Najlepsze motywy biznesowe WordPress

Szukasz najlepszych motywów biznesowych WordPress?

Chociaż w internecie dostępnych jest wiele darmowych i premium motywów WordPress, nie wszystkie z nich są odpowiednie dla Twojej witryny biznesowej.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych motywów biznesowych WordPress, z których możesz korzystać.

Best WordPress business themes

Tworzenie strony biznesowej z WordPress

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych na rynku. Dlatego wiele dużych marek korzysta z WordPress dla swoich witryn.

W Internecie Znajdziesz 2 rodzaje stron WordPress. WordPress.com, która jest rozwiązaniem hostowanym i WordPress.org, która jest platformą samodzielnie hostowaną. Sprawdź nasz kompletny artykuł na temat WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

W przypadku witryny biznesowej musisz użyć hostingu self-hosted WordPress.org ponieważ jest bardzo elastyczny i zawiera wszystkie funkcje WordPress.

Ale najpierw będziesz potrzebował nazwy domeny i konta hostingowego WordPress. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z najpopularniejszych firm hostingowych na świecie i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zakupie hostingu możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem, jak stworzyć stronę internetową dla małej firmy, aby krok po kroku uzyskać pomoc w konfiguracji witryny.

Następnie możesz zainstalować motyw biznesowy WordPress. Jeśli potrzebujesz pomocy, sprawdź nasz artykuł o tym, jak zainstalować motyw WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

Rzućmy okiem na naszą starannie dobraną listę najlepszych motywów biznesowych WordPress, które możesz wykorzystać w swojej witrynie.

1. Astra

Astra Business

Astra to popularny motyw biznesowy WordPress. Zawiera dziesiątki witryn startowych dla różnych nisz biznesowych, które możesz zaimportować za pomocą 1 kliknięcia, aby szybko zacząć.

Motyw integruje się z popularnymi kreatorami przeciągania i upuszczania WordPress w celu dostosowania. Możesz także użyć Live WordPress customizer, aby wprowadzić zmiany w swojej witrynie.

2. Divi

Divi Business

Divi to potężny motyw WordPress i popularna wtyczka do tworzenia stron. Jest dostarczany z setkami gotowych szablonów dla każdego rodzaju witryny biznesowej.

Możesz zaimportować układ strony internetowej i dostosować go, aby zastąpić zawartość, zmienić kolory, dodać elementy, takie jak rejestracja do newslettera e-mail i wiele więcej. Divi jest łatwe do zarządzania nawet dla początkujących, jak można dostosować swoją stronę na frontend, bez znajomości kodu.

3. OceanWP

OceanWP Business

OceanWP to nowoczesny motyw biznesowy WordPress. Oferuje dodatek do importera treści demonstracyjnych 1-click I dziesiątki wbudowanych szablonów, aby szybko uruchomić witrynę biznesową.

W pełni obsługuje funkcje eCommerce, dzięki czemu możesz założyć sklep internetowy i profesjonalnie sprzedawać swoje produkty i usługi.

4. Ultra

Ultra Business

Ultra to elastyczny motyw WordPress dla firm i dużych przedsiębiorstw. Zawiera dziesiątki gotowych do użycia szablonów dla wszystkich rodzajów firm.

Poza tym zawiera kilka niestandardowych widżetów, wiele typów treści, paski boczne, szablony stron, menu nawigacyjne i wiele innych. Jest wysoce konfigurowalny za pomocą ulubionego kreatora stron.

5. Hestia Pro

Hestia Business

Hestia Pro to jednostronicowy motyw biznesowy WordPress. Ma stylowy i nowoczesny układ z nagłówkiem o pełnej szerokości i niestandardowym tłem.

Motyw oferuje widżety treści dla nagłówka i stopki Twojej witryny. Integruje się również z Elementorem i innymi kreatorami stron w celu dostosowania.

6. Koehn

Koehn

Koehn to piękny motyw WordPress dla organizacji biznesowych. Jest wyposażony w przeciągnij i upuść stronę główną z wbudowanymi widżetami treści.

Strona główna zawiera również potężny pełnoekranowy suwak obrazu. Ponadto dostarcza niestandardowe widżety do wykrywania treści i mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter i inne.

7. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere Pro to motyw biznesowy WordPress zbudowany na solidnym frameworku Genesis. Jest wyposażony w piękny pełnoekranowy obraz nagłówka i przycisk wezwania do działania.

Ma przestronny układ pełnej szerokości na stronie głównej i stronach docelowych. Jest gotowy na WooCommerce i zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

8. Narcos

Narcos

Narcos to wspaniały motyw biznesowy WordPress z mnóstwem opcji. Posiada piękny duży obraz nagłówka, przewijanie paralaksy i w pełni widgetized homepage.

Posiada wbudowane sekcje do tworzenia portfolio, wyświetlania referencji i dodawania profili pracowników. Ma układy strony głównej 6, każdy z elastycznymi opcjami dostosowywania.

9. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro to nowoczesny motyw WordPress dla firm i firm z branży mediów cyfrowych. Strona główna zawiera wiele widgetyzowanych obszarów, obraz nagłówka, przycisk wezwania do działania i niestandardowe widżety.

Digital Pro ma wiele opcji układu, schematów kolorów i w pełni konfigurowalny obszar nagłówka z niestandardowym logo. Jest wyposażony w panel opcji motywu dla ustawień zaawansowanych.

10. Struct

Struct

Struct to motyw biznesowy WordPress dla agencji cyfrowych, startupów i firm technologicznych. Jest wyposażony w widgetyzowaną stronę główną, która umożliwia przeciąganie i upuszczanie treści, aby łatwo zbudować witrynę.

Struct ma sekcje strony głównej dla usług, projektów, zespołów, często zadawanych pytań, przewodników, klientów i referencji. Oferuje również nieograniczony wybór kolorów, wiele szablonów stron i łatwą integrację z mediami społecznościowymi.

11. Montblanc

Montblanc

Montblanc to piękny, uniwersalny motyw odpowiedni dla stron biznesowych. Posiada duży suwak pełnoekranowy na stronie głównej z przezroczystym menu nawigacyjnym i logo u góry.

Zawiera 5 układów strony głównej, 4 kreatywne style nagłówków, wiele układów portfolio i wiele innych. Ma wbudowaną wtyczkę kreatora przeciągnij i upuść, aby łatwo projektować niestandardowe strony docelowe.

12. Executive Pro

Executive Pro

Executive Pro to motyw biznesowy WordPress o korporacyjnym wyglądzie. Ma polecany suwak treści na stronie głównej, aby wyróżnić ważne treści.

Zawiera również wiele układów stron i schematów kolorów, baner wezwania do działania i Niestandardowy widżet biuletynu e-mail. Możesz użyć WordPress customizer z podglądem na żywo ustawień motywu.

13. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro to nowoczesny motyw biznesowy WordPress. Posiada pełnoekranowy suwak obrazu i wiele sekcji strony głównej, aby zaprezentować swoją pracę, klientów itp.

Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania stron z różnymi blokami treści. Możesz dodawać i układać bloki, aby łatwo zbudować własny układ strony głównej.

14. Business Times

Business Times

Business Times to darmowy wielozadaniowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Posiada piękny suwak obrazu, animacje CSS, polecany obszar treści i niestandardowe widżety.

Obsługuje również wtyczki WooCommerce i WooCommerce prosto po wyjęciu z pudełka. Motyw jest łatwy do skonfigurowania za pomocą Live WordPress theme customizer.

15. Venture

Venture

Venture to motyw biznesowy premium WordPress. Jest dostarczany z dynamicznym kreatorem stron, który pozwala przeciągać i upuszczać elementy, aby utworzyć stronę główną.

Funkcje tematyczne obejmują suwak treści, portfolio, referencje, widżet podstron i wiele innych. Ma wiele przestrzeni do dodawania danych kontaktowych, co ułatwia użytkownikom łączenie się z Tobą.

16. Neve

Neve Business

Neve to klasyczny motyw WordPress dla stron biznesowych. Oferuje dziesiątki gotowych witryn, które można zaimportować za pomocą jednego kliknięcia, aby szybko uruchomić witrynę.

Dla każdej niszy biznesowej Neve ma w pełni funkcjonalny szablon z gotowymi stronami docelowymi. Jest błyskawiczny i można łatwo dostosować nagłówek i stopkę witryny.

17. Guten Theme

Guten Theme

Motyw Guten to elegancki motyw biznesowy WordPress. Zawiera mnóstwo opcji dostosowywania nagłówka, stopki i kompletnej witryny.

Poza tym zawiera układy nagłówka 10, układy stopki 4, układy bloga 5 i dziesiątki Układów Stron. Oferuje zaawansowane ustawienia w WordPress customizer do łatwego dostosowywania.

18. StartUp

StartUp

StartUp to uniwersalny motyw biznesowy WordPress zaprojektowany specjalnie dla startupów, agencji cyfrowych i firm korporacyjnych. Oferuje niestandardowe widżety dla Twojej strony głównej i stron docelowych.

Uruchamianie ma niestandardowe ustawienia motywu dla każdej funkcji w aktywnym dostosowywaniu. Motyw jest bardzo kompatybilny z popularnymi wtyczkami WordPress.

19. Screenr

Screenr

Screenr to darmowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Jest wyposażony w piękny pełnoekranowy obraz nagłówka na stronie głównej, a następnie w widgetyzowany obszar.

Screenr zawiera niestandardowe widżety, szablony stron, efekty tła paralaksy i inne. Może być również używany jako jednostronicowy motyw WordPress.

20. Infinity Pro

Infinity Pro

Infinity Pro to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla stron biznesowych. Jest zbudowany na bazie szkieletu motywu Genesis, dzięki czemu jest potężny i solidny.

Funkcje Infinity Pro obejmują 13 obszarów gotowych do widgetów, w pełni widgetized homepage, niestandardowe nagłówki, niestandardowe logo i wiele szablonów stron.

21. Obecność

Presence

Obecność to doskonały motyw WordPress dla firm. Jest wysoce konfigurowalny i zawiera gotowe do użycia dema dla wszystkich rodzajów stron biznesowych, w tym witryn fitness.

Ma wbudowane sekcje dotyczące portfolio, informacji, członków zespołu i opinii klientów na stronie głównej. Zawiera również wiele niestandardowych widżetów, nieograniczone układy stron i schematy kolorów 6.

22. Amarylis

Amaryllis

Amaryllis to stylowy motyw biznesowy WordPress z obsługą WooCommerce. Jest wyposażony w wyraźną typografię, elegancki obraz nagłówka i wspaniały wyświetlacz dla Twoich produktów.

Ma widgetyzowany układ strony głównej, w którym wystarczy przeciągnąć i upuścić widżety treści, aby skonfigurować witrynę. Pozwala również wybrać sposób wyświetlania przedmiotów w sklepie internetowym.

23. Corporate Plus

Corporate Plus

Corporate Plus to darmowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Zawiera funkcje premium, takie jak suwak obrazu, informacje o sekcji, Usługi i inne.

Zawiera również obsługę paralaksy w tle, sekcję bloga i stronę kontaktową. Motyw Corporate Plus jest w pełni rozszerzony, co ułatwia konfigurację.

24. Roxima

Roxima

Roxima to piękny motyw biznesowy WordPress z profesjonalnym designem. Zawiera wiele opcji układu, szablonów i niestandardowych widżetów.

Motyw zawiera nieograniczone kombinacje projektowe dla tła, obrazów, animacji i modułów. Oferuje również elastyczne widżety treści dla strony głównej i stron docelowych.

25. Hotelengine Classy

Hotelengine Classy

HotelEngine Classy to potężny i wysoce konfigurowalny motyw WordPress dla hoteli, kurortów i firm hotelarskich. Na pierwszej stronie znajduje się piękny suwak pełnoekranowy z formularzem rezerwacji u dołu ekranu.

HotelEngine Classy zawiera gotowe szablony pokoi, usług, lokalizacji i galerii zdjęć. Zawiera również sekcję referencje, niestandardowe logo, wiele schematów kolorów i łatwy w użyciu panel opcji motywu.

26. Vantage

Vantage

Vantage to elastyczny darmowy motyw biznesowy WordPress, który można łatwo wykorzystać do budowy dowolnej strony internetowej. Obsługuje wtyczkę Site Origin page builder, która umożliwia tworzenie układów stron za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść.

Wewnątrz znajdziesz suwak treści, ikony mediów społecznościowych, wybory kolorów, niestandardowe widżety i wiele innych.

27. Kąt

Angle

Angle to motyw biznesowy WordPress o profesjonalnym wyglądzie. Jest wyposażony w Kreator przeciągania i upuszczania, sekcję portfolio, suwaki, dostosowywanie motywów wizualnych i wiele opcji układu.

Jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności. Minimalny układ sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego rodzaju witryny biznesowej.

28. Bordeaux

Bordeaux Theme

Bordeaux to piękny motyw WordPress przeznaczony dla hoteli i innych firm hotelarskich. Jest w pełni responsywny i zaprojektowany z myślą o szybkości, wydajności i dobrym SEO WordPress.

Oprócz standardowych funkcji premium, Bordeaux oferuje specjalne funkcje odpowiednie dla stron firmowych dotyczących hoteli i zakwaterowania. Na przykład pozwala łatwo zintegrować popularne systemy rezerwacji hoteli z witryną WordPress.

29. Adwent

Advent

Advent to nowoczesny motyw biznesowy WordPress zaprojektowany do tworzenia strony docelowej dla aplikacji. Jest wyposażony w widgetyzowany Kreator strony głównej, w którym możesz dodawać funkcje, Przegląd, Informacje o nas i recenzje.

Zawiera piękny obraz nagłówka strony głównej, animacje przewijane, tła paralaksy i mnóstwo ważnych funkcji, które wyróżniają Twoją stronę docelową firmy.

30. Sydney Pro

Sydney Pro

Sydney Pro to nowoczesny motyw biznesowy WordPress. Jest wyposażony w w pełni konfigurowalny nagłówek i wtyczkę towarzyszącą, aby dodać suwak obrazu na stronie głównej.

Motyw zawiera niestandardowe szablony stron, nagłówek wideo, formularz kontaktowy i wiele innych. Integruje się z WooCommerce, aby łatwo założyć sklep internetowy.

31. Enterprise Pro

Enterprise Pro

Enterprise Pro to minimalistyczny motyw WordPress dla firm, startupów i agencji marketingowych. Oferuje białe tło, które sprawia, że treści są bardzo dostępne dla użytkowników.

Zawiera opcje układu 6, niestandardowe szablony stron, obszary widżetów strony głównej 2 i wiele innych. Temat jest gotowy do tłumaczenia, aby łatwo stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć idealny motyw WordPress dla Twojej firmy. Możesz również zapoznać się z naszymi rekomendacjami najlepszych usług telefonicznych dla Twojej firmy.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…