Najlepsze motywy WordPress dla blogów rodzinnych

Szukasz najlepszych motywów WordPress na swoim blogu rodzinnym?

Wiele osób używa WordPressa do tworzenia małych rodzinnych stron internetowych. Pozwala im dzielić się wiadomościami rodzinnymi, wydarzeniami i zdjęciami z przyjaciółmi i krewnymi.

W tym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych motywów WordPress dla blogów rodzinnych.

Best WordPress themes for family blogs

Tworzenie rodzinnych blogów z WordPress

Po pierwsze, musisz wybrać odpowiednią platformę internetową dla swojego bloga rodzinnego. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z WordPressa z WordPress.org.

Self-hosted WordPress z WordPress.org różni się od wersji WordPress w WordPress.com. możesz sprawdzić nasz kompletny artykuł na temat różnicy między WordPress.com vs WordPress.org.

Aby rozpocząć swój blog WordPress, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu.

Nazwa domeny to adres Twojej strony w Internecie (jak wpbeginner.com). hosting to miejsce, w którym przechowywana jest sama strona internetowa.

Zalecamy korzystanie z Bluehost do hostingu. Są najpopularniejszym dostawcą usług hostingowych i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress.

Co więcej, Bluehost daje czytelnikom WPBeginner wiele. Możesz uzyskać bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i 65% zniżki na hosting. Wystarczy przejść przez nasz link do Bluehost, aby automatycznie zastosować ofertę.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Następnie musisz zainstalować WordPress. Następnie sprawdź nasz kompletny przewodnik, jak zrobić stronę internetową.

Rzućmy teraz okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla blogów rodzinnych, z których możesz korzystać.

1. Astra

Astra

Astra to lekki motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zawiera dziesiątki witryn startowych i dodatków, których możesz użyć do łatwego utworzenia rodzinnego bloga lub strony internetowej. To świetny wybór dla nowych blogerów.

Ma wbudowaną optymalizację prędkości, która sprawia, że twój blog jest szybki. Astra integruje się również ze wszystkimi popularnymi kreatorami stron WordPress w celu szybkiego dostosowywania.

2. Divi

Divi

Divi to potężny WordPress uniwersalny motyw. Zawiera wbudowany kreator stron, który umożliwia tworzenie bloga lub strony internetowej bez edytowania kodu.

Jest dostarczany z gotowymi układami witryn 1200+, które obejmują szeroki zakres tematów i stylów. Możesz łatwo wybrać układ bloga rodzinnego i zastąpić zawartość własnymi słowami i obrazami, aby szybko zacząć.

Możesz zainstalować Divi na dowolnej liczbie stron bez dodatkowych kosztów, więc jest to świetny wybór, jeśli planujesz mieć więcej niż jedną stronę. Na przykład możesz utworzyć blog rodzinny plus blog zarabiający pieniądze.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy motyw WordPress dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Zawiera wiele witryn demonstracyjnych, w tym blogi rodzinne, szkolenia osobiste, rodzicielstwo i inne.

Wewnątrz znajdziesz również rozszerzenia dla mediów społecznościowych, typów postów, ustawień układu i mega menu. To naprawdę łatwe do skonfigurowania za pomocą WordPress customizer z podglądem na żywo.

4. Neve

Neve

Neve to doskonały motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla stron jedno-i wielostronicowych. Oferuje kilka wbudowanych szablonów dla blogów rodzinnych, rodzicielskich i powiązanych stron internetowych.

Motyw zawiera układy nagłówka i stopki, szablony o pełnej szerokości i szablony stron. Jest bardzo elastyczny i łatwy w konfiguracji za pomocą kreatorów stron.

5. Ultra

Ultra

Ultra to nowoczesny motyw Wielofunkcyjny WordPress stworzony do tworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej. Ma kilka witryn startowych z pięknymi projektami układu i stronami docelowymi.

Jest wyposażony w potężne dodatki, narzędzie do przeciągania i upuszczania, wybór kolorów i wyraźną typografię. Obsługuje e-commerce, aby łatwo stworzyć sklep internetowy. To może być idealne, jeśli chcesz założyć małą rodzinną firmę.

6. Pretty Chic

Pretty Chic

Pretty Chic to piękny motyw WordPress zbudowany na bazie Genesis framework. Temat jest dobrze dostosowany do blogów rodzinnych, rodzicielskich i dziecięcych. Możesz również użyć go na stronie ślubnej.

Jest wyposażony w paski nawigacyjne 3, Obszar widżetów o pełnej szerokości i piękne szablony stron. Posiada przestrzenie reklamowe do wyświetlania produktów innych firm i zarabiania pieniędzy w Internecie.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Paperbag

Paperbag

Paperbag to minimalistyczny motyw WordPress dla blogów rodzinnych, osobistych blogów i witryn fotograficznych. Jest wyposażony w galerię zdjęć i piękną typografię, aby zaangażować użytkowników.

Inne godne uwagi funkcje obejmują wiele opcji układu, ustawienia dostosowywania 80+, schematy kolorów 20+, formaty postów, paski boczne i niestandardowe widżety.

8. Dzień Ślubu

Wedding Day

Wedding Day to motyw bloga rodzinnego WordPress zaprojektowany specjalnie dla stron ślubnych i eventowych. Jest wyposażony w filtrowalny album ze zdjęciami, aby pięknie zaprezentować swoje zdjęcia.

Funkcje motywu obejmują układ siatki, szablony stron, sekcję popularnych postów, polecane wideo i obraz, formularz RSVP, czcionki internetowe Google i suwak strony głównej.

9. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to stylowy motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zawiera jednostronicowe i wielostronicowe szablony do szybkiego tworzenia rodzinnego bloga lub strony internetowej.

Zawiera niestandardowe opcje układu, w pełni konfigurowalny nagłówek, tło wideo i szablony stron o pełnej szerokości. Hestia Pro jest kompatybilna z WooCommerce i popularnymi wtyczkami WooCommerce do sprzedaży domowych produktów online.

10. Brigsby

Brigsby

Brigsby to darmowy motyw WordPress. Posiada jasną kolorystykę z pięknym wyświetlaniem obrazów na stronie głównej.

Jest to uniwersalny motyw i możesz go użyć do osobistej, rodzinnej, fotograficznej lub magazynowej strony internetowej. Jest wyposażony w 2 menu nawigacyjne, ikony społecznościowe i łatwe opcje dostosowywania.

11. Sól i pieprz

Salt and Pepper

Sól i pieprz to przepis na WordPress i motyw bloga o jedzeniu. Dobrze nadaje się na stronę rodzinną, aby udostępniać przepisy kulinarne online.

Temat zawiera filtr receptur, listę składników i formularz kontaktowy. Bezproblemowo integruje się z WPML, tworząc wielojęzyczną stronę internetową.

12. Brittany

Brittany

Brittany to elegancki, uniwersalny motyw WordPress. Jest wyposażony w wspaniałą typografię i piękny wyświetlacz obrazów.

Oferuje mnóstwo opcji dostosowywania, w tym niestandardowe kolory, widżety, nagłówek, tło i inne. Obsługuje również WooCommerce po wyjęciu z pudełka.

13. Szczyt

Peak

Peak to uniwersalny motyw WordPress z unikalnym układem siatki. Peak doskonale nadaje się do blogów rodzinnych do udostępniania zdjęć, wydarzeń lub ogólnych wiadomości.

Ma przesuwane menu, paski boczne, pojedyncze strony o pełnej szerokości i wiele układów dla pojedynczych postów. Jest również wyposażony w mega menu, dzięki czemu możesz łatwo pokazać czytelnikom najlepsze treści.

14. Hueman

Hueman

Hueman jest jednym z najpopularniejszych darmowych motywów WordPress. Oferuje układy 2-kolumnowe i 3-kolumnowe, aby łatwo tworzyć blogi rodzinne.

Jest wyposażony w 2 menu nawigacyjne, menu społecznościowe, niestandardowe widżety, niestandardowy nagłówek i tło oraz wiele obszarów gotowych do widżetów. Możesz użyć WordPress Live customizer, aby skonfigurować swój blog za pomocą kilku kliknięć.

15. Foodie

Foodie

Foodie to motyw WordPress dla blogów o jedzeniu, rodzinie i zdrowym stylu życia. Jest wyposażony w Kreator receptur, w którym możesz wprowadzać składniki i ilość, aby automatycznie tworzyć piękne listy.

Skupia się na pięknym wyświetlaniu zdjęć, dużych wyróżnionych obrazów i pięknych miniatur. Możesz szybko skonfigurować swoją witrynę za pomocą WordPress customizer i dowolnego narzędzia do tworzenia stron.

16. Tinos

Tinos

Tinos to klasyczny motyw WordPress odpowiedni dla blogów osobistych i rodzinnych. Jest wyposażony w wiele schematów kolorów i pozwala zmieniać kolory na podstawie strony po stronie.

Zawiera wiele formatów postów, aby stylowo wyświetlać treści. Tinos ma piękną typografię i układ wielokolumnowy, aby Twoja strona wyglądała świetnie.

17. Ashe

Ashe

Ashe to darmowy motyw bloga WordPress zaprojektowany dla rodziny, stylu życia, mody, zdrowia, fitnessu i osobistych blogerów. Jest wyposażony w niestandardowy obraz nagłówka, aby wyświetlić piękne zdjęcie okładki na górze strony.

Motyw ma menu nawigacyjne 2, suwak obrazu, widżet Instagram, menu stopki i wiele innych. Jest kompatybilny z Beaver Builder do dostosowywania.

18. Wellness Pro

Wellness Pro

Wellness Pro to jeden z najlepszych motywów WordPress dla blogów rodzinnych. Jest również idealny do blogów lub stron fitness, zdrowia, stylu życia i odnowy biologicznej.

Zawiera 12 obszarów widżetów, aby szybko skonfigurować stronę główną. Motyw działa bezproblemowo z WooCommerce i BigCommerce, aby uruchomić twój biznes online.

19. Cookely

Cookely

Cookely to elastyczny motyw bloga rodzinnego WordPress dla Twojego bloga z przepisami i jedzeniem. Ma minimalny układ i stylowe czcionki, które sprawiają, że treści wyskakują.

Jest wyposażony w polecaną sekcję treści na stronie głównej, aby wyświetlić najlepsze przepisy. Ponadto zawiera menu nawigacyjne 2, opcje kolorów i ikony udostępniania społecznościowego.

20. Blossom Travel

Blossom Travel

Blossom Travel to darmowy motyw bloga rodzinnego WordPress stworzony specjalnie dla blogerów podróżniczych, poszukiwaczy przygód i miłośników podróży. Jest dostarczany z formularzem subskrypcji biuletynu e-mail, aby pomóc Ci podzielić się swoją podróżą z czytelnikami.

Instagram Instagram to szablon, który umożliwia łatwe wyświetlanie zdjęć na Instagramie oraz przycisku Obserwuj, aby powiększyć liczbę obserwujących na Instagramie. Ma proste opcje motywu, aby skonfigurować swoją stronę.

21. Linia brzegowa

Coastline

Coastline to stylowy motyw WordPress z naciskiem na zdjęcia i filmy. Jest idealny do fotografii, mody i blogów rodzinnych.

Jest wyposażony w układ 3-kolumnowy, lewy pasek boczny, wiele szablonów stron i schematów kolorów. Zawiera również niestandardowe widżety i szablon portfolio, aby szybko zaprojektować stronę główną.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw WordPress dla blogów rodzinnych. Możesz również sprawdzić nasz kompletny przewodnik po najlepszych wtyczkach galerii zdjęć WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…