Szukasz najlepszych narzędzi i wtyczek do marketingu treści, które pomogą Ci stworzyć zabójczą treść dla Twojego bloga WordPress? Świetna treść pomaga zwiększyć ruch w witrynie, zdobyć więcej subskrybentów i zwiększyć sprzedaż. W tym artykule wybraliśmy najlepsze narzędzia i wtyczki do marketingu treści dla Twojej witryny WordPress.

Best WordPress plugins and tools to create content

Dlaczego Potrzebujesz Narzędzi I Wtyczek Do Content Marketingu?

Często firmy polegają na swoich najlepszych domysłach, aby stworzyć strategię treści. Każdego dnia w Internecie tworzone są miliony GIGABAJTÓW nowych treści. Wszystkie te treści konkurują ze sobą, aby przyciągnąć dużą, ale ograniczoną liczbę odbiorców.

Poleganie na najlepszym zgadywaniu nie zabierze cię daleko. Dlatego inteligentni marketerzy używają narzędzi do tworzenia lepszej strategii content marketingowej opartej na danych.

Te narzędzia do tworzenia treści nie tylko pomagają znaleźć, O czym pisać, ale także pomagają zobaczyć, czego szukają użytkownicy i jak uzyskać większy ruch dla istniejących treści.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych narzędzi marketingu treści i wtyczek dla Twojej witryny WordPress.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress. Pozwala poprawnie zainstalować Google Analytics i przeglądać raporty o ruchu w witrynie wewnątrz Pulpitu nawigacyjnego WordPress.

MonsterInsights pomaga zobaczyć, jak ludzie znajdują i korzystają z twojej witryny. Możesz zobaczyć swoje najlepsze treści, najlepsze źródło polecania,najbardziej dochodowe strony i wiele innych.

Oprócz prowadzenia statystyk ruchu, MonsterInsights pomaga również śledzić zaangażowanie użytkowników, co jest niezwykle przydatne w planowaniu strategii treści.

2. AIOSEO

All in One SEO

AIOSEO to najlepsza wtyczka SEO WordPress. Często ludzie nie rozumieją pełnej mocy tej wtyczki. Nie tylko dodaje metatagi. Jest to kompletny pakiet do optymalizacji treści z mnóstwem funkcji, które pomogą Ci ulepszyć Twoją witrynę.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zobacz nasz kompletny przewodnik SEO WordPress z instrukcjami krok po kroku, które przeniosą SEO Twojej witryny na wyższy poziom.

3. Edycja Przepływu

Edit Flow

Odpowiedni przepływ pracy redakcyjnej pomaga w regularnym tworzeniu przydatnych treści. Edit Flow pomaga dodawać niestandardowe statusy postów, zostawiać opinie redakcyjne, wyświetlać kalendarz redakcyjny i realizować strategię treści jak profesjonalista.

Wszystkie te rzeczy są szczególnie przydatne, jeśli prowadzisz blog WordPress z wieloma autorami. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik, jak poprawić przepływ pracy redakcyjnej w WordPress.

4. SEMRush

SEMRush

Używane przez tysiące specjalistów SEO, SEMRush jest jednym z najlepszych narzędzi SEO na rynku. Pozwala łatwo zbierać analizy i informacje o konkurencji, Aby pomóc poprawić własne SEO.

Możesz dowiedzieć się o najlepszych organicznych słowach kluczowych twojego konkurenta, o tym, jak uzyskują linki zwrotne, ich strategię reklamową i wiele innych. Pomaga również monitorować własne słowa kluczowe, linki zwrotne, znaleźć słowa kluczowe, które można łatwo pozycjonować, i mnóstwo innych przydatnych danych, które można wykorzystać do poprawy strategii treści.

5. Ahrefs

Ahrefs

Ahrefs to kolejne popularne narzędzie do sprawdzania, dlaczego twoi konkurenci są w rankingu wyżej niż ty i co możesz zrobić, aby wyprzedzić ich w wynikach wyszukiwania. Zawiera narzędzie do Eksploratora słów kluczowych i narzędzi do badania treści, które pomagają dowiedzieć się, jaki rodzaj treści jest w rankingu dla tych słów kluczowych i dlaczego.

Ma potężny robot, który monitoruje sieć. Możesz go używać do śledzenia linków zwrotnych, rankingów wyszukiwania, linków zwrotnych konkurentów, płatnych słów kluczowych reklam i innych.

6. Canva

Canva

Nie każdy może tworzyć piękne obrazy na swoich blogach. Tu wkracza Canva. Pomaga tworzyć piękne obrazy do postów na blogu jak profesjonalista, nie martwiąc się o prawa autorskie.

Jest wyposażony w potężne, ale niezwykle proste narzędzie do edycji obrazu, które działa w przeglądarce. Możesz wybrać jedną z wielu szablonów, grafik, ikon, banerów i infografik, aby użyć ich jako punktu wyjścia. Po zakończeniu edycji po prostu wyeksportuj obraz i użyj go w swoich artykułach.

7. Grammarly

Grammarly

Grammarly jest jednym z najlepszych narzędzi do sprawdzania gramatyki online dla użytkowników WordPress. Działa w dowolnym obszarze pisania, w tym w edytorze postów WordPress. Możesz zainstalować go jako dodatek do przeglądarki dla Google Chrome, Firefox, a nawet Microsoft Edge.

Po instalacji pokaże wskaźnik w prawym dolnym rogu obszaru pisania. Kliknięcie wskaźnika pokaże liczbę błędów. Błędy ortograficzne, gramatyczne i kontekstowe będą wyróżniane podkreśleniem podczas pisania.

8. reSmush.it

reSmush.it

Ładowanie dużych obrazów trwa dłużej, co może negatywnie wpłynąć na szybkość i wydajność WordPress. Musisz zoptymalizować swoje obrazy do Internetu przed przesłaniem ich do WordPress.

reSmush.it to najlepsza wtyczka do kompresji obrazu WordPress, która może automatycznie zmniejszyć rozmiar pliku obrazu bez wpływu na jakość. Oferuje również opcję optymalizacji zbiorczej, która pozwala szybko zoptymalizować starsze obrazy w witrynie.

9. IFTTT

IFTTT

IFTTT to popularne narzędzie internetowe, które pozwala zautomatyzować profile w mediach społecznościowych. Możesz połączyć się z wieloma popularnymi usługami, w tym WordPress i wszystkimi głównymi witrynami społecznościowymi.

Następnie możesz tworzyć przepisy lub aplety dla każdej z tych usług. Umożliwia to automatyczne udostępnianie postów WordPress w mediach społecznościowych, uruchamianie retweetów, udostępnianie zdjęć i wiele innych.

10. Współdzielone Liczby

Shared Counts

Shared Counts to jedna z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress. Pozwala łatwo dodawać przyciski udostępniania w mediach społecznościowych do postów na blogu. Może również wyświetlać liczbę udziałów dla każdej platformy, a także całkowitą liczbę udziałów dla Twojego artykułu.

W przeciwieństwie do innych wtyczek mediów społecznościowych, które spowalniają Twoją witrynę, Shared Counts jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości. Zawiera tylko najlepsze strony społecznościowe i wiele stylów przycisków, z których możesz korzystać.

11. PushEngage

PushEngage

Czy wiesz, że powiadomienia push to inteligentny sposób na przyciągnięcie większej liczby powracających odwiedzających do Twojego bloga? W rzeczywistości na WPBeginner powiadomienia push są konsekwentnie najlepszym źródłem ruchu 5. Jednak większość witryn nie używa tego potężnego narzędzia.

PushEngage ułatwia konfigurowanie powiadomień push w Twojej witrynie, a nawet zawiera bezpłatny plan, który obejmuje do subskrybentów 2,500 i kampanie powiadomień 120 każdego miesiąca.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z naszym artykułem na temat dodawania powiadomień push w WordPress.

12. Ożywić Stare Posty

Revive Old Posts

Czasami stare artykuły Twojego bloga zostaną zaniedbane z powodu braku czasu i zasobów. Revive Old Posts pomaga rozwiązać ten problem, automatycznie udostępniając stare artykuły na profilach w mediach społecznościowych.

Pomaga to automatycznie promować stare artykuły, aktywnie zwiększając ruch na swoim blogu. Pomaga również nowym obserwatorom mediów społecznościowych odkrywać treści, które wcześniej mogli przegapić.

13. OptinMonster

OptinMonster

Ponad 75% odwiedzających opuszczających Twoją witrynę opuści ją i nigdy nie wróci. Tutaj potrzebujesz OptinMonster. Jest to najlepsze oprogramowanie do generowania leadów, które pomaga konwertować porzucających odwiedzających witrynę na subskrybentów, klientów i obserwujących.

Jest wyposażony w piękne formularze optin, które można połączyć z usługą e-mail marketingu lub oprogramowania CRM. Używasz go, aby skutecznie zmniejszyć współczynnik odrzuceń, zwiększyć zaangażowanie użytkowników i zwiększyć subskrypcje e-mail.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze narzędzia i wtyczki do marketingu treści dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zobaczyć nasze praktyczne wskazówki dotyczące kierowania ruchu do Twojego bloga WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…