Czy chcesz monitorować wydajność swojego bloga w mediach społecznościowych? Szukasz najlepszych narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych? W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych dla użytkowników WordPress.

Social Media Monitoring Tools

Podczas gdy Google Analytics jest wspomniane w tym artykule, większość z tych narzędzi jest zaprojektowana specjalnie dla sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Pinterest itp. Oto najlepsze narzędzia do monitorowania mediów społecznościowych 21, które powinieneś rozważyć.

1. Bufor

Buffer

Bufor zapewnia łatwy sposób udostępniania aktualizacji na profilach społecznościowych. Pozwala zaplanować aktualizacje na cały dzień, tydzień, a nawet miesiąc za jednym razem. Bufor zapewnia również usługę skracania łączy i analizy, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działają aktualizacje statusu w Twoich sieciach. Bufor jest dostępny w Internecie, jako rozszerzenie przeglądarki, a także w aplikacjach mobilnych na urządzenia z systemem Android i iOS.

2. Hootsuite

Hootsuite

Hootsuite to najlepsze narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi dla wszystkich typów użytkowników. Zapewnia łatwy w użyciu interfejs do monitorowania i zarządzania wszystkimi profilami mediów społecznościowych z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Umożliwia również dodawanie zespołów, dzięki czemu członkowie zespołu mogą odpowiadać na aktualizacje, komentarze i Tweety na kontach w mediach społecznościowych. Hootsuite ma wbudowaną usługę skracania linków i analizy, która pozwala monitorować i oceniać wydajność mediów społecznościowych.

Używamy HootSuite dla WPBeginner i naszych innych firm.

3. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics to najpotężniejsze darmowe narzędzie analityczne dostępne na rynku. Wielu początkujących uważa, że ogranicza się do pokazywania im ich przeglądów stron i popularnych treści. Jednak Google Analytics może być bardzo skutecznie używany do monitorowania wszelkich linków, które chcesz śledzić. Zobacz nasz samouczek na temat śledzenia linków w WordPress za pomocą Google Analytics.

4. Facebook Insights

Facebook Insights

Facebook jest największym na świecie portalem społecznościowym. Facebook zapewnia Facebook wtyczki społecznościowe, takie jak przycisk Lubię to, Wyślij przycisk i komentarze na Facebooku, które można zintegrować z witryną WordPress, aby zwiększyć zasięg na Facebooku.

Facebook Insights zapewnia również kompleksowe narzędzie analityczne o nazwie Facebook Insights, które daje głębszy wgląd w to, jak twoja strona działa na platformie Facebooka. Zobacz nasz samouczek, Jak uzyskać Facebook Insights dla swojej witryny WordPress.

5. Twitter Analytics

Twitter Analytics

Twitter zapewnia własną analizę wszystkim użytkownikom. Możesz zobaczyć, jak działają twoje tweety, jakie aktualizacje przyciągają większą uwagę itp.

Daje Ci miesięczny rozkład twoich najlepszych tweetów, wzmianek, wyświetleń profilu i wyświetleń. Pomaga to zaplanować strategię dla Twittera.

Wskazówka: Korzystanie z kart na Twitterze może zwiększyć poziom zaangażowania na Twitterze.

6. Analityka Pinteresta

Pinterest Analytics

Pinterest zapewnia również własne narzędzie analityczne, które może pomóc w śledzeniu wydajności witryny na Pintereście. Możesz zobaczyć wydajność swoich pinów i tablic. Pokazuje kliknięcia, repiny i ogólne dane o odbiorcach. Możesz zweryfikować swoją witrynę, aby zobaczyć, jak sobie radzi w sieci Pinterest.

7. Analityka YouTube

YouTube Analytics

Jeśli jesteś wydawcą YouTube, YouTube Analytics jest idealnym narzędziem dla ciebie. Daje szczegółowy wgląd w to, jak Twój kanał radzi sobie na platformie YouTube. Możesz zobaczyć swoje widoki, dane demograficzne i źródła ruchu w jednym pulpicie nawigacyjnym. Pokazuje również szacowane zarobki z playbacków i całkowite szacowane zarobki. Możesz także zobaczyć inne dane, takie jak liczba minut oglądania filmu przez użytkowników, dane demograficzne i inne.

8. Wzmianka

Mention

Jak sama nazwa wskazuje, Mention pomaga znaleźć wzmianki o swojej nazwie użytkownika lub marki w sieci społecznościowej. Pozwala to szybko reagować na zapytania klientów, media i blogi. Może wyświetlać statystyki w czasie rzeczywistym, wysyłać alerty i wyświetlać szczegółowe analizy dotyczące wzmianek w sieci społecznościowej. Wzmianka jest płatną usługą, ale istnieje opcja próbna dostępna dla tych, którzy chcą spróbować.

9. Metwater IceRocket

Icerocket

Metwater IceRocket to wyszukiwarka społecznościowa, która umożliwia wyszukiwanie w mediach społecznościowych dowolnych słów kluczowych. Możesz selektywnie przeszukiwać Twitter, Facebook, blogosferę lub możesz przeszukać je wszystkie na raz.

10. Sprout Social

Sprout Social

Sprout Social to kompleksowe zaangażowanie w media społecznościowe i analityka dla marketerów. Pozwala śledzić swoje transmisje, angażować się w rozmowy i zobaczyć, jak sobie radzisz w sieciach społecznościowych. Pokazuje historię Twoich rozmów z kimkolwiek na Twitterze. Możesz dodać zespoły i wiele kont do zarządzania z jednego pulpitu nawigacyjnego. Sprout Social to płatna usługa z bezpłatną opcją próbną dostępną dla tych, którzy chcą spróbować.

11. Followerwonk

Followerwonk

Followerwonk zapewnia wgląd w obserwatora na Twitterze. Po prostu zaloguj się za pomocą konta na Twitterze,a pokaże Ci informacje o obserwujących. Możesz wyszukiwać profile obserwujących, analizować ich zwyczaje dotyczące tweetowania, śledzić, sortować i porównywać je.

12. beevolve

beevolve

Beevolve to narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych dla małych i średnich firm. Pozwala monitorować wzmianki w mediach społecznościowych, planować i uruchamiać posty w mediach społecznościowych oraz mierzyć wynikającą sprzedaż i zaangażowanie dla tych postów.

13. Tailwind

Tailwind

Tailwind to monitoring mediów społecznościowych zaprojektowany specjalnie dla Pinteresta. Umożliwia planowanie pinów, monitorowanie analiz, sprawdzanie wydajności i trendów w całej sieci Pinteresta.

14. Viralwoot

Viralwoot

Viralwoot to kolejne narzędzie marketingu społecznościowego dla małych i średnich firm. Zapewnia platformę do planowania, promowania, zarządzania i rozwijania kont na Pintereście. Możesz dodać wiele kont i przeglądać wydajność swoich pinów za pomocą wbudowanych raportów analytics.

15. Klout

Klout

Klout pomaga analizować wpływ mediów społecznościowych własnych i innych użytkowników za pomocą wyniku Klout. Jest to narzędzie do monitorowania i analizy wydajności mediów społecznościowych. Klout oferuje również profity dla ekspertów w określonych tematach i obszarach zainteresowań.

16. TweetReach

TweetReach

TweetReach pozwala mierzyć zasięg Tweetów pod kątem określonych słów kluczowych, hashtagów i zapytań wyszukiwania. TweetReach mierzy zasięg za pomocą wielu metod. Wyniki pokazują szacunkowy potencjał tweetów dla danego zapytania.

17. HowSociable

HowSociable

Zmierz wzmianki o swojej marce lub firmie w mediach społecznościowych za pomocą HowSocialable. Jest to proste narzędzie, które pozwala monitorować, w jaki sposób Twoja marka jest wymieniana na różnych platformach społecznościowych.

18. Raport Społeczny

Social Report

Social Report to kompleksowa platforma analityki społecznej dla małych i średnich firm. Zapewnia również platformę do planowania i śledzenia działań w mediach społecznościowych.

19. Dziurka od klucza

Keyhole

Keyhole to usługa śledzenia mediów społecznościowych w czasie rzeczywistym, która pozwala śledzić Twitter i Instagram. Użytkownicy mogą wyszukiwać za pomocą hashtagów, słów kluczowych i adresów URL. Wszystkie analizy są prezentowane w łatwych do zrozumienia raportach wizualnych.

20. Mój Top Tweet

My Top Tweet

Jak sama nazwa wskazuje, mój Top Tweet pokazuje twoje najlepsze tweety.

21. Riffle

Riffle

Riffle zapewnia wszystkim narzędzia do analizy, zaangażowania i śledzenia na Twitterze. Integruje się z najpopularniejszymi platformami Twittera, umożliwiając użytkownikom łatwe dodawanie go do istniejących działań w mediach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze narzędzia do monitorowania mediów społecznościowych dla Twojego bloga WordPress. Możesz również sprawdzić naszą listę 7 musi mieć wtyczki mediów społecznościowych i narzędzia dla blogerów.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…