Szukasz najlepszych wtyczek do ankiety WordPress dla swojej witryny? Ankiety Online są bardzo angażujące i mogą być używane do zwiększenia zaangażowania użytkowników w Twojej witrynie. W tym artykule porównamy najlepsze wtyczki ankiety WordPress.

Best WordPress Poll Plugins

Czego szukać we wtyczce do ankiety WordPress?

Ankiety Online oferują zabawny i łatwy sposób na zaangażowanie odbiorców. Dlatego popularne strony internetowe, takie jak BuzzFeed, regularnie wykorzystują je do tworzenia treści wirusowych i zwiększają czas spędzany przez użytkowników na swojej stronie.

Istnieje wiele wtyczek do ankiet WordPress, które mogą pomóc Ci dodać ankiety online do swojej witryny. Oto kilka rzeczy, których będziemy szukać w wtyczce do ankiety WordPress:

  • Powinien być łatwy w użyciu, dzięki czemu można szybko tworzyć ankiety
  • Ankiety powinny wyglądać ładnie i można je łatwo dodawać w dowolnym miejscu, w tym w postach, stronach lub widżetach paska bocznego
  • Wtyczka ankiety powinna być szybka i nie powinna wpływać na szybkość witryny ani wrażenia użytkownika
  • Powinien być w stanie wyświetlać wyniki ankiety za pomocą wykresów i wykresów

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się najlepszym wtyczkom do ankiety WordPress i temu, jak układają się ze sobą.

1. WPForms

WPForms Poll

WPForms to najlepsza wtyczka do formularzy kontaktowych WordPress, a ich plan pro zawiera potężny dodatek do ankiet i ankiet. Pozwala łatwo tworzyć ankiety online, osadzać je w dowolnym miejscu na swojej stronie i wyświetlać wyniki z pięknymi wykresami.

Możesz przeciągać i upuszczać wiele pól formularza, umożliwiając użytkownikom wybranie jednej lub wielu odpowiedzi. WPForms pozwala również na używanie obrazów jako wyborów ankiety wraz z tekstem.

Najlepsze jest to, że możesz automatycznie wyświetlać wyniki ankiety na tej samej stronie po przesłaniu przez użytkownika swojego głosu.

WPForms umożliwia osadzanie wyników ankiety w dowolnym miejscu na swojej stronie. Jeśli chcesz wyeksportować wyniki ankiety do prezentacji powerpoint lub innych prezentacji w trybie offline, jest to również możliwe.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz artykuł na temat tworzenia interaktywnej ankiety w WordPress.

Ponad 4 miliony witryn używa WPForms do tworzenia inteligentnych formularzy, ankiet i ankiet.

2. Formidable Forms

Formidable Forms

Formidable to zaawansowany Kreator ankiet i ankiet dla WordPress. Jest wyposażony w interfejs przeciągnij i upuść, którego możesz użyć do utworzenia ankiety.

Ich wizualny styler ankiety pozwala dostosować projekty ankiety. Możesz go również użyć do tworzenia wielostronicowych ankiet i ankiet z paskiem postępu.

Posiada wszystkie zaawansowane funkcje, na które można liczyć, takie jak inteligentne rozgałęzianie pytań (logika warunkowa), możliwość przeglądu przed przesłaniem, piękne raporty i wykresy.

Ponad 300 000 witryn internetowych używa potężnych formularzy do tworzenia formularzy zorientowanych na rozwiązania.

3. Ankieta YOP

YOP Plugin

YOP poll to wtyczka WordPress, która pozwala dodawać ankiety i ankiety online do swojej witryny. Jest darmowy i łatwy w instalacji w WordPress.

Możesz zaplanować ankiety, wyświetlić ankietę na wielu stronach, pokazać wyniki ankiety w liczbach i procentach, zresetować ankietę w dowolnym momencie i nie tylko. Pomaga w ograniczeniu ankiety do gości / zarejestrowanych użytkowników i blokowaniu użytkowników przez cookie, IP lub Nazwę użytkownika.

Ankieta YOP może wyświetlać wyniki w różnych stylach. Funkcja archiwizacji pozwala na Wyświetlanie poprzednich wyników ankiety posortowanych według daty rozpoczęcia i zakończenia ankiety.

4. WP-ankiety

WP-Polls

WP-Polls to proste, łatwe i bezpłatne rozwiązanie ankiety dla Twojej witryny WordPress. Umożliwia dodawanie ankiet online na stronach, postach i obszarach widżetów WordPress.

Użytkownicy mogą wybrać wiele opcji w ankiecie. WP-Polls automatycznie wyświetla wyniki po wybraniu przez użytkowników. Jeśli chcesz dostosować wygląd swojej ankiety i znać trochę kodowania, możesz zmienić motyw i dodać niestandardowy styl CSS do swojej ankiety.

5. Ankiety i oceny crowdsignalne

CrowdSignal

Ankiety i oceny Crowdsignal to kolejna popularna wtyczka do ankiet WordPress. Pozwala tworzyć i zarządzać ankietami z pulpitu WordPress.

Możesz utworzyć ankietę wielokrotnego wyboru, ustawić datę zamknięcia ankiety, wyświetlić / ukryć wyniki ankiety w witrynie, dostosować styl ankiety i nie tylko. Crowdsignal umożliwia osadzanie ankiet w innych witrynach WordPress.

Zapobiega to wielu odpowiedziom od tych samych użytkowników z podstawowym filtrowaniem IP. Jest to darmowa wtyczka. Jednak będziesz potrzebował WordPress.com konto do generowania klucza API.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki do ankiety WordPress do wykorzystania w Twojej witrynie. Możesz również zobaczyć nasz wybór najlepszych wtyczek do ankiet WordPress do tworzenia ankiet online w Twojej witrynie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…