Najlepsze motywy WordPress dla marketingu afiliacyjnego

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla marketingu afiliacyjnego?

Większość motywów WordPress jest przeznaczona do blogowania lub witryn biznesowych. To sprawia, że trudno jest wybrać idealny motyw dla strony affiliate marketing.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych motywów WordPress do marketingu afiliacyjnego, z których możesz korzystać.

Best WordPress themes for affiliate marketing

Budowanie strony Affiliate Marketing z WordPress

WordPress to najlepszy przyjazny dla początkujących Kreator stron internetowych na rynku. Wielu marketerów partnerskich korzysta z WordPress, ponieważ jest tak elastyczny i łatwy w użyciu.

Istnieją 2 rodzaje WordPress. Jest WordPress.com, który jest rozwiązaniem hostingowym i WordPress.org, która jest platformą samodzielnie hostowaną.

Na swojej stronie affiliate marketing, trzeba będzie użyć self-hosted WordPress. Wystarczy sprawdzić nasz kompletny przewodnik na WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Aby stworzyć swoją witrynę, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu. Twoja nazwa domeny to adres Twojej strony internetowej w Internecie. Twoja firma hostingowa przechowuje wszystkie pliki witryny i udostępnia je 24/7.

Zalecamy korzystanie z Bluehost dla hostingu i domeny. Jest to jedna z największych firm hostingowych na świecie i oficjalny partner hostingowy WordPress.

Dla użytkowników WPBeginner Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromny rabat na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting, jesteś teraz gotowy do zainstalowania WordPress. Następnie po prostu postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, jak zrobić stronę internetową. To pozwoli Ci łatwo i szybko stworzyć swoją stronę partnerską.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla marketingu afiliacyjnego.

1. Astra

Astra

Astra to szybki motyw Wielofunkcyjny WordPress. Jest wyposażony w wiele opcji układu dla stron affiliate marketing. Obsługuje wtyczki WordPress innych firm, aby dodać więcej funkcji.

Dzięki niestandardowym tłom i wyborom kolorów możesz dostosować stronę internetową i dopasować ją do swojej marki lub niszy biznesowej. Astra jest kompatybilna z kreatorami stron przeciągnij i upuść, aby łatwo tworzyć niestandardowe strony.

Astra jest również zoptymalizowana pod kątem dobrego SEO WordPress (search engine optimization). Oznacza to, że Twoja strona będzie łatwiej znaleźć w Google i innych wyszukiwarkach.

2. Divi

Divi

Divi to popularny motyw WordPress dla marketerów partnerskich, agencji i firm. Jest wyposażony w potężny wbudowany kreator stron, aby dostosować swoją witrynę.

Motyw zawiera również setki pakietów układów z gotowymi szablonami stron,aby szybko zacząć. Ma mnóstwo opcji dostosowywania, aby dodać efekty paralaksy, kolory, animacje, Czcionki Google i inne.

Otrzymasz również przyjazną dla użytkownika sekcję opcji motywów w panelu administracyjnym WordPress. Pozwala to łatwo dodać logo witryny i ikonę favicon, a także ikony mediów społecznościowych.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy, uniwersalny motyw WordPress. Doskonale nadaje się do tworzenia wszelkiego rodzaju bloga lub strony internetowej WordPress, w tym witryny affiliate marketing.

OceanWP oferuje importer treści demonstracyjnych jednym kliknięciem i dziesiątki wstępnie zaprojektowanych witryn demonstracyjnych. Ma pełną kompatybilność z kreatorem stron typu przeciągnij i upuść, takim jak Elementor. Oznacza to, że możesz w pełni dostosować dowolną stronę demonstracyjną, aby wyglądała tak, jak chcesz.

Jako wysokiej jakości darmowy motyw, OceanWP jest również szybko ładowany i w pełni responsywny na wszystkich urządzeniach.

4. Ultra

Ultra

Ultra to potężny motyw WordPress o nowoczesnym designie. Jest dostarczany z dziesiątkami wbudowanych układów i szablonów. Możesz użyć ich jako punktu wyjścia do budowy witryny affiliate marketing.

Jest pełen przydatnych funkcji, takich jak przewijanie paralaksy, animacje, liczniki, Mapy Google, suwaki obrazów, schematy kolorów i wiele innych. Dzięki zintegrowanemu Kreatorowi stron możesz szybko tworzyć niestandardowe układy stron.

5. Hestia Pro

Hestia

Hestia Pro to klasyczny motyw WordPress z potężnymi funkcjami do budowy strony affiliate marketingu. Zawiera łatwą konfigurację motywu z referencjami, usługami i innymi sekcjami strony głównej.

W pełni obsługuje popularne wtyczki do tworzenia stron, takie jak Beaver Builder do dostosowywania. Integruje się również z WooCommerce po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo jest szybki i przyjazny dla SEO.

6. Autor Pro

Author Pro

Author Pro to minimalistyczny motyw WordPress dla autorów i pisarzy. Ma na celu promocję i sprzedaż książek. Pozwala również stworzyć stronę marketingu afiliacyjnego dla księgarzy.

Author Pro jest potężnym i solidnym motywem zbudowanym na frameworku Genesis. Wykorzystuje responsywny design. Ponadto ma wiele obszarów widżetów na stronie głównej, aby łatwo dodawać niestandardowe treści i obrazy. Możesz nawet dołączyć promocje lub reklamy AdSense tutaj.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

7. Clipper

Clipper

Clipper to motyw kuponu WordPress dla marketerów partnerskich. Ma potężny wbudowany system do zarządzania kuponami i ofertami dla produktów partnerskich. Obejmuje również maskowanie i śledzenie linków, nieograniczone sklepy z kuponami, formularz składania kuponów i inne przydatne funkcje.

Motyw Clipper ułatwia skonfigurowanie strony z kuponami. Większość funkcji działa po wyjęciu z pudełka, więc możesz po prostu zacząć dodawać kupony i oferty. Obsługuje tłumaczenia, aby utworzyć stronę internetową w dowolnym języku.

8. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro to stylowy motyw WordPress z układem w stylu magazynu. Jest odpowiedni dla blogerów i witryn bogatych w treści, które wykorzystują marketing partnerski do zarabiania pieniędzy w Internecie.

Ma modułowe podejście do projektowania, które pozwala przeciągać i upuszczać moduły, aby tworzyć niestandardowe układy. Dostajesz instalator zawartości demonstracyjnej i 7 gotowych stron internetowych, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia dla swojej witryny.

9. It ‘ s a Wrap

Wrap

It ‘ s a Wrap to motyw magazynu zaprojektowany dla witryn marketingu afiliacyjnego z dużą ilością treści wideo. Zawiera układy strony głównej 3, kilka funkcji wykrywania treści i piękne wyskakujące okienko odtwarzania multimediów.

Ma kreatywne style nagłówka 4, karuzelę treści, integrację z mediami społecznościowymi i wizualny Kreator stron. Zawiera również wideo i formularze kontaktowe, umożliwiając użytkownikom wysyłanie nowych pomysłów i filmów.

10. Brittany

Brittany

Brittany to motyw blogowania WordPress. Nadaje się do budowania osobistej marki w branży marketingu afiliacyjnego. Strona główna zawiera sekcję wprowadzającą na górze. Po tym przychodzi najważniejsze treści, takie jak posty na blogu, portfolio lub obrazy.

Ma kilka opcji układu i szablonów dla różnych stron. Otrzymasz również wiele niestandardowych widżetów. Pozwalają one na dodanie funkcji integracji z mediami społecznościowymi i wykrywania treści w całej witrynie.

11. Neve

Neve

Neve jest doskonałym motywem wielofunkcyjnym WordPress. Zawiera dziesiątki witryn startowych dla firm i agencji marketingu cyfrowego. Został zaprojektowany tak, aby był szybki i lekki.

Daje Ci pełną kontrolę nad układem strony i pozwala stworzyć witrynę bez pisania kodu. Neve obsługuje również popularne kreatory stron, takie jak Visual Composer do dostosowywania.

12. Lokalizacje

Locales

Locales to motyw katalogu WordPress, który pozwala łatwo utworzyć lokalny katalog firm. To idealne rozwiązanie dla marketerów afiliacyjnych w branży eventowej i PR.

Jest wyposażony w pełną sekcję zarządzania katalogami i formularz zgłoszenia użytkownika, który pozwala akceptować treści przesłane przez użytkowników. Motyw Locale ma instalator zawartości demonstracyjnej 1-click, który pomoże Ci szybko rozpocząć pracę.

13. Kompas

Compass

Compass to elegancki motyw WordPress do blogowania, wiadomości lub witryn z czasopismami. Zawiera wysoce konfigurowalną stronę główną z suwakiem treści, dynamiczny Kreator stron, polecane kategorie i wiele innych.

Ma wbudowany ticker wiadomości z ostatniej chwili, wiele szablonów stron, niestandardowe kolory, czcionki i opcje tła. Oferuje również wykrywanie treści i ikony mediów społecznościowych z wieloma obszarami gotowymi do widgetów.

14. Hugo

Hugo

Hugo to gotowy na WooCommerce motyw Wielofunkcyjny WordPress. Zaprojektowany w celu zwiększenia sprzedaży i konwersji, ma piękny układ strony głównej z suwakiem na górze, a następnie ważne treści i obrazy.

Układ strony głównej jest w pełni widgetyzowany, więc możesz przeciągać i upuszczać widżety zawartości, aby je skonfigurować. Hugo ma kilka niestandardowych widżetów do prezentowania elementów sklepu, treści, przycisków społecznościowych, kategorii produktów i innych.

15. Float

Float

Float to piękny motyw strony docelowej dla Twoich kampanii marketingowych afiliacyjnych. Oferuje oszałamiające efekty pływające, przewijanie paralaksy i wbudowany kreator stron. Pozwala szybko tworzyć bardzo wciągające strony docelowe.

Zawiera również kilka wstępnie zaprojektowanych wersji demonstracyjnych, które można zainstalować i używać od razu. Motyw Float ma wbudowaną integrację z mediami społecznościowymi, niestandardowe tła, nieograniczone kolory, niestandardowe widżety i wiele innych.

16. Alfa

Alpha

Alpha to świetny motyw WordPress dla witryn affiliate marketingu o bogatej zawartości, takich jak te z recenzjami produktów. Jest wyposażony w 2 różne układy dla magazynu i strony internetowej z wiadomościami.

Wśród innych funkcji ma ticker wiadomości z ostatniej chwili, niestandardowe szablony stron i Niestandardowy suwak. Wewnątrz znajdziesz również kilka widżetów do mediów społecznościowych, wykrywania treści i reklam.

17. Suarez

Suarez

Suarez to świetny wybór dla witryny affiliate marketing, który koncentruje się na zdjęciach. Jest to motyw do blogowania zdjęć WordPress ze wspaniałym designem. To sprawia, że obrazy wyskakują, nie ignorując tekstu i innych treści.

Ma kilka elastycznych opcji dostosowywania i obsługę kreatora stron. Niektóre z najbardziej godnych uwagi funkcji to piękne animacje CSS, Czcionki Google i konfigurowalny suwak. Łatwo jest pokazać swoje najnowsze posty na stronie głównej.

18. Neto

Neto

Neto to wysoce konfigurowalny motyw eCommerce WordPress z pełną obsługą WooCommerce. Zawiera potężne skróty i widżety do tworzenia nieograniczonych szablonów dla Twojego sklepu partnerskiego.

Zawiera panel opcji motywu, który przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji. Neto oferuje również funkcje takie jak opisy produktów, szablony produktów, szablony blogów i niestandardowe widżety. Ułatwia to Korzystanie z różnych programów partnerskich.

19. Agencja Ecommerce

Agency Ecommerce

Agencja Ecommerce to darmowy WordPress uniwersalny motyw dla każdego rodzaju strony internetowej. Pozwala dodać suwak obrazu, karuzelę paska bocznego, polecane kategorie i tak dalej.

Wybór kolorów jest elegancki i przyciąga wzrok, aby zaangażować użytkowników na swojej stronie marketingu afiliacyjnego. Agencja Ecommerce w pełni wspiera WooCommerce, aby założyć sklep internetowy.

20. Indigo

Indigo

Indigo to uniwersalny motyw WordPress, który działa dobrze dla każdego rodzaju witryny affiliate marketing. Jest wyposażony we wbudowane moduły przeciągania i upuszczania, aby łatwo tworzyć wyjątkowe i piękne układy.

Zawiera również zawartość demo i wiele gotowych stron internetowych, które można wykorzystać jako punkt wyjścia. Oferuje szablony stron, galerie, suwaki obrazów, style nagłówków i nieograniczone paski boczne.

21. Jedwab

Silk

Silk to nowoczesny motyw mody WordPress dla gawędziarzy, oddziałów Amazon i marketerów partnerskich. Ma bardzo atrakcyjny projekt układu z doskonałym wyborem kolorów i typografii.

Temat oferuje integrację z mediami społecznościowymi, polecany suwak treści i mega menu. W pełni obsługuje WPML, aby łatwo stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

22. aReview

aReview

aReview to darmowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla stron internetowych z recenzjami i marketerów afiliacyjnych. Motyw oferuje wtyczkę towarzyszącą, aby dodać funkcjonalność recenzji do twojej witryny.

Jest wyposażony w potężną karuzelę treści, niestandardowe tło, bio autora i czcionki Google. Aby wprowadzić zmiany w witrynie, możesz użyć WordPress theme customizer.

23. Nayma

Nayma

Nayma to potężny i wysoce konfigurowalny motyw WordPress dla marketerów partnerskich. Jest dostarczany z gotowymi stronami internetowymi 8 i instalatorem zawartości demonstracyjnej 1-click, aby szybko uruchomić witrynę.

Posiada moduły do tabel cenowych, karuzeli, suwaków, referencji, portfolio, usług i tak dalej. Działa ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress i jest wyposażony w pełną obsługę WooCommerce.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw WordPress marketingu afiliacyjnego dla Twojej witryny. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych narzędzi marketingu afiliacyjnego i wtyczek do WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…