Szukasz najlepszych motywów i szablonów Elementora?

Elementor to popularna wtyczka do tworzenia stron WordPress. Pozwala łatwo tworzyć niestandardowe układy dla stron WordPress z interfejsem przeciągnij i upuść.

Ze względu na Popularność Elementora istnieje wiele motywów WordPress stworzonych specjalnie z obsługą Elementora i Elementora Pro. Jednak może być trudno wiedzieć, który będzie najlepszym motywem WordPress dla Twoich potrzeb.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów i szablonów Elementora, których możesz użyć do tworzenia profesjonalnie wyglądających stron internetowych.

Best Elementor Themes and Templates

Czym jest Elementor Page Builder?

Elementor to jedna z najpopularniejszych i najlepszych wtyczek do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść WordPress.

Możesz użyć Elementor do natychmiastowego tworzenia stron internetowych i stron docelowych bez użycia Edytora bloków WordPress (edytor Gutenberg). Działa w podobny sposób jak inne wtyczki do tworzenia stron, takie jak Beaver Builder i Divi.

Elementor Page Builder

Pozwala dostosować każdy aspekt witryny. Elementor zawiera ponad 80 elementów do dodawania tekstu, obrazów, ikon, map, postów, referencji i innych elementów z podglądem na żywo. Zawiera również oddzielne moduły dla sklepów internetowych, które pomagają natychmiast tworzyć piękne strony sprzedaży.

Możesz użyć dowolnego z gotowych szablonów jako punktu wyjścia, a następnie edytować go za pomocą prostego interfejsu użytkownika wskaż i kliknij.

Elementor Page builder integruje usługi WordPress innych firm do analityki, marketingu e-mailowego i optymalizacji wydajności Twojej witryny. Jest kompatybilny z większością motywów WordPress i oferuje szablony premium z kreatorem stron.

Powiązane: Jak tworzyć niestandardowe układy i motywy WordPress za pomocą Elementor Builder (nie wymaga kodu)

Różnica między motywem WordPress a szablonem

Motyw WordPress zawiera wszystkie podstawowe funkcje i projekt układu, aby stworzyć stronę internetową, blog lub sklep internetowy.

Z drugiej strony szablon to układ dla określonej strony lub części witryny. Możesz użyć szablonu do łatwego projektowania niestandardowych stron internetowych i stron docelowych.

Najlepsze motywy i szablony Elementora

Wiele premium i darmowych motywów WordPress zostało stworzonych specjalnie po to, aby dobrze współpracować zarówno z darmową, jak i pro wersją Elementora. Istnieje również kilka szablonów, których możesz użyć z istniejącym motywem WordPress.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów i szablonów Elementora, których możesz użyć.

Uwaga: Przed zainstalowaniem motywu potrzebujesz nazwy domeny i hostingu dla swojej witryny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy Bluehost dla hostingu. Oferują wiele dla czytelników WPBeginner, gdzie można uzyskać ogromny 69% zniżki na hosting. Jest to również bezpłatna Domena i certyfikat SSL.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po uzyskaniu hostingu musisz zainstalować WordPress. Następnie możesz wybierać spośród naszych najlepszych motywów i szablonów Elementora.

1. OceanWP

OceanWP

OceanWP to popularny motyw WordPress, który świetnie współpracuje z Elementor builder. Zawiera wiele szablonów stron i Instalator zawartości demo 1-click dla łatwiejszej konfiguracji.

Korzystając z rozszerzeń premium, możesz rozszerzyć funkcje i funkcjonalność swojej witryny. OceanWP ma szybki czas ładowania strony i obsługuje WooCommerce po wyjęciu z pudełka.

OceanWP jest w pełni responsywny, więc Twoja witryna WordPress będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach. Ponadto jest przyjazny dla SEO, aby pomóc Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Astra

Astra

Astra to potężny motyw WordPress zaprojektowany do tworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej. W pełni integruje się z programem Elementor Page builder i pozwala dostosować każdy aspekt witryny.

Jest pełen dziesiątek gotowych dem i witryn startowych. Astra jest wysoce zoptymalizowana pod kątem wydajności i prędkości. Jest darmowa wersja, choć nie obejmuje wszystkich witryn startowych.

3. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro to piękny i solidny motyw WordPress. Jest w pełni kompatybilny z Kreatorem przeciągnij i upuść Elementor, aby dostosować swoją stronę. Ma widgetized stronę główną, aby szybko dodawać treści i obrazy.

Inne kluczowe funkcje to konfigurowalny nagłówek, panel opcji motywu i niestandardowe szablony stron. Ten motyw ma kompatybilność z WooCommerce, aby rozpocząć sklep internetowy.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress, jeśli zarejestrujesz się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją stronę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine.

4. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro to stylowy jednostronicowy motyw WordPress stworzony dla twórców stron, takich jak Elementor. Jest wyposażony w nowoczesny design z szablonem strony głównej podzielonym na konfigurowalne sekcje.

W pełni obsługuje WooCommerce do tworzenia sklepu internetowego. Hestia Pro może być również wykorzystana do stworzenia wielojęzycznej strony internetowej.

5. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress to przyjazny dla kreatora stron motyw WordPress. Jest wyposażony w piękny i wysoce konfigurowalny układ.

Możesz zmienić dowolną stronę w swojej witrynie za pomocą Elementora, aby tworzyć własne układy niestandardowe. Możesz dostosować kolory, typografię, tło i inne opcje. GeneratePress jest zoptymalizowany pod kątem SEO, aby pomóc ci uzyskać więcej odwiedzających z wyszukiwarek.

6. Page Builder Framework

Page Builder Framework

Page Builder Framework to nowoczesny motyw WordPress zaprojektowany dla Elementor builder. Ma przezroczysty układ nagłówka z lepkim menu nawigacyjnym, suwakiem obrazu i tłem.

Jest bardzo elastyczny dzięki dziesiątkom opcji dostosowywania w WordPress Live customizer. Ten motyw obsługuje również wtyczki WooCommerce i WPML po wyjęciu z pudełka.

7. Essence Pro

Essence Pro

Essence Pro to piękny motyw WordPress dla witryn wellness i Lifestyle. Jest zbudowany na bazie struktury Genesis, która zapewnia solidną wydajność.

Posiada niestandardowe widżety, szablony stron, niestandardowy nagłówek i wiele pasków bocznych. Możesz w pełni dostosować Essence Pro za pomocą narzędzia Elementor Page builder i WordPress live customizer.

8. Sizzify

Sizzify

Sizzify nie jest motywem, ale oferuje szereg niestandardowych szablonów Elementorów dla istniejącego motywu. Działa świetnie ze wszystkimi darmowymi i premium motywami WordPress.

Sizzify dostarcza niestandardowe widżety WooCommerce, Szablony stron internetowych i potężne dodatki. Jest przyjazny dla początkujących i w pełni integruje Elementor builder.

9. Potenza

Potenza

Potenza to jednostronicowy motyw WordPress stworzony z myślą o kreatorach stron typu “przeciągnij i upuść”, takich jak Elementor. Jest wyposażony w wiele opcji układu kolumn i widgetized homepage, aby łatwo utworzyć dowolny typ witryny.

Potenza zawiera fajne funkcje, takie jak niestandardowe tło, animacje, przewijanie paralaksy i suwak obrazu. Jest przyjazny dla początkujących i wymaga bardzo mało czasu na skonfigurowanie.

10. Dostosuj

Customify

Customify to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress, który świetnie współpracuje z popularnymi kreatorami stron typu “przeciągnij i upuść”, w tym Elementorem. Może być użyty do stworzenia strony internetowej dla każdej niszy biznesowej.

Możesz dostosować kolory motywu, czcionki, tło i menu nawigacyjne za pomocą narzędzia WordPress customizer. Customify jest testowany ze wszystkimi niezbędnymi wtyczkami WordPress, które mogą być używane do tworzenia witryn eCommerce.

11. Zelle

Zelle

Zelle to stylowy i nowoczesny motyw WordPress z jednostronicowym układem. Działa dobrze z Elementorem, co pozwala łatwo dostosować każdy element projektu.

Ma wszystkie zwykłe ustawienia, których można oczekiwać od elastycznego motywu WordPress, w tym wsparcie e-commerce. Może być łatwo przetłumaczony i może być również używany do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych.

12. Przycisk Interaktywny

Button Interactive

Button Interactive to prosty szablon Elementora WordPress. Ma odważne i jasne kolory z wyraźną typografią. Możesz użyć tego szablonu do tworzenia stron docelowych i niestandardowych układów.

Oferuje sekcje poniżej obszaru nagłówka, aby dodać galerie zdjęć, referencje, członków zespołu i stopkę. Szablon jest łatwy do dostosowania i może być rozszerzony za pomocą modułów Elementor.

13. Neve

Neve

Neve to elastyczny i przyjazny dla początkujących motyw WordPress. Działa pięknie z Elementorem i ułatwia tworzenie niestandardowych układów dla Twojej witryny.

Zawiera również wiele wbudowanych układów i szablonów, które można edytować za pomocą Elementora. Jest gotowy do tłumaczenia z obsługą języków RTL i wielojęzycznych wtyczek WordPress.

14. Phlox

Phlox

Phlox to darmowy i wielofunkcyjny motyw WordPress ze wsparciem dla Elementora. Zawiera dziesiątki układów i szablonów, aby stworzyć stronę internetową dla każdej niszy biznesowej. Zawiera również instalator zawartości demonstracyjnej 1-click, który pomoże Ci szybko rozpocząć pracę.

Inne zauważalne funkcje to przyjazny dla dotyku suwak, lepki nagłówek, mega menu, tło wideo, zaawansowane szablony portfolio i pięknie animowane sekcje.

15. Alec

Alec

Alec to prosty szablon Elementora WordPress pięknie wykonany, aby tworzyć niestandardowe strony docelowe dla Twojej witryny muzycznej lub zespołu. Jest wyposażony w pełnoekranowy obraz tła, który można dostosować za pomocą Kreatora Stron Elementor przeciągnij i upuść.

W poniższych sekcjach możesz dodać swoje treści, galerię zdjęć i nadchodzące wydarzenia. Możesz także osadzić wideo z niestandardowym tłem.

16. Witam.

Hello

Hello to minimalistyczny darmowy Elementor WordPress stworzony specjalnie dla Elementor Page builder. Ma polecany obraz z dużym niestandardowym logo i treścią w sekcji nagłówka. Poza tym możesz dodać przycisk wezwania do działania i niestandardowe ikony poniżej.

Jest wyposażony w niestandardowe kolory, elastyczne opcje nagłówka, menu nawigacyjne i wiele innych. Ten motyw w pełni obsługuje języki RTL.

17. Alethea

Alethea

Alethea to stylowy szablon WordPress Elementor dla kwiaciarni, kwiaciarni i przedszkola. Posiada piękny układ i elastyczny design ze wszystkimi zwykłymi funkcjami, których można oczekiwać od motywu premium.

Możesz dostosować domyślne ustawienia motywu za pomocą WordPress Live customizer lub użyć Elementora do tworzenia niestandardowych układów.

18. Orfeo

Orfeo

Orfeo to jednostronicowy wielozadaniowy motyw WordPress zaprojektowany do tworzenia dowolnego rodzaju strony internetowej. Jest wysoce konfigurowalny i dobrze współpracuje z Elementorem do edycji lub tworzenia niestandardowych układów.

Orfeo jest łatwy w konfiguracji i wymaga minimalnego wysiłku, aby rozpocząć. Inne godne uwagi funkcje to niestandardowy nagłówek, tło, wiele pasków bocznych i menu nawigacyjne.

19. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro to nowoczesny motyw WordPress zaprojektowany do tworzenia stron internetowych dla małych firm dla freelancerów i agencji. Można go dostosować za pomocą Kreatora Stron Elementor przeciągnij i upuść oraz dostosowywania WordPress z podglądem na żywo.

Motyw oferuje niestandardowe nagłówki, szablony stron, formularz kontaktowy i ikony mediów społecznościowych. W pełni obsługuje WooCommerce i może być używany do tworzenia sklepu internetowego.

20. Listee

Listee

Listee to potężny motyw katalogu biznesowego WordPress, który zawiera zaawansowane funkcje wyszukiwania, aby filtrować oferty w Twojej witrynie.

Listee jest dostarczany z front-endowym formularzem do przesyłania przez użytkowników swoich firm. Jest kompatybilny z popularnymi darmowymi i premium wtyczkami do WordPress

21. ColorWay

ColorWay

ColorWay to darmowy i lekki motyw WordPress stworzony specjalnie dla sklepów eCommerce, restauracji, małych firm internetowych i freelancerów. Ma kolorowy design, który oferuje wciągające i zabawne wrażenia użytkownika dla odwiedzających.

Układ motywu opiera się na elementach i można go łatwo dostosować za pomocą Elementor Page builder.

22. Opinia Publiczna

Public Opinion

Opinia publiczna to piękny motyw magazynu WordPress przeznaczony dla gazet i wydawnictw. Może być również używany do blogowania. Posiada wiele wariantów kolorystycznych dla każdej części układu. Możesz także umieszczać reklamy za pomocą niestandardowego widżetu.

Opinia publiczna jest dostarczana z zaawansowanymi układami kategorii do organizowania artykułów i treści. Korzystając z modułów Elementor, możesz łatwo dostosować każdą sekcję swojej witryny.

23. Głębokie

Deep

Deep to doskonały motyw WordPress Elementor zbudowany z Elementor Page builder. Oferuje wizualny Kreator stopek, zaawansowane mega menu i potężne opcje motywów. Jest wyposażony w instalator witryn demonstracyjnych 1-click, który pomoże Ci zacząć od razu.

Deep zawiera wiele niestandardowych widżetów, w tym kanały społecznościowe, suwak postów, referencje, najnowsze recenzje i subskrypcję newslettera.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy i szablony Elementora. Możesz również zapoznać się z naszym najlepszym przewodnikiem po poprawie bezpieczeństwa witryny WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…