Szukasz najlepszych motywów WordPress, aby stworzyć obecność online dla swojego salonu samochodowego?

Istnieją setki darmowych i płatnych motywów WordPress dla stron biznesowych.

Ale co, jeśli chcesz motyw specjalnie zaprojektowany dla salonów samochodowych lub entuzjastów motoryzacji? Znalezienie idealnego motywu, który po prostu działa po wyjęciu z pudełka, może być trudne.

W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych motywów WordPress dla salonów samochodowych.

Best WordPress themes for car dealerships

Tworzenie strony Salonu Samochodowego z WordPress

WordPress to najlepszy kreator stron internetowych używany przez tysiące firm na całym świecie, w tym wiele znanych marek. Jest to również popularny wybór wśród salonów samochodowych, entuzjastów motoryzacji i blogerów.

Ważne jest, aby zrozumieć, że istnieją 2 rodzaje WordPress. Są to WordPress.com (hosted WordPress) oraz WordPress.org (self-hosted WordPress).

Własny hosting WordPress.org witryna zapewni Ci dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji WordPress. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasze porównanie WordPress.com vs WordPress.org.

Aby utworzyć witrynę, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z najlepszych firm hostingowych na świecie i oficjalnie zalecanym dostawcą hostingu WordPress.

Dla użytkowników WPBeginner oferują również bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromny rabat na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

→ Kliknij tutaj, aby uzyskać tę ekskluzywną ofertę Bluehost ←

Po zakupie hostingu, po prostu postępuj zgodnie z naszym Jak zrobić przewodnik po stronie internetowej. To daje instrukcje krok po kroku, jak zainstalować WordPress i utworzyć witrynę WordPress.

Gdy będziesz gotowy, rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla salonów samochodowych.

1. Astra

Astra

Astra to fantastyczny motyw WordPress, który zawiera wiele witryn startowych. Pozwala to łatwo utworzyć Warsztat samochodowy, Serwis samochodowy lub stronę internetową salonu samochodowego. Możesz użyć witryn startowych Astra, aby szybko uruchomić swoją witrynę. Polecamy temat Naprawa samochodów lub myjnia samochodowa.

Możesz użyć wtyczki do tworzenia stron, takiej jak edytor wizualny z Astrą, lub możesz po prostu użyć domyślnego edytora WordPress. Temat jest wysoce zoptymalizowany pod kątem SEO, aby pomóc Twojej witrynie w wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

2. Divi

Divi

Divi to potężny motyw premium WordPress, który zawiera setki różnych szablonów stron internetowych. Możesz go użyć do tworzenia stron internetowych dla salonów samochodowych, wypożyczalni samochodów i firm motoryzacyjnych.

Dzięki Divi otrzymujesz potężny Kreator stron. Pozwala to łatwo modyfikować kolory, wybierać spośród setek czcionek Google, dodawać liczniki, dołączać formularz kontaktowy i wiele więcej.

Divi zawiera również niestandardowe opcje motywu w panelu administracyjnym WordPress. Korzystając z nich, możesz przesłać niestandardowe logo, dodać ikonę favicon do swojej witryny i wiele więcej.

3. Ultra

Ultra Horizontal

Ultra to nowoczesny, responsywny motyw WordPress doskonale nadający się do witryn dealerów samochodowych, wypożyczalni samochodów, akcesoriów samochodowych i innych. Pochodzi z wielu stron demonstracyjnych. Możesz je łatwo zaimportować i zastąpić zawartość demonstracyjną własnym tekstem i obrazami.

Ultra obsługuje WooCommerce po wyjęciu z pudełka, co ułatwia sprzedaż samochodów online. Możesz także dodać popularne wtyczki do swojej witryny i używać skrótów.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress z dziesiątkami gotowych dem stron internetowych, aby stworzyć stronę internetową dla Twojego dealera samochodowego. Jest w pełni kompatybilny z kreatorami stron typu przeciągnij i upuść, takimi jak Visual Composer.

Zawiera nieograniczone schematy kolorów, wiele układów stron, niestandardowe widżety i wyraźną typografię. Możesz zmienić ustawienia motywu za pomocą Live customizer, co czyni go dość łatwym w użyciu dla początkujących.

5. Neve

Neve

Neve to nowoczesny wielofunkcyjny motyw WordPress. Możesz go użyć do tworzenia różnych stron internetowych. Jest łatwy w użyciu i kompatybilny z widżetami innych firm, aby dodać takie rzeczy, jak Mapy Google do twojej witryny.

Dzięki Neve możesz użyć wtyczek do tworzenia stron lub edytora bloków WordPress (edytor Gutenberga). Zawiera również kolekcję witryn startowych, które możesz zaimportować, aby utworzyć witrynę niemal natychmiast. Wystarczy wymienić zawartość na własną.

6. Motoryzacja

Automotive

Motoryzacja jest jednym z najlepszych motywów WordPress samochodu. Jest zbudowany specjalnie dla salonów samochodowych i handlowców samochodowych. Konstrukcja front-end jest przyjazna dla użytkownika, z potężną wyszukiwarką na pasku bocznym. To zaawansowane wyszukiwanie ułatwia klientom znalezienie samochodów na twojej stronie.

Oferuje nieograniczone schematy kolorów i wyraźną typografię. Motyw jest dostarczany z wbudowanym modułem do integracji witryny z PayPal do sprzedaży samochodów online. Możesz również łatwo dodać logo swojej firmy do swojej witryny.

7. Altitude Pro

Altitude Pro

Altitude Pro to elastyczny motyw WordPress do stworzenia strony internetowej dla każdej niszy biznesowej, w tym salonów samochodowych, wypożyczalni samochodów i firm motoryzacyjnych. Jest potężny i wytrzymały, o nowoczesnym designie i responsywnym układzie.

Altitude Pro ma widgetized stronę główną, aby szybko skonfigurować i dostosować stronę internetową. Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, aby utworzyć sklep internetowy.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress, jeśli zarejestrujesz się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją stronę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

8. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to nowoczesny, jednostronicowy motyw WordPress stworzony do tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych, w tym witryn dealerskich. Możesz go również użyć do utworzenia strony docelowej. Motyw można zintegrować z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Beaver Builder, Elementor i innymi w celu dostosowania.

Ma Opcje kolorów, czcionki i wiele projektów układów. Hestia Pro jest gotowa do tłumaczenia i w pełni obsługuje WPML, aby stworzyć wielojęzyczną stronę internetową. Możesz również dodać wtyczkę do tworzenia systemu rezerwacji.

9. AutoMax

AutoMax

AutoMax to profesjonalny motyw salonu samochodowego WordPress. Pozwala importować / eksportować zewnętrzne zapasy z zaplanowanymi importami, które będą uruchamiane automatycznie.

Jest wyposażony w niestandardową funkcję wyszukiwania, która pozwala użytkownikom znaleźć swoje ulubione samochody. Motyw AutoMax jest łatwy do skonfigurowania. Ponadto jest gotowy do siatkówki i wykorzystuje responsywny projekt. Oznacza to, że będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

10. Breakthrough Pro

Breakthrough Pro

Breakthrough to potężny motyw WordPress od StudioPress. Ma ostre białe tło i minimalistyczny układ.

Temat sprawdziłby się dobrze w Twojej firmie dealerskiej. Możesz łatwo dodawać atrakcyjne zdjęcia, usługi, oferty, a nawet referencje na stronie głównej.

11. Motoryzacja

The Automobile

Automobile to darmowy motyw WordPress stworzony specjalnie dla dealerów samochodowych, dealerów samochodowych i firm motoryzacyjnych. Jest wyposażony w stylowy nagłówek, który wykorzystuje piękny suwak obrazu.

Motyw pozwala zaprezentować swoje posty na blogu na stronie głównej. Możesz łatwo dostosować ustawienia motywu za pomocą aktywnego dostosowywania lub panelu Opcje motywu.

12. Technico

Technico

Technico to motyw premium WordPress przeznaczony dla techników samochodowych, salonów samochodowych i mechaników samochodowych.

Posiada konfigurowalny nagłówek, aby dodać ikony społecznościowe, menu nawigacyjne, adres, numer telefonu biznesowego i niestandardowe logo. Możesz również dodać obraz pełnoekranowy ze sloganem i przyciskiem call to action w górnej części witryny.

13. KarDealer

KarDealer

KarDealer to darmowy motyw WordPress idealny dla salonów samochodowych, akcesoriów, blogów i stron firm motoryzacyjnych.

Pozwala na listę nowych i używanych samochodów za pomocą wtyczek innych firm. Jest wyposażony w niestandardowe widżety stopki, Skórki kolorów i menu mediów społecznościowych.

14. CarListings

Carlistings

CarListings to piękny i darmowy motyw motoryzacyjny WordPress. Jest przeznaczony do aukcji samochodów i pojazdów, dealerów i blogów motoryzacyjnych. Współpracuje z przydatnymi wtyczkami do listy WordPress, aby dodać funkcjonalność katalogu i ceny do twojej witryny. Możesz nawet dodać Kalkulator finansowy lub wtyczkę kalkulatora kredytowego.

Motyw ma w pełni konfigurowalny nagłówek, aby dodać godziny pracy, firmowy adres e-mail, niestandardowe logo i inne.

15. Workstation Pro

Workstation

Workstation Pro to kreatywny motyw Wielofunkcyjny WordPress od StudioPress. Ma przyjazną stronę główną z wyraźnym wezwaniem do działania i przestronnym wystrojem.

Motyw można dostosować za pomocą kreatorów stron, WordPress Live customizer i panelu opcji motywu. Ma kompatybilność z eCommerce po wyjęciu z pudełka i może być również używany na wielojęzycznych stronach internetowych.

16. Dealer Samochodów

Car Dealer

Dealer samochodowy to fantastyczny motyw WordPress dla dealerów samochodowych, salonów, handlowców i stron internetowych o samochodach sportowych. Niezależnie od twojej pozycji w branży motoryzacyjnej, ten temat powinien działać dla ciebie.

Umożliwia dodawanie wielu walut do wyświetlania cen, zarządzania zapasami i tworzenia ofert samochodów. Jest wyposażony w łatwy w użyciu panel opcji motywu, który pozwala wybrać kolory motywu, układ i inne ustawienia.

Możesz także użyć WordPress Live customizer, aby wprowadzić zmiany w swojej witrynie, z nieograniczonymi opcjami kolorów do wyboru.

17. Indigo

Indigo

Indigo to nowoczesny motyw WordPress stworzony do tworzenia dowolnej strony internetowej. Może być używany do budowy witryny salonu samochodowego. Ma uniwersalną konstrukcję i zaawansowane funkcje.

Ma sekcję polecanych treści na stronie głównej. Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, aby uruchomić witrynę eCommerce i sprzedawać samochody online. Ma wiele obszarów widżetów na stronie głównej.

18. Advance Automobile

Advance Automobile

Advance Automobile to darmowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla sklepów samochodowych, dealerów samochodowych, wypożyczalni samochodów i mechaników samochodowych. Motyw oferuje stylowy i wysoce konfigurowalny układ.

Jest wyposażony w wiele przycisków wezwania do działania, suwak obrazu pełnoekranowego, ikony mediów społecznościowych i proste menu nawigacyjne. Elementy motywu można łatwo dostosować za pomocą Live WordPress customizer.

19. Przedsiębiorstwo

Enterprise

Enterprise to uniwersalny motyw WordPress idealny dla wysokiej klasy firm samochodowych i salonów samochodowych. Ma stylowy układ z piękną typografią, która pomaga zrobić silne pierwsze wrażenie.

Dzięki temu szablonowi otrzymasz wiele sekcji strony głównej, aby wyświetlić zdjęcia samochodów, usługi i inne. Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla salonów samochodowych. Możesz również zobaczyć nasz wybór najlepszych wtyczek WordPress dla firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…