, że użytkownicy mogą oglądać transmisje na żywo bezpośrednio na swojej stronie internetowej. Za pomocą akcji niestandardowych można również wyświetlać miniatury wideo lub linki do produktów na końcu filmu lub po jego wstrzymaniu.

W przeciwieństwie do innych wtyczek YouTube, Smash Balloon nie spowalnia Twojej witryny. Optymalizuje osadzanie YouTube i ładuje film tylko wtedy, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z kanałem wideo.

Smash Balloon jest naprawdę łatwy w konfiguracji i dostosowaniu i świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu.

2. OptinMonster

Creating YouTube video popup in WordPress with OptinMonster

OptinMonster to najlepsze narzędzie do optymalizacji konwersji na rynku. Pozwala przechwytywać potencjalnych klientów i konwertować odwiedzających witrynę na subskrybentów YouTube.

Możesz go użyć do uruchomienia wyskakującego okienka lightbox zawierającego zwiastuny YouTube i filmy z Twojego kanału. Dodając proste wiadomości, takie jak “Subskrybuj Mój Kanał YouTube”, możesz powiększyć listę subskrybentów.

OptinMonster zawiera również wysuwane wyskakujące okienka, pływające banery, wyskakujące okienka typu spin-to-win, wyskakujące okienka pełnoekranowe i banery zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Wszystkie z nich pozwalają zaprezentować swój kanał YouTube i uzyskać więcej wyświetleń, polubień i subskrybentów.

Zawiera potężne reguły wyświetlania, które pozwalają personalizować treści dla użytkowników. Możesz używać reguł kierowania na podstawie treści, które użytkownik przegląda, stron, które widział, lokalizacji geograficznej i innych.

Skorzystaj z naszego kuponu OptinMonster, aby uzyskać dodatkową zniżkę na zakup.

3. YouTube Subscribe Bar

YouTube Subscribe Bar in action

YouTube Subscribe tworzy prosty przycisk Subskrybuj na swojej stronie. Użytkownicy mogą bezpośrednio subskrybować Twój kanał YouTube bez przekierowywania do YouTube.

Ta wtyczka jest pomocna, jeśli masz indywidualne filmy z YouTube osadzone na swojej stronie. Wraz z filmem pojawi się przycisk Subskrybuj.

Aby go skonfigurować, musisz dodać identyfikator kanału, A wtyczka automatycznie połączy Twoją witrynę z YouTube.

Teraz wszystkie filmy osadzone w Twoich postach na blogu będą miały Pasek subskrypcji na dole.

4. TrustPulse

TrustPulse YouTube campaign

TrustPulse to najpotężniejsza aplikacja społecznościowa dla WordPress. Pozwala pokazać interakcje użytkowników w czasie rzeczywistym w witrynie, aby dodać dowód społeczny i wywołać efekt FOMO.

Wtyczka śledzi każde wydarzenie w Twojej witrynie, takie jak kliknięcie przycisku Subskrybuj, rejestracja e-mail, zakupy i pobieranie. Ta aktywność jest następnie prezentowana w nieinwazyjnym wyskakującym okienku.

Możesz również podłączyć TrustPulse do swojego konta YouTube za pośrednictwem zapiera i wyświetlać powiadomienia o nowych przesyłanych filmach. TrustPulse może automatycznie wykrywać Twoją platformę eCommerce i wyświetlać akcje użytkowników w miarę ich występowania.

5. RafflePress

RaffePress YouTube giveaway

RafflePress to najlepsza wtyczka do prezentów dla WordPress. Pozwala łatwo uruchamiać konkursy i prezenty na swojej stronie z zamiarem zwiększenia subskrybentów i wyświetleń wideo.

Prezenty to łatwy sposób na natychmiastowe zwiększenie liczby subskrybentów na kanale YouTube. I RafflePress pomaga wziąć upominki YouTube do następnego poziomu.

Ma łatwy kreator typu “przeciągnij i upuść” lub możesz wybrać gotowy szablon zaprojektowany specjalnie dla YouTube. Dostępne szablony są inspirowane najbardziej udanymi kampaniami rozdawniczymi, aby zmaksymalizować wzrost Twojego kanału.

Facebook, Instagram i Pinterest mogą być również używane do kierowania reklam na inne serwisy społecznościowe. Pomaga to zwiększyć zasięg społeczny poza YouTube i dotrzeć do klientów na różnych platformach.

Możesz również łatwo śledzić sukces swoich kampanii. Pomaga to zrozumieć, co działa, a co nie dla przyszłych prezentów YouTube.

RafflePress to jeden z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na płatnych reklamach, a jednocześnie zwiększenie zaangażowania i ruchu na kanale YouTube.

6. Widget responsywny dla Youtube

Widget Responsive

Widżet Responsive dla YouTube umożliwia osadzanie filmów z YouTube na pasku bocznym, stronach i postach bez łączenia się z kanałem YouTube. Oznacza to, że możesz osadzić dowolny film z YouTube, nawet jeśli nie pochodzi on z twojego własnego kanału.

Musisz tylko połączyć się ze swoim kanałem, jeśli chcesz dodać przycisk Subskrybuj.

Wtyczka zapewnia pole wprowadzania, aby wprowadzić adres URL filmu. Gdy to zrobisz, natychmiast osadzi odtwarzacz YouTube. Jest łatwy w użyciu i daje różne opcje, aby go dostosować.

Możesz zmienić motyw i kolory odtwarzacza, a także wybrać szczegóły, które mają być wyświetlane.

Zawiera zaawansowane ustawienia, takie jak wybieranie czasu rozpoczęcia i zakończenia, włączanie napisów i ukrywanie logo YouTube. Możesz nawet włączyć Google Analytics, aby śledzić wydajność wideo w swojej witrynie.

Obsługuje również Schema.org dla bogatych fragmentów, które pomagają uczynić Twoje filmy bardziej przyjaznymi SEO.

7. Lazy Load

Lazy load images and embeds in WordPress

Lazy Load to wtyczka do optymalizacji prędkości od ludzi stojących za WP Rocket. Pomaga zoptymalizować Osadzanie wideo, ładując kod osadzania tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Zwykle, gdy dodajesz film z YouTube do swojej witryny, załadowanie kodu osadzania zajmuje więcej czasu. Można to naprawić, wyświetlając symbol zastępczy obrazu i ładując film, gdy użytkownik faktycznie go ogląda.

Uwaga: Jeśli używasz Smash Balloon, to już zawiera leniwe ładowanie i nie musisz instalować tej wtyczki.

8. WP YouTube Live

WP YouTube Live

WP YouTube Live to darmowa wtyczka YouTube dla WordPress, która pozwala wyświetlać filmy z YouTube na żywo na swojej stronie internetowej.

Konfiguracja wtyczki jest nieco skomplikowana,ponieważ potrzebujesz klucza Google API. Gdy już to zrobisz, połącz się z identyfikatorem kanału YouTube, a wtyczka wygeneruje dla ciebie skróty. Te skróty można dodawać w dowolnym miejscu w WordPress i mają różne parametry, aby kontrolować wygląd swoich filmów.

Po uruchomieniu transmisji na żywo w YouTube, ten sam kanał pojawi się na twojej stronie. Po zakończeniu transmisji na żywo możesz ustawić awaryjne wideo lub playlistę, aby rozpocząć się automatycznie.

Ta wtyczka będzie działać tylko wtedy, gdy transmisja na żywo jest publiczna i umożliwia osadzanie na stronach osób trzecich.

9. Zaawansowane Tła WordPress

Advanced WordPress Backgrounds

Zaawansowane tła WordPress pozwala przekształcić swoje filmy z YouTube w wspaniałe tła paralaksy na swojej stronie.

Wtyczka obsługuje filmy YouTube, Vimeo i własne. Jest wyposażony w elementy sterujące do regulacji prędkości, krycia, efektów przewijania i skali wideo.

Po zainstalowaniu pojawia się w edytorze bloków Gutenberga lub możesz użyć krótkiego kodu, aby dodać tło do dowolnej strony w witrynie.

Bonus Plugin: 10. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress. Pozwala zobaczyć, skąd pochodzą Twoi użytkownicy i co robią podczas odwiedzania Twojej witryny.

Pomaga również zobaczyć, ilu użytkowników przychodzi do twojej witryny z filmów z YouTube. Możesz także śledzić wszelkie linki wychodzące do Twojego kanału YouTube.

Poza tym możesz zobaczyć, które strony nie radzą sobie dobrze w Twojej witrynie WordPress i rozważyć dodanie filmu z YouTube, aby je zwiększyć. Podobnie, możesz osadzić swoje Popularne Filmy na najpopularniejszych stronach swojej witryny, aby uzyskać więcej wyświetleń.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik na temat instalacji Google Analytics w WordPress, a następnie zobacz MonsterInsights.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla youtuberów. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik po najlepszych wtyczkach SEO WordPress i najlepszym oprogramowaniu powiadomień push, którego możesz użyć, aby uzyskać większy ruch na swojej stronie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…