Najlepsze motywy WordPress dla artystów

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla artystów?

Czasami trudno jest znaleźć idealny motyw, który może pokazać Twoją kreatywność i talent. Potrzebujesz motywu, który pomoże Ci profesjonalnie wyświetlić portfolio, galerię zdjęć i grafikę wizualną.

W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych motywów WordPress dla artystów, których możesz użyć.

Best WordPress Themes for Artists

Budowanie witryny WordPress dla artystów

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych wśród artystów, ilustratorów, projektantów i innych kreatywnych profesjonalistów. Jest łatwy w użyciu i bardzo elastyczny.

Aby rozpocząć, najpierw musisz upewnić się, że korzystasz z odpowiedniej platformy. Samodzielnie hostowana witryna WordPress zapewnia wszystkie potrzebne funkcje.

Następnie musisz zarejestrować konto hostingowe WordPress. Musisz również zarejestrować nazwę domeny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost do hostingu, ponieważ są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnym partnerem hostingowym polecanym przez WordPress.

Użytkownicy WPBeginner mogą również uzyskać bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i duży rabat na hosting.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zarejestrowaniu się na hosting nadszedł czas, aby zainstalować WordPress. Skorzystaj z naszego przewodnika krok po kroku, jak założyć blog WordPress, a będziesz działać w mgnieniu oka.

Możesz teraz wybrać motyw dla swojej witryny WordPress. Jeśli potrzebujesz pomocy w instalacji motywu, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zainstalować motyw WordPress.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla artystów.

1. Astra

Astra

Astra to potężny wielofunkcyjny motyw WordPress odpowiedni dla artystów wizualnych i kreatywnych. Zawiera dziesiątki gotowych do użycia szablonów stron internetowych, które umożliwiają natychmiastowe utworzenie dowolnego rodzaju strony internetowej.

Posiada potężne niestandardowe widżety, paski boczne, szablony stron i elastyczne opcje dostosowywania. Astra doskonale współpracuje z edytorem bloków WordPress (edytor Gutenberg), a także z popularnymi wtyczkami do tworzenia stron, takimi jak Elementor i Visual Composer.

Astra wykorzystuje również responsywny projekt, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach i we wszystkich rozmiarach ekranu. Podstawowa wersja Astry jest bezpłatna, co czyni ją świetną opcją, jeśli masz budżet na bootstrap dla swojej sztuki.

2. Divi

Divi's calligraphy layout pack

Divi to popularny uniwersalny motyw WordPress i Kreator stron. Zawiera setki pakietów układów, co pozwala szybko i łatwo stworzyć piękną stronę internetową.

Dzięki Divi możesz łatwo wybierać spośród nieograniczonych kolorów, wszystkich czcionek Google, dziesiątek różnych elementów i wielu innych. Nie musisz znać żadnego kodu HTML ani CSS, aby Twoja witryna wyglądała tak, jak chcesz.

Plus, Divi jest zoptymalizowany pod kątem dobrego WordPress SEO. Pomaga to Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google i innych wyszukiwarkach.

3. OceanWP

OceanWP

OceanWP to responsywny motyw WordPress dla blogów artystycznych, profesjonalistów, freelancerów i hobbystów. Ten niezwykle potężny motyw WordPress daje mnóstwo opcji dostosowywania, aby uczynić go własnym.

Dzięki OceanWP możesz również dodawać rozszerzenia premium, aby uzyskać więcej szablonów i opcji dostosowywania. Jest gotowy do e-commerce i może być używany do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych.

OceanWP zawiera zawartość demonstracyjną, dzięki czemu możesz szybko skonfigurować i uruchomić swoją witrynę.

4. Breakthrough Pro

Breakthrough Pro

Breakthrough Pro jest zbudowany na bazie Genesis theme framework, który jest znany ze swojej wydajności i solidnego fundamentu. Ten elegancko zaprojektowany motyw WordPress ma minimalistyczny design z odpowiednią ilością kolorów.

Breakthrough Pro jest wyposażony we wbudowaną obsługę e-commerce, która pozwoli Ci sprzedawać swoje dzieła w sklepie internetowym. Wymaga minimalnej konfiguracji, a większość ustawień motywu działa natychmiast po wyjęciu z pudełka.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

5. Ultra

Ultra

Ultra to nowoczesny motyw WordPress z pięknymi gotowymi demami i kreatorem układu przeciągnij i upuść. Jest wyposażony we wbudowaną sekcję dla Twojego portfolio sztuki i galerii kreatywnej.

Jest pełen opcji układu, niestandardowych widżetów, bloków i stylów nagłówka. Ultra jest łatwy w użyciu i idealny dla początkujących, którzy chcą mieć świetnie wyglądającą stronę internetową. Jest również przyjazny dla SEO i oferuje różne typy postów.

6. Neve

Neve

Neve to uniwersalny motyw WordPress odpowiedni dla artystów, sklepów artystycznych, fotografów i innych kreatywnych profesjonalistów. Ma bardzo elastyczną konstrukcję strony głównej z sekcjami paralaksy.

Jest wyposażony w potężne opcje dostosowywania, aby wybrać własny styl, kolory, nagłówki i inne. Neve ma kompatybilność z eCommerce i pozwala zarabiać w Internecie, sprzedając swoją grafikę.

Możesz również dodać wtyczki WordPress do swojej witryny, aby zawierać takie rzeczy, jak FORMULARZ KONTAKTOWY lub referencje.

7. Indigo

Indigo

Indigo to wspaniały Wielofunkcyjny motyw WordPress starannie zaprojektowany z artystycznym podejściem do szczegółów. Zawiera łatwe w użyciu moduły, które można po prostu przeciągnąć i upuścić, aby zbudować układ strony głównej.

Dzięki Indigo otrzymasz 14 gotowych szablonów do stworzenia swojej strony internetowej. Możesz zainstalować dowolny z nich, a następnie zastąpić zawartość własną. Te strony internetowe zawierają blog, magazyn, portfolio I temat historii, który idealnie sprawdziłby się w witrynie artystycznej.

8. Portfolio

Portfolio

Portfolio to doskonały motyw WordPress zaprojektowany dla stron portfolio. Jest to świetna opcja dla artystów, kreatywnych projektantów i fotografów. Jest wyposażony w układ bloga i szablon strony internetowej, aby zaprezentować Twoją grafikę w układzie portfolio.

Oferuje zaawansowane filtry portfolio, elastyczne kolumny, niestandardowe rozmiary obrazów i piękne czcionki. Ponadto temat obejmuje integrację z mediami społecznościowymi w celu promowania Twojej Galerii Sztuki w Internecie.

9. Hestia

Hestia Pro

Hestia to wszechstronny motyw WordPress z elastycznymi funkcjami. Możesz go użyć do zbudowania portfolio artystów, więc jest to świetny wybór dla freelancerów.

Hestia ma piękny szablon strony głównej z dużym obrazem na górze z przyciskami wezwania do działania. Jest gotowy do eCommerce i współpracuje ze wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress.

Hestia jest również w pełni responsywna i gotowa do siatkówki, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać świetnie nawet na najnowocześniejszych urządzeniach.

10. Ambiance Pro

Ambiance Pro

Ambiance Pro to motyw WordPress dla artystów, blogerów i fotografów. Został zaprojektowany, aby pięknie prezentować Twoje zdjęcia i obrazy, a także oferuje piękne opcje układu i elegancką typografię.

Ambiance Pro ma wiele szablonów stron dla Twojego bloga, archiwów i stron docelowych. Jest to szybkie i łatwe do skonfigurowania za pomocą Live theme customizer. Strona główna jest w pełni widgetized, dzięki czemu można uruchomić witrynę w ciągu kilku minut.

11. Linia brzegowa

Coastline

Coastline to piękny motyw portfolio WordPress o unikalnym designie. Zawiera potężne niestandardowe widżety, wiele opcji układu i dobrze przygotowaną sekcję portfolio.

Linia brzegowa ma stały lewy pasek boczny z niestandardową obsługą tła i zawiera różne szablony stron dla Twojego bloga, archiwów, galerii i stron portfolio.

12. Relive

Relive

Relive to wspaniały motyw WordPress dla gawędziarzy, fotografów, artystów i nie tylko. Jest zaprojektowany, aby oferować wciągające wrażenia użytkownika z dźwiękiem, wideo, obrazami i tekstem.

Jest idealny do długich treści, portfolio, galerii zdjęć i wideo. Ma piękne szablony dla pojedynczych postów i stron, galerie zdjęć i unikalny układ strony głównej. Wewnątrz znajdziesz również wiele opcji dostosowywania z schematami kolorów, paskami bocznymi, niestandardowymi widżetami, krótkimi kodami i innymi.

13. Avik

Avik

Avik to darmowy motyw WordPress dla artystów, fotografów, kreatywnych projektantów, agencji cyfrowych i witryn portfolio online. Ma pełnoekranowe tło obrazu na stronie głównej, aby wyświetlić najpopularniejszą grafikę.

Na stronie głównej możesz dodać wiele ruchomych sekcji opartych na Ajax, aby wyświetlić zdjęcia, portfolio, biografię i inne. Avik ma białe tło, które pomaga wyróżnić tekst i obrazy.

14. Studio Pro

Studio Pro

Studio Pro to świetny nowoczesny motyw WordPress dla stron internetowych artystów. Ten pięknie zaprojektowany motyw WordPress jest wyposażony w obsługę pełnoekranowego tła wideo na stronie głównej.

Studio Pro zawiera wiele szablonów stron, obszarów paska bocznego i przejrzystych menu nawigacyjnych na górze. Jest przyjazny dla początkujących, a wszystkie opcje tematyczne są starannie zorganizowane w dostosowywaniu.

15. Obecność

Presence

Obecność to motyw WordPress dla profesjonalistów i firm, aby stworzyć swoją obecność w Internecie. Motyw zawiera kilka gotowych dem, które można zainstalować jednym kliknięciem i uruchomić witrynę.

Jest dostępny w wielu kolorach i zawiera różne style, układy stron i szablony do wyboru. Dzięki szczegółowym opcjom dostosowywania i obsłudze kreatora stron możesz tworzyć bardzo angażujące witryny w ciągu kilku minut.

16. Suarez

Suarez

Suarez to oszałamiająco piękny motyw WordPress dla blogerów, fotografów, artystów i gawędziarzy. Został zaprojektowany, aby oferować wciągające wrażenia użytkownika z olśniewającym wyświetlaniem zdjęć i obrazów.

Układ strony głównej zawiera duży obraz nagłówka o pełnej szerokości u góry, po którym następuje murowana siatka najważniejszych treści. Inne funkcje obejmują karuzelę kategorii, Filtry paska bocznego, skrzynkę subskrypcji e-mail, widżety mediów społecznościowych i wiele innych.

17. Eufonia

Euphony

Euphony to darmowy motyw WordPress stworzony specjalnie dla artystów, muzyków, zespołów i producentów treści wizualnych. Zawiera kilka przydatnych funkcji dla artystów i muzyków, w tym lepką listę odtwarzania, suwak zawartości i wiele innych.

Motyw ma jasne kolory, aby stworzyć potężne pierwsze wrażenie na użytkownikach. To tłumaczenie-gotowe do założenia strony internetowej w więcej niż jednym języku.

18. Narożnik

Corner

Corner to elegancki motyw WordPress z układem 2-kolumnowym. Posiada menu nawigacyjne, ikony społecznościowe i krótki opis na lewym pasku bocznym, a zawartość i Polecane prace po prawej stronie ekranu.

Motyw oferuje minimalistyczny układ, dzięki czemu Twoja treść się wyróżnia. Zawiera nieograniczone warianty kolorów i niestandardowe widżety dla łatwego dostosowywania.

19. Weston

Weston

Weston to fantastyczny motyw WordPress stworzony specjalnie dla artystów szkiców, artystów wizualnych i innych witryn artystycznych. Jest wyposażony w wtyczkę do tworzenia stron WPBakery, która umożliwia łatwe tworzenie niestandardowych szablonów i stron docelowych.

Inne godne uwagi funkcje obejmują tła wideo, Slider revolution, Czcionki Google, obszary widżetów i mega menu. Motyw Weston obsługuje WPML, aby poprawnie przetłumaczyć witrynę na inne języki.

20. Filc

Felt

Felt to wyrafinowany motyw WordPress dla osobistych stron internetowych, blogów i artystów. Zawiera kilka układów strony głównej i bloga, szablony postów, galerie i czcionki ikon.

Ma nieograniczone kolory, unikalne widżety, integrację z mediami społecznościowymi, przestrzenie reklamowe i wiele innych. Konfiguracja motywu jest dość prosta, co pozwala szybko rozpocząć pracę bez zmagania się z ustawieniami.

21. Projekt

Draft

Draft to kolejny darmowy motyw WordPress odpowiedni dla artystów i ilustratorów. Jest to również świetny wybór do blogowania. Wersja robocza wykorzystuje polecane obrazy, aby wyświetlić układ siatki na stronie głównej.

Jest wyposażony w okno wiadomości powitalnej, niestandardowe kolory, nagłówek i obsługę tła. Wszystkie opcje motywu można skonfigurować za pomocą WordPress theme customizer.

22. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro to klasyczny motyw Uniwersalny WordPress zaprojektowany specjalnie dla blogerów, wydawców, artystów i kreatywnych pisarzy. Ma schludny i czysty układ z przyciągającymi wzrok polami czcionek, aby od razu zaimponować nowym odwiedzającym.

Motyw Binder Pro pozwala zaprezentować polecane prace w sekcji nagłówka. Możesz także dodawać kategorie, niestandardowe widżety i inne elementy na stronie głównej.

23. Paralaksa

Parallax

Parallax to nowoczesny motyw WordPress dla portfolio, sztuki i stron fotograficznych. Posiada pełnoekranowe tła paralaksy i unikalny układ. Jest dostarczany z 40 różnymi układami, które można zainstalować za pomocą 1 kliknięcia. Posiada również zintegrowany Kreator stron typu “przeciągnij i upuść”.

Wśród innych funkcji znajdziesz niestandardowe widżety dla mediów społecznościowych, sekcję portfolio i filtry obrazów. Paralaksa może być używana jako motyw pojedynczej strony, pojedyncza strona z nieskończonym przewijaniem lub jako zwykły motyw wielostronicowy.

24. Eclipse

Eclipse

Eclipse to stylowy motyw WordPress dla fotografów, artystów i blogerów. Strona główna tematu ma piękny suwak prezentujący Twoje najnowsze prace. Wyświetla również Twoje strony i ostatnie posty w blokach na stronie głównej.

Eclipse jest wyposażony w niestandardowy widget do wyświetlania zdjęć i filmów na Instagramie. Posiada również piękne szablony galerii i sekcję portfolio, a także jest w pełni kompatybilny z WooCommerce.

25. Infinity Pro

StudioPress Infinity Pro

Infinity Pro to elegancki motyw WordPress, który jest zoptymalizowany pod kątem większej liczby konwersji i lepszego doświadczenia użytkownika. Jest idealny dla Galerii Sztuki, czasopism artystycznych i innych kreatywnych publikacji.

Infinity Pro jest zbudowany z Genesis Framework i jest wyposażony w układ strony głównej przeciągnij i upuść. Wszystkie opcje tematyczne są starannie zorganizowane i szybkie w konfiguracji.

26. ePortfolio

ePortfolio

ePortfolio to darmowy motyw WordPress do promowania Twojej osobistej marki w Internecie. Jest dostarczany z integracją z mediami społecznościowymi do wszystkich profili w mediach społecznościowych.

Strona główna wyświetla twoje osobiste zdjęcie na lewym pasku bocznym, po którym następuje krótkie bio, linki do profilu społecznościowego, posty na blogu i elementy portfolio. Jest łatwy do dostosowania i zawiera kilka skrótów, szablonów i niestandardowych widżetów.

27. It ‘ s a Wrap

Wrap

Jest to okład oferujący doskonały sposób wyświetlania filmów. Ten motyw ma trzy układy strony głównej, kilka funkcji wykrywania treści i piękne wyskakujące okienko odtwarzania multimediów dla Twoich filmów.

Zawiera również kreatywne style nagłówka 4, karuzelę treści, integrację z mediami społecznościowymi i wizualny Kreator stron. Użytkownicy mogą również przesyłać pliki dla Twojej witryny.

28. Mozzy

Mozzy

Mozzy to motyw portfolio WordPress dla ilustratorów, grafików i fotografów. Zawiera widgetyzowany układ strony głównej z suwakiem i Polecane obszary treści.

Posiada wbudowane sekcje dla portfolio, usług i klientów. Inne funkcje obejmują niestandardowe formaty postów, tła, nagłówki i widżety społecznościowe.

29. Filtrowane

Filtered

Filtered to stylowy motyw WordPress dla artystów, portfolio online i osobistych blogerów. Jest wyposażony w zrównoważoną białą przestrzeń na górze i wyraźną typografię, aby Twoje treści wyróżniały się dla odwiedzających.

Opcje motywu obejmują niestandardowe logo, wybór kolorów i wiele innych. Pozwala osadzać filmy z ulubionych źródeł, takich jak Vimeo, YouTube i inne.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress dla artystów i projektantów. Możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych wtyczek dla swojej witryny.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…