Porównanie najlepszych wtyczek dropshipping WooCommerce

Chcesz założyć własny sklep dropshipping za pomocą WooCommerce? Domyślnie WooCommerce nie ma funkcji potrzebnych do efektywnego prowadzenia firmy dropshipping.

Na szczęście istnieje kilka doskonałych wtyczek dropshipping WooCommerce, które wypełniają tę lukę. Te wtyczki pozwalają na prowadzenie sklepu dropshipping, oferując klientom bezproblemową obsługę.

W tym artykule porównamy najlepsze wtyczki dropshipping WooCommerce, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Comparing the best WooCommerce dropshipping plugins

Czym jest Dropshipping?

Dropshipping to firma internetowa, w której sklep eCommerce nie przechowuje produktów w magazynie. Zamiast tego realizuje zamówienie, Kupując produkty od dostawców, a następnie wysyłając je bezpośrednio do klientów.

Ze względu na niskie koszty ogólne dropshipping stał się popularnym sposobem zarabiania pieniędzy w Internecie. Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć produkty oferowane przez dostawców zewnętrznych, którzy są gotowi wysłać go bezpośrednio do klientów.

Możesz nawet wysłać te produkty z własną marką i opakowaniem. Pozwala to budować rozpoznawalność marki, aby w przyszłości dalej rozwijać swój biznes eCommerce.

Jak założyć firmę Dropshipping

Rozpoczęcie własnej działalności eCommerce drop shipping jest łatwe i wymaga bardzo małych inwestycji.

Aby rozpocząć działalność drop shipping, potrzebne będą następujące elementy.

  • Hosting witryny WordPress (tutaj będą przechowywane pliki witryny)
  • Nazwę domeny (będzie to adres Twojego sklepu np. wpbeginner.com)
  • Rozszerzenie Dropshipping Dla WooCommerce (platforma do budowy sklepu internetowego)

Ceny hostingu witryn zaczynają się od $7.99 miesięcznie (zwykle płatne rocznie), a nazwa domeny będzie kosztować około $14.99 rocznie.

Jest to znaczna kwota, jeśli dopiero zaczynasz.

Na szczęście Bluehost, jedna z największych firm hostingowych na świecie, zgodziła się zaoferować użytkownikom WPBeginner zniżkę 60% na hosting i bezpłatną nazwę domeny. Są również oficjalnie zalecanym dostawcą hostingu WooCommerce.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Zasadniczo będziesz mógł zacząć za $ 2.75 miesięcznie.

Po zarejestrowaniu się Bluehost automatycznie zainstaluje dla Ciebie WordPress. Otrzymasz wiadomość e-mail z danymi logowania, aby wejść do pulpitu hostingowego.

Bluehost dashboard

Stąd musisz zalogować się do panelu administracyjnego witryny WordPress.

Teraz, gdy Twoja witryna WordPress jest gotowa, następnym krokiem jest zainstalowanie i aktywacja wtyczki WooCommerce. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować wtyczkę WordPress.

Potrzebujesz więcej pomocy, zobacz nasz przewodnik, Jak założyć sklep internetowy, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Po zainstalowaniu WooCommerce następnym krokiem jest wybranie wtyczki dropshipping. Pomoże Ci to przekształcić sklep eCommerce w platformę drop shipping.

Najlepsze Wtyczki Dropshipping WooCommerce

Istnieje kilka wtyczek dropshipping WordPress, a każda z nich ma inny zestaw funkcji. Musisz znaleźć ten, który najlepiej pasuje do wybranego rynku.

Nasze kryteria # 1 dla najlepszej wtyczki dropshipping WooCommerce polega na tym, że musi ułatwiać importowanie produktów.

Oto nasze najlepsze typy dla najlepszych wtyczek dropshipping WooCommerce.

1. AliDropship

AliDropship

AliDropship to doskonała wtyczka dropshipping WooCommerce stworzona specjalnie do sprzedaży z dostawcami AliExpress. To sprawia, że bardzo łatwo importować produkty bezpośrednio z AliExpress do sklepu WooCommerce.

Umożliwia automatyczne dostosowywanie cen i zapasów produktów dropshipping. Możesz ustawić zmienne cenowe, aby automatycznie dostosowywać ceny na podstawie ustawień zysku.

Wtyczka automatyzuje realizację zamówień za pomocą jednego kliknięcia. Śledzi również Twoje zamówienia i wysyła e-maile z powiadomieniami do klientów o ich statusie zamówienia.

To kosztuje $89 (jednorazowa płatność) z bezpłatnymi aktualizacjami, dożywotnim użytkowaniem i nieograniczonymi zamówieniami i produktami.

2. WooDropship

WooDropship

WooDripship pomaga łatwo importować produkty z AliExpress do sklepu WooCommerce. Jest wyposażony w rozszerzenie Google Chrome, które pozwala szybko dodawać produkty do sklepu podczas przeglądania AliExpress.

Wtyczka automatycznie synchronizuje zapasy produktów, aby upewnić się, że użytkownicy nie kończą zamawiać niedostępnego produktu. Możesz nawet ustawić reguły, aby automatycznie dodawać ceny z pożądaną marżą zysku.

WooDropship pomaga również importować obrazy produktów i edytować je, aby usunąć znak wodny AliExpress.

Ceny zaczynają się od $14.99 miesięcznie w przypadku ograniczonych produktów i zamówień. Jeśli chcesz nieograniczoną liczbę zamówień, potrzebujesz ich najwyższego planu, który kosztuje $ 49.99 miesięcznie.

3. DropshipMe

DropshipMe

DropshipMe to kolejna wtyczka dropshipping WordPress, która pozwala importować produkty z wyselekcjonowanej listy najlepiej sprzedających się przedmiotów dropshipping. Pozwala to na łatwe zbudowanie w pełni funkcjonalnego sklepu ze szczegółowymi danymi o produktach.

Wszystkie tytuły produktów, opisy i obrazy są już zoptymalizowane pod kątem najlepszych konwersji. Importuje również prawdziwe opinie klientów, aby dodać dowód społeczny do stron produktów.

DropshipMe wybiera również najlepszych dostawców z udokumentowaną historią, aby upewnić się, że Twoje zamówienia są dostarczane na czas i spełniają oczekiwania klientów.

Ich ceny zależą od liczby importowanych pakietów. Płacisz raz, aby zaimportować te produkty, a następnie kupujesz inny pakiet, aby zaimportować więcej produktów w razie potrzeby.

4. WP Amazon Shop

WP Amazon Affiliate and Dropshipping

WP Amazon Shop to wtyczka partnerska i dropshipping Amazon. Jak sama nazwa wskazuje, wtyczka działa z Amazon i pozwala łatwo przeszukiwać miliony produktów bezpośrednio z pulpitu WordPress.

Możesz wybrać i zaimportować produkty Amazon do swojego sklepu WooCommerce za pomocą kilku kliknięć. Automatycznie dodaje Twój identyfikator partnera do adresów URL produktu.

Pozwala również na dodanie automatycznych cen bazowych dla dropshipping. W ten sposób nie musisz dostosowywać cen dla każdego importowanego produktu. Wtyczka umożliwia również importowanie obrazów produktów do witryny. Następnie możesz przycinać i edytować obrazy w WordPress według własnych upodobań.

Ceny wtyczki zaczynają się od $59 dla pojedynczej licencji witryny.

5. WooCommerce Dropshipping

WooCommerce Dropshipping

Rozszerzenie Dropshipping WooCommerce pozwala importować produkty za pomocą pliku CSV. Możesz także ręcznie dodawać dostawców do swojego sklepu WooCommerce.

Automatycznie wysyła e-maile z powiadomieniem o zamówieniu do dostawcy w celu realizacji zamówienia. Generuje również dokument PDF do umieszczenia na przesyłce przez dostawcę.

W przeciwieństwie do innych wtyczek na naszej liście, Dropshipping WooCommerce nie pozwala na wyszukiwanie produktów i importowanie ich w locie. Nie ma również dynamicznych cen, synchronizacji dostępności produktu i niektórych innych funkcji oferowanych przez popularne wtyczki na tej liście.

Ceny wtyczki zaczynają się od $49 za pojedynczą licencję na witrynę z rocznym wsparciem i aktualizacjami 1.

Dodatkowe wtyczki dla sklepów Dropshipping WooCommerce

Oprócz rozszerzenia dropshipping, będziesz potrzebować innych wtyczek, aby rozwijać swoją stronę. Poniżej znajduje się kilka wtyczek, które pomogą Ci uruchomić i rozwijać swoją firmę dropshipping.

6. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress. Pozwala śledzić najlepiej sprzedające się produkty w WooCommerce, co pomaga podejmować decyzje oparte na danych przy wyborze produktów do sklepu dropshipping.

Możesz także użyć MonsterInsights do śledzenia użytkowników WooCommerce w Google Analytics. Korzystając z tego wskaźnika, możesz zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z produktów w Twoim sklepie.

7. WooCommerce dodatek do WP all Import

WooCommerce WP All Import

WooCommerce dodatek do WP all Import Plugin pozwala łatwo importować produkty do istniejącego sklepu dropshipping z dowolnego pliku XML lub CSV.

Jest wyposażony w intuicyjny Importer typu “przeciągnij i upuść”, który pozwala wybrać lub wykluczyć dowolne produkty w locie. Możesz importować produkty zewnętrzne, obrazy produktów, produkty zmienne i inne.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki dropshipping WooCommerce dla Twojego sklepu eCommerce. Możesz również zobaczyć naszą listę najlepszych motywów WooCommerce, aby zbudować oszałamiający sklep dropshipping.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…