Najlepsze motywy wielofunkcyjne WordPress

Szukasz najlepszych motywów wielofunkcyjnych?

Uniwersalne motywy to elastyczne Szablony WordPress, których możesz użyć do stworzenia prawie każdego rodzaju strony internetowej, jaką można sobie wyobrazić.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych wielofunkcyjnych motywów WordPress dla Twojej witryny.

Best WordPress multipurpose themes

Budowanie witryny WordPress z motywem wielofunkcyjnym

Po pierwsze, musisz upewnić się, że korzystasz z odpowiedniej platformy blogowej.

Własny hosting WordPress.org strona internetowa zapewnia elastyczność korzystania ze wszystkich zaawansowanych funkcji i funkcjonalności WordPress. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze porównanie WordPress.com vs WordPress.org.

Aby zbudować własny hosting WordPress.org strona internetowa, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnie rekomendowanym dostawcą usług hostingowych WordPress.

Bluehost oferuje czytelnikom WPBeginner wiele. Dadzą ci duży rabat na hosting, a także bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zakupie hostingu przejdź do naszego przewodnika na temat tworzenia strony internetowej, aby uzyskać instrukcje krok po kroku dotyczące konfiguracji witryny.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze motywy wielofunkcyjne WordPress, których możesz użyć do budowy swojej witryny.

1. Astra

Astra

Astra jest jednym z najpopularniejszych i najszybciej ładujących się motywów wielofunkcyjnych WordPress. Może być używany do budowy wszelkiego rodzaju stron internetowych. Niezależnie od tego, czy tworzysz bloga, stronę biznesową, czy sklep eCommerce, możesz sprawić, że Twoja witryna będzie wyglądać świetnie za pomocą Astry.

Astra oferuje Opcje kolorów, wybór typografii, wiele układów, stylowe nagłówki i wiele innych. Możesz użyć ich gotowych witryn demonstracyjnych i zaimportować je, aby uzyskać przewagę nad budowaniem swojej witryny.

Dodatkowo Astra jest przeznaczona do dobrego SEO (search engine optimization). Pomaga to Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

Użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszego kuponu Astra, aby uzyskać ekskluzywny 10% zniżki na dodatek Astra Pro. Jest to wtyczka premium, która rozszerza motyw Astra o dodatkowe opcje dostosowywania i funkcje.

2. Divi

Divi

Divi to przeciągnij i upuść WordPress page builder i uniwersalny motyw z eleganckich motywów. Można go użyć do zbudowania dowolnego rodzaju strony internetowej, którą chcesz, wprowadzając zmiany w intuicyjnym edytorze front-end.

Możesz wybrać z ich 100 gotowych układów i dostosować swoją witrynę za pomocą Kreatora przeciągnij i upuść. Alternatywnie możesz również zacząć od zera i zbudować całkowicie niestandardowy motyw.

Układy Divi są responsywne na urządzenia mobilne i mają wszystkie potrzebne funkcje, takie jak Galeria, sklep, strony docelowe, przyciski społecznościowe i inne.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress z mnóstwem zaawansowanych funkcji. Jest dostarczany z własną wtyczką towarzyszącą i zaleca zainstalowanie bezpłatnej wtyczki do tworzenia stron po aktywacji.

Jest bardzo łatwy w użyciu, a wszystkie opcje motywów są łatwe do zrozumienia. Zawiera wiele opcji układu, strony o pełnej szerokości, dwa menu nawigacyjne na górze i obsługę niestandardowego logo.

OceanWP ma również pełną kompatybilność z WooCommerce, aby stworzyć sklep internetowy. Jest przyjazny dla SEO, aby pomóc Twojej witrynie w widoczności w wyszukiwarkach.

4. Ultra

Ultra

Ultra to super elastyczny prawdziwie uniwersalny motyw WordPress odpowiedni dla wszystkich rodzajów stron internetowych. Zawiera wiele gotowych stron internetowych i zawiera potężny Kreator stron przeciągnij i upuść, aby edytować te projekty. Alternatywnie możesz użyć edytora bloków WordPress (edytor Gutenberga).

Wewnątrz znajdziesz opcje stylizacji, które obejmują nieograniczone opcje układu, wiele pasków bocznych, niestandardowe widżety, integrację z mediami społecznościowymi, nieograniczoną liczbę kolorów i wiele innych.

Pomimo swojej elastyczności, Ultra jest nadal prosta dla początkujących i można ją łatwo skonfigurować za pomocą niestandardowej strony opcji motywu. Wykorzystuje responsywny projekt, więc Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

5. Spencer

Spencer

Spencer to nowoczesny i stylowy wielozadaniowy motyw WordPress odpowiedni dla stron biznesowych i startupów, a także blogów. Posiada w pełni widgetyzowany układ strony głównej, który pozwala po prostu przeciągać i upuszczać widżety, aby go skonfigurować.

Zawiera również wiele szablonów stron, lepkie menu nawigacyjne, niestandardowe widżety dla mediów społecznościowych i funkcje wykrywania treści. Spencer można łatwo skonfigurować za pomocą narzędzia live customizer, dzięki czemu można zobaczyć podgląd zmian w czasie rzeczywistym.

6. Indigo

Indigo

Indigo to kolejny potężny wielofunkcyjny motyw WordPress o modułowym podejściu do projektowania. Zawiera kilka gotowych projektów stron internetowych, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia. Możesz także po prostu przeciągać i upuszczać moduły, aby utworzyć własny układ.

Inne godne uwagi funkcje to łatwa strona formularza kontaktowego, Czcionki Google, Mapy Google, piękna typografia, wbudowane Udostępnianie społecznościowe i wiele innych. Jest bardzo łatwy w użyciu i dostosowaniu nawet dla początkujących.

7. Hellomouse

Hellomouse

Hellomouse to elegancki Wielofunkcyjny motyw WordPress, który może pięknie zaprezentować Twoje zdjęcia, ilustracje, portfolio i posty na blogu w układzie siatki. Minimalistyczny design sprawia, że Twoje treści naprawdę się wyróżniają.

Jego projekt strony głównej jest w pełni widgetized i łatwe do skonfigurowania. Zawiera również wiele obszarów gotowych do widżetów, niestandardowe widżety, obsługę kreatora stron i wiele innych. Można go łatwo skonfigurować za pomocą dostosowywania motywu z podglądem na żywo witryny.

8. Paralaksa

Parallax

Parallax to nowoczesny i stylowy motyw Wielofunkcyjny WordPress, który wykorzystuje tła paralaksy, aby stworzyć bardzo wciągający układ strony głównej. Może być również używany jako pojedynczy motyw WordPress z pionową nawigacją.

Ten unikalnie zaprojektowany motyw zawiera potężny Kreator stron, sekcję portfolio, kilka kombinacji układów, integrację z mediami społecznościowymi, formularz kontaktowy i wiele innych. Dzięki nieograniczonym kolorom, nieskończonym układom, szablonom stron i niestandardowym widżetom możesz tworzyć naprawdę wyjątkowe strony internetowe w ciągu kilku minut.

9. Obecność

Presence

Obecność to motyw WordPress dla każdego, kto chce budować obecność w Internecie z silną rozpoznawalnością marki. Ten super elastyczny motyw WordPress zawiera wiele projektów stron internetowych i kolorowych skórek.

Zawiera dema witryn związanych z nieruchomościami, muzyką, portfolio, e-commerce, kościołem i innymi. Pomagają one szybko skonfigurować witrynę. Wszystkie opcje motywu są zorganizowane na stronie pulpitu motywu i na żywo dostosowywania.

10. Neve

Neve

Neve to szybki wielozadaniowy motyw WordPress stworzony specjalnie dla małych firm, firm doradczych, aptek, instytucji akademickich i innych. Szybko uruchamia się z dziesiątkami witryn startowych dla różnych nisz biznesowych.

Motyw obsługuje Twoje ulubione kreatory stron, w tym SeedProd, Beaver Builder, Divi, SiteOrigin i tak dalej. Możesz użyć tych kreatorów przeciągania i upuszczania, aby dostosować projekt motywu, dodać zawartość i zobaczyć podgląd zmian na żywo bez edytowania kodu.

11. Feltmag

Feltmag

Feltmag to wielozadaniowy motyw WordPress w stylu magazynu dla bogatych w treści stron internetowych. Jego Strona główna zawiera pełnoekranowy nagłówek, po którym następuje najważniejsza treść w układzie siatki.

Ma dwa menu nawigacyjne na górze, Duże wyróżnione obrazy, wiele kombinacji układów, stylowe nagłówki, ikony społecznościowe i wiele innych. Jest zaprojektowany do pracy po wyjęciu z pudełka i znajdziesz wiele opcji dostosowywania, aby uczynić go wyjątkowym.

12. Pro

Theme co Pro

Pro to uniwersalny motyw WordPress, podobny do aplikacji premium. Oferuje wbudowane narzędzia do przeciągania i upuszczania, aby dostosować nagłówek, stopkę i układ witryny z poziomu interfejsu użytkownika.

Dostajesz dużą bibliotekę elementów i modułów, aby dodać funkcje do witryny WordPress, takie jak mapy, płatności online i tak dalej. Motyw Pro zawiera Menedżery czcionek i kolorów, Menedżery szablonów i rozszerzenia, aby łatwo dostosować witrynę.

13. Veni

Veni

Veni to piękny, uniwersalny motyw WordPress w stylu magazynu, odpowiedni dla blogów, czasopism i stron biznesowych. Jest wyposażony w pełną obsługę WooCommerce, która pozwala łatwo dodać sklep internetowy do swojej witryny.

Inne godne uwagi funkcje to portretowe i poziome wyróżnione obrazy, wyróżnione strony, elastyczne układy, Czcionki Google, nieograniczone kolory, obsługa formularzy kontaktowych i wiele innych. Jest bardzo łatwy do dostosowania i skonfigurowania i zawiera przyjazny dla początkujących pulpit nawigacyjny.

14. Hestia

Hestia

Hestia to darmowy, uniwersalny motyw WordPress dla małych firm, magazynów i blogów. Jest wyposażony w bezpłatną wtyczkę towarzyszącą, która dodaje referencje klientów, usługi i sekcję główną do twojej witryny.

Jest gotowy do tłumaczenia i gotowy do WooCommerce. Jest również kompatybilny ze wszystkimi najlepszymi kreatorami stron, takimi jak Elementor, Visual Composer i WPBakery. Konfiguracja motywu jest łatwa, a wszystkie opcje motywu są dostępne za pośrednictwem Live customizer.

15. Bento

Bento

Bento to świetny darmowy motyw Wielofunkcyjny WordPress. Ten stylowy motyw został zaprojektowany do tworzenia każdego rodzaju strony internetowej. Może być używany z dowolnym kreatorem stron i ma zaawansowaną integrację WooCommerce.

Bento ma mnóstwo ciekawych funkcji, takich jak nieskończone przewijanie, nieograniczone kombinacje kolorów, czcionki Google i wysokiej jakości ikony wektorowe. Ponadto jest gotowy do siatkówki i przyjazny dla urządzeń mobilnych, więc Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

16. Atmosphere Pro

Atmosphere

Atmosphere Pro to profesjonalny wielofunkcyjny motyw WordPress o minimalistycznym designie. Jest zbudowany na bazie szkieletu motywu Genesis, który jest znany z imponującej szybkości i wydajności.

Atmosphere Pro posiada widgetized homepage layout z 4 widget-ready obszarów. Do konfiguracji zawiera panel opcji motywu i obsługę live customizer. Jest również gotowy do eCommerce i może być łatwo używany z WooCommerce.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

17. Authority Pro

Authority Pro

Authority Pro to uniwersalny motyw WordPress dla blogerów, przedsiębiorców, freelancerów i każdego, kto chce zbudować swoją osobistą markę. Jest testowany do pracy ze wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress.

Ma widgetyzowany układ strony głównej z wieloma obszarami gotowymi do widżetów, konfigurowalny nagłówek, stronę opcji motywu, obsługę dostosowywania na żywo i wiele innych. Jest również gotowy na WooCommerce, dzięki czemu możesz go używać do sprzedaży wszelkiego rodzaju produktów.

18. Explorer

Explorer

Explorer to elastyczny motyw WordPress w stylu bloga/magazynu. Jego Strona główna zawiera lepkie menu nawigacyjne na górze, a następnie najnowsze artykuły i elastyczne sekcje.

Działa ze wszystkimi najlepszymi kreatorami stron, umożliwiając w razie potrzeby tworzenie własnych układów stron. Jest gotowy do tłumaczenia i może być również używany do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych WordPress przy użyciu WPML.

19. Inspiro

Inspiro

Inspiro to piękny uniwersalny motyw WordPress, który zawiera pełnoekranowe tła wideo, potężną sekcję portfolio i wspaniałe galerie zdjęć/wideo.

Posiada niestandardowe widżety dla elementów portfolio, wiele szablonów stron oraz narzędzie do przeciągania i upuszczania stron. Posiada również lightbox wideo, który pozwala użytkownikom oglądać filmy w trybie bez rozpraszania uwagi.

20. Szczyt

Peak

Peak to uniwersalny motyw WordPress przeznaczony dla fotografii, artystów, projektantów, blogerów i każdego, kto chce zaprezentować swoje zdjęcia w stylu.

Zawiera wiele stylów galerii, różne szablony stron, animowane widżety, baner tytułu strony i wiele innych. Jest bardzo elastyczny, a jednocześnie prosty i łatwy w użyciu. Wszystkie opcje motywu znajdują się w pulpicie motywu z prostymi instrukcjami konfiguracji.

21. Struct

Struct

Struct został zaprojektowany jako elastyczny uniwersalny motyw WordPress dla stron biznesowych. Posiada czysty i profesjonalny design z dużym obrazem nagłówka i strategicznie rozmieszczone przyciski wywołania akcji.

Układ strony głównej jest w pełni widgetyzowany za pomocą niestandardowych widżetów, aby łatwo dodawać funkcje wykrywania treści w dowolnym miejscu. Możesz także dodać usługi, projekty, członków zespołu i sekcję Często zadawanych pytań.

22. Moduły

Modules

Modules to modułowy uniwersalny motyw WordPress z kilkoma projektami pod klucz, które można natychmiast skonfigurować. Pozwala łatwo zmieniać układy stron za pomocą prostych modułów przeciągnij i upuść.

Istnieją moduły dla wszystkich popularnych elementów Witryny, takich jak tabele cenowe, ostatnie posty, formularz kontaktowy, akordeony, zakładki, suwaki i inne. Moduły obsługują zarówno TypeKit, jak i Google Fonts w celu poprawy typografii. Jest łatwy w użyciu i naprawdę wszechstronny pod względem wzornictwa i funkcji.

23. Mesmerize

Mesmerize

Mesmerize to kolejny świetny darmowy motyw WordPress o prawdziwie uniwersalnym designie. Zawiera wiele elastycznych opcji do łatwego tworzenia dowolnej strony internetowej bez zmagania się z opcjami motywu lub pisaniem niestandardowego CSS.

Ma nowoczesny design strony głównej z 5 stylami nagłówków i ponad 30 gotowymi do użycia sekcjami treści, które można łatwo dodać. Zawiera również tła wideo, pokazy slajdów, typy zawartości nagłówków, nakładki gradientowe i inne.

24. Elegancki

Elegant

Elegant to czysty i minimalistyczny motyw WordPress, który oferuje wiele projektów strony głównej i jest dostępny w 6 schematach kolorów. Zawiera również instalator demonstracyjny 1-click dla szybszej konfiguracji.

Wewnątrz znajdziesz zintegrowany Kreator stron, układy wielokolumnowe, ikony mediów społecznościowych, portfolio i pełną obsługę WooCommerce. Ma niestandardową stronę opcji motywu, która ułatwia dostosowywanie dla początkujących.

25. True North

True North

True North to doskonały wybór, jeśli potrzebujesz uniwersalnego motywu WordPress, aby zaprezentować swoje zdjęcia lub portfolio. Ma wbudowaną sekcję portfolio, która ułatwia udostępnianie zdjęć lub próbek roboczych.

Strona główna tematu wykorzystuje minimalistyczny design z układem siatki portfolio lub elementów fotograficznych. Inne godne uwagi funkcje obejmują niestandardowe tła, Duże nagłówki, niestandardowe widżety i dostosowywanie NA ŻYWO.

26. Dostosuj

Customify

Customify to darmowy uniwersalny motyw WordPress z mnóstwem opcji dostosowywania. Został zaprojektowany jako elastyczny motyw i pozwala edytować prawie każdy obszar za pomocą prostego interfejsu użytkownika w live customizer.

Jest wyposażony w unikalny edytor nagłówków i stopek oraz pełne wsparcie dla wszystkich wtyczek top page builder. Pozwala to korzystać z funkcji przeciągnij i upuść, aby tworzyć piękne strony docelowe. Customify jest gotowy do WooCommerce i zawiera wiele pasków bocznych, szablony stron i obsługę tłumaczeń.

27. TC E-Commerce Sklep

TC E-Commerce Shop

TC E-Commerce Shop to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress z obsługą WooCommerce. Ma również wspaniały design i elastyczność, którą można wykorzystać do każdego rodzaju strony internetowej.

Zawiera banery, przyciski wezwania do działania, paski boczne, sekcję referencji, skróty i inne. Konfiguracja motywu jest prosta i możesz ją dostosować za pomocą wbudowanego dostosowywania.

28. Float

Float

Float to uniwersalny motyw WordPress o nowoczesnym i stylowym wyglądzie. Ma piękne efekty tła paralaksy na stronie głównej, które tworzą bardzo wciągające wrażenia użytkownika.

Float zawiera wiele gotowych do użycia wersji demonstracyjnych z instalatorem jednym kliknięciem. Możesz wybierać spośród wielu opcji układu stron i postów. Dostosowanie motywu do własnego gustu jest łatwe dzięki zintegrowanemu narzędziu do tworzenia stron i potężnemu panelowi opcji motywu.

29. Utwórz

Create

Create to potężny, wielofunkcyjny motyw WordPress o nowoczesnym i profesjonalnym designie. Zawiera układ strony głównej przeciągnij i upuść z obsługą darmowych wtyczek do tworzenia stron. Jest również dostarczany z wtyczką Premium WordPress slider jako bonus.

Tworzenie zawiera tła paralaksy, tła wideo, mega menu, tabele cenowe, formularz kontaktowy i wiele innych. W pełni obsługuje WooCommerce i może być łatwo użyty do założenia sklepu internetowego.

Bonus-30. Shoppe

Shoppe

Shoppe to wszechstronny motyw WooCommerce WordPress o uniwersalnym designie. Zawiera skórki witryny 4, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia, oraz potężny program do tworzenia stron, aby w razie potrzeby tworzyć własne układy stron.

Shoppe zawiera również piękne szablony stron bloga, nieograniczone kombinacje układów, pełną integrację z mediami społecznościowymi, udostępnianie produktów, koszyk na zakupy AJAX i wiele innych. Konfiguracja motywu jest prosta dzięki niestandardowej stronie opcji motywu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze uniwersalne motywy WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik SEO WordPress krok po kroku dla początkujących.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…