Darmowe narzędzia generatora nazw domen

Chcesz założyć stronę internetową, ale nie wiesz, której nazwy domeny użyć?

Wybór odpowiedniej nazwy domeny nie jest łatwy. Szczególnie, gdy wymyślisz coś wyjątkowego, niezapomnianego i znaczącego tylko po to, aby dowiedzieć się, że już to zrobione.

W tym artykule udostępnimy najlepsze darmowe generatory nazw domen, które pomogą Ci znaleźć idealną nazwę domeny dla Twojej firmy.

Free domain name generator tools

Zanim Zaczniesz

Zanim zaczniemy szukać generatorów nazw domen, chcemy podzielić się kilkoma najlepszymi praktykami dotyczącymi nazw domen, a także pokazać, jak możesz uzyskać swoją pierwszą nazwę domeny za darmo!

Pozbądźmy się podstaw.

Nazwa domeny to adres Twojej witryny w Internecie. To jest to, co ludzie piszą, aby dostać się do twojej witryny (na przykład google.com lub wpbeginner.com). aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem dla początkujących na temat nazw domen i ich działania.

Wybierając nazwę domeny, należy pamiętać o następujących kryteriach:

  • Spróbuj zarejestrować .com (jest to najbardziej rozpoznawalne)
  • Upewnij się, że jest łatwy do wymówienia
  • Zrób to tak krótko, jak to tylko możliwe
  • Użyj odpowiedniego słowa kluczowego, jeśli możesz (pomaga to w SEO i wyższych rankingach wyszukiwarek)
  • Unikaj myślników
  • Nie naruszaj innych znaków towarowych

Teraz, gdy wiesz, co powinna mieć dobra nazwa domeny, możesz się zastanawiać, ile kosztuje nazwa domeny?

Nazwy domen zazwyczaj kosztują około $14 rocznie (to dla .com).

Jeśli otrzymasz inne niejasne rozszerzenia, będą Cię kosztować jeszcze więcej.

Jak uzyskać bezpłatną nazwę domeny

Szanse są, jeśli szukasz nazwy domeny, to próbujesz założyć bloga lub stronę internetową, co oznacza, że potrzebujesz również hostingu. Zobacz nasz przewodnik na temat różnicy między nazwami domen a hostingiem.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oferują użytkownikom WPBeginner bezpłatną nazwę domeny + 60% zniżki na hosting. Zasadniczo będziesz mógł zacząć za $ 2.75 miesięcznie.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Bluehost jest jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie zalecanym dostawcą usług hostingowych WordPress.

Uwaga: Ta ekskluzywna oferta rabatowa działa tylko po kliknięciu linku z naszej strony, więc użyj generatorów nazw domen poniżej, aby znaleźć nazwę domeny, która Ci się podoba, a następnie wróć do naszej strony internetowej, aby skorzystać z oferty.

Aby uzyskać więcej informacji i instrukcje krok po kroku, zobacz nasz artykuł na temat rejestracji nazwy domeny.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze darmowe generatory nazw domen w Internecie.

Najlepsze Generatory Nazw Domen

Mała rada:

Te Generatory nazw domen są Sztuczną Inteligencją, więc nie są idealne.

Jednak są one wystarczająco dobre, aby uzyskać kreatywne soki płynące w twojej głowie, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą nazwę domeny dla swojej witryny.

1. Nameboy – Najlepszy Generator Nazw Domen

Nameboy

Nameboy jest jednym z najlepszych generatorów nazw domen na rynku. Rozpoczęty w 1999 roku, jest to również jeden z najbardziej znanych i szanowanych generatorów nazw na rynku.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wpisać swoje słowa kluczowe, a wygeneruje to mnóstwo sprytnych pomysłów na nazwę domeny. Następnie możesz kliknąć dowolną nazwę domeny, aby wyświetlić szczegóły lub zakończyć rejestrację, postępując zgodnie z instrukcjami. Jest niesamowicie szybki, co pomaga przeszukiwać więcej pomysłów na nazwy domen w krótszym czasie.

Zespół Nameboy wykorzystał swoje narzędzie do natychmiastowego wyszukiwania nazw domen, aby zaoferować inne podobne Generatory, takie jak: generator nazw sklepu, generator nazw blogów, generator nazw marek, generator nazw podcastów, generator nazw startowych i wiele innych.

2. WPBeginner-Generator Nazw Firm

WPBeginner Business Name Generator

Wśród wielu darmowych narzędzi biznesowych, WPBeginner oferuje jeden z najlepszych darmowych generatorów nazw firm opartych na sztucznej inteligencji na rynku. Oprócz wyszukiwania nazw firm, Generator WPBeginner pokazuje również, czy odpowiednie nazwy domen są dostępne dla nazw firm.

Ten generator działa jako połączenie generatora nazw firm i generatora nazw domen, dzięki czemu można łatwo znaleźć najlepsze pomysły na nazwy domen i sprawdzić dostępność domeny dla dużej liczby rozszerzeń nazw domen.

3. IsItWP

IsItWP

IsItWP oferuje szybkie i natychmiastowe narzędzie do badania domen. Zacznij od wprowadzenia kilku słów kluczowych lub nazwy marki, a wyświetli mnóstwo pomysłów na domeny przy użyciu różnych kombinacji i synonimów. Możesz zawęzić wyszukiwanie, rozpocząć nowe wyszukiwanie lub kliknąć Pokaż więcej wyników, aby wyświetlić jeszcze więcej pomysłów.

4. BlogTyrant-Generator Nazw Blogów

Blogtyrant Blog Name Generator

BlogTyrant oferuje szybkie narzędzie do generowania nazw domen, przeznaczone specjalnie dla blogerów. Ich Narzędzie generator nazw blogów pomoże Ci wygenerować dziesiątki pomysłów, dzięki czemu możesz rozpocząć nowy blog.

Ten generator nazw domen jest jednym z wielu narzędzi, które oferuje Blogtyrant, aby pomóc nowym blogerom zacząć.

6. Domain.com

Domain.com Blog Name Search and Registration

Domain.com jest jednym z najpopularniejszych rejestratorów domen i ma wbudowany generator nazw domen. Możesz użyć ich narzędzia, aby znaleźć i zarejestrować wszystkie rozszerzenia domen najwyższego poziomu (TLD).

Ich algorytm pomaga znaleźć dostępne nowe nazwy domen, które można natychmiast zarejestrować. Pokazują również markowe domeny premium na sprzedaż, które pasują do Twoich słów kluczowych.

Użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszych Domain.com kod kuponu, aby uzyskać dodatkowe 25% od dowolnej nazwy witryny.

7. Rozwiązania Sieciowe

Network Solutions website

Network Solutions to kolejny duży rejestrator domen z ponad 7 milionami domen zarejestrowanych u nich. Mają szybkie narzędzie do generowania nazw domen, które pomoże Ci znaleźć domenę dla Twojej firmy.

Wystarczy wpisać słowo kluczowe w polu wyszukiwania, a ich algorytm znajdzie pasujące nazwy stron internetowych, które są dostępne do rejestracji. Pokaże Ci domeny. com, a także inne rozszerzenia domen, takie jak .Net, .biz,. co.uk i wiele innych.

Ich narzędzie pokazuje również nazwy domen premium na sprzedaż, które można kupić bezpośrednio z ich rynku bez konieczności wykonywania wyszukiwania WHOIS, aby znaleźć właściciela.

Network Solutions jest jedną z najlepszych alternatyw GoDaddy, ponieważ jest czwartym największym rejestratorem domen na świecie.

Użytkownicy WPBeginner mogą uzyskać 25% zniżki na rejestrację domeny, korzystając z naszego kuponu Network Solutions: WPBEGINNER.

7. Generator Nazw Firm Shopify

Shopify Business Name Generator

Shopify jest znany z oferowania darmowych narzędzi swoim odwiedzającym, a narzędzie do generowania nazw firm jest dobre. Nie ma tony, która odróżnia to narzędzie od innych pod względem funkcji, ale jest to jeden z najszybszych i najłatwiejszych w użyciu.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, możesz sprawdzić porównanie Shopify vs WooCommerce, a także zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek eCommerce dla WordPress.

8. Koło Domen

Domain Wheel

Domain Wheel to kolejny niesamowity generator nazw domen, który pozwala znaleźć dobre pomysły na nazwy domen. Łączą też swoje poszukiwania z przypadkowymi pomysłami, nazwami, które brzmią podobnie do Twoich poszukiwań, rymują się z Twoimi poszukiwaniami i innymi przypadkowymi pomysłami.

9. Nazwa Siatki

Name Mesh

Istnieje wiele skomplikowanych generatorów nazw domen, które wymagają dostosowania różnych ustawień, aby uzyskać wyniki, których szukasz. Nazwa Mesh nie jest jedną z nich. To narzędzie jest niezwykle proste w użyciu. Wystarczy wpisać dwa lub trzy słowa kluczowe w pasku wyszukiwania, a generator tworzy wiele dostępnych nazw domen podzielonych na nagłówki, takie jak “wspólne”, “nowe”, “krótkie”, “podobne” i “zabawa.”

10. Bust a Name

Bust a Name

Chociaż układ i konstrukcja narzędzia mogą nie być tak atrakcyjne jak niektóre z bardziej nowoczesnych narzędzi, nie należy mylić jego mdłego wyglądu z brakiem wyników. Bust A Name ma mnóstwo funkcji, których inne narzędzia po prostu nie mają. Należą do nich możliwość ustawiania przedrostków, przyrostków, myślników, liczby mnogiej, a nawet opcja upuszczenia ostatniej samogłoski słowa.

11. Nazwa Stacji

Name Station

NameStation to coś więcej niż generator nazw domen, to społeczność. Oprócz wyszukiwania nazw domen, możesz również zorganizować konkurs i propozycje nazw crowdsource. Tak więc nie tylko otrzymujesz zautomatyzowane wyniki, ale także otrzymujesz kreatywny wkład od innych ludzi.

12. Panabee

Panabee

Panabee jest estetyczny, co ma znaczenie dla niektórych ludzi. Zawiera również listę powiązanych terminów, które mogą pomóc ci skierować cię w innym kierunku. Facebook, Twitter, Instagram i Tumblr to dodatkowa funkcja sprawdzająca nazwy użytkowników mediów społecznościowych.

13. Domainr

Domainr

Domainr nie zadziera z zbędnymi elementami lub funkcjami. Jest to narzędzie, do którego możesz uzyskać dostęp i użyć go w ciągu zaledwie kilku sekund. Tworzy garść dostępnych domen najwyższego poziomu, a następnie klasyfikuje najlepsze opcje zakupu na podstawie nazwy, funkcji i ceny.

Lean Domain Search - Blog Domain Name Generator

Lean Domain Search to prosty generator nazw domen należący do ludzi za WordPress.com. it pozwala szybko znaleźć chwytliwe pomysły na nazwy domen, które są dostępne do rejestracji jako domeny. com.

Pozwala również sprawdzić, czy odpowiednia nazwa użytkownika Twittera jest dostępna, czy nie.

15. Natychmiastowe Wyszukiwanie Domen

Instant Domain Search

Jak sama nazwa wskazuje, Instant Domain Search to super szybkie, niemal natychmiastowe narzędzie wyszukiwania. Zaczyna wyświetlać wyniki, gdy tylko zaczniesz pisać. Próbuje również pokazać różne odmiany i kombinacje podczas pisania.

Co dalej

Po wybraniu nazwy domeny następną rzeczą, którą musisz wybrać, jest najlepszy hosting WordPress, dzięki czemu możesz skonfigurować swoją witrynę.

Mamy przewodnik krok po kroku, jak zainstalować WordPress, aby pomóc Ci zacząć.

Możesz również rozważyć utworzenie biznesowego adresu e-mail dla swojej witryny (takiego jak name@yourdomain.com).

Gdy Twoja witryna będzie gotowa, możesz użyć tych przydatnych wskazówek 19, aby zwiększyć ruch w nowej witrynie.

To wszystko. Mamy nadzieję, że te Generatory domen pomogły Ci wybrać najlepszą domenę. Jeśli chcesz kontynuować naukę WordPressa, sprawdź nasz przewodnik, jak nauczyć się WordPressa za darmo w mniej niż tydzień.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…