Najlepsze wtyczki darowizny WordPress

Szukasz najlepszych wtyczek darowizny WordPress?

Zbieranie darowizn online jest bardzo skutecznym sposobem pozyskiwania funduszy dla organizacji non-profit, organizacji charytatywnych, funduszy ulgowych i celów specjalnych.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki do darowizn i pozyskiwania funduszy WordPress, które pomogą Ci łatwo zebrać jednorazowe darowizny, a także powtarzające się darowizny za pomocą PayPal, Stripe, WooCommerce, innych procesorów kart kredytowych, a nawet kryptowaluty.

Best WordPress donation plugins

Jak wybrać najlepszą wtyczkę darowizny WordPress

Na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt wtyczek do darowizn WordPress. Problem polega na tym, że nie wszystkie z nich są łatwe w użyciu, a wiele z nich nie ma opcji dostosowywania.

Przyjmowanie wpłat darowizn na stronie WordPress jest niezwykle ważnym zadaniem.

Potrzebujesz wtyczki darowizny, która jest niezawodna, działa na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych, obsługuje preferowaną bramkę płatności, wysyła rachunki do darczyńców, umożliwia darczyńcom dokonywanie cyklicznych darowizn i jest wystarczająco konfigurowalna, aby dobrze wyglądać na twojej stronie.

Co więcej, chcesz wtyczki darowizny WordPress, która pobiera najmniejszą kwotę opłat. Idealnie powinno to być bezpłatne lub stałe roczne płatności vs coś, co pobiera opłatę procentową od wszystkich darowizn.

Użyliśmy powyższych kryteriów, aby porównać najlepsze wtyczki darowizny WordPress dla organizacji non-profit i organizacji charytatywnych.

Oto nasz wybór redakcyjny dla najlepszych wtyczek darowizny i pozyskiwania funduszy WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najbardziej przyjazny dla początkujących Kreator formularzy typu przeciągnij i upuść dla WordPress. Jest wyposażony we wbudowany szablon formularza, aby utworzyć formularz darowizny online na swojej stronie internetowej.

Wiele mniejszych organizacji charytatywnych i non-profit nie potrzebuje w pełni funkcjonalnej platformy rozdawniczej. Zamiast tego chcą po prostu prostego i łatwego do dostosowania formularza darowizny, który może przyjmować jednorazowe i powtarzające się darowizny.

WPForms oferują właśnie to. Integruje się z systemem PayPal, Stripe i Square, dzięki czemu możesz bezpiecznie zbierać darowizny za pomocą karty kredytowej bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

Ponieważ WPForms jest bardziej wszechstronnym narzędziem do tworzenia formularzy, może również służyć wielu celom witryny charytatywnej, takiej jak FORMULARZ KONTAKTOWY, formularze ankietowe, ankiety, formularz rejestracji biuletynu e-mail, formularz rejestracji wolontariusza itp.

WPForms bezproblemowo integruje się ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingu i platformami CRM, takimi jak Constant Contact, SendinBlue, AWeber, MailChimp i setkami innych.

Darmowa wtyczka WPForms jest używana przez ponad 4 miliony stron internetowych, ale będziesz potrzebował ich dodatków do płatności, aby przyjmować darowizny online. Oferują specjalną zniżkę na licencję dla Organizacji non-Profit za jedyne $99 / rok, co jest 75% od ich normalnej ceny.

Daje to wszystkie funkcje Pro, które umożliwiają tworzenie formularzy darowizn, a także innych typów formularzy, o których wspomnieliśmy powyżej. Możesz zobaczyć pełną listę ponad 300 + demo szablonu formularza tutaj.

Uwaga: WPForms jest siostrzaną firmą WPBeginner. Wtyczka została współtworzona przez założyciela WPBeginner, Syeda Balkhi.

2. WP Simple Pay

WP Simple Pay Pro

WP Simple Pay to kolejna popularna wtyczka do płatności WordPress, która została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc ci zbierać jednorazowe lub cykliczne płatności.

Wiele organizacji non-profit korzysta z WP Simple Pay, ponieważ ich formy płatności są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i mają wbudowaną obsługę płatności kartą kredytową, Apple Pay, Google Pay, ACH debit payments i innych.

Najlepszą częścią WP Simple Pay jest to, że ma pełną obsługę wielu języków i wielu walut.

Chociaż WP Simple Pay nie pobiera żadnej opłaty manipulacyjnej, nadal będziesz musiał zapłacić opłaty bankowe, które robisz z każdą inną platformą. Jednak WP Simple Pay ułatwia dodanie opcji dla darczyńców na pokrycie opłat za przetwarzanie płatności.

Dostępna jest również darmowa wersja WP Simple Pay, która pozwala na jednorazowe wpłaty. Jeśli jednak chcesz akceptować płatności cykliczne, musisz przejść na wersję Pro.

3. GiveWP

GiveWP

GiveWP jest jedną z najlepszych wtyczek WordPress dla organizacji non-profit, aby przyjmować darowizny i zbierać fundusze na Twoją sprawę.

Chociaż interfejs nie jest tak łatwy jak WPForms, GiveWP oferuje sposób na stworzenie niestandardowego formularza darowizny wewnątrz WordPress, aby akceptować jednorazowe darowizny, a także powtarzające się opcje darowizny.

Możesz zintegrować się z szeroką gamą bramek płatniczych, aby akceptować płatności kartą kredytową, w tym Stripe, Authorize.net, PayPal, 2Checkout, Braintree, Mollie, Paytm, PayFast, Square, AmeriCloud, Paymill i wiele innych.

GiveWP pozwala również dostosować prawie każdy aspekt procesu darowizny za pomocą funkcji, takich jak konfigurowalne daniny darowizny, takie jak “na cześć”, wielopoziomowe darowizny, cele / zachęty na poziomie kampanii, opcje przełącznika walut, pokwitowania darowizny podlegające odliczeniu od podatku i wiele innych.

Jest wyposażony w kompletny obszar zarządzania darczyńcami z w pełni funkcjonalnym raportowaniem, dzięki czemu można łatwo zarządzać wszystkimi darowiznami (zarówno darowiznami online, jak i offline).

GiveWP integruje się ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingu, dzięki czemu możesz łatwo komunikować się ze swoimi darczyńcami na temat sezonowych kampanii podarunkowych.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z WooCommerce, GiveWP pozwala Ci dodać Upsell darowizny na ekranie kasy i mają bezproblemową integrację Google Analytics z ulepszonym śledzeniem eCommerce.

GiveWP oferuje bezpłatną wtyczkę darowizny WordPress, ale będziesz musiał uaktualnić do swoich rocznych płatnych planów, aby odblokować wszystkie potężne dodatki i funkcje. Podstawowy płatny plan zaczyna się od $240 / rok, ale będziesz potrzebował planu Plus ($360 / rok), aby uzyskać wszystkie dodatki.

4. Łatwa Darowizna PayPal

PayPal Donation for WordPress

Easy Paypal Donation to darmowa wtyczka do wpłat WordPress, która pozwala dodać przycisk PayPal donate na swojej stronie internetowej.

Odwiedzający Twoją stronę mogą kliknąć przycisk i wysłać darowizny za pomocą konta PayPal lub karty kredytowej.

Jest to bardzo prosta wtyczka darowizny, która zawiera szablony przycisków 7, a także masz możliwość przesłania niestandardowego stylu przycisków, aby pasował do twojego projektu.

Celem tej wtyczki jest ułatwienie połączenia konta PayPal z WordPress i otrzymywania darowizn. Ta wtyczka pozwala również odwiedzającym wybierać cykliczne opcje miesięcznej darowizny.

Mamy tę wtyczkę wymienioną jako # 3 nie dlatego, że jest ona najbardziej bogata w funkcje, ale dlatego, że czasami możesz nie potrzebować wszystkich funkcji, które oferują wtyczki GiveWP i WPForms.

Jeśli nie chcesz dostosowywać formularza darowizny i chcesz prostego rozwiązania, które jest całkowicie bezpłatne do przyjmowania jednorazowych darowizn, ta wtyczka może wykonać zadanie za Ciebie.

Aby skonfigurować powtarzające się darowizny, będziesz potrzebował ich wersji Pro, która kosztuje $59.95 / rok, w którym to momencie lepiej jest korzystać z WPForms, ponieważ masz o wiele większą wartość.

5. WP Crowdfunding

WP Crowdfunding by Themeum

WP Crowdfunding to potężna wtyczka do zbierania funduszy WordPress, która pomaga stworzyć witrynę wspierającą zbieranie funduszy, taką jak GoFundMe lub KickStarter.

Możesz używać kampanii crowdfundingowej tylko dla swoich organizacji charytatywnych lub nawet oferować zbiorczą platformę pozyskiwania funduszy dla innych organizacji charytatywnych w Twojej sieci.

Integruje się z Stripe, PayPal, Authorize.net i wszystkie bramy WooCommerce, jeśli zdecydujesz się przetwarzać płatności za pomocą WooCommerce. Natywny system portfela WP Crowdfunding pozwala śledzić zobowiązania dla każdej kampanii i dystrybuować środki odpowiednio do poszczególnych interesariuszy.

Jeśli chcesz utworzyć zbiorczą witrynę crowdfundingową, taką jak GoFundMe, możesz również pobrać prowizję za pomoc innym organizacjom charytatywnym w zbieraniu darowizn.

Wtyczka podstawowa jest bezpłatna, ale musisz uaktualnić do płatnego planu, aby odblokować pełne funkcje, które zaczynają się od $149 / rok.

6. Charytatywne

Charitable

Charitable to łatwa wtyczka darowizny WordPress, która pozwala tworzyć nieograniczone kampanie pozyskiwania funduszy i wyznaczać cele dla twojej sprawy.

Możesz wybrać stałą kwotę darowizny, dodać niestandardową kwotę lub obie te opcje. Możesz osadzić formularz darowizny na swoich stronach, postach, paskach bocznych i wyskakujących okienkach modalnych.

Podczas gdy wtyczka podstawowa jest bezpłatna, musisz uaktualnić do swojego planu Plus ($99 / rok), aby odblokować bramki płatności, takie jak Stripe, Authorize.net, itp, a także formularze zapisu do newslettera.

Jeśli chcesz cyklicznych darowizn, finansowania społecznościowego, zbierania funduszy peer to peer, ulgi w opłatach od darczyńców i innych zaawansowanych funkcji, potrzebujesz ich planu Pro, który kosztuje $249 / rok.

7. Formidable Forms

Formidable Forms

Formidable Forms to najbardziej zaawansowana wtyczka do formularzy WordPress. Pozwala łatwo tworzyć złożone formularze za pomocą Kreatora przeciągnij i upuść.

Ma mnóstwo szablonów formularzy, w tym wstępnie zbudowany szablon do zbierania darowizn online. Możesz przeglądać statystyki darowizn na wykresach graficznych na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Wtyczka umożliwia eksport danych formularza poza WordPress. Daje również możliwość importowania wpisów darowizn z usług stron trzecich. Formidable Forms jest w pełni kompatybilny z WPML tłumaczenie plugin przetłumaczyć formularz w dowolnym języku.

8. Bezproblemowe Dotacje

Seamless Donations

Seamless Donations to darmowa wtyczka do darowizn dla WordPressa. Daje Ci pełną kontrolę nad zbieraniem darowizn i zarządzaniem nimi na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Bezproblemowa Darowizna działa z systemem PayPal, dzięki czemu użytkownicy mogą dokonywać darowizn za pomocą konta PayPal lub kart kredytowych.

Możesz przyjmować jednorazowe darowizny lub cykliczne wpłaty darowizn. Możesz także zezwolić użytkownikom na wybór kampanii, do której mają zostać przydzielone środki.

W przeciwieństwie do innych wtyczek, bezproblemowa darowizna sprzedaje kilka dodatków na zasadzie a-la carte, takich jak Thank You Enhanced, który pozwala skonfigurować niestandardowe strony z podziękowaniami i Giving Level Manager, który pozwala przypisać niestandardowe poziomy darowizny.

9. Donorbox

Donorbox

Donorbox to potężna wtyczka do formularza darowizny, która działa zarówno na WordPress, jak i samodzielnych stronach internetowych.

Pozwala na konfigurowanie jednorazowych darowizn, a także miesięcznych, rocznych i tygodniowych darowizn cyklicznych. Masz możliwość dopasowania prezentów firmowych i przyjęcia darowizn firmowych.

Donorbox umożliwia przyjmowanie płatności z kart kredytowych, a także popularnych platform płatniczych, takich jak Apple Pay, Google Pay, PayPal Express za pomocą jednego przycisku oraz płatności ACH bank dla donatorów z USA i Europy.

Zawiera również wiele innych zaawansowanych funkcji, takich jak miernik celu, wyskakujące formularze darowizn, obsługa wielu walut, ściana dawcy, profil dawcy, pełne zarządzanie dawcami, rachunki podatkowe na koniec roku i wiele innych.

Powodem, dla którego mamy Donorbox wymienione na dole na naszej liście jest to, że ich ceny nie są przyjazne dla organizacji non-profit.

Podczas gdy pozwalają zbierać darmowe darowizny do $1,000 miesięcznie, trzeba będzie zapłacić 1.5% opłaty platformy dla wszystkich innych kwot. Ta opłata za przetwarzanie platformy jest dodatkiem do opłat za przetwarzanie płatności, które są dodawane przez Stripe, PayPal i inne banki.

Mają możliwość, aby darczyńcy pokryli opłaty, ale uważamy, że lepiej jest użyć platformy takiej jak GiveWP, gdzie więcej pieniędzy z darowizn idzie na rzeczywistą przyczynę.

Donorbox pobiera również osobne miesięczne opłaty za różne integracje z e-mail marketingiem i CRM.

Szczerze mówiąc, spośród innych platform darowizn SaaS, takich jak Crowdrise, Donately itp., Donorbox jest zdecydowanie najbardziej przystępny cenowo.

Powodem, dla którego możesz chcieć korzystać z platformy Donorbox, jest to, że odbierają ci one ból głowy związany z zarządzaniem technicznym.

Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojej infrastruktury płatniczej, ponieważ wszystko jest obsługiwane przez ich zespół.

10. Termometr Darowizny

Donation Thermometer

Donation Thermometer to klasyczna wtyczka darowizny WordPress. Wykorzystuje parametr stylu termometru, aby wyświetlić zebrane środki i kwotę docelową.

Jest idealny do dzielenia się kampanią zbierania funduszy z odwiedzającymi witrynę i motywowania ich do pomocy. Jest również idealny dla organizatorów, aby zobaczyć, jak blisko lub daleko są od celu zbiórki

Termometr jest w pełni konfigurowalny dla kolorów, tekstu, waluty, rozmiaru licznika i innych. Możesz użyć krótkiego kodu, aby wyświetlić termometr darowizny w swoich postach i stronach. Wszystkie ustawienia są łatwe i łatwe do zarządzania w WordPress.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta wtyczka nie pomaga przyjmować żadnych darowizn. Możesz go używać wraz z innymi wtyczkami WordPress w tym artykule.

11. Darowizny PayPal

PayPal Donations

Paypal darowizny to kolejny bezpłatny WordPress PayPal darowizny plugin do zbierania funduszy dla organizacji charytatywnych i non-profit. Możesz użyć widżetu paska bocznego lub krótkiego kodu, aby dodać przycisk darowizny PayPal na swojej stronie.

Podobnie jak inne wtyczki PayPal, pozwala połączyć WordPress z kontem PayPal i akceptować darowizny od odwiedzających. Inne ustawienia obejmują wiele walut, lokalizację, wiele rozmiarów przycisków i wiele innych.

12. Darowizny YITH dla WooCommerce

YITH Donations for WooCommerce

Darowizny YITH dla WooCommerce umożliwiają dodanie opcji zbierania darowizn w sklepach internetowych.

Możesz prowadzić sezonowe kampanie wspierające twoje sprawy. Za każdym razem, gdy użytkownik dodaje produkt do koszyka, zostanie poproszony o opcję dokonania małej darowizny.

Ta koncepcja jest wykorzystywana przez wielu w świecie handlu detalicznego, a darowizny YITH dla WooCommerce pozwalają dodać to do swojej witryny eCommerce.

YITH ma darmową wersję wtyczki, która jest dość ograniczona. Aby uzyskać wszystkie funkcje, takie jak formularz darowizny na stronie koszyka, dostosuj kwoty, pokwitowania darowizn itp., Będziesz potrzebować wersji premium wtyczki, która kosztuje $59.99 dla jednej witryny.

Bonus: Kryptowaluta Darowizna Box

Cryptocurrency Donation Box – Bitcoin & Crypto Donations

Jeśli chcesz przyjmować darowizny w kryptowalucie, nie szukaj dalej. Ta darmowa wtyczka darowizny WordPress pozwala przyjmować darowizny w top 20 głównych kryptowalutach.

Możesz akceptować płatności w Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano i innych.

Która jest najlepsza Wtyczka darowizny WordPress?

Wtyczki, o których wspomnieliśmy w tym artykule, mogą pomóc w zbieraniu darowizn na WordPress. Jednak decyzja o najlepszej wtyczce darowizny WordPress do zbierania funduszy online będzie się różnić w zależności od twoich potrzeb.

Jeśli chcesz utworzyć prosty formularz darowizny z opcją jednorazowej i cyklicznej darowizny wraz z możliwością dokonywania płatności za pośrednictwem PayPal lub karty kredytowej, Plan wpforms non-profit jest najlepszą wartością, ponieważ oferuje zniżkę 75%.

Jeśli szukasz darmowej wtyczki darowizny WordPress, nie szukaj dalej niż WP Simple Pay Lite. Ułatwia to przyjmowanie darowizn i wszelkich płatności online za darmo. Wersja pro więcej funkcji, takich jak Apple Pay, Google Pay, itp.

Jeśli chcesz wtyczkę darowizny WordPress, która zawiera zaawansowane funkcje, takie jak pełne zarządzanie darczyńcą, wpływy z darowizn podlegających odliczeniu od podatku, cele / zachęty na poziomie kampanii, wielopoziomowe darowizny, konfigurowalne daniny darowizny, takie jak “na cześć lub”, w pełni funkcjonalne raportowanie, szeroka gama integracji platform płatniczych, to albo GiveWP i Charitable są świetnymi opcjami.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki do darowizny i pozyskiwania funduszy WordPress dla organizacji charytatywnych i non-profit. Możesz również sprawdzić nasz wybór ekspertów z najlepszych kreatorów stron WordPress i musi mieć wtyczki WordPress dla wszystkich witryn..

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…