Najlepsze korporacyjne motywy WordPress dla Twojej firmy

Szukasz najlepszego korporacyjnego motywu WordPress dla swojej witryny?

Strona biznesowa potrzebuje motywu WordPress o profesjonalnym wyglądzie korporacyjnym. Pomaga to budować zaufanie konsumentów do Twojej marki i zwiększa konwersje.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych korporacyjnych motywów WordPress, których możesz użyć w swojej witrynie biznesowej.

Best Corporate WordPress Themes for Your Business

Budowanie strony korporacyjnej z WordPress

WordPress to najpotężniejsza platforma do budowy witryny korporacyjnej. Jest elastyczny, łatwy w użyciu i integruje się z większością narzędzi online.

Dlatego wiele dużych marek korzysta z WordPress na swoich stronach internetowych.

Potrzebny będzie własny hosting WordPress.org strona internetowa, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez WordPress. Jeśli nie jesteś pewien różnicy między WordPress.org oraz WordPress.com, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat WordPress.com vs self-hosted WordPress.org.

Aby zbudować witrynę korporacyjną za pomocą WordPress, musisz zarejestrować konto hostingowe WordPress. To będzie dom Twojej strony w Internecie.

Potrzebujesz również nazwy domeny dla swojej witryny. Jest to adres Twojej strony internetowej w internecie (np. wpbeginner.com).

Jeśli dopiero zaczynasz, zalecamy Bluehost. Są oficjalnym partnerem hostingowym WordPress i jedną z najpopularniejszych firm hostingowych na świecie.

Co więcej, oferują czytelnikom WPBeginner zniżkę 65% na hosting oraz bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać zniżkę, to przejść przez nasz link do Bluehost.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zakupie hostingu musisz zainstalować WordPress. Aby to zrobić, po prostu postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku, jak zrobić stronę internetową.

Następnie możesz wybrać motyw z wyboru naszych ekspertów poniżej, a następnie zainstalować motyw WordPress na swojej stronie.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych korporacyjnych motywów WordPress.

1. Astra

Astra

Astra to szybki WordPress uniwersalny motyw dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Zawiera wiele witryn startowych dla firm i firm.

Motyw integruje się z kreatorami stron WordPress, aby tworzyć i dostosowywać strony w Twojej witrynie. Oferuje kompletne ustawienia układu, w tym nagłówek, stopkę, pasek boczny, blog, posty, strony i inne.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP to nowoczesny, uniwersalny motyw WordPress. Działa dobrze przy tworzeniu dowolnej strony internetowej, a także możesz użyć importera zawartości demo 1-click, aby szybko zacząć.

Wewnątrz znajdziesz rozszerzenia premium, aby rozszerzyć funkcjonalność Twojej witryny. OceanWP jest gotowy do eCommerce i pozwala uruchomić sklep internetowy bez edytowania pojedynczej linii kodu.

3. Divi

Divi

Divi to zaawansowany motyw WordPress stworzony dla wszystkich typów stron internetowych. Jest wyposażony w wtyczkę do tworzenia stron, za pomocą której można łatwo projektować niestandardowe układy.

Funkcje motywu obejmują gotowe układy, wybór kolorów, efekty animacji, wizualną edycję frontend, przewijanie paralaksy i wiele innych. Jest również w pełni kompatybilny z innymi popularnymi wtyczkami WordPress.

4. Executive Pro

Executive Pro

Executive Pro to motyw korporacyjny Premium WordPress zbudowany na bazie Genesis framework. Jest wyposażony w łatwy w użyciu panel opcji motywu, który pozwala szybko rozpocząć pracę.

Posiada widgetized homepage, wiele układów stron, schematy kolorów, wezwanie do działania baner i niestandardowy widget newslettera e-mail. Strona główna zawiera duży suwak, aby zaprezentować Twoje projekty i usługi.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

5. Neve

Neve

Neve to stylowy motyw WordPress z jednostronicowymi i wielostronicowymi szablonami. Jest pełen dziesiątek wbudowanych witryn startowych. Są one w pełni funkcjonalne i umożliwiają natychmiastowe uruchomienie witryny.

Zawiera niestandardowe projekty nagłówków i stopek, opcje układu strony internetowej i integrację z kreatorem stron. Jest gotowy do tłumaczenia i bezproblemowo obsługuje języki RTL (od prawej do lewej).

6. Ultra

Ultra

Ultra to nowoczesny motyw korporacyjny WordPress dla stron biznesowych. Pochodzi z themify builder, aby łatwo utworzyć dowolną stronę internetową.

Funkcje obejmują dziesiątki gotowych szablonów, niestandardowych widżetów i modułów. Ultra ułatwia zbudowanie pięknej strony internetowej w zaledwie kilka minut.

7. Potenza

Potenza

Potenza to potężny motyw korporacyjny WordPress z mnóstwem elastycznych opcji. Jest wyposażony w łatwy do dostosowania Kreator strony głównej przeciągnij i upuść.

Zawiera wielokolumnowe widżety treści, niestandardowe widżety i wiele opcji układu dla stron. Obejmuje również nieograniczony wybór kolorów, dzięki czemu można dopasować motyw do kolorów marki.

8. Narcos

Narcos

Narcos to wspaniały wielozadaniowy motyw WordPress odpowiedni dla stron biznesowych, korporacyjnych i agencji cyfrowych. Posiada piękny duży obraz nagłówka, przewijanie paralaksy i dynamiczną stronę główną przeciągnij i upuść.

Zawiera opcje tworzenia portfolio, wyświetlania referencji i prezentacji profili pracowników. Ma układy strony głównej 6, każdy z elastycznymi opcjami dostosowywania.

9. Enterprise Pro

Enterprise Pro

Enterprise Pro to elegancko zaprojektowany motyw korporacyjny WordPress. Jest zbudowany na bazie Genesis framework i jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

Zawiera duży obszar polecanych treści, aby zaprezentować profil Twojej firmy. Inne Funkcje Obejmują 2 obszary widgetów strony głównej, 6 projektów układów, niestandardowe szablony stron i wiele innych.

10. Pinnacle

Pinnacle

Pinnacle to darmowy motyw korporacyjny WordPress z pięknym płaskim układem. Jest załadowany funkcjami, które pozwalają dostosować witrynę, aby naprawdę stworzyć własny projekt.

Inne godne uwagi funkcje to niestandardowe kolory, polecane posty, układ siatki, sekcja portfolio i wiele innych. Obsługuje również WooCommerce, dzięki czemu możesz dodać sklep internetowy do swojej witryny biznesowej.

11. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro to fantastyczny motyw korporacyjny WordPress. Posiada duży pełnoekranowy obraz na stronie głównej z przyciskiem wezwania do działania.

Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron z różnymi blokami treści. Możesz dodawać i układać bloki, aby łatwo zbudować swoją stronę główną i strony docelowe.

12. Corporate Plus

Corporate Plus

Corporate Plus to darmowy motyw korporacyjny WordPress dla stron biznesowych i korporacyjnych. Może być również używany jako motyw pojedynczej strony.

Zawiera zaawansowane funkcje, takie jak suwak obrazu, sekcja o sekcji, Usługi, blog i sekcje kontaktowe. Jest w pełni rozszerzony, co ułatwia konfigurację.

13. Przedsiębiorstwo

Enterprise

Enterprise to uniwersalny motyw korporacyjny WordPress. Możesz użyć go jako wielostronicowego lub jednostronicowego szablonu, aby stworzyć świetnie wyglądającą witrynę dla swojej firmy.

Zawiera on widgetyzowany Kreator strony głównej z pięknymi animacjami przewijania. Dostępne są sekcje portfolio, Klienci, referencje i członkowie zespołu. Jest również zoptymalizowany, aby zwiększyć szybkość witryny WordPress.

14. Roxima

Roxima

Roxima to elegancki motyw biznesowy WordPress z profesjonalnym i korporacyjnym designem. Jest wyposażony w wiele niestandardowych widżetów i opcji układu.

Ma wbudowane sekcje o, usługi, portfolio, klient i zespół, które można łatwo dodać do strony głównej. Łatwo jest skonfigurować za pomocą WordPress Live theme customizer.

15. Corporate Blue

Corporate Blue

Corporate Blue to darmowy motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla firmowych i biznesowych stron internetowych. Jest szybki, lekki i łatwy w użyciu nawet dla początkujących.

Strona główna ma Pełnowymiarowy wyświetlany suwak obrazu, konfigurowalną sekcję strony głównej, niestandardowe widżety i wiele innych. Zawiera również niestandardowe logo, ikony społecznościowe i informacje kontaktowe w nagłówku.

16. Kąt

Angle

Angle to mininalist WordPress corporate theme. Jest wyposażony we wbudowaną sekcję portfolio, edytor motywów wizualnych, suwaki obrazów i wiele opcji układu.

Motyw oferuje dużą kolekcję typografii i czcionek, która sprawia, że Twoje treści wyskakują. Ma piękne nagłówki strony dla każdej strony docelowej.

17. Adwent

Advent

Advent to świetny motyw korporacyjny WordPress zaprojektowany dla stron docelowych dla aplikacji. Jest wyposażony w widgetyzowany Kreator strony głównej, w którym można dodawać funkcje, PRZEGLĄD i sekcję recenzji.

Zawiera obraz nagłówka strony głównej, animacje przewijania, tła paralaksy i inne funkcje, które mogą sprawić, że Twoja strona docelowa będzie wyglądać profesjonalnie i pięknie w tym samym czasie.

18. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro to motyw korporacyjny dla firm i firm zajmujących się mediami cyfrowymi. Ma obraz nagłówka o pełnej szerokości z wezwaniem do działania oraz 3 obszary widżetów, które pomogą Ci szybko stworzyć swoją stronę.

Jest wyposażony w panel opcji motywu do zarządzania i dostosowywania witryny. Poza tym oferuje schematy kolorów, czcionki i w pełni konfigurowalny obszar nagłówka.

19. Cousteau Pro

Cousteau Pro

Cousteau Pro to dobrze wykonany motyw WordPress dla stron internetowych w branży turystycznej. Jest wyposażony w potężny system wyszukiwania i filtrowania, aby użytkownicy mogli znaleźć idealną podróż online.

Posiada elastyczne opcje układu, niestandardowe widżety i obsługę suwaka wideo. Integruje się z Elementor Pro w celu bezproblemowej personalizacji.

20. Vantage

Vantage

Vantage to potężny darmowy motyw korporacyjny WordPress, którego możesz użyć do zbudowania prawie każdego rodzaju strony internetowej. Zawiera on suwak o pełnej szerokości, a następnie menu nawigacyjne.

Ma prostą konfigurację i integruje się z darmową wtyczką Site Origin do tworzenia stron. Pozwala to na tworzenie własnych układów stron za pomocą funkcji przeciągnij i upuść.

21. Obecność

Presence

Obecność to doskonały motyw korporacyjny WordPress. Doskonale nadaje się do nieruchomości, portfolio, muzyki lub strony internetowej hotelu.

Zawiera wiele sekcji dotyczących portfolio, informacji, członków zespołu i opinii klientów. Motyw oferuje 6 wbudowanych schematów kolorów, a także pozwala łatwo tworzyć schemat kolorów.

22. Lądowanie

Landing

Landing to oszałamiający motyw korporacyjny WordPress. Jest wyposażony we wbudowany kreator stron, który pozwala tworzyć niestandardowe strony docelowe bez pisania kodu.

Posiada ponad 25 gotowych szablonów, które można wykorzystać jako punkt wyjścia. Oferuje również wiele opcji projektowania nagłówków, zarządzania portfelem, zdarzeń, wbudowanych suwaków,tła paralaksy i innych.

23. Razem

Total

Total to darmowy motyw biznesowy WordPress doskonale nadający się do korporacyjnych stron internetowych. Zawiera informacje o nas, polecane treści, portfolio, usługi i sekcje klientów.

Możesz również użyć go jako motywu jednostronicowego z pojedynczym menu strony, które pozwala użytkownikom łatwo przewijać różne sekcje.

24. Hestia

Hestia

Hestia to jednostronicowy responsywny motyw WordPress stworzony specjalnie dla stron biznesowych i korporacyjnych. Zawiera wtyczkę towarzyszącą, która dodaje referencje, usługi i sekcje strony głównej do twojej witryny.

Integruje się z popularnymi wtyczkami do tworzenia stron WordPress i obsługuje WooCommerce po wyjęciu z pudełka.

25. Illdy

Illdy

Illdy to piękny i darmowy motyw Wielofunkcyjny WordPress. Jest wyposażony w suwak obrazu, widgetized homepage i live customizer support.

Posiada sekcje homepage dla referencje, elementy portfolio, o nas, animowane liczniki, i więcej. Jest przyjazny dla e-commerce i pozwala łatwo założyć sklep internetowy.

26. Venture

Venture

Venture to gotowy na WooCommerce motyw korporacyjny i biznesowy WordPress. Jest wyposażony w widgetyzowany dynamiczny Kreator stron, który pozwala przeciągać i upuszczać elementy, aby utworzyć stronę główną.

Ma polecany suwak treści na stronie głównej, a także sekcje portfolio i referencje. Łatwo jest dostosować za pomocą WordPress customizer.

27. Float

Float

Float to wysoce konfigurowalny motyw korporacyjny WordPress. Ma pełnoekranowe niestandardowe tło, które można zastąpić wybranym obrazem, aby przyciągnąć wzrok witryny.

Ma wiele funkcji motywu premium, w tym przewijanie paralaksy, integrację z mediami społecznościowymi, niestandardowe tła, nieograniczone kolory, niestandardowe widżety i wiele innych.

28. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro to motyw korporacyjny WordPress zbudowany na bazie motywu Genesis. Jest wyposażony w piękny pełnoekranowy obraz nagłówka z wezwaniem do działania.

Ma przestronny układ, który sprawia, że Twoje treści są dostępne i bardzo czytelne. Posiada 4 obszary widgetów strony głównej, aby profesjonalnie dodać swoje usługi i produkty.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw korporacyjny WordPress dla Twojej witryny. Aby pójść jeszcze dalej z tworzeniem profesjonalnej obecności dla Twojej firmy, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po najlepszych usługach telefonicznych dla firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…