Szukasz najlepszych motywów do kawiarni na swojej stronie WordPress?

Witryny kawiarni muszą wyglądać zachęcająco i mieć takie funkcje, jak menu, godziny pracy, Mapa lokalizacji i zdjęcia.

Możesz to wszystko uzyskać, wybierając odpowiedni motyw do swojej kawiarni. Korzystanie z dobrego motywu WordPress pozwoli Ci zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na marketingu i promocji swojej firmy.

W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych motywów kawiarni dla witryn WordPress.

Best coffee shop themes for WordPress

Jak zbudować witrynę kawiarni za pomocą WordPress

WordPress jest najpopularniejszym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla kawiarni. Jest elastyczny i łatwy w użyciu dzięki tysiącom pięknych szablonów i potężnych wtyczek.

Kiedy mówimy WordPress, mamy na myśli self-hosted WordPress.org, nie WordPress.com. daje to dostęp do wszystkich funkcji, których potrzebujesz. Powinieneś sprawdzić nasz przewodnik na temat różnicy między self-hosted WordPress.org vs WordPress.com.

Aby rozpocząć, potrzebujesz dobrego hostingu WordPress oraz nazwy domeny dla swojej witryny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z najlepszych firm hostingowych i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress.

Dla użytkowników WPBeginner oferują bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i hojny rabat na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

→ Kliknij tutaj, aby uzyskać tę ekskluzywną ofertę Bluehost ←

Po zarejestrowaniu konta hostingowego możesz postępować zgodnie z naszym samouczkiem instalacji WordPress krok po kroku, aby skonfigurować swoją witrynę.

Po zakończeniu instalacji wybierz motyw z naszej oferty ekspertów poniżej. Aby uzyskać więcej informacji, możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować motyw WordPress.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów kawiarni dla WordPress. Ta lista obejmuje zarówno bezpłatne, jak i płatne motywy WordPress, a wszystkie z nich są responsywne na urządzenia mobilne.

1. Astra

Astra - Flavors

Astra to potężny, wielofunkcyjny motyw, który jest dostarczany z wieloma szablonami startowymi. Należą do nich szablony motywów premium coffee shop, które pozwalają wyświetlać menu gastronomiczne, Menu napojów i codzienne promocje na stronie głównej.

Astra oferuje wiele opcji kolorów, łatwą konfigurację i niestandardowe układy stron. Możesz dodać mapę lokalizacji, godziny pracy, numer telefonu służbowego i inne przydatne informacje do swojej witryny.

2. Divi

Divi - Coffee

Divi jest jednym z najlepszych motywów WordPress. Zawiera szablony stron premium stworzone specjalnie dla kawiarni, restauracji i barów.

Szablony te oferują układ oparty na historii, aby udostępniać swoją podróż, wyświetlać oferty specjalne, wyświetlać listę menu i nie tylko. Możesz edytować witrynę za pomocą WordPress Live customizer i Divi builder, który jest wbudowany w ten motyw.

3. Ultra

Ultra - Coffee

Ultra to stylowy motyw WordPress z szablonem zaprojektowanym dla restauracji i kawiarni. Zawiera lepkie menu nawigacyjne, obraz nagłówka o pełnej szerokości i sekcję, w której można dodać informacje o firmie, takie jak dane kontaktowe, godziny pracy i adres.

Ultra ma piękną sekcję do wyświetlania menu kawy ze zdjęciami i cenami. Motyw obsługuje wtyczki e-commerce, takie jak WooCommerce do sprzedaży ziaren kawy, kubków do kawy i innych powiązanych przedmiotów w sklepie internetowym.

4. OceanWP

OceanWP Coffee

OceanWP to darmowy i uniwersalny motyw WordPress. Może być użyty do stworzenia strony internetowej dla kawiarni, restauracji, baru lub dowolnej firmy gastronomicznej.

Najważniejsze funkcje obejmują szablony stron internetowych, niestandardowe logo, nieograniczone kolory i tła. OceanWP obsługuje kreatory stron typu przeciągnij i upuść, takie jak Elementor, Visual Composer i WPBakery, aby dostosować swoją witrynę.

5. Cafe Pro

Cafe Pro

Cafe Pro to nowoczesny motyw restauracyjny WordPress odpowiedni dla kawiarni, kawiarni i piekarni. Jest to potężny i solidny motyw, który nie spowolni Twojej witryny.

Motyw ma widgetized layout, aby dodać adres firmy,godziny pracy, dane kontaktowe i inne. Jest wyposażony w formularz rezerwacji restauracji online, aby zarezerwować stoły dla swoich klientów.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress, jeśli zarejestrujesz się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją stronę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

6. Hestia Pro

Hestia Coffee

Hestia Pro to elegancki motyw WordPress z szablonem zaprojektowanym specjalnie dla kawiarni, steków, jadłodajni i blogów kulinarnych.

Zawiera lepkie menu nawigacyjne, czarno-biały układ, obrazy o pełnej szerokości i wyraźną typografię. Hestia Pro jest kompatybilny ze wszystkimi niezbędnymi wtyczkami WordPress, aby dodać funkcje, takie jak referencje i Recenzje do twojej witryny.

Hestia Pro korzysta z responsywnego projektu, a także jest gotowa do retina, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

7. Mise En Place

Mise En Place

Mise en Place to piękny motyw WordPress. Idealnie nadaje się do restauracji, kawiarni, piekarni, kawiarni i wszelkich firm związanych z żywnością.

Motyw zawiera pełnoekranowy obraz tła w sekcji nagłówek. Pozwala dodać menu restauracji z dużymi i stylowymi zdjęciami na stronie głównej.

8. Rosa 2

Rosa 2

Rosa 2 to fantazyjny i jasny motyw restauracji WordPress. Może być użyty do stworzenia strony internetowej dla twojej kawiarni, usługi dostarczania żywności i restauracji.

Posiada stylowy suwak przewijania w pionie, aby przenieść sekcje strony głównej. Możesz również dodać system rezerwacji online, aby automatycznie rezerwować stoliki. Rosa 2 obsługuje popularne kreatory stron i działa pięknie z edytorem bloków WordPress (edytor Gutenberg).

9. Neve Cafe

Neve Cafe

Neve Cafe to profesjonalny motyw WordPress stworzony dla kawiarni, restauracji, kawiarni i piekarzy. Pozwala na wyświetlanie specjalnego menu szefa kuchni, godzin pracy i opinii klientów w górnej części strony internetowej.

Ma osobną sekcję, aby dodać polecane posty na blogu. Neve Cafe jest wysoce zoptymalizowany pod kątem SEO i dobrze sprawdza się w Google i innych wyszukiwarkach.

10. Wschód księżyca

Moonrise

Moonrise to idealny motyw restauracji i kawiarni WordPress, aby zaprezentować menu, usługi i baristów lub członków zespołu na stronie głównej.

Zawiera niestandardowe widżety, Opcje kolorów i czcionki. Motyw integruje mapę Google, aby wyświetlić lokalizację i adres. Możesz również utworzyć formularz kontaktowy w stopce, aby pozostać w kontakcie z klientami.

11. Foodica

Foodica

Foodica to nowoczesny motyw kawiarni, restauracji i bistro dla WordPress. Jest wyposażony w polecany suwak treści na stronie głównej, aby wyświetlić zdjęcia i menu.

Foodica ma doskonały wybór kolorów, opcje umieszczania reklam i wiele pasków bocznych. Możesz łatwo dostosować wszystkie ustawienia w edytorze motywów WordPress z podglądem na żywo.

12. Flash

Flash

Flash to darmowy i piękny motyw WordPress zaprojektowany dla restauracji, kawiarni, blogów kulinarnych i kulinarnych oraz firm gastronomicznych.

Możesz użyć kreatora stron przeciągnij i upuść, aby łatwo dostosować. Flash jest w pełni responsywny i ma pełną kompatybilność z WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka.

13. Zelle Pro

Zelle Pro

Zelle Pro to wielofunkcyjny motyw WordPress do tworzenia dowolnej strony internetowej. Ma nowoczesny układ z lepkim menu nawigacyjnym, przyciskami call-to-action i efektami paralaksy.

Motyw jest idealny do budowania strony internetowej dla kawiarni. To również sprawia, że dobry temat restauracji lub kawiarni. Zelle Pro jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

14. Umami

Umami

Umami to stylowy motyw restauracji i kawiarni WordPress. Może również pracować dla ekskluzywnej firmy fast food. Umami posiada pełnoekranowy suwak, aby dodać piękne zdjęcia potraw i kawy.

Motyw ma lewy pasek boczny, aby dodać menu nawigacyjne, godziny pracy, adres i ikony mediów społecznościowych. Możesz edytować stronę za pomocą WordPress Live customizer.

15. Nowy Blog Lite

New Blog Lite

Nowy Blog Lite to wysokiej jakości darmowy motyw WordPress stworzony dla blogerów kulinarnych, miłośników kawy i szefów kuchni z budżetem bootstrap. Ma minimalną i prostą konstrukcję z niestandardowym obrazem nagłówka fullwidth.

Inne funkcje obejmują niestandardowe logo, wiele układów stron i sekcję polecanych treści. Wszystkie opcje motywu można łatwo skonfigurować za pomocą dostosowywania motywu z podglądem na żywo.

16. Foody Pro

Foody Pro

Foody Pro to lekki motyw restauracji i kawiarni WordPress. Możesz go użyć, aby rozpocząć blog o jedzeniu lub łatwo uruchomić usługę dostarczania kawy.

Motyw oferuje wiele obszarów widżetów, aby dodać niestandardowe widżety. Jest kompatybilny z WPML, aby utworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

17. Lunchroom

Lunchroom

Lunchroom to prosty i darmowy motyw restauracji WordPress. Można go łatwo wykorzystać do stworzenia strony internetowej dla kawiarni, piekarni, baru lub restauracji.

Jest wyposażony w projekt nagłówka, niestandardowe tło i nieograniczony wybór kolorów. Dzięki w pełni mobilnemu responsywnemu projektowi, Lunchroom wygląda równie świetnie na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu.

18. Cuisiner

Cuisinier

Cuisinier to wielofunkcyjny motyw WordPress z wbudowaną obsługą udostępniania przepisów, które świetnie sprawdzą się w każdej kawiarni lub cukierni. Jest wyposażony w oszałamiający nagłówek pełnej strony, przezroczyste duże menu,niestandardowe ikony, Wiele niestandardowych układów i wiele innych.

Cuisinier ma mnóstwo gotowych do użycia skrótów i integracji czcionek Google. Wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach, a początkujący uznaliby, że praca z nim jest dość łatwa.

19. Foodie Pro

Foodie Pro

Foodie Pro to przestronny motyw WordPress z dużą ilością białej przestrzeni i eleganckim designem. Jest wykonany specjalnie dla restauracji, piekarni, kawiarni i blogów kulinarnych.

Foodie Pro jest wyposażony w piękny pasek subskrypcji biuletynu e-mail na górze, aby pomóc ci rozwinąć listę e-mail. Zawiera również niestandardowe widżety, wiele szablonów stron, konfigurowalny nagłówek, różne układy i piękne galerie zdjęć.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw coffee shop dla WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach telefonicznych dla twojej kawiarni.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…