Najlepsze motywy WordPress dla crowdfundingu

Szukasz motywu WordPress do crowdfundingu?

Wiele motywów WordPress jest ukierunkowanych na strony korporacyjne lub blogowe i może nie być dobrym rozwiązaniem, aby pomóc ci zebrać fundusze na Twoją organizację lub sprawę.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów WordPress do witryn crowdfundingowych i pozyskiwania funduszy.

Best WordPress themes for crowdfunding

Budowanie strony crowdfundingowej z WordPress

Crowdfunding pomaga startupom, organizacjom charytatywnym i osobom prywatnym zbierać pieniądze na swoje projekty. To pozwala zbierać małe składki od osób fizycznych, aby osiągnąć swoje cele pozyskiwania funduszy.

Wiele takich projektów wykorzystuje platformy crowdfundingowe, takie jak Kickstarter, do prowadzenia kampanii. Będziesz jednak potrzebował również własnej strony internetowej, aby lepiej zaprezentować swój pomysł, misję lub przyczynę.

To tutaj wkracza WordPress. To najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią zasilający ponad 39% wszystkich stron internetowych. Samodzielnie hostowana witryna WordPress zapewnia elastyczność i funkcjonalność łatwą integrację ze wszystkimi popularnymi usługami stron trzecich, z których możesz korzystać w celu finansowania społecznościowego.

Aby rozpocząć, potrzebujesz konta hostingowego WordPress i nazwy domeny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie zalecanym dostawcą hostingu WordPress.

Bluehost oferuje czytelnikom WPBeginner dużą zniżkę na hosting, a także bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.

The special offer on Bluehost hosting for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting możesz przejść do instalacji WordPress. Przejdź do naszego przewodnika krok po kroku, jak stworzyć witrynę WordPress, a będziesz działać w mgnieniu oka.

Następnie musisz wybrać motyw dla swojej witryny. Możesz wybrać dowolny motyw z naszego eksperta pick poniżej. Jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji motywu, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zainstalować motyw WordPress.

Teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress do finansowania społecznościowego.

1. Astra

Astra - Animal Welfare

Astra to szybki, lekki wielozadaniowy motyw WordPress, który działa dobrze w witrynach crowdfundingowych. Możesz łatwo dodać szablon startowy jednym kliknięciem i dostosować go, aby podać szczegóły dotyczące organizacji lub projektu.

Możesz używać astry z dowolną popularną wtyczką kreatora stron typu “przeciągnij i upuść”, taką jak Elementor lub Visual Composer. Jest również w pełni kompatybilny z edytorem bloków WordPress.

Astra działa również bezproblemowo ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress, w tym wtyczkami do finansowania społecznościowego. Pomaga to w łatwym gromadzeniu pieniędzy i przyjmowaniu darowizn.

2. Divi

Divi - Food Bank Layout Pack

Divi to motyw WordPress plus wtyczka do tworzenia stron, która zapewnia łatwy edytor frontend dla Twojej witryny. Wykorzystuje responsywny design i jest również stworzony, aby być przyjaznym dla SEO.

Możesz użyć 1400+ szablonów Divi, aby szybko uruchomić swoją stronę. Mają szereg pakietów społeczności i organizacji non-profit, które mogą być idealne dla Twojej witryny crowdfundingowej lub crowdbuildingowej.

3. OceanWP

OceanWP - Yoga template

OceanWP to darmowy i elastyczny motyw WordPress. Możesz także wybrać wersję Pro, która zawiera wiele szablonów stron internetowych, których możesz użyć do szybkiego uruchomienia witryny.

Ponieważ OceanWP jest w pełni responsywnym motywem, Twoja strona będzie dobrze wyglądać na wszystkich urządzeniach. Możesz dodać niestandardowe logo, ikony społecznościowe i inne.

4. Ultra

Ultra Crowdfunding Theme

Ultra to dynamiczny i elastyczny motyw, który może być idealny do Twoich działań crowdfundingowych. Zawiera kilka gotowych stron internetowych, które można zainstalować za pomocą jednego kliknięcia. Następnie możesz zastąpić zawartość własną, aby szybko utworzyć witrynę.

Ultra ma również zintegrowany Kreator stron typu “przeciągnij i upuść”, który pozwala tworzyć własne piękne układy stron. Wewnątrz znajdziesz również sekcje, aby dodać portfolio, galerie zdjęć, referencje, wydarzenia i wiele innych.

Możesz również dodać wtyczkę, taką jak Easy Digital Downloads, jeśli udostępniasz wyłączne pobieranie w zamian za darowiznę.

5. Hestia Pro

Hestia - Vet Center

Hestia Pro to piękny wielozadaniowy motyw WordPress, który może idealnie pasować do twojej witryny crowdfundingowej. Ma pełną kompatybilność ze wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress, dzięki czemu możesz łatwo rozszerzyć swoją witrynę WordPress o nowe funkcje.

Dodatkowo Hestia Pro jest gotowa do siatkówki. Oznacza to, że Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach, nawet na najnowszych smartfonach.

6. Monochromatyczne

Monochrome

Monochrome to ultra minimalistyczny motyw WordPress, który jest stylowy i prosty w tym samym czasie. Jest zoptymalizowany pod kątem doskonałej wydajności i nie spowalnia witryny.

Monochrome posiada widgetyzowany układ strony głównej, który pomaga łatwo skonfigurować witrynę. Zawiera również konfigurowalny nagłówek, panel opcji motywu, obszary widżetów 4 i pełną obsługę wtyczek WooCommerce.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Materializm

Materialism

Materializm to nowoczesny motyw dla Twojej witryny crowdfundingowej. Ma układy strony głównej 2 z kilkoma wyzwalaczami zaangażowania, takimi jak przyciski wezwania do działania, blok promocyjny, subskrypcje e-mail, formularz kontaktowy, tabele cenowe i inne.

Wewnątrz znajdziesz również wiele szablonów stron, stronę bloga, integrację z mediami społecznościowymi, referencje i mnóstwo opcji dostosowywania. Pomimo tak wielu funkcji, jest łatwy w konfiguracji i zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

8. Struct

Struct

Struct to kolejny nowoczesny motyw WordPress idealny do crowdfundingu. Zaprojektowany dla firm i startupów, posiada układ strony głównej przeciągnij i upuść z dużym nagłówkiem pełnoekranowym u góry.

Zawiera nieograniczony wybór kolorów, niestandardowe widżety, portfolio, galerie zdjęć, projekty, Referencje, sekcję FAQ i wiele innych. Działa również ze wszystkimi popularnymi wtyczkami do tworzenia stron, dzięki czemu w razie potrzeby możesz tworzyć własne układy stron.

9. Nayma

Nayma

Nayma to wielofunkcyjny motyw WordPress, który można łatwo wykorzystać do projektów crowdfundingowych. Wykorzystuje moduły jako bloki konstrukcyjne do tworzenia układów stron i ma wszystkie powszechnie używane elementy internetowe dostępne jako moduły. Możesz je przeciągać i upuszczać w dowolnym miejscu na swoich stronach.

Ponadto Nayma zawiera kilka gotowych stron internetowych, które można wykorzystać jako punkt wyjścia. Ma nieograniczone niestandardowe paski boczne, suwaki, czcionki ikon, wsparcie czcionek Typekit, referencje, tabele cenowe, formularz kontaktowy i wiele innych.

10. Montblanc

Montblanc

Montblanc to kolejny potężny motyw WordPress z elastycznymi opcjami dostosowywania. Może być używany jako jednostronicowy lub wielostronicowy motyw i zawiera wbudowane sekcje dla Twojego portfolio, członków zespołu, referencji, klientów i galerii.

Montblanc zawiera również kilka opcji układu, szablony stron, niestandardowe widżety i integrację z mediami społecznościowymi. Jest również gotowy do eCommerce z pełną obsługą WooCommerce. Może być używany z popularnymi wtyczkami członkostwa WordPress.

11. Parallax Pro

Parallax Pro

Parallax Pro to elegancki motyw WordPress odpowiedni dla crowdfundingu, stron docelowych i stron sprzedaży. Strona główna zawiera duży nagłówek pełnoekranowy z wyraźnym wezwaniem do działania. Ma widgetyzowany układ umożliwiający skonfigurowanie strony głównej za pomocą widżetów treści typu przeciągnij i upuść.

Parallax Pro wykorzystuje piękne efekty paralaksy, aby stworzyć wciągające wrażenia dla użytkowników. Jest gotowy na WooCommerce i jest wyposażony w prosty panel opcji motywu i obsługę WordPress Live customizer.

12. Reach

Reach

Reach to darmowy motyw WordPress dla organizacji charytatywnych i organizacji non-profit do tworzenia witryn crowdfundingowych. Posiada prosty układ zaprojektowany, aby zaprezentować Twoją sprawę i zachęcić do darowizn od twoich zwolenników i sponsorów.

Proste opcje dostosowywania motywu można uzyskać za pomocą dostosowywania motywu na żywo. Możesz zmienić obraz nagłówka, kolory tła i dodać linki do mediów społecznościowych.

13. Inspiro

Inspiro

Inspiro to kolejny świetny wybór dla motywu crowdfundingowego WordPress. Jest wyposażony we wbudowaną obsługę łatwego dodawania filmów jako pełnoekranowego tła. Zawiera również piękne wyskakujące okienko wideo lightbox, które zapewnia wciągające wrażenia wizualne.

Inspiro ma przeciągnij i upuść układ strony głównej i oferuje integrację z darmową wtyczką do tworzenia stron. Inne godne uwagi funkcje to szablony stron, sekcja portfolio, baner bohaterów, szablony galerii, niestandardowe widżety i pełna obsługa WooCommerce.

14. Światło dzienne

Daylight

Daylight to jeden z najlepszych motywów crowdfundingowych WordPress dla startupów technologicznych, małych firm i organizacji non-profit. Zawiera układy strony głównej 2, Strony 10, wiele stylów nagłówka i obszary gotowe do widgetów. Może być używany jako motyw pojedynczej strony lub wielostronicowa witryna WordPress.

W środku znajdziesz również widget mediów społecznościowych, portfolio, referencje, formularz kontaktowy, Mapy Google i inne. Wszystkie opcje motywu są łatwe do skonfigurowania, a instalator zawartości demo 1-click jest również dostępny na szybki start.

15. Brizy

Brizy - Hope template

Brizy to uniwersalny motyw WordPress z wieloma opcjami szablonów. Ich szablon Hope jest idealny dla organizacji charytatywnych i organizacji non-profit angażujących się w kampanie crowdfundingowe i fundraisingowe. Motyw zawiera układy suwaków 3, instalator zawartości demonstracyjnej 1-click I WIZUALNY Kreator stron Brizy ‘ s drag and drop. Posiada wsparcie dla popularnych wtyczek WordPress dla organizacji non-profit.

Funkcje Brizy obejmują wiele schematów kolorów, zarządzanie wydarzeniami, wiele układów i integrację z mediami społecznościowymi. Może być również używany do tworzenia wielojęzycznych witryn WordPress z WPML.

16. Równowaga

Balance

Balance to świetny motyw biznesowy zaprojektowany, aby umieścić Twoją markę w centrum. Idealny na stronę crowdfundingową, Balance to świetny motyw, który ma nowoczesny i stylowy układ strony głównej. Dzięki temu możesz prezentować swoje projekty i zwiększać konwersje, zwolenników i sponsorów.

Jest gotowy do eCommerce i ma piękne szablony dla stron sklepów i produktów. Inne funkcje obejmują wiele stylów blogów, schematy kolorów 6 z nieograniczonymi dostosowaniami, widżet Instagram, niestandardowe czcionki i logo.

17. Koehn

Koehn

Koehn to uniwersalny motyw WordPress w minimalistycznej tradycji projektowania. Wykorzystuje dużo pustej przestrzeni, aby Twoje treści były bardziej widoczne. Prostszy panel opcji motywu sprawia, że proces konfiguracji jest bezproblemowy. Stronę główną można skonfigurować, dodając widżety treści, aby utworzyć układ strony.

Zawiera również niestandardowe widżety dla Twittera, Instagramu, integracji z mediami społecznościowymi i funkcji wykrywania treści.

18. Septera

Septera

Septera to stylowy i darmowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Jest łatwy w konfiguracji i oferuje piękną typografię, elegancki design i prostszą konfigurację motywu. Obsługuje niestandardowe formaty nagłówka, tła, postów i ma różne szablony stron, których możesz użyć.

Jest wielojęzyczny, z obsługą języka RTL.

19. Adwent

Advent

Advent to elegancki motyw WordPress dla aplikacji mobilnych lub innych witryn produktowych. Jego Strona główna zawiera widoczne przyciski wywołania akcji na pełnoekranowym obrazie tła. Dostajesz również funkcje, referencje, tabele cenowe i inne bloki treści, które możesz po prostu przeciągnąć i upuścić, aby zorganizować układ strony.

Advent jest wyposażony w szkło powiększające do zdjęć produktów, lepkie menu, integrację z mediami społecznościowymi, czcionki ikon i niestandardowe widżety. Może być używany na wielojęzycznych witrynach za pomocą WPML.

20. Indigo

Indigo

Indigo to oszałamiająco piękny i bardzo łatwy w użyciu motyw WordPress. Jest zaprojektowany jako uniwersalny motyw umożliwiający wybór własnych układów i stylów bez pisania kodu. Zawiera kilka gotowych stron internetowych, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia, aby zaimportować zawartość demo.

Jeśli nie chcesz zaczynać od gotowej strony internetowej, możesz po prostu przeciągać i upuszczać moduły, aby utworzyć własny układ. Indigo oferuje piękną typografię, wspaniałe szablony galerii, portfolio, usługi, referencje i wiele innych opcji dostosowywania.

21. Polity Lite

Polity Lite

Polityka Lite to stylowy i nowoczesny motyw kampanii, który może być świetną opcją finansowania społecznościowego dla organizacji charytatywnej, organizacji pozarządowej lub organizacji politycznej.

Zawiera opcje niestandardowego nagłówka i niestandardowego logo, a także jest gotowy do tłumaczenia, aby stworzyć witrynę dla globalnej publiczności. Polity Lite zawiera również menu ikony mediów społecznościowych.

Crowdfunding z WordPress: Wskazówki dotyczące sukcesu

Sposób prowadzenia kampanii crowdfundingowej w WordPress zależy od platformy, której używasz do pozyskiwania funduszy. Oto krótkie instrukcje dla Kickstarter i PayPal.

Dodawanie projektu Kickstarter w WordPress

Jeśli korzystasz z Kickstartera, najpierw musisz odwiedzić stronę projektu Kickstartera.

Na stronie projektu kliknij przycisk Osadź.

Click the embed button on your Kickstarter page

To spowoduje wyskakujące okienko. Musisz kliknąć link, aby osadzić swój projekt na zewnętrznej stronie.

Click the link for embedding your code on an external site

Następnie po prostu skopiuj i wklej kod osadzania wideo projektu lub widżetu.

Copy and paste the embed code

Teraz musisz edytować post lub stronę, na której chcesz wyświetlić swój projekt Kickstartera. Możesz również dodać go do widżetu tekstowego na pasku bocznym.

Możesz dodać kod do bloku HTML w edytorze bloków WordPress. Jeśli używasz klasycznego edytora, nie zapomnij przełączyć się na tryb edytora tekstu.

Po prostu wklej kod osadzania, a następnie zapisz swój post, stronę lub widget. Możesz teraz odwiedzić swoją stronę internetową, aby zobaczyć ją w akcji.

Akceptuj Darowizny Za Pomocą PayPal

Jeśli zbierasz fundusze na cele non-profit, możesz użyć PayPal, aby dodać przycisk darowizny bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

Aby stworzyć piękny formularz darowizny, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak utworzyć formularz darowizny dla organizacji non-profit w WordPress.

Konwertuj odwiedzających witrynę na subskrybentów

Większość osób odwiedzających Twoją witrynę prawdopodobnie odejdzie bez darowizny na rzecz twojego projektu lub nawet jeśli go wesprze. Najlepszym sposobem na utrzymanie zaangażowania tych użytkowników jest natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia listy e-mail.

Musisz zarejestrować się w usłudze e-mail marketingu i korzystać z oprogramowania do generowania leadów, takiego jak OptinMonster.

OptinMonster pomaga przekształcić odwiedzających w subskrybentów. Pozwala to utrzymać zaangażowanie tych użytkowników i ostatecznie przekształcić ich w darczyńców.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress do finansowania społecznościowego. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik SEO WordPress krok po kroku dla początkujących.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…