Szukasz najlepszego responsywnego motywu WordPress dla swojej witryny? Większość nowoczesnych motywów WordPress jest w pełni responsywna po wyjęciu z pudełka. Jest ich jednak tak wiele, że trudno jest je wybrać.

W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych responsywnych motywów WordPress do wyboru.

Best Responsive WordPress Themes

Co To jest responsywny motyw WordPress i dlaczego ma to znaczenie?

Responsywny motyw WordPress automatycznie dostosuje się do rozmiaru ekranu użytkownika. Oznacza to, że Twoja witryna WordPress będzie wyglądać równie dobrze na telefonach komórkowych, tabletach i urządzeniach stacjonarnych.

Około 51,5% światowego ruchu internetowego odbywa się na urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że połowa użytkowników będzie uzyskiwać dostęp do witryny za pomocą urządzenia mobilnego.

Jeśli Twoja strona nie pasuje do ekranu lub wygląda brzydko na urządzeniu, natychmiast odejdą. Mogą już nigdy nie znaleźć twojej witryny.

Dlatego zawsze musisz używać responsywnego motywu WordPress dla wszystkich swoich stron internetowych.

Responsywne motywy poprawiają wrażenia użytkownika, a także mają znaczną przewagę SEO (search engine optimization). Wyszukiwarki takie jak Google pozycjonują strony przyjazne dla urządzeń mobilnych wyżej w wyszukiwarce mobilnej, co zapewnia większy ruch na twojej stronie.

Pierwsze Kroki Z Responsywną Witryną WordPress

Zalecamy korzystanie z samodzielnie hostowanego WordPressa z WordPress.org dla Twojej witryny, ponieważ ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby zrozumieć różnicę między hostingiem własnym WordPress.org vs WordPress.com.

Dla samodzielnego hostingu WordPress.org strona, będziesz potrzebował dobrej nazwy domeny i najlepszego hostingu WordPress. Twoja domena to adres Twojej witryny, a hosting to miejsce, w którym Twoja strona żyje w Internecie.

Zalecamy zakup hostingu od Bluehost. Oferują czytelnikom WPBeginner ogromną zniżkę, bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i są oficjalnie polecane przez WordPress.org.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Gdy masz hosting, musisz zainstalować WordPress, a następnie postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku dotyczącym tworzenia witryny WordPress.

Teraz możesz wybrać motyw z poniższej listy i zainstalować go. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zainstalować motyw WordPress.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na jedne z najlepszych responsywnych motywów WordPress.

1. Divi

Divi

Divi to potężny przeciągnij i upuść motyw WordPress i Kreator stron, który zawiera setki układów i szablonów dla różnych rodzajów stron internetowych.

Możesz tworzyć i zapisywać własne układy Divi. Możesz także wyeksportować układ z jednej instalacji Divi do drugiej. Dzięki Divi możesz łatwo zmienić kolory, czcionki, nagłówki witryny i wiele więcej bez znajomości kodu CSS.

Divi jest w pełni responsywny. Jest również zaprojektowany z myślą o dobrym SEO WordPress, więc Twoja strona będzie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Astra

Astra

Astra to popularny uniwersalny motyw WordPress. Zbudowany zgodnie z najlepszymi standardami kodowania, jest elastyczny i przyjazny dla użytkownika

Oprócz tego, że jest responsywnym motywem, Astra oferuje zaawansowane opcje, takie jak moduł mobilnego nagłówka, który pozwala dostosować punkty przerwania nagłówka, ustawić różne logo, style menu, kolory i inne dla urządzeń mobilnych. Wszystko to jest łatwe do zrobienia w WordPress theme customizer, gdzie można zobaczyć podgląd zmian w czasie rzeczywistym.

Astra to bogaty w funkcje, stabilny i wydajny motyw, który sprawia, że Twoja strona wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Obsługuje również języki RTL.

3. Hestia

Hestia

Hestia to darmowy responsywny motyw WordPress z potężnymi funkcjami. Ma łatwą konfigurację motywu za pomocą wtyczki towarzyszącej. Dodaje to referencje, usługi i sekcje strony głównej do twojej witryny.

Jest gotowy do użycia z popularnymi darmowymi wtyczkami do tworzenia stron i obsługuje WooCommerce od razu po wyjęciu z pudełka.

4. OceanWP

OceanWP

OceanWP to potężny responsywny motyw WordPress z imponującym zestawem funkcji. Jest przeznaczony do użytku dla każdego rodzaju strony internetowej. Działa równie dobrze dla witryn biznesowych, sklepów eCommerce i blogów WordPress.

Jest wyposażony w czysty układ, który można łatwo dostosować za pomocą widżetów, szablonów stron i innych ustawień motywu. Jest to szybki motyw ładowania z pełną obsługą WooCommerce.

5. Tusant

Tusant

Tusant to mobilny responsywny motyw WordPress stworzony specjalnie dla podcasterów. Jest to również dobra opcja dla stron muzycznych lub wideo. Jest wyposażony w natywną obsługę, aby pięknie wyświetlać odcinki podcastów, wpisy vlogów, listy odtwarzania audio i wiele innych.

Tusant zawiera kilka układów do wyświetlania odcinków podcastów w widokach siatki i listy. Dostępne są rozszerzone ustawienia modułu dostosowania NA ŻYWO, umożliwiające zmianę kolorów motywu. Obsługuje również wtyczki kreatora stron przeciągnij i upuść, umożliwiając łatwe tworzenie stron docelowych.

6. Ultra

Ultra

Ultra to potężny wielofunkcyjny motyw WordPress z wbudowanym kreatorem stron typu przeciągnij i upuść. Zawiera dziesiątki wbudowanych projektów, układów i szablonów, które można wykorzystać jako punkt wyjścia do stworzenia własnej strony internetowej.

Ultra jest pełen funkcji, takich jak przewijanie paralaksy, animacje, liczniki, Mapy Google, suwak i wiele innych.

7. Authority Pro

Authority Pro

Authority Pro to jeden z najlepszych motywów WordPress dla wpływowych. Został zaprojektowany, aby pokazać ich wiedzę i odkrywać nowe możliwości. Jego Strona główna ma nowoczesny układ z wyraźnym wezwaniem do działania, aby pomóc ci zwiększyć konwersje.

Authority Pro jest gotowy do eCommerce, co pozwala sprzedawać kursy online lub budować społeczność członkowską. Jest zbudowany na frameworku Genesis, który jest znany z solidnego kodu i doskonałej wydajności.

Inne godne uwagi funkcje obejmują pionowe menu społecznościowe, elastyczny układ nagłówka, niestandardowe widżety i szablony wielostronicowe. Program Authority Pro można łatwo i szybko skonfigurować za pomocą panelu opcji motywu.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

8. Guten Theme

Guten

Motyw Guten to nowoczesny motyw WordPress, który doskonale współpracuje z nowym edytorem bloków WordPress (edytor Gutenberg). Jest wyposażony w wiele układów nagłówka, stopki i bloga wbudowanych. Pozwala łatwo tworzyć świetnie wyglądające układy treści dla swoich postów i stron.

Posiada niestandardowe ustawienia kolorów i czcionek. Motyw Guten jest kompatybilny z WooCommerce i można go w pełni dostosować za pomocą WordPress Live customizer.

9. Prime News

Prime News

Prime News to responsywny motyw WordPress dla stron z wiadomościami i magazynami. Posiada czysty minimalistyczny układ, który w pełni wykorzystuje Twoje artykuły i obrazy.

Dzięki Prime News otrzymasz lepkie menu nawigacyjne na górze i jedno składane menu paska bocznego. Ma obszar widżetu nagłówka, ticker wiadomości z ostatniej chwili, obszar polecanej zawartości i wiele innych. Łatwo jest dostosować, dodając widżety i wybierając kolory.

10. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro to gotowy do eCommerce motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla firm zajmujących się zdrowiem i zdrowiem oraz stylem życia. Posiada piękny nowoczesny układ strony głównej z dużym nagłówkiem na górze i wyraźnym wezwaniem do działania.

Zawiera kilka szablonów stron, w tym szablon strony docelowej. Jest również zoptymalizowany pod kątem edytora bloków WordPress, co pozwala tworzyć własne układy treści, które wyglądają spójnie z resztą motywu.

11. Neve

Neve

Neve to nowoczesny i elastyczny responsywny motyw dla WordPress. Jest lekki i zaprojektowany z myślą o szybkości. Co więcej, renderuje Twoją witrynę jako natywne przyspieszone strony mobilne (AMP), aby Twoja witryna była super szybka na urządzeniach mobilnych.

Dzięki Neve możesz łatwo dostosować nagłówek, stopkę i układ strony internetowej. Jest w pełni kompatybilny z edytorem bloków, a także z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Elementor i Visual Composer.

12. Allegiant

Allegiant

Allegiant to elegancki responsywny motyw WordPress dla stron biznesowych. Posiada nowoczesny układ z dużą typografią, wyraźne wezwanie do działań i elastyczne opcje dostosowywania.

Każda strona w witrynie może mieć inny układ dzięki łatwym opcjom przełączania układu. Allegiant obsługuje również WooCommerce i zawiera piękne szablony produktów, kategorii produktów i sklepów.

13. Nozama

Nozama

Nozama to piękny responsywny motyw dla sklepów WooCommerce. Jest wyposażony w pełną integrację WooCommerce z wysoce konfigurowalną witryną sklepową.

Zawiera również kilka niestandardowych widżetów WooCommerce, piękne szablony dla stron produktów i kategorii produktów, integrację z mediami społecznościowymi i wiele innych. Możesz go używać z dowolną popularną wtyczką do tworzenia stron docelowych dla swojej witryny.

14. Breakthrough Pro

Breakthrough Pro

Breakthrough Pro to w pełni responsywny motyw WordPress dla agencji reklamowych i marketingowych. Charakteryzuje się minimalistycznym designem z piękną typografią i odważnymi akcentami.

Ten gotowy motyw biznesowy WooCommerce jest oparty na strukturze Genesis, znanej z szybkości i wydajności. Jest również zoptymalizowany pod kątem edytora bloków WordPress, co pozwala tworzyć wspaniałe układy treści.

Inne funkcje obejmują Niestandardowy panel opcji motywu, obsługę dostosowywania, elastyczny nagłówek, obszary gotowe do widżetów 9 i sekcję portfolio.

15. Float

Float

Float to wysoce konfigurowalny responsywny motyw WordPress z przewijaniem paralaksy i wbudowanym kreatorem stron. Zawiera dziesiątki układów i wiele gotowych do użycia szablonów do tworzenia wspaniałych stron.

Jest również pełen wszystkich zwykłych funkcji, których można oczekiwać od motywu premium WordPress. Obejmują one integrację z mediami społecznościowymi, niestandardowe tła, nieograniczone kolory, niestandardowe widżety i wiele więcej.

16. Spencer

Spencer

Spencer to elegancki motyw biznesowy WordPress z w pełni responsywnym designem. Posiada w pełni widgetyzowany układ frontend dla strony głównej, który pozwala po prostu przeciągać i upuszczać widżety, aby go skonfigurować.

Zawiera również wiele szablonów stron, niestandardowe widżety dla mediów społecznościowych i funkcje wykrywania treści. Obsługuje wszystkie popularne wtyczki, takie jak wtyczka Elementor page builder.

17. Elara

Elara

Elara to świetny temat, jeśli chcesz rozpocząć blog o jedzeniu. Ten elegancko zaprojektowany w pełni responsywny motyw WordPress jest przeznaczony dla blogerów kulinarnych i witryn z przepisami.

Posiada nowoczesny, przestronny design z piękną typografią i eleganckim wyświetlaniem obrazów i mediów. Ma wbudowane spoty reklamowe, polecane sekcje przepisów, suwaki, banery, integrację z mediami społecznościowymi i łatwe widżety typu przeciągnij i upuść.

18. Benson

Benson

Benson to w pełni responsywny motyw WordPress dla fotografów i witryn portfolio. Jest wyposażony we wbudowaną funkcję dodawania pokazów slajdów wideo i obrazów oraz obsługuje wiele układów obrazu.

Benson ma osobne sekcje, aby dodać elementy portfolio, pokazać referencje klientów, dołączyć stronę bloga i nie tylko. Inne godne uwagi funkcje obejmują obsługę e-commerce, formularz kontaktowy, menu mediów społecznościowych i obsługę wszystkich najlepszych wtyczek do tworzenia stron, takich jak Elementor i Visual Composer.

19. Filc

Felt

Felt to responsywny motyw wiadomości i czasopism WordPress z mnóstwem niesamowitych funkcji. Układ strony głównej jest wyposażony w opcjonalny suwak pełnoekranowy, po którym pojawiają się najnowsze artykuły, gdy użytkownicy przewijają je w dół.

Zawiera dwa menu nawigacyjne na górze, wciągające polecane obrazy, wiele układów, style nagłówków, ikony mediów społecznościowych i wiele innych. Filc jest bardzo łatwy w konfiguracji.

20. Responz

Responz

Responz to wielozadaniowy responsywny motyw WordPress. Posiada piękny układ trzech kolumn z eleganckim wzornictwem i świetną typografią.

Ma wiele opcji układu, takich jak paski boczne 2, pasek boczny 1 lub Strona główna o pełnej szerokości. Możesz również wybrać z widoku listy lub widoku siatki układy postów. Poza tym ma wszystkie typowe funkcje motywu premium, takie jak niestandardowe tło, elastyczne nagłówki, niestandardowe widżety i opcje kolorów.

21. Podróżnik

The Traveler

The Traveler to responsywny motyw WordPress dla stron turystycznych i turystycznych. Jest wyposażony w piękny układ oparty na siatce dla strony głównej. Zawiera również kanał Instagram Instagram, który pozwala wyświetlać najnowsze zdjęcia z Instagrama bezpośrednio na swojej stronie.

Temat ma również 5 opcji układu dla stron archiwalnych. Jest bardzo łatwy w konfiguracji, nawet dla początkujących.

22. Lądowanie

Landing

Landing to Motyw strony docelowej WordPress, który pozwala budować strony docelowe za pomocą narzędzia przeciągnij i upuść Themify Builder. Zawiera ponad 25 gotowych do użycia szablonów kreatora, które stanowią świetny punkt wyjścia.

Posiada wiele opcji projektowania nagłówków, zarządzania portfelem, wydarzeń i pełną obsługę WooCommerce, aby założyć własny sklep internetowy.

23. Kompas

Compass

Compass to uniwersalny i w pełni responsywny motyw WordPress do blogowania, wiadomości i witryn z czasopismami. Jest wyposażony w wysoce konfigurowalną stronę główną z polecanym suwakiem treści, dynamicznym kreatorem strony głównej, polecanymi kategoriami i instalatorem zawartości demonstracyjnej 1-click.

Ma wbudowany ticker wiadomości z ostatniej chwili, wiele szablonów stron, niestandardowe kolory, czcionki, niestandardowe logo i tło. Motyw zawiera również kilka niestandardowych widżetów, wiele pasków bocznych i obszarów gotowych do widżetów.

24. Prolog

Prologue

Prologue to piękny motyw magazynu WordPress zaprojektowany, aby zaprezentować Twoje treści z elegancją. Jest wyposażony w polecany suwak treści, suwak wideo, polecany obszar kategorii i przestrzenie reklamowe.

Inne funkcje obejmują przesyłanie niestandardowego logo, integrację z mediami społecznościowymi, wiele układów stron i kilka obszarów gotowych do widgetów.

25. CV

Resume

Resume to oszałamiająco piękny motyw portfolio WordPress. Może być używany jako pojedynczy motyw strony, w którym wszystkie sekcje znajdują się na tej samej stronie. Może być również używany jako blog i wielostronicowa strona internetowa.

CV zawiera wbudowany obszar zarządzania portfelem, niestandardowe widżety i prosty panel opcji motywu.

26. Razem

Total

Total to darmowy motyw WordPress odpowiedni dla małych firm z budżetem bootstrap. Ma przejrzysty i prosty układ, aby łatwo zaprezentować swoje produkty i usługi.

Strona główna zawiera różne obszary, aby dodać suwak, sekcję O nas, pasek postępu, portfolio, referencje i posty na blogu. Zawiera również wiele obszarów gotowych do widżetów i pełną obsługę dostosowywania, aby łatwo zmienić ustawienia motywu.

27. Skład

Composition

Kompozycja to stylowy motyw fotograficzny dla Twojej witryny WordPress. Ten elegancko zaprojektowany motyw jest w pełni mobilny i dostosowuje zdjęcia na mniejszych ekranach.

Obejmuje układy murarskie, niestandardowe obszary widżetów, nieograniczone galerie obrazów i pokazy slajdów. Zawiera również prosty, ale bardzo elastyczny układ strony głównej, który można łatwo dostosować za pomocą ustawień motywu.

28. Alfa

Alpha

Alpha to potężny WordPress uniwersalny motyw odpowiedni dla magazynu online lub strony internetowej bogatej w treść. Jest wyposażony w 2 bardzo różne skórki. Możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Wśród innych funkcji, Alpha ma znacznik wiadomości z ostatniej chwili i Niestandardowy suwak. Jest również wyposażony w widżet wideo, aby zaprezentować treści wideo na stronie głównej.

29. Roxima

Roxima

Roxima to elegancki motyw WordPress dla stron biznesowych. Ma w pełni responsywny projekt i jest wyposażony w wiele niestandardowych widżetów i opcji układu.

Wewnątrz znajdziesz również sekcje o, usługi, portfolio, klient i zespół, które można łatwo dodać do strony głównej za pomocą przeciągania i upuszczania. Roxima ma przyjazny dla początkujących panel opcji tematycznych, który pomoże Ci szybko zbudować witrynę.

30. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro to pięknie wykonany jednostronicowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron z różnymi blokami treści. Możesz dodawać i układać bloki, aby łatwo zbudować swoją stronę główną.

Moesia Pro ma również suwak, szablony stron, czcionki Google i wszystkie funkcje, których można oczekiwać od motywu premium. Jest gotowy do tłumaczenia i podąża za najlepszymi praktykami WordPress, zapewniając kompatybilność ze wszystkimi standardowymi wtyczkami WordPress.

31. Paperbag

Paperbag

Paperbag to w pełni responsywny motyw blogowania WordPress. Ma piękne duże polecane obrazy i ma wiele opcji układu. Jest to bardzo łatwe do skonfigurowania za pomocą Live theme customizer.

Paperbag ma ponad 20 schematów kolorów, a także można tworzyć własne schematy kolorów. Jest również wysoce zoptymalizowany pod kątem SEO i szybkości.

32. Elite

Elite

Elite to piękny motyw WordPress dla stron biznesowych i e-commerce. Jego Strona główna zawiera pełnoekranowy obraz tła z widocznym przyciskiem wezwania do działania.

Obejmuje obsługę niestandardowego logo, nieograniczoną liczbę kolorów, czcionki Google i wiele układów stron dla postów na blogu i stron. Jest łatwy w użyciu dzięki rozszerzonej stronie głównej, obsłudze dostosowywania i niestandardowej stronie opcji motywu.

33. Pieprz+

Pepper+

Pepper+ to uniwersalny motyw WordPress z kilkoma projektami pod klucz dla firm i blogów. Ma modułowe podejście do projektowania i jest wyposażony w moduły, które można po prostu przeciągać i upuszczać, aby tworzyć różne układy.

Pepper+ to gotowy do siatkówki motyw z obsługą WooCommerce i wielojęzycznych stron internetowych za pośrednictwem wtyczek takich jak WPML. Oferuje przyjazny dla początkujących użytkowników interfejs z prostymi instalatorami 1-click I szybką konfiguracją motywu.

34. Foodica

Foodica

Foodica to motyw WordPress dla blogów kulinarnych, witryn z przepisami i restauracji. Ten pięknie zaprojektowany motyw zawiera schematy kolorów 10, indeks receptur, piękny wyróżniony suwak i pełną integrację WooCommerce.

Ma wbudowane strefy reklamowe do wyświetlania reklam w Twojej witrynie. Jest wyposażony w panel opcji motywu, który pozwala łatwo skonfigurować witrynę.

35. Igloo

Igloo

Igloo to responsywny motyw WordPress dla restauracji, kawiarni i witryn z jedzeniem. Jest wyposażony we wbudowaną sekcję zarządzania menu, dzięki czemu można łatwo wyświetlić menu restauracji na swojej stronie internetowej.

Ma duże polecane obrazy i wspaniały suwak strony głównej z odważnym przyciskiem wezwania do działania. Zawiera różne sekcje, aby łatwo dodać referencje klientów, piękne galerie, formularz kontaktowy i suwaki.

36. Bordeaux

Bordeaux

Bordeaux to motyw premium WordPress dla hoteli. Zawiera wszystkie standardowe funkcje, których można oczekiwać od motywu premium.

Bordeaux jest w pełni responsywny i świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu. Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości, wydajności i SEO. Wszystkie ustawienia motywu można łatwo skonfigurować za pomocą intuicyjnego panelu opcji motywu.

Oprócz standardowych funkcji premium, Bordeaux oferuje funkcje charakterystyczne dla stron internetowych hoteli. Pozwala łatwo zintegrować popularne systemy rezerwacji hoteli z witryną WordPress.

37. Kale Pro

Kale Pro

Kale Pro to piękny motyw WordPress dla blogów kulinarnych, witryn z przepisami i restauracji. Jest wyposażony w piękny układ strony głównej z suwakiem na górze, po którym następuje polecana treść.

Z Kale Pro, można łatwo dodać przepisy za pomocą receptur shortcode builder. Posiada dedykowane obszary dla banerów reklamowych i niestandardowych widżetów, aby dodać zawartość do strony głównej i pasków bocznych. Aby uzyskać szybszą konfigurację, możesz użyć Instalatora zawartości demonstracyjnej 1-click.

38. Narożnik

Corner

Corner to dobrze zaprojektowany motyw WordPress dla kreatywnych typów. Jest wyposażony we wbudowaną obsługę wyświetlania portfolio, wyświetlania zdjęć lub używania go jako osobistego bloga lub strony internetowej.

Motyw obsługuje nieograniczone warianty kolorów i zawiera wiele opcji dostosowywania. Jest również przyjazny dla SEO i gotowy do tłumaczenia. Dodatkowo możesz zainstalować wtyczkę formularza kontaktowego, taką jak WPForms lite lub pro.

39. Hueman

Hueman

Hueman to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress. Jest mobilny responsywny i ma mnóstwo funkcji. Posiada własny panel dostosowywania motywu, który sprawia, że jest bardzo łatwy w konfiguracji.

Dzięki Hueman otrzymasz wiele układów stron, niestandardowy nagłówek, tło, logo i opcje kolorów. Możesz wybrać układ dwóch lub trzech kolumn i używać wielu szablonów stron.

40. Bento

Bento

Bento to darmowy wielozadaniowy motyw bloga WordPress z elastycznymi funkcjami i w pełni responsywnym układem. Działa świetnie z większością wtyczek do tworzenia stron, a nawet zaleca zainstalowanie jednej po aktywacji.

Aby uzyskać darmowy motyw WordPress, Bento jest wyposażony w świetne opcje dostosowywania. Wszystkie z nich można uzyskać za pomocą dostosowywania motywu.

41. Elegancki

Elegant

Elegant to responsywny motyw WordPress dla artystów, fotografów i projektantów. Jest wyposażony we wbudowane moduły do dodawania galerii zdjęć, suwaków, wideo i audio.

Jest również wyposażony w łatwy w użyciu Kreator stron typu przeciągnij i upuść. Pozwala to tworzyć własne układy stron lub edytować istniejące układy wbudowane.

42. Kąt

Angle

Angle to czysty motyw Wielofunkcyjny WordPress z kreatorem przeciągnij i upuść. Jest wyposażony we wbudowaną sekcję portfolio, suwaki, dostosowywanie motywów wizualnych i wiele opcji układu.

Kąt jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, SEO i łatwości użytkowania. Jego minimalistyczny design sprawia, że jest to idealny wybór do portfolio lub tematu blogowania.

43. Paralaksa

Parallax

Parallax to piękny, jednostronicowy motyw WordPress. Ma przewijanie paralaksy i tła, elementy fly in, wbudowane portfolio i typy postów zespołu.

Zawiera animowane paski postępu, układy listy i siatki oraz nieskończone przewijanie. Paralaksa może być również używana do dodawania filtrów obrazu, takich jak sepia, skala szarości i rozmycie. Pozwala to na korzystanie z filtrów obrazu bez potrzeby Photoshopa.

44. Dixie

Dixie

Dixie to dobrze wykonany motyw WordPress dla stron internetowych z podcastami, filmami i muzyką. Jest w pełni mobilny i oferuje użytkownikom wspaniałe wrażenia multimedialne nawet na mniejszych urządzeniach.

Konfiguracja motywu jest dość prosta, a większość funkcji działa od razu po wyjęciu z pudełka. Zawiera opcje zmiany kolorów, układów i czcionek.

Jak przetestować responsywny motyw WordPress?

Zanim zainstalujesz responsywny motyw WordPress, będziesz chciał zobaczyć, jak wygląda on na urządzeniach mobilnych. Najprostszym sposobem na to jest przeglądanie demo motywu za pomocą telefonu komórkowego.

Niektóre sklepy z motywami WordPress mogą już mieć dema motywów z paskiem narzędzi pozwalającym przejść do widoku mobilnego bezpośrednio z przeglądarki na pulpicie.

Switching theme demo to mobile preview

Możesz również użyć narzędzia Inspect w przeglądarce, aby zobaczyć, jak wygląda demo motywu w różnych rozdzielczościach ekranu.

Mobile preview using inspect tool in your browser

Istnieją również narzędzia do testowania Online między przeglądarkami, z których możesz korzystać. Wystarczy wprowadzić adres URL demonstracyjny motywu do dowolnego z tych narzędzi, aby uruchomić test.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy responsywny motyw WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zapoznać się z naszymi praktycznymi wskazówkami, jak zwiększyć ruch na swojej stronie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…