WordPress.com Aplikacje

Szukasz aplikacji mobilnych do zarządzania witryną WordPress w podróży? Prowadzenie udanej strony internetowej wymaga dużo czasu, a jej trudno siedzieć przed komputerem przez cały dzień. W tym artykule udostępnimy najlepsze aplikacje mobilne do zarządzania witryną WordPress za pomocą telefonu.

Best Mobile Apps to Manage Your WordPress Site

1. WordPress.com Aplikacje

WordPress.com Apps

WordPress.com oferuje aplikacje, które łączą się z Twoją hostowaną witryną WordPress. Możesz tworzyć posty, przesyłać zdjęcia i moderować komentarze z urządzeń z systemem Android lub iOS.

Niektóre funkcje aplikacji wymagają utworzenia WordPress.com konto. Jest również wyposażony w wbudowany czytnik, który pokazuje blogi, które śledziłeś WordPress.com.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat korzystania z aplikacji WordPress na urządzeniach mobilnych.

2. WooCommerce

WooCommerce iOS app

Jeśli prowadzisz sklep internetowy za pomocą WooCommerce, możesz użyć aplikacji WooCommerce na iOS do zarządzania sklepem w podróży.

Aplikacja oferuje piękny interfejs do wyświetlania wyników sklepu, takich jak zamówienia i sprzedaż.

Nie jest to zamiennik dla wersji desktopowej, ponieważ brakuje jej funkcji. Jednak całkiem przydatne jest spojrzenie na zamówienia, nawet gdy jesteś z dala od komputera.

3. Google Analytics

Google Analytics app

Google Analytics jest najpotężniejszym i darmowym narzędziem analitycznym dostępnym dla właścicieli witryn. Pozwala odpowiedzieć na pytania takie jak

– Ile osób odwiedza Twoją stronę?
– Skąd pochodzą?
– Co robią odwiedzając Twoją stronę?

Jeśli jeszcze z niego nie korzystasz, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować Google Analytics w WordPress.

Aplikacja Google Analytics umożliwia przeglądanie raportów witryny za pomocą urządzenia mobilnego. Umożliwia tworzenie i przeglądanie raportów niestandardowych. Możesz wybrać zakresy dat i wyświetlać raporty w czasie rzeczywistym.

4. Evernote

Evernote

Pomysły na świetne posty na blogu, produkty lub strategie mogą pojawić się znikąd. Evernote umożliwia robienie notatek za pomocą urządzenia mobilnego i synchronizuje się na wszystkich urządzeniach.

Możesz tworzyć listy zadań, rysować bazgroły, robić notatki, zapisywać zdjęcia, zakładki i filmy. Evernote działa na wszystkich platformach mobilnych, komputerach PC i Mac.

Alternatywy: Google Keep / OneNote

5. Pingdom

Pingdom app

Pingdom to popularna usługa monitorowania czasu pracy witryny. Możesz skonfigurować go tak, aby monitorować czas pracy jednej witryny za darmo.

Aplikacje mobilne Pingdom ostrzegają cię, gdy Twoja strona jest wyłączona. Pokazuje również status Twojej witryny i monitorowanych usług.

6. Bufor

Buffer

Bufor pozwala zaplanować posty dla profili mediów społecznościowych. Ich aplikacje mobilne pozwalają robić to z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego.

Możesz przeglądać posty, które ustawiłeś w kolejce, posty, które udostępniłeś, analizy i dodawać nową zawartość w podróży. Pomaga utrzymać zaangażowanie obserwujących, nawet gdy jesteś z dala od biurka.

7. IFTTT

IFTTT

IFTTT pozwala sprawić, że internet działa dla ciebie. Aplikacja mobilna IFTTT zapewnia tę moc na urządzeniach mobilnych.

Możesz go używać jako narzędzia do monitorowania, automatyzować przepływ pracy i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia. Oprócz WordPress działa również z wieloma innymi usługami i narzędziami online. Pozwala nawet zautomatyzować inteligentny Dom i biuro.

Zapoznaj się z naszym samouczkiem na temat automatyzacji WordPress i mediów społecznościowych za pomocą IFTTT, aby uzyskać więcej informacji.

8. Feedly

feedly

Feedly to inteligentny i nowoczesny czytnik kanałów. Korzystając z aplikacji Feedly na telefonie komórkowym, możesz pozostać w kontakcie ze swoimi ulubionymi źródłami wiadomości, blogami i witrynami internetowymi.

Możesz również zorganizować swoje ulubione strony internetowe w różne tematy jako kolekcje. Feedly ułatwia również udostępnianie artykułów bezpośrednio z aplikacji.

9. Facebook Pages Manager

Facebook Pages Manager

Najprostszym sposobem na zwiększenie aktywności na stronach na Facebooku jest angażowanie odbiorców. Facebook Pages Manager pozwala na bardziej wydajne zarządzanie stronami.

Wyświetla powiadomienia i działania ze stron na Facebooku. Możesz także przeglądać raporty o tym, jak dobrze radzą sobie Twoje posty. Co najważniejsze, możesz publikować posty, przesyłać zdjęcia i odpowiadać na komentarze.

Potrzebujesz więcej wskazówek na Facebooku? Zobacz naszą listę najlepszych wskazówek i samouczków na Facebooku dla użytkowników WordPress

10. Facebook Ads Manager

Facebook Ads Manager

Facebook Ads pozwala na ponowne wyświetlanie odwiedzających na Facebooku. Jeśli używasz ich dobrze, możesz łatwo zwiększyć liczbę polubień strony kilka razy.

Aplikacja Facebook Ads Manager umożliwia wyświetlanie raportów, tworzenie reklam i zarządzanie reklamami z urządzeń mobilnych.

11. Inbox by Google

Inbox by Gmail

Jako właściciel witryny WordPress otrzymasz wiele powiadomień e-mail o komentarzach, aktualizacjach i powiadomieniach o formularzach kontaktowych.

Inbox by Google pozwala szybko wyczyścić skrzynkę odbiorczą. Ten inteligentny klient poczty e-mail automatycznie łączy wiadomości e-mail w grupy i pozwala łatwo oznaczyć je jako gotowe.

Zmniejsza również powiadomienia, powiadamiając Cię tylko o ważnych wiadomościach e-mail i jest całkiem dobry w zgadywaniu, które E-maile są ważne.

12. Dysk Google

Google Drive

Dysk Google oferuje bezpłatne miejsce na wszystkie pliki. Co ważniejsze, umożliwia dostęp do tych plików z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Alternatywy: Dropbox | OneDrive

13. Google Authenticator

Google Authenticator

Hasła mogą być łatwo złamane przez hakerów, a to sprawia, że Twoja witryna WordPress jest podatna na ataki. Dodanie weryfikacji dwuetapowej chroni Twoją witrynę WordPress przed próbami włamania.

Aplikacja Google Authenticator pomaga dodać weryfikację dwuetapową do wielu aplikacji, w tym witryny WordPress. Zobacz nasz przewodnik, Jak dodać weryfikację dwuetapową za pomocą Google Authenticator w WordPress.

Zobacz nasz najlepszy przewodnik dotyczący bezpieczeństwa WordPress, aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo swojej witryny.

14. Google Adsense

Google Adsense

Google Adsense zapewnia łatwy sposób zarabiania pieniędzy na małych stronach internetowych i blogach. Jeśli korzystasz już z Google Adsense do wyświetlania reklam w witrynie WordPress, aplikacja Google Adsense jest dla ciebie świetnym towarzyszem.

Aplikacja zapewnia przegląd konta Adsense. Zapewnia natychmiastowy dostęp do szczegółowych raportów o zarobkach na wszystkich kluczowych metrykach.

15. PayPal

PayPal

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, aplikacja mobilna PayPal jest obowiązkowa. Możesz zobaczyć całą swoją aktywność PayPal z urządzeń mobilnych.

Możesz także dokonywać płatności, przelewać saldo z PayPal na konto bankowe i wiele więcej.

16. LastPass

LastPass

Zawsze powinieneś używać silnych haseł dla wszystkich swoich kont, w tym witryny WordPress. Jednak nie jest możliwe zapamiętanie wszystkich tych trudnych haseł.

LastPass ułatwia zarządzanie wszystkimi hasłami, dzięki czemu nie musisz już pamiętać haseł. Działa na komputerze, przeglądarkach, a nawet na telefonie komórkowym.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik dotyczący zarządzania hasłami dla początkujących WordPress.

17. Pomodoro Timer

Pomodoro Timer

Jako właściciel firmy możesz mieć trudności z koncentracją na jednym zadaniu naraz. Tu pojawia się Pomodoro Timer.

Technika Pomodoro jest metodą zarządzania czasem. Używa timera, aby podzielić pracę na interwały, oddzielone małymi przerwami.

Nasz CEO, Syed Balkhi, napisał świetny post na temat korzystania z time-blocking.

Alternatywne wersje: Pomodoro Timer dla iOS / Pomodoro Timer dla Google Chrome

18. IA Writer

IA Writer

Pisanie na urządzeniach mobilnych jest szczególnie trudne. Rozmiar ekranu jest zbyt mały, a jego bolesne przesuwanie się w górę iw dół.

IA Writer ułatwia pisanie na urządzeniach mobilnych i sprawia, że jest to przyjemne doświadczenie. Jest wyposażony w czysty, pozbawiony bałaganu i intuicyjny interfejs użytkownika, który pomaga pracować nad długimi artykułami z urządzeń mobilnych.

Co najważniejsze, możesz połączyć aplikację z witryną WordPress i bezpośrednio publikować lub zapisywać wersje robocze.

19. Trello

Trello

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym blogerem, czy zespołem, załatwianie spraw wymaga dyscypliny i organizacji. Trello pomaga współpracować, zarządzać i organizować przepływ pracy.

Trello to aplikacja zwiększająca produktywność zarówno dla osób indywidualnych, jak i zespołów. Wykorzystuje tablice, listy i karty do organizowania zadań w zabawny i satysfakcjonujący sposób.

Na razie to wszystko.

Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci znaleźć nowe aplikacje do zarządzania witryną WordPress w podróży. Możesz również zobaczyć naszą listę 24 musi mieć wtyczki WordPress dla stron biznesowych

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…