Szukasz najlepszych wtyczek WordPress, aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom w 2021?

Istnieje ponad 58,000 + wtyczek WordPress, z których możesz wybierać. To sprawia, że niezwykle przytłaczające dla nowych użytkowników, aby znaleźć odpowiednią wtyczkę dla swojej strony internetowej.

Jesteśmy często pytani przez czytelników o najlepsze sugestie wtyczek WordPress dla SEO, mediów społecznościowych, kopii zapasowych, prędkości itp.

Będąc największą witryną z zasobami WordPress, nasi eksperci testują ponad tysiąc najlepiej płatnych i darmowych wtyczek WordPress każdego roku, dzięki czemu możemy ułatwić naszym użytkownikom (Tobie) znalezienie najlepszych rozwiązań.

Posiadanie odpowiedniego zestawu wtyczek i narzędzi WordPress może pomóc ci rozwinąć swój biznes online. W tym artykule podzieliliśmy się naszym eksperckim wyborem niezbędnych wtyczek WordPress dla witryn biznesowych w 2021 roku.

Must have WordPress plugin for business websites

Uwaga: są to wtyczki, które nasz zespół instaluje, gdy rozpoczynamy nowy blog lub tworzymy nową stronę internetową dla naszych własnych firm.

1. WPForms

WPForms

Każda strona internetowa potrzebuje formularza kontaktowego, ponieważ ułatwia odwiedzającym kontakt z Tobą. WPForms to najbardziej przyjazna dla użytkownika wtyczka do formularzy kontaktowych dla WordPress.

Ten kreator formularzy online typu przeciągnij i upuść umożliwia łatwe tworzenie formularzy kontaktowych, formularzy subskrypcji e-mail, formularzy zamówień online, formularzy płatności,
ankiety, ankiety i w zasadzie wszystkie inne rodzaje formularzy online za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

WPForms integruje się ze wszystkimi popularnymi platformami marketingowymi i płatniczymi, dzięki czemu możesz tworzyć potężne formularze w mniej niż 5 minut.

Zawiera zaawansowane funkcje, które po prostu nie istnieją w innych kreatorach formularzy, takich jak formularze konwersacyjne, strony docelowe formularzy, śledzenie podróży Użytkownika, porzucanie formularzy, śledzenie geolokalizacji, przyjazne dla GDPR, niestandardowe formularze rejestracji i logowania użytkownika WordPress itp.

Korzystamy z WPForms na stronie internetowej WPBeginner i wszystkich innych naszych stronach internetowych. Ale nie jesteśmy sami. Ponad 4 milionów stron internetowych korzysta z WPForms i konsekwentnie utrzymuje średnią ocen 4.9 na 5 od ponad 4 lat.

Dostępna jest darmowa wersja WPForms Lite dla tych, którzy szukają prostego rozwiązania.

Jeśli poważnie chcesz rozwijać swoją firmę, Zalecamy uzyskanie wersji Pro, ponieważ zawiera wszystkie zaawansowane funkcje potrzebne do zwiększenia wysiłków związanych z generowaniem potencjalnych klientów. Użyj tego kuponu WPForms, aby uzyskać 50% zniżki na zakup.

Alternatywa: Formidable Forms to doskonała alternatywa dla tworzenia zaawansowanych formularzy WordPress skoncentrowanych na rozwiązaniach.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress. Pozwala “prawidłowo”połączyć witrynę z Google Analytics, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, jak ludzie znajdują i korzystają z witryny.

Najlepsze jest to, że pokazuje wszystkie ważne statystyki, które mają znaczenie w Twoim pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Następnie możesz odpowiednio zoptymalizować swoją witrynę, aby zwiększyć ruch, subskrybentów i przychody. Mamy szczegółowe przewodniki na temat instalacji Google Analytics w WordPress, jak korzystać z Google Analytics, aby włączyć śledzenie e-commerce, i jak śledzić zaangażowanie użytkowników.

MonsterInsights ma darmową wersję, ale prawdziwą moc można odblokować tylko po uaktualnieniu do wersji premium.

Możesz skorzystać z naszego kuponu MonsterInsights, aby uzyskać 50% zniżki na zakup.

MonsterInsights jest używany przez ponad 3 miliony stron internetowych.

3. Wszystko w jednym SEO

AIOSEO

SEO pomaga przyciągnąć więcej odwiedzających z wyszukiwarek do twojej witryny. Podczas gdy WordPress jest przyjazny SEO po wyjęciu z pudełka, możesz zrobić o wiele więcej, aby zwiększyć ruch w witrynie za pomocą najlepszych praktyk SEO.

All in One SEO (AIOSEO) jest jedną z najpopularniejszych wtyczek WordPress wszech czasów. Jest używany przez ponad 2 miliony stron internetowych.

Ze wszystkich wtyczek SEO WordPress, AIOSEO oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązanie ze wszystkimi funkcjami i narzędziami, których potrzebujesz, aby poprawić SEO na stronie.

Pomaga poprawnie dodać tytuł SEO, meta opis, słowa kluczowe, generować mapy witryn XML, podłączyć witrynę do Google Search Console, zoptymalizować ją pod kątem mediów społecznościowych i wiele innych.

Ich zespół nadal wprowadza innowacje i dodaje nowe funkcje SEO, aby pomóc Ci poprawić swoje rankingi SEO.

Aby uzyskać pełną konfigurację SEO na swojej stronie, Postępuj zgodnie z naszym kompletnym przewodnikiem konfiguracji AIOSEO, a następnie naszym ostatecznym tutorialem SEO WordPress dla początkujących.

Dostępna jest również darmowa wersja AIOSEO. Jednak wersja pro zawiera bardziej zaawansowane funkcje, takie jak WooCommerce SEO, local SEO, smart schema, video sitemap, news sitemap, smart redirection manager, zdolność do wykrywania i naprawiania błędów 404, zaawansowana bułka tarta i wiele więcej.

Aby zaoszczędzić 50% na wersji pro, Zobacz nasz kupon SEO wszystko w jednym.

Alternatywa: Yoast SEO to kolejna dobra alternatywa dla AIOSEO.

4. Stały Kontakt

Constant Contact

E-mail to najskuteczniejsze i najbardziej niezawodne narzędzie marketingowe do twojej dyspozycji jako właściciela firmy. Pozwala to pozostać w kontakcie z użytkownikami nawet po opuszczeniu witryny. Dlatego zalecamy każdemu właścicielowi firmy natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia listy e-mailowej.

Constant Contact jest jednym z najpopularniejszych dostawców usług e-mail marketingu na świecie.

Ich platforma pozwala budować listę e-mail i wysyłać piękne biuletyny e-mail do subskrybentów.

Oferuje szybką i łatwą konfigurację dla użytkowników nie będących technikami. Działa również dobrze z popularnymi wtyczkami do generowania ołowiu dla WordPress, takimi jak OptinMonster i WPForms.

Alternatywy: HubSpot, SendinBlue i ConvertKit są dobrymi alternatywami, jeśli chcesz czegoś bardziej zaawansowanego, ale są bardziej drogie.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster jest najpopularniejszym oprogramowaniem do optymalizacji współczynnika konwersji na rynku. Pozwala konwertować porzucających odwiedzających witrynę na subskrybentów i klientów poczty e-mail.

Ta wtyczka i aplikacja WordPress pomaga szybko uzyskać więcej subskrybentów e-maili i sprzedaży.

Możesz użyć ich setek szablonów o wysokiej konwersji do tworzenia wyskakujących okienek WordPress, slajdów, pasków ogłoszeń, gamified spin a wheel i pełnoekranowych mat powitalnych, aby przyciągnąć uwagę użytkownika.

Każdy formularz opt-in lub szablon kampanii można łatwo dostosować za pomocą Kreatora przeciągnij i upuść.

Zaawansowane funkcje targetowania wyświetlacza OptinMonster umożliwiają personalizację kampanii dla każdego użytkownika, dzięki czemu możesz pokazać odpowiedni komunikat we właściwym czasie.

Jest to świetne rozwiązanie dla blogerów, witryn biznesowych i witryn e-commerce. Zasadniczo, jeśli chcesz zarabiać więcej na ruchu w witrynie, potrzebujesz OptinMonster.

Pomaga odzyskać sprzedaż porzuconych koszyków, konwertować odwiedzających witrynę i powiększać listę e-mail. Przeczytaj te studia przypadków, aby zobaczyć, jak wiele sukcesów mają inne firmy za pomocą OptinMonster.

Używamy OptinMonster na WPBeginner i naszych innych stronach internetowych.

Dostępna jest darmowa wersja OptinMonster, jeśli zarejestrujesz się wewnątrz wtyczki WordPress.

6. SeedProd

SeedProd WordPress Builder

SeedProd to najlepszy kreator stron typu przeciągnij i upuść dla WordPress. Pozwala łatwo dostosować wygląd witryny i tworzyć niestandardowe układy stron bez pisania kodu.

Właściciele firm go uwielbiają, ponieważ pozwala im tworzyć całkowicie niestandardowe strony docelowe w ciągu kilku minut bez konieczności zatrudniania programisty.

Możesz wybierać spośród ponad 100 + pięknie zaprojektowanych szablonów lub stworzyć całkowicie niestandardowy układ od podstaw dzięki łatwemu w użyciu Kreatorowi stron typu przeciągnij i upuść WordPress (bez kodowania).

Istnieją gotowe szablony dla stron docelowych, stron sprzedaży, stron z podziękowaniami, stron rejestracji webinarów, stron wkrótce, stron trybu konserwacji, stron 404, stron logowania frontend i innych.

SeedProd jest wyposażony w inteligentny system projektowania, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas, ponownie używając elementów zamiast wykonywać powtarzalną pracę. Możesz definiować schematy kolorów, zapisywać kombinacje czcionek, szablony stron, niestandardowe bloki, sekcje i inne.

Ma wszystkie bloki, widżety i funkcje, których można oczekiwać od potężnego narzędzia do tworzenia stron, takiego jak formularze optin, profile społecznościowe, liczniki odliczania, formularze kontaktowe, przyciski, bloki stron cenowych, różne bloki treści i inne.

Jest również wyposażony we wbudowane zarządzanie abonentami i bezproblemową integrację z usługami e-mail marketingu innych firm i oprogramowaniem CRM.

Najlepsze jest to, że SeedProd działa ze wszystkimi motywami WordPress, więc nie będziesz musiał zmieniać istniejącego motywu, aby utworzyć niestandardowy projekt.

Alternatywa: Wtyczka Beaver Builder i Divi page builder to świetne alternatywy z potężnymi funkcjami. Możesz także wypróbować CSS Hero do dostosowywania motywów.

7. MemberPress

MemberPress

MemberPress umożliwia tworzenie kursów online, społeczności i witryn członkowskich za pomocą WordPress. Jest to najlepsza wtyczka członkostwa WordPress na rynku.

Możesz tworzyć subskrypcje i ograniczać dostęp do treści użytkownikom na podstawie ich planów subskrypcji. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi rozwiązaniami płatniczymi, takimi jak Stripe, PayPal, Authorize.net i nie tylko.

Ponieważ MemberPress jest wtyczką premium, zawiera wiele innych zaawansowanych funkcji, w tym zawartość kroplówki, zarządzanie kursami (LMS), członkostwo w grupie, potężne reguły dostępu, funkcje automatyzacji i wiele innych.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia witryny członkowskiej w WordPress.

Możesz połączyć MemberPress ze wszystkimi popularnymi platformami e-mail marketingu, takimi jak MailChimp, ConvertKit i innymi, aby komunikować się z klientami.

MemberPress pomaga twórcom generować ponad 500 milionów dolarów przychodów rocznie.

Alternatywa: LearnDash to kolejna dobra Wtyczka WordPress LMS do tworzenia i sprzedaży kursów online.

8. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus to najpopularniejsza wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress na rynku. Pozwala skonfigurować automatyczne kopie zapasowe i bezpiecznie przechowywać je w zdalnej lokalizacji, takiej jak Dysk Google, Dropbox, S3, Rackspace, FTP, e-mail i inne.

To również sprawia, że bardzo łatwo przywrócić witrynę z kopii zapasowej. Ich podstawowa wtyczka jest bezpłatna, ale mają również płatny plan z dodatkowymi funkcjami i priorytetowym wsparciem.

Jest to świetna wtyczka, która jest absolutną koniecznością dla każdego bloga I strony WordPress, ponieważ kopie zapasowe są niezbędnym narzędziem.

Alternatywa: BackupBuddy i VaultPress (kopie zapasowe Jetpack) są również doskonałymi rozwiązaniami, ale są tylko płatne.

9. Wp Rocket

WP Rocket

WP Rocket to najlepsza wtyczka buforująca WordPress na rynku. Pozwala natychmiast poprawić szybkość i wydajność witryny WordPress bez wymaganych umiejętności technicznych.

Automatycznie włącza zalecane ustawienia buforowania WordPress, takie jak kompresja gzip, pamięć podręczna strony i wstępne ładowanie pamięci podręcznej. Możesz także włączyć opcjonalne funkcje, takie jak leniwe ładowanie obrazów, obsługa CDN, wstępne pobieranie DNS, minifikacja i inne, aby jeszcze bardziej poprawić czas ładowania strony.

Co najważniejsze, WP Rocket nie czeka, aż ktoś poprosi o stronę, aby zapisać ją w pamięci podręcznej. Automatycznie indeksuje i buduje pamięć podręczną witryny, co powoduje natychmiastowy wzrost wydajności.

WP Rocket oferuje również Imagify, która jest bezpłatną usługą optymalizacji obrazu, aby pomóc ci jeszcze bardziej przyspieszyć swoją stronę.

Jest to zdecydowanie najłatwiejsza i najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka buforująca. Jedynym minusem jest to, że jest tylko płatne.

Alternatywa: WP Super Cache i W3 Total Cache są bezpłatne, ale nie są tak potężne ani łatwe.

10. Sucuri

Sucuri

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem dla wszystkich właścicieli firm internetowych. Sucuri oferuje wtyczkę zabezpieczającą WordPress i zaporę aplikacji internetowej, która jest prawdopodobnie jedną z najlepszych zabezpieczeń, jakie możesz uzyskać dla swojej witryny.

Monitorują i chronią Twoją witrynę przed atakami DDoS, zagrożeniami złośliwego oprogramowania, atakami XSS, atakami brute force, atakiem komentarzy spamowych i w zasadzie każdym innym rodzajem ataku. Jeśli nie masz zapory sieciowej na swojej stronie, musisz ją dodać już dziś.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wzmocnić bezpieczeństwo swojej witryny i chronić swoją firmę, zobacz nasz najlepszy przewodnik dotyczący bezpieczeństwa WordPress z instrukcjami krok po kroku dla początkujących.

Sucuri pomaga nam blokować setki tysięcy ataków każdego miesiąca na WPBeginner.

Kolejną dodatkową zaletą Sucuri jest to, że automatycznie dodaje warstwę CDN, co znacznie przyspiesza witrynę.

Chociaż istnieją inne wtyczki bezpieczeństwa, takie jak Wordfence, dziennik aktywności WP itp., żaden z nich nie może zaoferować pełnej ochrony, jaką robi Sucuri. Jedyną prawdziwą alternatywą jest Cloudflare, który może być dość drogi, jeśli otrzymasz ich dodatki premium.

11. PushEngage

PushEngage - WordPress Push Notification Plugin

PushEngage to najlepsza wtyczka powiadomień push dla WordPress. Umożliwia wysyłanie ukierunkowanych wiadomości i ogłoszeń do odwiedzających witrynę za pomocą technologii powiadomień push w przeglądarce.

Używamy powiadomień push wraz z naszym biuletynem e-mailowym, aby zwiększyć zaangażowanie naszych klientów i ruch w witrynie.

Powiadomienia Push są konsekwentnie najlepszym źródłem ruchu 5 dla WPBeginner.

PushEngage zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, takie jak kampanie kroplowe, testy a/b, dynamiczna segmentacja użytkowników, przypomnienia o opt-in, potężne analizy, śledzenie celów i wiele innych.

W przypadku witryn e-commerce może automatycznie uruchamiać powiadomienia o porzuceniu koszyka, alerty o spadku cen, powiadomienia o alarmach o zapasach i inne.

W przypadku blogerów i wydawców może automatycznie wysyłać powiadomienia o nowych wpisach na blogu do wszystkich subskrybentów.

PushEngage działa bezproblemowo na wszystkich platformach Kreatora Stron, w tym WordPress, Shopify, Bigcommerce i innych.

Mają wtyczkę PushEngage WordPress, która ułatwia włączenie powiadomień web push w Twojej witrynie.

Najlepszą częścią PushEngage jest to, że nie sprzedają Twoich danych w przeciwieństwie do każdego innego dostawcy w tej przestrzeni.

Alternatywa: OneSignal to kolejna popularna alternatywa, ale sprzedają Twoje dane w darmowych planach.

12. RafflePress

RafflePress

RafflePress to najlepsza wtyczka do prezentów WordPress na rynku. Pozwala natychmiast zwiększyć ruch w witrynie, zdobyć więcej obserwujących w mediach społecznościowych i subskrybentów wiadomości e-mail z wirusowymi prezentami i konkursami.

RafflePress jest wyposażony w łatwy kreator prezentów typu przeciągnij i upuść wraz ze sprawdzonymi szablonami prezentów, których możesz użyć do tworzenia prezentów, które przyciągają uwagę odwiedzających.

Aby wziąć udział w konkursie, odwiedzający stronę muszą użyć swojego adresu e-mail. Pomaga to uzyskać więcej subskrybentów biuletynu e-mail.

RafflePress zachęca użytkowników do śledzenia twoich profili społecznościowych i udostępniania prezentów znajomym, aby uzyskać więcej zgłoszeń do konkursu. Pomaga to zwiększyć zaangażowanie w mediach społecznościowych.

Marketing szeptany pomaga uzyskać większy ruch, szybciej! Skutkuje to większą liczbą obserwujących, większą sprzedażą i większymi przychodami!

Możesz łatwo połączyć swoje profile społecznościowe, Wtyczki formularza WordPress i wszystkie popularne platformy marketingowe i CRM.

RafflePress ma darmową wersję o nazwie RafflePress lite, z którą możesz zacząć. Jeśli chcesz, aby potężniejsze funkcje przyspieszyły twój wzrost, musisz użyć RafflePress Pro.

Użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszego kodu kuponu RafflePress: wpbeginner20, aby uzyskać dodatkowe 20% zniżki.

13. Niezwykły Automator

Uncanny Automator

Uncanny Automator to najlepsza wtyczka do automatyzacji WordPress. Pozwala połączyć istniejące wtyczki WordPress, aby współpracować bez pisania kodu, dzięki czemu można zautomatyzować rutynowe zadania administracyjne i zaoszczędzić czas / pieniądze.

Bezproblemowo integruje się z najpopularniejszymi wtyczkami WordPress i platformami innych firm, dzięki czemu można łatwo tworzyć przepisy automatyzacji bez zatrudniania programisty.

Wystarczy wybrać jedną z ponad wyzwalaczy i akcji 90, aby utworzyć przepisy w stylu “jeśli to to tamto” w witrynie WordPress (bez kodu).

W prostym języku angielskim pomaga wtyczkom WordPress rozmawiać ze sobą, dzięki czemu lepiej ze sobą współpracują. Pomyśl o tym jak o Zapierze, ale dla WordPressa.

Co jeszcze lepsze, możesz nawet połączyć dwie oddzielne witryny WordPress, aby współpracować bez pisania kodu. Jest to bardzo przydatne dla sklepów internetowych i witryn członkowskich.

Niektóre przykładowe przypadki użycia obejmują:

 • Czy witryny WordPress 2 rozmawiają ze sobą-sprzedawaj produkty na jednym, a jednocześnie twórz użytkowników i konfiguruj dostęp na innym.
 • Twórz przyciski, które mogą automatycznie tworzyć konta użytkowników i wykonywać inne działania w WordPress.
 • Dodaj niestandardowe atrybuty użytkownika do profili użytkowników na podstawie działań użytkownika.
 • Wyzwalaj przepisy automatyzacji w jednej wtyczce z działania podjętego przez inną wtyczkę (na przykład złożenie WPForms może być użyte do utworzenia zamówienia w WooCommerce).
 • Połącz swoją witrynę WordPress z ponad 1000 usługami zewnętrznymi za pomocą jednej integracji Zapier.
 • … i wiele więcej

14. SearchWP

SearchWP

SearchWP to najbardziej zaawansowana wtyczka do wyszukiwania WordPress na rynku. Pomaga poprawić wyszukiwanie w witrynie, dzięki czemu odwiedzający witrynę mogą łatwo znaleźć to, czego szukają w Twojej witrynie.

W przeciwieństwie do domyślnej funkcji wyszukiwania WordPress, SearchWP wykracza poza treść postu i indeksuje wszystko w Twojej witrynie, w tym Pola niestandardowe, pola ACF, pliki tekstowe, zawartość dokumentu PDF, niestandardowe tabele, niestandardowe taksonomie, niestandardowe typy postów, atrybuty produktów WooCommerce i inne.

Daje to również elastyczność tworzenia własnej skali trafności i dostosowywania algorytmu bez pisania kodu.

Istnieje funkcja metryk wyszukiwania, która pomaga zobaczyć, czego szukają użytkownicy, Co znajdują, a czego nie, dzięki czemu można poprawić wykrywalność treści.

SearchWP pozwala również dodawać zaawansowane funkcje, takie jak live AJAX search w WordPress i bezproblemowo integruje się ze wszystkimi głównymi wtyczkami WordPress, w tym między innymi WooCommerce, Advanced Custom Fields (ACF), Meta Box, Toolset, BigCommerce, Easy Digital Downloads, bbPress i inne.

15. Google Workspace (dawniej G Suite)

Google Workspace (formerly G Suite)

Google Workspace (dawniej G Suite) to pakiet aplikacji internetowych, takich jak poczta e-mail, dokumenty, Arkusze kalkulacyjne itp. Stworzony przez Google, Ten potężny zestaw aplikacji biurowych jest tańszy, łatwy do wdrożenia i bezproblemowy.

Pozwala to zaoszczędzić na licencjach na oprogramowanie, sprzęcie, zatrudnianiu pracowników IT, zarządzaniu kopiami zapasowymi i nie tylko. Co najważniejsze, umożliwia korzystanie z profesjonalnych adresów e-mail z własną nazwą domeny biznesowej bezpośrednio w Gmailu.

Alternatywa: Możesz również uzyskać bezpłatny biznesowy e-mail od dostawcy hostingu WordPress lub użyć Microsoft Office365.

16. SEMRush

SEMRush

SEMRush to kompleksowy zestaw narzędzi marketingowych dla specjalistów marketingu cyfrowego i właścicieli firm. Zawiera potężne narzędzia, które pomogą Ci poprawić SEO, strategię płatnego ruchu, media społecznościowe oraz strategię treści i PR.

Pomaga również zebrać informacje o konkurencji na temat konkurencji, dzięki czemu możesz przewyższać ich rangą i dominować w branży.

Używamy ich narzędzia do badania słów kluczowych, audytu linków zwrotnych, śledzenia wzmianek o marce, szpiegowania konkurentów, odkrywania najbardziej wydajnych postów i stron w mediach społecznościowych, analizy strategii reklam, śledzenia pozycji słów kluczowych i innych.

Te krótkie akapity nie są wystarczające, aby opisać prawdziwą moc SEMRush. To niezbędne narzędzie na naszej liście dla poważnych właścicieli firm.

17. LiveChat

LiveChat

LiveChat Inc to najlepsze oprogramowanie do obsługi czatu na żywo dla firm i witryn e-commerce. Jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala szybko dodać czat na żywo na swojej stronie WordPress.

Posiada mnóstwo opcji dostosowywania i jest wyposażony w aplikację mobilną, dzięki czemu można zapewnić wsparcie w czasie rzeczywistym.

Integruje się z istniejącym oprogramowaniem wsparcia, CRM, e-mail marketingiem i innymi narzędziami. Co najważniejsze, ładuje się szybko i oferuje świetne wrażenia użytkownika.

Zespół odpowiedzialny za LiveChat stworzył również ChatBot.com które jest najlepszym oprogramowaniem chatbota opartym na sztucznej inteligencji. Możesz go używać w połączeniu z LiveChat, aby zapewnić swoim użytkownikom zawsze najszybszą reakcję dzięki pomocy AI + human .

Alternatywa: Sendinblue Chat to kolejna popularna usługa, która pozwala połączyć czat, CRM, SMS, Facebook i e-mail w jednej platformie.

Pretty Links Pro

Pretty Links Pro to jedna z najlepszych wtyczek do zarządzania linkami dla WordPress. Pozwala łatwo zarządzać linkami partnerskimi, jednocześnie ułatwiając tworzenie krótkich i niezapomnianych linków partnerskich do udostępniania.

Jest to idealne narzędzie dla marketerów partnerskich, podcasterów, właścicieli firm i innych, którzy chcą łatwo tworzyć krótkie adresy URL w WordPress.

Alternatywa: ThirstyAffiliates to doskonała alternatywa dla marketerów partnerskich z wieloma zaawansowanymi funkcjami, w tym integracją Amazon

19. Współdzielone Liczby

Shared Counts

Shared Counts to najlepsza wtyczka społecznościowa WordPress, która pozwala łatwo dodawać piękne przyciski udostępniania społecznościowego na swojej stronie.

Pokazuje również liczbę udostępnień, co pomaga dodać dowód społeczny do swojej witryny.

Chociaż dostępnych jest wiele płatnych rozwiązań, Ta bezpłatna wtyczka bije je wszystkie pod względem jakości i wydajności kodu.

Używamy SharedCount na wielu naszych stronach internetowych, ponieważ oferuje łatwe rozwiązanie po wyjęciu z pudełka zarówno dla początkujących, jak i programistów.

Jeśli chcesz wyświetlić Facebook Instagram, Twitter, YouTube i automatycznie pokazując najnowsze treści na naszej stronie, a następnie spojrzeć na Smash Balloon plugins. Są używane przez 1,4 miliona stron internetowych i jest to najlepsza wtyczka do kanałów społecznościowych w WordPress.

20. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

Domyślnie WordPress używa funkcji poczty PHP do wysyłania wiadomości e-mail. Problem polega na tym, że Firmy hostingowe WordPress nie mają prawidłowo tej konfiguracji funkcji lub blokują ją, aby zapobiec nadużyciom.

Oznacza to zasadniczo, że ty i Twoi użytkownicy mogą nie otrzymywać ważnych powiadomień e-mail z witryny WordPress.

WP Mail SMTP rozwiązuje ten problem, wysyłając e-maile WordPress za pomocą odpowiedniego serwera pocztowego SMTP. Aby dowiedzieć się więcej, Zobacz nasz artykuł na temat Jak naprawić WordPress nie wysyłanie e-mail problem.

Pro tip: Płatna wersja o nazwie WP Mail SMTP Pro jest wyposażona w konfigurację białej rękawicy i więcej funkcji. Zasadniczo ich personel pomocniczy skonfiguruje go i połączy, aby korzystać z dostawcy usług SMTP.

21. Wstaw nagłówki i stopki

Insert Headers and Footers

Podczas zarządzania witryną WordPress czasami może być konieczne dodanie fragmentów kodu do nagłówka lub stopki WordPress w celu weryfikacji, wstawiania skryptów retargetingu reklam itp.

Wstaw nagłówki i stopkę pozwala łatwo dodawać fragmenty kodu do witryny WordPress bez edytowania plików motywów. Zapoznaj się z naszym samouczkiem na temat dodawania kodu nagłówka i stopki w WordPress.

Jest to świetna darmowa wtyczka, która jest niezwykle przydatna dla właścicieli firm, którzy chcą dodać prosty JavaScript do kodu HTML swojej witryny bez dotykania żadnych plików kodu.

22. WPML

WPML

Domyślnie WordPress nie pozwala na łatwe tworzenie wielojęzycznej strony internetowej. Jest to wyzwanie dla firm, które obsługują wielojęzyczną bazę klientów w różnych lokalizacjach geograficznych.

Tutaj będziesz potrzebował WPML. Jest to wielojęzyczna Wtyczka WordPress, która pozwala łatwo tworzyć wielojęzyczne strony internetowe za pomocą WordPress.

Jest bardzo łatwy w użyciu, przyjazny dla SEO i pomaga łatwo tworzyć treści w różnych językach.

Alternatywa: TranslatePress to doskonała alternatywa, która szybko się rozwija.

23. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to najpopularniejsza wtyczka e-commerce do WordPressa używana przez ponad 5 milionów stron internetowych.

Zawiera wszystkie zaawansowane funkcje potrzebne do utworzenia sklepu internetowego.

W ciągu ostatnich kilku lat WooCommerce stał się najbardziej dominującą wtyczką eCommerce dla WordPress. Jest budowany przez zespół odpowiedzialny za Automattic, firmę stojącą za WordPress.com, Jetpack i inne popularne usługi.

Istnieje teraz solidny ekosystem WooCommerce z dedykowanym hostingiem WooCommerce, motywami WooCommerce i wtyczkami WooCommerce.

Pro Tip: Jeśli chcesz rozpocząć sklep eCommerce z WooCommerce, wypróbuj nowy plan eCommerce Bluehost. Zawiera ponad $ 1000 + Premium WooCommerce extensions za darmo, takie jak subskrypcje, rezerwacje i inne.

Wtyczka towarzysząca: TrustPulse pomaga natychmiast zdobyć zaufanie klientów dzięki social proof i FOMO.

Alternatywa: Easy Digital Downloads to najlepsza wtyczka e-commerce WordPress, jeśli chcesz sprzedawać cyfrowe pliki do pobrania.

Jeśli szukasz rozwiązania płatniczego WordPress bez konfigurowania koszyka, WP Simple Pay to doskonała alternatywa WooCommerce.

Wreszcie, BigCommerce to w pełni hostowana platforma e-commerce bez głowy dla WordPress. Oferuje wysoką skalowalność i niskie koszty utrzymania dla poważnych właścicieli sklepów.

24. Nextiva

Nextiva

Nextiva to najlepszy biznesowy serwis telefoniczny pod względem funkcjonalności i łatwości obsługi. Pozwalają uzyskać numer telefonu biznesowego dla Twojej witryny, który zawiera zaawansowane routing połączeń, nieograniczone bezpłatne połączenia krajowe, pocztę głosową na e-mail lub tekst, faksowanie online i wiele innych.

Najlepsze jest to, że można odbierać połączenia z numeru telefonu służbowego bezpośrednio do telefonu komórkowego, który jest doskonały dla małych firm. Możesz również ustawić godziny pracy, aby nie przeszkadzać w czasie wakacji lub godzin pracy.

Ich platforma oferuje również CRM, czat na żywo, ankiety online i inne funkcje komunikacyjne. Możesz zarządzać tym wszystkim w prostym internetowym panelu administracyjnym, który ułatwia właścicielom małych firm łatwe zarządzanie wszystkim jak profesjonalista.

Korzystamy z Nextiva VOIP dla naszej firmy, ponieważ jest to jeden z najtańszych i najbardziej niezawodnych usług telefonicznych biznesowych, który rośnie wraz z Twoją firmą.

Alternatywa: RingCentral to kolejny wysoce rekomendowany dostawca usług telefonicznych i biznesowych voip.

Narzędzia Bonusowe

Oprócz najlepszych wtyczek i narzędzi 24 WordPress, o których wspomnieliśmy powyżej, używamy również i zalecamy następujące narzędzia, aby lepiej zarządzać naszymi witrynami WordPress:

 • Grammarly-doskonałe narzędzie do sprawdzania gramatyki, które zawiera wykrywacz plagiatów, Ulepszanie słownictwa i wiele innych.
 • PublishPress-ta wtyczka ułatwia nam zarządzanie naszym obiegiem pracy redakcyjnej w WordPress.
 • Antispam Bee-doskonała wtyczka do poprawy sekcji komentarzy ze zmniejszonym spamem na twojej stronie. Działa szczególnie dobrze, gdy jest używany wraz z Akismet do zwalczania komentarzy spamowych.
 • Smash Balloon-to wtyczka # 1 social feeds dla WordPressa używana przez 1,4 miliona stron internetowych. Instagram Facebook feed, Twitter feed, YouTube feed, a nawet pełna ściana społecznościowa można łatwo użyć ich shortcode do wyświetlania niestandardowych kanałów Instagram, Facebook feed, Twitter feed, YouTube feed, a nawet pełna ściana społecznościowa. Możesz także wypróbować bezpłatną wersję wtyczek Smash Balloon. Najlepsze jest to, że sprawia, że Twoje kanały społecznościowe są konfigurowalne.
 • Adobe Photoshop-ułatwia nam to tworzenie miniaturek bloga i innych zdjęć do naszych artykułów.
 • AffiliateWP-używamy tej wtyczki na niektórych naszych witrynach e-commerce, aby dodać program polecający. Działa bezproblemowo z WooCommerce i innymi platformami ecommerce (alternatywa: Easy Affiliate).
 • Sugar Calendar-lekka wtyczka do zarządzania wydarzeniami dla WordPress. Łatwo synchronizuje się z Kalendarzem Google, pozwala sprzedawać bilety / akceptować płatności i nie tylko.
 • WP 2FA-ta wtyczka pomaga dodać uwierzytelnianie dwuskładnikowe do witryn WordPress. Pomaga poprawić bezpieczeństwo WordPress i jest bardzo dobrą wtyczką wykonaną przez te same osoby za dziennikiem aktywności WP.
 • Envira Gallery-używamy tej wtyczki, aby pomóc nam tworzyć lepsze galerie z albumami.
 • Codeable-platforma, która pomaga współpracować z sprawdzonymi programistami WordPress w rozwiązywaniu problemów i dostosowywaniu.

To kończy naszą listę najlepszych wtyczek WordPress dla stron biznesowych.

W zależności od Twojej firmy może nie trzeba korzystać ze wszystkich wtyczek i narzędzi WordPress wymienionych na naszej liście, ale nasi czytelnicy często używają co najmniej rozwiązań 15 do 18, o których wspomnieliśmy.

Zdecydowanie zalecamy pobranie wtyczek bezpośrednio z WordPress.org katalog wtyczek lub korzystając z linków w naszych artykułach, które prowadzą do oficjalnych stron wtyczek. Należy unikać wszystkich nulled WordPress plugin i stron tematycznych, ponieważ mogą one umieścić swoją witrynę na ryzyko.

Teraz, gdy masz najlepsze wtyczki WordPress, możesz również zobaczyć nasz artykuł o tym, jak zwiększyć ruch w witrynie (sprawdzone wskazówki 27).

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…