Najlepsze motywy WordPress dla blogów fitness

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla blogów fitness lub stron siłowni?

Jako właściciel witryny fitness możesz szukać motywu o określonym wyglądzie i funkcjach, które pomogą Ci promować trening, usługi i produkty.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych motywów WordPress dla blogów fitness, z których możesz korzystać.

Best WordPress themes for fitness blogs

Uruchamianie witryny Fitness z WordPress

WordPress jest najlepszym kreatorem stron internetowych na rynku. Ponad 39% stron internetowych jest zbudowanych na WordPress.

Istnieją dwa rodzaje witryn WordPress, a wybór odpowiedniego jest ważny dla Twojego sukcesu. Zobacz nasze porównanie WordPress.org vs WordPress.com po więcej szczegółów.

Własny hosting WordPress.org witryna daje dostęp do wszystkich funkcji i pełną kontrolę nad witryną.

Aby uruchomić witrynę, potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego WordPress. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są najpopularniejszą firmą hostingową i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress.

Dla użytkowników WPBeginner dają bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i duży rabat na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting następnym krokiem jest zainstalowanie WordPressa. Zobacz nasz przewodnik, Jak Założyć bloga, aby uzyskać instrukcje krok po kroku.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla blogów fitness, z których możesz korzystać.

1. Astra

Astra Fitness

Astra jest popularnym motywem wielofunkcyjnym WordPress. Jest szybki i lekki, co sprawia, że idealnie nadaje się do każdego rodzaju strony internetowej.

Motyw zawiera dziesiątki witryn startowych, importera treści demonstracyjnych 1-click i nieograniczone niestandardowe opcje WordPress, aby łatwo skonfigurować witrynę fitness lub witrynę sztuk walki.

2. Divi

Divi Fitness

Divi to potężny motyw WordPress i najlepsza wtyczka do tworzenia stron. Zawiera wiele wbudowanych modułów i elementów, które pozwalają szybko skonfigurować witrynę.

Jest to rozwiązanie 1-stop z 100-ami pakietów układów dla różnych nisz biznesowych. Możesz znaleźć idealny układ strony fitness, w tym stronę główną, stronę kontaktową i strony docelowe.

Divi ‘ s drag and drop Page builder dla WordPress jest konsekwentnie zaliczany do najlepszych na rynku.

3. Ultra

Ultra Fitness

Ultra to bardzo elastyczny motyw WordPress. Zawiera gotowe szablony stron, w tym layout fitness.

Jest dostarczany z kreatorem przeciągnij i upuść themify, co jeszcze ułatwia tworzenie niestandardowych stron docelowych dla Twojej witryny. Ultra zawiera wiele dodatków do dodawania tabel cenowych, liczników, Map Google i innych do twojej witryny.

4. OceanWP

OceanWP Fitness

OceanWP to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress zaprojektowany dla każdego rodzaju strony internetowej. Zawiera dodatek do importera treści demonstracyjnych 1-click I wiele witryn startowych, aby uruchomić witrynę fitness.

Motyw ma wbudowaną optymalizację SEO, co oznacza, że możesz pozycjonować swoją stronę w wyszukiwarkach i zwiększać ruch. Pozwala również łatwo skonfigurować program treningu fitness online.

5. Hestia Pro

Hestia Fitness

Hestia Pro to uniwersalny motyw dla stron internetowych WordPress. Posiada w pełni konfigurowalny układ strony głównej z niestandardowym nagłówkiem, który obsługuje tła wideo i obrazu.

Inne godne uwagi funkcje obejmują przyciski wezwania do działania, niestandardowe logo, przyciągające wzrok kolory i przydatne sekcje strony głównej. Jest łatwy w konfiguracji i współpracuje ze wszystkimi najlepszymi kreatorami stron WordPress.

6. Lifestyle Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro to motyw WordPress w stylu magazynu. Jest zbudowany na bazie Genesis framework, co daje mu solidne podstawy do stworzenia szybszej strony internetowej.

Lifestyle Pro ma rozszerzoną stronę główną, aby szybko dodawać treści i obrazy. Obsługuje WooCommerce do sprzedaży produktów fitness i usług szkoleniowych online.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Meridian Fitness

Meridian Fitness

Meridian Fitness to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla blogów o zdrowiu i fitness, siłowni, klubów jogi i stron crossfit. Posiada łatwe w użyciu sekcje do zajęć z harmonogramami i trenerami.

Wewnątrz znajdziesz również kilka niestandardowych widżetów, schematów kolorów, szablonów harmonogramów online, formularzy kontaktowych i innych. Łatwo jest skonfigurować za pomocą narzędzia do dostosowywania motywów na żywo.

8. Sportify

Sportify

Sportify to świetny motyw WordPress pełen funkcji dla blogów fitness, siłowni i witryn sportowych. Ma wbudowane sekcje strony głównej, aby łatwo dodawać usługi, referencje, członków zespołu, kalendarz i inne.

Zawiera skróty do wyświetlania przycisków wezwania do działania, tabel cenowych i zawartości z kartami. Jest również dostarczany z potężną funkcjonalną wtyczką do suwaka treści.

9. WP Fitness

The WP Fitness

WP Fitness to doskonały motyw fitness WordPress. Zawiera niestandardowy nagłówek o pełnej szerokości na górze, w którym można dodać suwak obrazu, menu nawigacyjne, niestandardowe logo i przycisk wezwania do działania.

Strona główna ma układ siatki, który pięknie wyświetla polecane posty. Jest łatwy w konfiguracji, a wszystkie opcje motywu są dostępne w WordPress Live customizer.

10. Wigor

Vigour

Vigour to nowoczesny motyw WordPress z pięknym designem dla stron fitness, siłowni, klubów sportowych, jogi i firm związanych ze zdrowiem. Posiada stylowe sekcje strony głównej, aby dodać swoje usługi, suwaki obrazów i galerie obrazów.

Vigor statki z wtyczką towarzysz do zarządzania klas fitness, harmonogramy, i wydarzenia. Umożliwia również osadzanie filmów z sesji treningowych na stronie głównej.

11. Energia

Energy

Energy to doskonały motyw WordPress stworzony dla stron fitness, siłowni, studiów jogi i programów odchudzających. Posiada suwak o pełnej szerokości na stronie głównej, a następnie najważniejsze treści.

Zawiera style nagłówka 2, szablony stron, galerię zdjęć, sekcję referencji i oddzielną stronę bloga. Energy pozwala wybrać kolory i oferuje panel opcji motywu, który pomoże Ci łatwo skonfigurować witrynę.

12. Moduły

Modules

Moduły to elastyczny motyw WordPress, którego możesz łatwo użyć do stworzenia strony fitness. Zawiera kilka gotowych stron internetowych, które możesz zaimportować jednym kliknięciem i dodać swoją zawartość.

Łatwo jest tworzyć niestandardowe układy stron na modułach. Motyw zawiera również gotowe moduły, które możesz przeciągnąć i upuścić na dowolnej stronie, aby utworzyć niestandardowy szablon dla swojej witryny fitness. Moduły są również w pełni kompatybilne z edytorem bloków WordPress (edytor Gutenberg).

13. Styler

The Styler

Styler to elegancko zaprojektowany motyw z pięknymi kolorami, wyraźną typografią i przyciągającym wzrok układem. Może to dobrze działać na blogu fitness dla kobiet.

Obejmuje niestandardowe widżety dla sieci społecznościowych,godzin pracy i innych. Możesz wybrać inną kombinację układów za pomocą widżetów treści.

14. Inspiro

Inspiro

Inspiro to oszałamiający motyw Wielofunkcyjny WordPress. Jest wyposażony w pełnoekranowe tło wideo, galerię wideo i wyskakujące okienko lightbox, aby oglądać filmy w trybie nocnym.

Zawiera unikalne sekcje strony głównej i jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron dla niestandardowych układów stron. Jest łatwy w konfiguracji i zawiera panel ustawień motywu dla zaawansowanych opcji.

15. Siłownia Advance Fitness

Advance Fitness Gym

Advance Fitness Gym to darmowy motyw WordPress idealny dla blogerów fitness, crossfitów i blogów sportowych. Jest wyposażony w strefę powitalną na stronie głównej, za pomocą której możesz przedstawić się użytkownikom.

Posiada wyróżniony suwak treści, suwak karuzeli i sekcję usług. Motyw zawiera również ikony mediów społecznościowych w sekcji nagłówka.

16. Spencer

Spencer

Spencer to piękny motyw WordPress dla firm fitness i blogerów lifestylowych. Posiada widgetyzowany układ strony głównej z nieograniczonymi kolorami, lepkie menu nawigacyjne, przycisk wezwania do działania i formularz rejestracji do newslettera.

Możesz wybierać spośród różnych ustawień kolumn, efektów, pasków bocznych i dostosowywać wszystko, aby pasowało do Twojego stylu. Obsługuje również wtyczkę Elementor page builder.

17. Trybuna

Grandstand

Grandstand to tradycyjny motyw bloga fitness WordPress. Ma układ kolumnowy 2 z postami na blogu w lewej kolumnie i paskiem bocznym w prawej kolumnie.

Jest wyposażony w menu nawigacyjne na górze obok profili w mediach społecznościowych i nakładkę wyszukiwania na pełnym ekranie. Grandstand oferuje dedykowane spoty do wyświetlania reklam oraz niestandardowy szablon reklam, aby przyciągnąć nowych reklamodawców.

18. Neve

Neve

Neve to elegancki motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zawiera dziesiątki gotowych witryn, w tym w pełni funkcjonalny szablon strony fitness.

Dostajesz układ pełnoekranowy z niestandardowym obrazem tła nagłówka, nieograniczonym wyborem kolorów, przyciskami wezwania do działania i nie tylko. Zawiera również sekcje strony głównej dla Twoich zajęć, harmonogramów i usług.

19. Salon

Salon

Salon to temat zdrowia i fitness dla WordPress. Posiada unikalny i nowoczesny układ, który jest łatwy do skonfigurowania za pomocą niestandardowych widżetów treści.

Zawiera sekcje strony głównej, aby dodać swoje usługi, profile pracowników, galerie zdjęć i filmy. Możesz wybierać spośród różnych schematów kolorów lub łatwo zmieniać kolory dla każdej strony.

20. Indigo

Indigo

Indigo to fantastyczny motyw w stylu magazynu WordPress. Ma minimalistyczne podejście z przestronnym białym układem, który sprawia, że Twoje treści są bardzo widoczne dla użytkowników.

Zawiera lepkie menu nawigacyjne, polecany suwak treści, 3-kolumnowy obszar widżetów, kategorie i wiele innych. Posiada Niestandardowy panel opcji motywu, który ułatwia konfigurację.

21. Wellness Pro

Wellness Pro

Wellness Pro to klasyczny motyw fitness WordPress dla blogerów lifestylowych, klubów jogi i firm związanych ze zdrowiem. Posiada niestandardowy nagłówek o pełnej szerokości, w którym można wyświetlić notatkę powitalną i przycisk wezwania do działania.

Oferuje różne widżety 12 dla strony głównej i stron docelowych. Temat jest w pełni przetłumaczony-gotowy do łatwego tworzenia wielojęzycznej strony internetowej.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla blogów fitness. Możesz również sprawdzić nasze artykuły na temat tego, jak założyć sklep internetowy i naszą listę najlepszych wtyczek WordPress dla Twojej witryny fitness.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…