Najlepsi twórcy logo, którzy pomogą Ci wyglądać jak profesjonalista

Szukasz najlepszego darmowego kreatora logo, aby stworzyć nowe logo dla swojej firmy?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz stronę internetową dla małej firmy, czy zakładasz bloga, chcesz wyglądać jak profesjonalista. Oznacza to posiadanie świetnego logo, które pasuje do Twojej marki, ale może to być wyzwanie, jeśli nie jesteś grafikiem.

W tym artykule pokażemy Ci najlepszych darmowych twórców logo, których możesz użyć do stworzenia profesjonalnego logo bez żadnych umiejętności projektowych.

Best logo makers to help you look like a pro

Potrzebujesz świetnego logo, aby stworzyć i ustanowić tożsamość marki dla Twojej firmy, bloga lub marki osobistej.

Pomyśl o logo jako zdjęciu profilowym swojej firmy. Będziesz go używać na swojej stronie internetowej, kontach w mediach społecznościowych, biuletynie e-mailowym i wizytówkach.

Pomaga Twoim klientom zidentyfikować i powiązać Twoją firmę z identyfikacją wizualną.

W idealnym świecie zapłaciłbyś profesjonalnemu projektantowi, aby stworzył dla ciebie logo. Ale kiedy masz do czynienia z innymi kosztami budowy strony internetowej, możesz potrzebować tańszej lub nawet darmowej opcji logo.

Korzystanie z logo maker to świetna alternatywa dla zatrudniania firmy projektowej do produkcji niestandardowego logo na swojej stronie internetowej.

Każdy z poniższych twórców logo jest darmowy. Zauważ, że z niektórymi musisz zapłacić, aby pobrać i zachować logo, które wymyśliłeś.

1. Producent Logo Tailor Brands

Tailor Brands' logo maker

Tailor Brands oferuje darmowy kreator logo, który jest niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy wpisać nazwę marki i (opcjonalnie) swój slogan, kliknąć, aby wybrać kilka opcji, a następnie wygeneruje logo dla Ciebie w kilka sekund.

Oto logo, które stworzyliśmy dla wyimaginowanej firmy Monster Movies. Twórca logo wygenerował to dla nas, po wybraniu opcji, które chcieliśmy.

Example logo for Monster Movies created by Tailor Brands logo maker

Aby wyświetlić swoje logo, musisz się zarejestrować. Oprócz głównego logo, pojawią się alternatywne logo do wyboru. Jeśli nie podoba Ci się żaden z nich, możesz kliknąć, aby tworzyć więcej.

Możesz dostosować swoje logo, zmienić styl, czcionki, odstępy między tekstami, kolor i wiele innych. Po zakończeniu możesz pobrać logo za pomocą jednej płatności.

Tak, możesz zobaczyć miesięczną cenę, ale nie potrzebujesz subskrypcji, chyba że korzystasz z innych usług Tailor Brands, takich jak narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi, Kreator Witryn i inne. Najlepszym sposobem na uzyskanie wszystkich funkcji jest płacenie $12.99 / miesiąc z góry przez rok.

Najlepsze dla: Totalni początkujący, szczególnie ci, którzy chcą również korzystać z innych narzędzi marki Tailor Brands.

2. Looka ‘ S Logo Maker

Looka's logo maker

Proces tworzenia logo Looka jest dość podobny do procesu Tailor Brands. Aby utworzyć logo, wpisz nazwę firmy, wybierz rodzaj firmy, a następnie powiedz Looka, jakie style lubisz.

Dzięki Looka możesz również wybrać do trzech kolorów i symboli, które Twoim zdaniem pasują do Twojej marki. Jeśli jednak utknąłeś, możesz pominąć ten krok.

Podobnie jak w przypadku kreatora logo Tailor Brands, musisz się zalogować lub utworzyć konto, aby wyświetlić swoje logo. Możesz przewijać wiele opcji i wybrać tę, którą chcesz dostosować.

Oto niektóre z opcji, które wygenerował dla nas:

Several logo options created by Looka's logo maker for Monster Movies

Podczas dostosowywania logo można łatwo wyświetlić podgląd różnych czcionek, kolorów i kombinacji stylów. Następnie możesz wybrać żądaną opcję i wprowadzić zmiany w swoim projekcie.

Musisz kupić gotowe logo, aby móc z niego korzystać. Najtańszą opcją jest tutaj $20. Możesz także zapłacić do $80, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe pliki, takie jak zmienione wersje logo dla profili w mediach społecznościowych. Są to koszty jednorazowe, a nie powtarzające się płatności.

Najlepsze dla: Każdy, kto potrzebuje logo w wysokiej rozdzielczości, być może do użytku w druku.

Smashing Logo maker

Smashing Logo jest bardzo szybki na początek. Po prostu wybierz kilka słów kluczowych i atrybutów dla swojej marki, wybierz czcionki i kolory, jeśli wolisz, a następnie wybierz styl projektu.

Kreator logo pokaże Ci unikalny projekt oparty na Twoich preferencjach, a następnie możesz go łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Smashing Logo Maker example

Możesz podejrzeć, jak twoje logo będzie wyglądać na stronie internetowej, w sieciach społecznościowych, a nawet na fizycznych produktach, takich jak koszulki, wizytówki lub torby na ramię.

Pakiety Smashing Logo zawierają dodatki, takie jak gotowe do druku pliki, zestawy mediów społecznościowych, wytyczne dotyczące brandingu, a nawet animacje logo. Ceny zaczynają się od $45 za niestandardowe logo.

Najlepsze dla: Wysoce konfigurowalne logo, które zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić swoją markę.

4. Hatchful: Kreator Logo Shopify

Hatchful's logo maker

Hatchful, od Shopify, to kolejny łatwy i przyjemny twórca logo. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć szereg potencjalnych logo.

Możesz generować więcej opcji, dopóki nie otrzymasz czegoś, co ci się podoba. Oto co mamy dla Monster Movies:

Logos for Monster Movies created by Hatchful

Możesz kliknąć na wybrane logo, aby edytować czcionkę, kolory, ikonę (jeśli masz logo) i inne.

Możesz pobrać wybrane logo za darmo, ale musisz się zarejestrować i utworzyć konto. W pobieraniu otrzymasz różnego rodzaju przydatne odmiany swojego logo. Obejmują one nie tylko logo w rozmiarach mediów społecznościowych, ale także ikonę Favicon dla Twojej witryny.

Najlepsze dla: Szybkie tworzenie wielu różnych wersji logo, za darmo.

5. Canva Pro Logo Maker

Canva Pro logo maker

Canva Pro działa nieco inaczej niż twórcy logo powyżej. Nie jest to narzędzie do tworzenia logo, ale całe narzędzie do projektowania graficznego, którego możesz użyć do stworzenia prawie wszystkiego.

Podczas gdy Canva ma bezpłatny plan, Canva Pro daje dostęp do wielu dodatkowych elementów, a także możliwość przesyłania własnych czcionek i tworzenia zestawu marki. To kosztuje od $12.95 / miesiąc, choć można go wypróbować za darmo przez 30 dni.

Dzięki Canva Pro możesz wybierać spośród kilku przeszukiwalnych szablonów logo, które możesz następnie modyfikować, ile chcesz. Oto jeden, który stworzyliśmy dla Monster Movies:

Musisz zarejestrować bezpłatne konto, aby pobrać swoje logo, a jeśli chcesz uzyskać dostęp do pełnej gamy narzędzi Canva, musisz mieć konto Pro.

Najlepsze dla: Właściciele stron internetowych, którzy chcą tworzyć inne grafiki poza tylko logo.

6. Ucraft ‘ S Logo Maker

Ucraft logo maker

Podobnie jak Hatchful, Ucraft jest całkowicie darmowym twórcą logo. Nie musisz nic płacić, aby pobrać swoje logo.

To wymaga innego podejścia od większości twórców logo, na które patrzyliśmy do tej pory. Ucraft nie generuje dla Ciebie logo ani szablonów ofert. Zamiast tego daje puste płótno do zaprojektowania unikalnego logo.

Istnieje ogromna liczba ikon do wyboru. Znaleźliśmy dziesiątki potworów. Te ikony pochodzą z rzeczownika Project i są takie same jak te używane przez twórcę logo Squarespace.

Wybór czcionek jest bardzo ograniczony, chyba że wgrasz dodatkowe.

Proces tworzenia jest łatwy i intuicyjny, z interfejsem przeciągnij i upuść, w którym można dodawać ikony, tekst i bardzo podstawowe kształty.

Monster Movies logo created with Ucraft logo maker

Nie będziesz mieć dopracowanych elementów sterujących, które zapewniają inni twórcy logo, takich jak opcja dostosowywania odstępów między literami. Nie musisz jednak nic płacić, aby pobrać swoje logo.

Najlepsze dla: Szybkie logo oparte na ikonach, szczególnie jeśli chcesz mieć nieco kreskówkowy styl.

7. Kreator Logo Designhill

The Designhill logo maker

Designhill logo maker działa w bardzo podobny sposób jak Looka ‘ s. wybierasz kilka marek, które lubisz, a następnie wybierasz Trzy kolory.

Następnie zostanie wyświetlone wyszukiwanie obrazu, dzięki czemu można znaleźć i wybrać potencjalne symbole dla swojego logo. Podobnie jak w przypadku ikon Ucrafta, są one dostarczane przez rzeczownik Project.

Generator logo następnie wymyśli zestaw różnych wzorów. Musisz podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, aby je zobaczyć.

Logos created with Designhill for Monster Movies

Jeśli nie podoba Ci się żadne logo, które zostało stworzone dla ciebie, możesz wygenerować więcej. Po wybraniu obrazu, który Ci się podoba, możesz go kliknąć i edytować. Edytor zapewnia precyzyjną kontrolę nad rozmiarem i odstępami czcionek, oferuje szeroką gamę różnych czcionek do wyboru i wiele więcej.

Najlepsze dla: Generowanie wielu opcji logo wykorzystujących wybrane symbole.

8. GraphicSprings ‘ Logo Maker

GraphicSprings logo maker

GraphicSprings oferuje łatwy kreator logo typu “przeciągnij i upuść”, w którym możesz wybierać spośród szerokiej gamy obrazów. Istnieje rozsądny wybór czcionek, a także opcja dodawania odstępów między literami i efektów tekstowych.

Wiele dostępnych obrazów jest o wiele bardziej kolorowych i szczegółowych niż ikony, które zapewniają inne generatory logo. Istnieje również kilka dobrych opcji dla prostszej Grafiki, jeśli lepiej pasuje do Twojej marki.

A logo created using the GraphicSprings logo maker

Jednym minusem jest to, że nie ma łatwego sposobu na przeszukiwanie obrazów. Musisz przewinąć je, aby znaleźć taki, który Ci się podoba.

Po zaprojektowaniu logo, z którego jesteś zadowolony, pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 19,99 USD za pobranie plików z logo.

Najlepsze dla: Tworzenie szczegółowego, potencjalnie kolorowego logo.

9. Logogenie ‘ S Logo Maker

The Logogenie logo maker

Podobnie jak inne generatory logo, Logogenie prosi o trochę informacji od ciebie, a następnie tworzy szereg logo, które można wybrać z. Oto, co wymyślili dla nas:

Logos created in Logogenie for Monster Movies

Po wybraniu logo możesz je modyfikować, zmieniając kolory, czcionki i inne elementy. Istnieje rozsądny zakres czcionek do wyboru i duża liczba ikon.

Ten twórca logo jest nieco bardziej zaawansowany niż niektóre inne opcje. Możesz dostosować odstępy między literami czcionek i przesuwać elementy przed innymi lub za nimi.

Logogenie nie jest jednak najtańszym generatorem logo. Twoje logo będzie kosztować od $24.90. Musisz zapłacić więcej, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe opcje, takie jak formaty sieci społecznościowych.

Najlepsze dla: Szczegółowa Edycja logo, w szczególności tekstu na logo.

Który jest najlepszy twórca Logo? Nasz Wybór Ekspertów:

Po przejrzeniu naszej listy twórców logo możesz się zastanawiać, który z nich jest dla ciebie najlepszy?

To całkowicie zależy od tego, jak masz doświadczenie i co chcesz osiągnąć.

Jeśli jesteś początkującym, prawdopodobnie będziesz potrzebował kreatora logo, który generuje wiele opcji do wyboru. Tailor Brands i twórcy logo Looka są tutaj dobrymi opcjami.

Jeśli szukasz całkowicie darmowej opcji tworzenia logo, Constant Contact logo maker jest najlepszy.

Jeśli masz więcej doświadczenia i szukasz łatwego narzędzia do projektowania, Canva Pro oferuje dużą elastyczność i kontrolę.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci poznać najlepszych twórców logo, którzy pomogą Ci wyglądać jak profesjonalista. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych kreatorów stron internetowych lub najlepszych platform blogowych, aby rozpocząć następną stronę.

Gdy już masz stronę internetową, sprawdź naszą listę najlepszych usług e-mail marketingu, dzięki czemu możesz zwiększyć ruch w witrynie.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…