Najlepsze motywy WordPress dla ekspertów SEO

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla ekspertów SEO?

Jako ekspert SEO chcesz wybrać motyw, który prezentuje twoje umiejętności w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i marketingu, pomagając jednocześnie przekształcić potencjalnych odwiedzających w Klientów.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych motywów WordPress dla ekspertów SEO, które możesz wykorzystać w swojej witrynie.

Best WordPress Themes for SEO Experts

Budowanie strony biznesowej SEO za pomocą WordPress

WordPress to przyjazny dla wyszukiwarek Kreator stron internetowych. Dlatego wiele najlepszych marek korzysta z WordPress na swoich stronach internetowych.

WordPress ułatwia indeksowanie witryny przez roboty SEO, takie jak indekser witryny Google.

Dostępne są dwa rodzaje WordPress. WordPress.com, która jest hostowaną platformą, oraz WordPress.org, znany również jako self-hosted WordPress.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz przewodnik na temat różnicy między WordPress.com vs WordPress.org.

Zalecamy korzystanie z WordPress.org. to natychmiast daje dostęp do wszystkich funkcji WordPress po wyjęciu z pudełka.

Musisz kupić nazwę domeny i hosting, aby zbudować samodzielnie hostowaną witrynę WordPress.

Zalecamy używanie Bluehost jako hosta internetowego. Jest to jedna z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie zalecany dostawca hostingu WordPress.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje również bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i duży rabat na hosting.

Po zakupie hostingu należy postępować zgodnie z naszym przewodnikiem, jak zrobić stronę internetową, aby uzyskać instrukcje krok po kroku.

Teraz rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla ekspertów SEO, konsultantów i marketerów.

1. Divi

Divi SEO

Divi to popularny motyw WordPress (motyw WP) z podejściem wielofunkcyjnym. Nadaje się do każdego rodzaju strony internetowej. Ma wbudowaną optymalizację SEO, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla ekspertów od wyszukiwarek.

Dzięki 100 + układom łatwo jest skonfigurować profesjonalną stronę internetową za pomocą kilku kliknięć. Divi dodaje dodatkowe opcje do panelu administracyjnego WordPress, a także zapewnia wbudowany wizualny Kreator stron internetowych, dzięki czemu Twoja strona wygląda tak, jak chcesz.

2. Astra

Astra SEO

Astra to potężny WordPress uniwersalny motyw i jeden z najlepszych motywów ekspertów SEO. Zawiera kilka witryn startowych dla różnych nisz biznesowych, dzięki czemu łatwo jest znaleźć szablon dla swojej witryny.

Astra obsługuje kreatory stron typu przeciągnij i upuść, takie jak Visual Composer i WPBakery. Jest również kompatybilny z wtyczkami premium dla WordPress.

Możesz również użyć WordPress theme customizer, aby edytować ustawienia motywu dla Astry. Pozwala to zobaczyć podgląd witryny na żywo podczas wprowadzania zmian w stylach nagłówka, czcionkach, kolorach i innych.

Astra doskonale współpracuje z wtyczkami SEO, takimi jak All in One SEO i Yoast SEO do optymalizacji Twojej witryny. Możesz łatwo dodawać skróty do swoich postów i stron, a także obszarów z widżetami.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to motyw SEO WordPress zaprojektowany dla każdego rodzaju strony internetowej. Zawiera bezpłatne i płatne witryny demonstracyjne, które można zaimportować za pomocą 1 kliknięcia, aby uruchomić witrynę.

OceanWP jest przyjazny dla SEO i oferuje wspaniałe wrażenia użytkownika. Ma wiele dodatków do ikon mediów społecznościowych, lepkie menu nawigacyjne, rejestrację użytkowników i wiele innych. OceanWP jest gotowy do tłumaczenia, aby łatwo stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

4. Ultra

Ultra SEO

Ultra to uniwersalny motyw WordPress gotowy do siatkówki z gotowymi układami odpowiednimi dla ekspertów SEO. Możesz zainstalować szablony za pomocą jednego kliknięcia, w tym zawartość demonstracyjną. Następnie śmiało zastąp zawartość własną.

Ultra zawiera themify builder, który pozwala edytować dowolny układ strony za pomocą prostego interfejsu wskaż i kliknij. Wewnątrz znajdziesz wiele projektów nagłówków, układów blogów, szablonów stron i pasków bocznych. Możesz nawet użyć dodatków Ultra, aby uwzględnić tabele cen, liczniki odliczania i inne elementy w swojej witrynie.

5. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to klasyczny motyw WordPress dla ekspertów SEO i marketerów. Jest wyposażony w jednostronicowy i wielostronicowy szablon, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni projekt dla swojej witryny.

Łatwo jest edytować i zarządzać za pomocą WordPress customizer. Motyw w pełni obsługuje WooCommerce, aby założyć sklep internetowy i dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach. Wykorzystuje również responsywny projekt, aby wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach i współpracuje ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress.

6. Infinity Pro

Infinity Pro

Infinity Pro to motyw biznesowy WordPress, który pozwala łatwo zoptymalizować pod kątem SEO. Ma elegancki czarno-biały design, idealny zestaw kolorów i szablon nagłówka o pełnej szerokości. Jest również w pełni mobilny.

Dzięki obszarom widżetów 10 możesz łatwo dostosować motyw, aby dodać tekst, obrazy i inne treści multimedialne. Ma potężny panel opcji motywu do wprowadzania zmian w Twojej witrynie.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Spencer

Spencer

Spencer to elegancki motyw WordPress dla firm SEO, agencji marketingu internetowego i przedsiębiorców. Posiada nowoczesną stronę główną firmy, która jest łatwa do skonfigurowania za pomocą prostych widżetów typu przeciągnij i upuść.

Zawiera gotowe szablony do dodania strony docelowej, formularza kontaktowego, strony o stronie i oddzielnej strony bloga do twojej witryny.

8. Korporacyjne

Corporate

Corporate to internetowy temat biznesowy, który nadaje się do każdego rodzaju witryny firmowej SEO. To świetny wybór dla agencji SEO i ekspertów SEO. Jest dostarczany z kilkoma gotowymi projektami stron docelowych i wbudowanym kreatorem przeciągnij i upuść, aby łatwo je edytować.

Corporate ma wiele opcji układu dla różnych szablonów stron, płynny efekt koloru tła, animacje CSS, referencje i wiele innych. Jest wyposażony w przyjazny dla początkujących panel opcji tematycznych i Instalator demo 1-click.

9. Dixie

Dixie

Dixie to motyw WordPress stworzony specjalnie dla podcasterów i producentów treści. To pozwala udostępniać podcast SEO i wysoką pozycję w wyszukiwarkach, aby uzyskać więcej odbiorców online.

Jeśli chodzi o Funkcje tematyczne i funkcjonalność, Dixie oferuje opcje układu murów, suwak odcinka, odtwarzacze audio i wideo, nieskończone przewijanie, paginację i wiele innych. Ułatwia to również zmianę całej kolorystyki.

10. Neve

Neve

Neve to stylowy motyw WordPress stworzony dla SEO, mediów społecznościowych i witryn marketingu cyfrowego. Pozwala skupić się na treści, udostępniając dziesiątki gotowych układów. Możesz ich użyć, aby pokazać swoją wiedzę i podzielić się studiami przypadków.

Neve sprawia, że bardzo łatwo skonfigurować witrynę za pomocą widgetized homepage, niestandardowych widżetów i strony opcji motywu. Neve jest gotowy do eCommerce z pełnym wsparciem dla WooCommerce.

11. Indigo

Indigo

Indigo to uniwersalny motyw WordPress odpowiedni dla ekspertów SEO, agencji i firm. Projekt wymaga modułowego podejścia i pozwala przeciągać i upuszczać moduły, aby szybko tworzyć układy stron.

Inne godne uwagi funkcje to niestandardowe widżety, ikony mediów społecznościowych, formularz kontaktowy, czcionki Google i inne. Ustawienia motywu są dość proste i łatwe do naśladowania, nawet dla początkujących.

12. Authority Pro

Authority Pro

Authority Pro to kolejny potężny motyw SEO WordPress lub motyw marketingowy, aby zbudować swoją obecność w Internecie jako ekspert SEO. Zbudowany na bazie Genesis framework, oferuje świeży i nowoczesny design z dużym obrazem nagłówka, wiadomością powitalną i formularzem subskrypcji biuletynu e-mail.

Zawiera 4 obszary gotowe do widgetów, 2 menu nawigacyjne i unikalne pionowe menu nawigacyjne. Posiada panel opcji motywu i live customizer, aby skonfigurować witrynę.

13. Roxima

Roxima

Roxima to fantastyczny motyw biznesowy WordPress. Jest idealny dla konsultantów SEO lub firm projektujących strony internetowe, a także stanowi dobry motyw marketingowy WordPress. Strona główna zawiera duży obraz tła z przyciskiem wezwania do działania i pięknymi efektami tła paralaksy.

Zawiera niestandardowe widżety, kilka obszarów gotowych do widżetów, nieograniczony wybór kolorów i wiele innych. Wraz z szablonem strony głównej istnieją szablony, których możesz użyć dla innych stron (stron wewnętrznych) w swojej witrynie. Roxima jest łatwy w użyciu z mnóstwem opcji w dostosowywaniu motywów na żywo.

14. Obecność

Presence

Obecność to oszałamiający motyw WordPress odpowiedni dla wszystkich rodzajów stron biznesowych, w tym agencji cyfrowych i stron ekspertów SEO. Zawiera gotowe do użycia dema 10, w tym idealny układ dla dostawców usług SEO.

Zawiera sekcję portfolio, sekcję członków zespołu, referencje i niestandardowe widżety z elastycznymi układami i 6 schematami kolorów. Został zaprojektowany do pracy po wyjęciu z pudełka dla początkujących, oferując jednocześnie wiele możliwości dla zaawansowanych użytkowników.

15. Narożnik

Corner

Narożnik to świetny minimalistyczny i pozbawiony rozpraszania uwagi projekt. Ma czysty i prosty motyw biznesowy WordPress, który ma prosty układ kolumn 2.

Narożnik ma wąski lewy pasek boczny i szerszy obszar zawartości z dużą ilością białej przestrzeni. Jest wystarczająco potężny, aby można go było rozszerzyć o dowolną wtyczkę do tworzenia stron. Możesz nawet dodać sklep internetowy z WooCommerce.

16. Luzem

Bulk

Bulk to doskonały darmowy motyw WordPress. Jest to dobry wybór dla profesjonalistów marketingu, którzy muszą uruchomić i zaoszczędzić pieniądze podczas uruchamiania działalności. Zaprojektowany do pracy z popularnymi wtyczkami strony docelowej WordPress, pozwala tworzyć angażujące układy stron, które pomagają zdobywać klientów.

Bulk jest gotowy do WooCommerce i jest również idealny do tworzenia jednostronicowej strony internetowej. Motyw obsługuje Elementor Page builder, dając Ci wiele opcji dostosowywania.

17. Koehn

Koehn

Koehn to unikalnie zaprojektowany motyw WordPress odpowiedni dla ekspertów SEO, agencji marketingowych i freelancerów specjalizujących się w SEO. Jego Strona główna zawiera suwak pełnoekranowy na górze, a następnie kilka obszarów gotowych do widgetów poniżej.

Koehn zawiera również projekty, członków zespołu, referencje, niestandardowe widżety i funkcje wykrywania treści. Ma wbudowaną optymalizację SEO i pomaga łatwo pozycjonować witrynę.

18. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro to niezawodny motyw WordPress zbudowany na bazie Genesis Framework. Jest wyposażony w piękny pełnoekranowy obraz nagłówka i przycisk wezwania do działania w górnej sekcji i tworzy świetną stronę agencji SEO.

Atmosphere Pro wykorzystuje duże obrazy i elegancką typografię, aby wyróżnić Twoje treści. Inne funkcje obejmują konfigurowalny nagłówek, obszary widżetów, panel opcji motywu i obsługę dostosowywania na żywo. Możesz nawet dodać mega menu do swojej witryny.

19. Nayma

Nayma

Nayma to świetny wielozadaniowy motyw WordPress odpowiedni dla ekspertów SEO, marketerów afiliacyjnych i agencji. Wykorzystuje moduły do tworzenia układów stron, które umożliwiają przeciąganie i upuszczanie elementów. Ułatwia to uzyskanie projektu w sam raz.

Nayma zawiera kilka modułów do suwaków, referencji, portfolio, formularzy kontaktowych i innych. Jest wyposażony w Pełne wsparcie WooCommerce, a także można go używać do wielojęzycznych stron internetowych.

20. Integral

Integral theme

Integral to darmowy motyw biznesowy WordPress, którego możesz również użyć jako jednostronicowego szablonu. Posiada nowoczesny design strony głównej z dużym obrazem tła, wiadomością powitalną i przyciskami wezwania do działania.

Integral jest wyposażony w piękne efekty tła paralaksy, wiele pasków bocznych, projekty i funkcje sekcji i więcej. Możesz zmieniać takie rzeczy, jak kolory motywów, czcionki i sekcje widżetów za pomocą narzędzia live WordPress customizer.

21. Potenza

Potenza

Potenza to świetna opcja, jeśli chcesz bardziej formalnego projektu. To sprawia, że świetny motyw agencji SEO WordPress lub może być użyty do strony internetowej agencji marketingu cyfrowego. Jest to motyw SEO WordPress o profesjonalnym i korporacyjnym stylu. Posiada pionową nawigację z linkami do różnych sekcji na stronie.

Strona główna składa się z obszarów gotowych do widżetów, co oznacza, że możesz łatwo dodawać widżety treści. Potenza zawiera formularz kontaktowy, wiele kolorów, ikony mediów społecznościowych, Mapy Google i wsparcie dla popularnych kreatorów stron.

22. Float

Float

Float to bardzo wszechstronny motyw WordPress, który może być doskonałym wyborem dla Twojej firmy SEO. Ten uniwersalny motyw WordPress jest pełen wbudowanych projektów, opcji układu, nagłówka i stylów nawigacji.

Float łatwo integruje się z kreatorami stron. Posiada również szablony dla pojedynczych stron, w tym stron bloga i sklepu oraz postów. Posiada wiele pasków bocznych, przyciski wezwania do działania i kilka niestandardowych widżetów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla ekspertów SEO. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik, jak poprawić szybkość i wydajność WordPress w celu szybkiego ładowania strony internetowej.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…