Najlepsze Motywy Wideo WordPress

Szukasz motywu wideo WordPress dla swojej witryny? WordPress pozwala łatwo osadzać Filmy, co czyni go świetną platformą do budowy witryny wideo.

Jednak większość motywów WordPress jest zaprojektowana wokół treści tekstowych. Jeśli Twoja witryna musi wyświetlać w widocznym miejscu filmy, potrzebujesz motywu stworzonego specjalnie dla witryn multimedialnych.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów wideo WordPress, których możesz użyć.

Best WordPress Video Themes

Budowanie strony Wideo z WordPress

Powinieneś wybrać najlepszy kreator stron internetowych, aby utworzyć witrynę wideo. WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych na rynku.

Istnieją 2 rodzaje stron internetowych WordPress. Są to WordPress.com, który jest rozwiązaniem hostingowym i WordPress.org, która jest platformą samodzielnie hostowaną. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Zalecamy korzystanie z self-hosted WordPress.org. it oferuje elastyczność i dostęp do tysięcy projektów stron internetowych, dodatków i rozszerzeń.

Następnie musisz kupić nazwę domeny i hosting WordPress. Nazwa domeny to adres URL, który użytkownicy będą wpisywać w swojej przeglądarce (jak wpbeginner.com), a hosting WordPress to miejsce, w którym przechowywana jest sama strona internetowa.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie rekomendowanym partnerem hostingowym WordPress.

Co więcej, oferują czytelnikom WPBeginner fantastyczną ofertę. Możesz uzyskać hosting już od $2.75 / miesiąc, który obejmuje bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting musisz zainstalować WordPress. Śledź nasz krok po kroku artykuł o tym, jak uruchomić blog WordPress, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Teraz jesteś gotowy, aby wybrać motyw dla swojej strony internetowej. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz sprawdzić nasz artykuł na temat instalacji motywu WordPress.

Ważne: WordPress umożliwia przesyłanie filmów do witryny. Jednak nigdy nie należy przesyłać filmów bezpośrednio do witryny.

Filmy to większe pliki i zajmują dużo zasobów serwera. Może to spowodować awarię witryny i sprawić, że będzie ona niedostępna dla użytkowników. Dlatego zawsze powinieneś korzystać z platform hostingowych wideo, takich jak YouTube lub Vimeo.

Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się teraz najlepszym motywom wideo WordPress, z których możesz korzystać.

1. Astra

Astra Video

Astra to szybki i lekki motyw Wielofunkcyjny WordPress dla każdego rodzaju strony internetowej. Ma dziesiątki witryn startowych z obsługą wideo. Możesz również dodać forum bbPress do swojej witryny.

Motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami kreatora przeciągnij i upuść WordPress. Możesz użyć kreatora stron, aby dostosować wbudowane szablony lub zaprojektować własny układ od podstaw.

Astra jest również przeznaczona do dobrego SEO WordPress (search engine optimization). Pomaga to witrynie wideo można znaleźć w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Divi

Divi Video

Divi to popularny motyw WordPress i najlepsza wtyczka do tworzenia stron. Oferuje 100 gotowych układów stron internetowych o pełnej szerokości dla różnych nisz biznesowych.

Większość wbudowanych szablonów Divi obsługuje zawartość wideo w suwakach obrazu, tle, nagłówku itp. Możesz także łatwo osadzić filmy na dowolnej stronie docelowej.

Kreator stron Divi pozwala edytować zawartość na froncie. To sprawia, że jest naprawdę łatwy w użyciu dla początkujących, ponieważ możesz po prostu wskaż i kliknij, aby zmienić różne elementy witryny.

3. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to stylowy motyw WordPress z układami jednostronicowymi i wielostronicowymi. Pozwala dodać niestandardowy nagłówek wideo lub tło wideo na stronie głównej.

Funkcje tematyczne obejmują obsługę kreatora stron, wstępnie zbudowane Moduły, przewijanie paralaksy i wiele innych. Obsługuje WooCommerce, aby założyć sklep internetowy.

Hestia jest również gotowa na retina, co oznacza, że Twoja strona będzie wyglądać świetnie nawet na najnowocześniejszych urządzeniach.

4. Ultra

Ultra

Ultra to potężny WordPress uniwersalny motyw dla każdego rodzaju strony internetowej. Zawiera kilka wbudowanych witryn, które można zaimportować jednym kliknięciem i szybko uruchomić witrynę.

Ma nieograniczone schematy kolorów, niestandardowe widżety, pełnoekranowe tło wideo i wyraźną typografię. Otrzymasz również Themify Builder do łatwego dostosowywania.

5. OceanWP

OceanWP Video

OceanWP to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress odpowiedni dla blogerów wideo. Ma szybki czas ładowania strony i wbudowane leniwe Ładowanie, aby poprawić szybkość i wydajność witryny.

W środku znajdziesz opcje kolorów, pełnoekranowe układy wideo, przyciski wezwania do działania i gotowe dema witryn. Możesz użyć importera zawartości demonstracyjnej 1-click, aby szybko rozpocząć pracę. Ma również pełną kompatybilność z WooCommerce, aby utworzyć sklep eCommerce.

6. Inspiro

Inspiro

Inspiro to piękny motyw Wielofunkcyjny WordPress. Jest wyposażony w pełnoekranowe tła wideo, potężną sekcję portfolio i moduł galerii.

Inspiro ma unikalne niestandardowe widżety do wyświetlania prezentacji portfolio wideo. Zawiera również unikalne szablony 4 i wbudowany kreator stron przeciągnij i upuść, aby dostosować swoją witrynę.

7. Tusant

Tusant

Tusant to oszałamiający minimalistyczny motyw WordPress stworzony specjalnie dla filmów, vlogów, podcastów i innych stron bogatych w multimedia. Posiada nowoczesny układ strony głównej, który stawia Twoje media na pierwszym miejscu.

Możesz wyświetlić swój odtwarzacz audio / wideo w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Tusant obsługuje playlisty wideo, pojedyncze odcinki i wiele formatów treści wizualnych.

8. Suarez

Suarez

Suarez to elegancki motyw blogowania WordPress. Jest wyposażony w piękny układ strony głównej z sekcją siatki murarskiej dla polecanych postów.

Zawiera wbudowany suwak, wiele układów stron, integrację z mediami społecznościowymi, przydatne skróty i niestandardowe widżety. Suarez ma również pasek boczny, który można łatwo włączać i wyłączać. Możesz umieścić widżety na pasku bocznym, w tym reklamy, takie jak Google AdSense.

9. Videozoom

Videozoom

Videozoom został zaprojektowany specjalnie do tworzenia witryn wideo, witryn wideo i portali. Jest to jeden z najlepszych motywów wideo WordPress i obsługuje wszystkie popularne usługi udostępniania, osadzania i hostingu wideo.

Jest wyposażony we wbudowany pokaz slajdów wideo, aby zaprezentować najpotężniejsze treści. Możesz również wybrać jasną lub ciemną wersję motywu. Videozoom wykorzystuje responsywny projekt, aby świetnie wyglądać na urządzeniach mobilnych.

Motyw Videozoom ma pełną kompatybilność z edytorem bloków WordPress, a także z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Elementor i Beaver Builder.

10. Vidiho

Vidiho

Vidiho to piękny motyw bloga wideo WordPress. Jest wyposażony w duży suwak wideo na stronie głównej, dzięki czemu można wyświetlać filmy w wysokiej rozdzielczości.

Poza tym zawiera wiele funkcji premium, takich jak wyskakujące okienka lightbox, skróty, układy stron, niestandardowe widżety i integracja z mediami społecznościowymi.

11. Superstar

Superstar

Superstar to nowoczesny motyw WordPress dla muzyki, blogów wideo i stron internetowych z wydarzeniami. Zawiera wbudowany szablon wideo, galerie zdjęć, listę odtwarzania Soundcloud i wiele innych.

Ma potężny suwak i jest wyposażony w Kreator stron, który pozwala tworzyć własne układy stron. Zawiera również sekcje dyskografii, referencji i albumów.

12. Dixie

Dixie

Dixie to oszałamiający motyw WordPress podcast. Ma pełnoekranowy układ strony głównej, aby elastycznie wyświetlać treści audio i wideo.

Inne godne uwagi funkcje to suwak odcinka podcastu, opcje układu murarskiego, nieskończone przewijanie, paginacja i wiele innych. Dixie daje pełną kontrolę nad projektem motywu wewnątrz Live WordPress customizer.

13. Photonote 2.0

Photonote 2.0

Photonote 2.0 posiada unikalny design z dotykowym pokazem slajdów na stronie głównej. Jest to motyw fotograficzny, ale można go łatwo wykorzystać do zaprezentowania własnych filmów.

Fotonota ma jasną i ciemną kolorystykę. Wyświetla filmy u góry postu z widokiem pełnoekranowym.

14. Zelle

Zelle

Zelle to nowoczesny, jednostronicowy motyw WordPress z uniwersalnym podejściem do tworzenia wybranej strony internetowej. Obsługuje treści wideo po wyjęciu z pudełka.

Motyw jest kompatybilny z WooCommerce, aby sprzedawać Twoje treści i produkty online. Działa również świetnie z wtyczkami WooCommerce innych firm, aby dodać więcej funkcjonalności do twojej witryny.

15. Wydarzenie

Event

Wydarzenie to fantastyczny motyw wideo WordPress z wbudowaną biblioteką wideo. Posiada piękny design z suwakami obrazów, dużymi obrazami nagłówkowymi i wieloma opcjami układu.

Zawiera sekcję wydarzeń, galerie wideo, integrację z mediami społecznościowymi, statystyki postów i wiele innych. Ma mnóstwo opcji dostosowywania w dostosowywaniu motywów WordPress.

16. Relive

Relive

Relive to pięknie wykonany motyw WordPress odpowiedni dla fotografów, blogerów wideo i witryn opowiadających historie. Jest przeznaczony do opowiadania długich historii z bogatymi elementami multimedialnymi i przyciągającym wzrok układem.

Z Relive, można osadzić filmy, audio, galerie zdjęć, mapy, i więcej na swojej stronie. Skupia się na doświadczeniu użytkownika i jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, które ułatwia dostosowywanie.

17. VideoBox

VideoBox

VideoBox to nowoczesny motyw wideo WordPress. Facebook Instagram, DailyMotion, Brightcove, Amazon S3, itp.Obsługuje wiele witryn hostingowych wideo, takich jak YouTube, Vimeo, Facebook Video, Instagram Video, DailyMotion, Brightcove, Amazon S3 itp.

VideoBox może automatycznie wykrywać filmy i używać ich jako miniaturki postu. Jest również wyposażony w popularny widżet wideo, który pozwala uzyskać więcej widoków dla polecanych treści wideo.

18. Satchmo

Satchmo

Satchmo to klasyczny motyw podcastu WordPress stworzony specjalnie dla twórców treści wideo. Oferuje atrakcyjny układ z doskonałym wyborem kolorów dla przycisków nagłówka i wezwania do działania.

Funkcje motywu obejmują nieograniczone schematy kolorów, czcionki, opcje motywu i niestandardowe tła wideo. Jest to tłumaczenie gotowe do stworzenia wielojęzycznej strony internetowej łatwo za pomocą WPML.

19. Videoblog

Videoblog

Videoblog to darmowy motyw wideo w stylu magazynu WordPress. Wyświetla polecane treści na górze strony i wyświetla posty z wybranych kategorii 5 w pięknym układzie siatki. Ma pasek boczny po prawej stronie.

Videoblog obsługuje wtyczki innych firm do miniatur wideo, ocen postów i innych. Możesz dostosować swoją stronę za pomocą WordPress Live customizer.

20. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize to darmowy motyw WordPress o uniwersalnym designie, który z wdziękiem radzi sobie z filmami. Jest pełen przydatnych funkcji i przydatnych opcji, aby skonfigurować witrynę bez pisania kodu.

Projekt strony głównej zawiera 5 stylów nagłówków i ponad 30 gotowych do użycia sekcji treści. Obejmuje również obsługę tła wideo, pokazów slajdów, typów zawartości nagłówków i nakładek gradientowych.

Mesmerize jest również w pełni responsywny, więc świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo jest gotowy na WooCommerce.

21. Magazinum

Magazinum

Magazinum to piękny motyw magazynu WordPress dla magazynów wideo i stron internetowych. Obsługuje miniatury wideo i jest wyposażony we wbudowany suwak polecanych treści.

Posiada niestandardowe widżety dla profili w mediach społecznościowych i galerię Flickr. Magazyninum jest dostępny w 2 schematach kolorystycznych i zawiera łatwy w użyciu panel opcji tematycznych.

22. Catch Wheels

Catch Wheels

Catch Wheels to odważny motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla vlogerów, youtuberów, filmowców, filmowców i kreatywnych artystów. Posiada wyróżniony suwak treści na górze strony, aby profesjonalnie wyświetlić najważniejsze treści.

Catch Wheels pozwala zaprezentować kategorie postów na stronie głównej. Temat jest dostarczany z układami 1-kolumnowymi i 2-kolumnowymi.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy wideo WordPress. Możesz również sprawdzić nasz artykuł o tym, jak zwiększyć ruch w witrynie i nasze porównanie najlepszych usług e-mail marketingu.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…