Zarządzanie biznesowymi połączeniami telefonicznymi z osobistego numeru telefonu może stać się bardzo irytujące, a to odbiera Twoją prywatność. Nie wspominając o tym, że nie skaluje się, gdy zatrudniasz więcej ludzi.

Dlatego wielu nowych i uznanych właścicieli firm korzysta z aplikacji virtual business phone number, aby uzyskać niestandardowy numer telefonu dla swojej firmy.

Wirtualny numer służbowy umożliwia korzystanie z tego samego numeru w laptopach, telefonach komórkowych, telefonach stacjonarnych i innych urządzeniach. Możesz łatwo przesyłać dalej połączenia, nagrywać wiadomości głosowe i udostępniać ten sam numer pracownikom.

Możesz szybko i łatwo skonfigurować wirtualny numer telefonu biznesowego bez wiedzy technicznej. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację na swój telefon lub komputer i możesz zacząć.

W tym artykule podzielimy się naszym wyborem najlepszych aplikacji do Wirtualnego numeru telefonu dla małych firm (w tym bezpłatnych i nieograniczonych opcji).

Best virtual phone number apps for businesses

Kiedy jest potrzebny numer wirtualny?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą witrynę biznesową, czy sklep eCommerce, oferując klientom szybki sposób kontaktu z Tobą, pomożesz rozwinąć swój biznes.

Większość firm ma teraz obecność w Internecie, a klienci potrzebują wielu sposobów, aby się z nimi skontaktować.

Podczas gdy narzędzia komunikacyjne, takie jak biznesowa poczta e-mail, czat na żywo lub wiadomości tekstowe, mogą być użyteczne, nic nie przebije osobistego połączenia międzyludzkiego z słyszeniem prawdziwego człowieka na drugim końcu linii.

Zwykle firmy uważają, że posiadanie numeru telefonu stacjonarnego wystarczy. Jednak szybko zdają sobie sprawę, jak nieskuteczne są tradycyjne telefony stacjonarne, jeśli chodzi o obsługę połączeń biznesowych i klientów.

I na pewno nie chcesz popełnić błędu, używając osobistego numeru telefonu w interesach.

Tutaj może pomóc aplikacja wirtualnego numeru telefonu biznesowego. Daje następujące korzyści w stosunku do tradycyjnych numerów ziemi i telefonów komórkowych.

  • Można go używać w telefonie z aplikacjami mobilnymi, laptopami, telefonem biurkowym i innymi urządzeniami
  • Jeden numer może być współdzielony przez różnych pracowników w tym samym czasie
  • Routing połączeń, oczekiwanie, dzwonki, odpowiedzi na wakacje, godziny pracy mogą być zarządzane za pośrednictwem aplikacji
  • Wiadomości głosowe, wiadomości tekstowe, połączenia do transkrypcji e-mail i tańsze lokalne/międzynarodowe połączenia telefoniczne to tylko wisienka na torcie

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych aplikacji wirtualnego telefonu biznesowego, z których możesz korzystać.

Video Tutorial

Subskrybuj WPBeginner

Jeśli wolisz pisemne instrukcje, po prostu czytaj dalej.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva jest wiodącym dostawcą wirtualnych numerów biznesowych na rynku. Ułatwiają zarządzanie wirtualnym numerem telefonu za pomocą aplikacji na komputerze stacjonarnym / laptopie, telefonie komórkowym, tablecie lub telefonie biurkowym.

Możesz nawet zachować swój numer lokalny i używać go z Nextiva, aby uzyskać połączenia głosowe HD przez VoIP. Umożliwiają również uzyskanie wirtualnych numerów telefonów biznesowych dla różnych lokalizacji geograficznych.

Nextiva ma potężny zestaw funkcji zawartych w każdym planie, takich jak przekierowanie/routing połączeń, automatyczny asystent, Recepcjonista, poczta głosowa na e-mail, kolejkowanie połączeń, nieograniczone połączenia i analiza połączeń.

Cennik: Już od $18.95 za użytkownika każdego miesiąca.

2. Telefon Biurowy Ooma

Ooma Office Phone

Ooma jest popularnym biznesowym dostawcą telefonów VOIP, który oferuje bezpłatne numery telefoniczne 1-800 w przystępnych cenach. Możesz dodać bezpłatny numer do dowolnego planu biurowego Ooma. Domyślnie będą one wstępnie wybrać bezpłatny numer telefonu dla ciebie, ale masz również możliwość wyboru nowego.

Platforma biurowa Ooma zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, których można oczekiwać, takie jak wirtualna recepcjonistka, wybieranie rozszerzeń, wstrzymywanie muzyki, inteligentne aplikacje na telefony komórkowe i wiele innych. Najlepsza ze wszystkich konfiguracja jest bardzo łatwa i możesz to zrobić w ciągu kilku minut.

Cennik: Ich plan zaczyna się od $19.95 miesięcznie, który zawiera bezpłatny numer bezpłatny i ponad 35 funkcji telefonu biznesowego.

3. Konik polny

Grasshopper

Grasshopper zapewnia łatwą usługę Wirtualnego numeru telefonu dla startupów i małych firm. Jest wyposażony w aplikację mobilną, która pozwala zarządzać służbowym systemem telefonicznym na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca.

Oferują wirtualne numery biznesowe, numery vanity, numery lokalne dla różnych regionów, numery bezpłatne 800 i 833 do wyboru.

Możesz rozdzielić rozmowy biznesowe i osobiste za pomocą tego samego urządzenia i nigdy nie przegapić połączenia. Grasshopper łączy wszystkie niezbędne funkcje w jednym pakiecie z przekierowaniem połączeń, pocztą głosową, tekstami biznesowymi, biznesowymi połączeniami VoIP i WiFi, automatycznym powitaniem i wieloma innymi.

Cennik: Już od $26 miesięcznie za 1 numer i 3 rozszerzenia.

4. Google Voice (Bezpłatny)

Google Voice

Jeśli szukasz darmowej aplikacji do wirtualnego telefonu biznesowego, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie Google Voice. Jeśli korzystasz już z G Suite, możesz zintegrować go ze wszystkimi innymi aplikacjami Google, których już używasz w swojej firmie.

Użytkownicy indywidualni oraz soloprenuerzy mogą skorzystać z planu personal, aby otrzymać wirtualny numer i zadzwonić do dowolnego miejsca w USA i Kanadzie za darmo.

Jednak plan osobisty nie daje dostępu do wielu funkcji telefonu biznesowego zawartych w ich planie biznesowym, takich jak automatyczny Pomocnik, Obsługa telefonu biurkowego itp.

Cennik: Bezpłatny do użytku osobistego. Płatne plany zaczynają się od $10 za użytkownika / miesięcznie.

5. Phone.com

Phone.com

Phone.com to kolejna świetna opcja, aby uzyskać wirtualny system telefoniczny firmy. Oferują niedrogie usługi telefonii biznesowej dla startupów, soloprenuerów i małych firm.

Oferują również tańsze stawki połączeń do niektórych Krajów Europejskich i Kanady, licząc je jako lokalne minuty połączeń. Z punktu widzenia funkcji dostępne są aplikacje mobilne, przekierowywanie/routing połączeń, wirtualny asystent, menu IVR, wiadomości tekstowe, faksy i inne.

Oferują plany płacenia za minutę, które pozwalają płacić mniej w zależności od użytkowania. Jednak może łatwo stać się bardzo drogie, gdy twoje potrzeby biznesowe rosną.

Cennik: Płatne plany minutowe już od $12.99 miesięcznie. Nieograniczone plany już od $29.99 / miesiąc za przedłużenie.

6. eVoice

eVoice

eVoice jest popularną firmą telefoniczną oferującą międzynarodowy zasięg, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Oferują one system telefoniczny, numery wirtualne, numery bezpłatne i numery lokalne dla różnych regionów.

Ich plany obejmują narzędzia do zarządzania połączeniami, wirtualną recepcję, aplikację do połączeń wychodzących, połączenia konferencyjne i wiele innych. Możesz uzyskać niestandardowe numery telefonów do WIELKIEJ BRYTANII, UE, Kanady, USA i wielu innych krajów.

Możesz wybierać spośród wielu planów, z których każdy ma inną liczbę użytkowników, którą możesz dodać, i zestaw minut połączeń. Stawki za przekierowanie połączeń różnią się w zależności od Twojej lokalizacji i numeru, na który przekierowujesz.

Cennik: Już od 7,50 zł miesięcznie dla 1 użytkownika.

7. FreshCaller

Freshcaller

Freshcaller to łatwy w użyciu wirtualny telefon biznesowy dostawca aplikacji. Odpowiednie dla małych i rozwijających się firm, oferują niedrogie plany, które pasują do wszystkich budżetów, w tym plan płatny za minutę z nieograniczoną liczbą agentów.

Możesz uzyskać numery międzynarodowe, numery bezpłatne, użyć istniejącego numeru, zamaskować numer lokalny numerem wirtualnym lub wybrać numer próżny.

Zawiera wszystkie typowe funkcje, których potrzebujesz, takie jak narzędzia do zarządzania połączeniami, godziny pracy, aplikacje mobilne, współdzielone linie, czekanie na połączenia, połączenia SIP i inne. Niektóre plany pozwalają na korzystanie z lokalnego przewoźnika, co jest przydatne, jeśli nie możesz przenieść swojego lokalnego numeru lub lokalny przewoźnik oferuje lepsze stawki za połączenia.

Cennik Zapłać za minutę lub 19 USD za agenta miesięcznie

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą aplikację wirtualnego telefonu biznesowego dla Twojej firmy. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, jak uzyskać bezpłatny biznesowy adres e-mail i najlepsze usługi e-mail marketingu dla małych firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…