Najlepsze kreatory stron internetowych CV (łatwe w użyciu)

Czy chcesz zbudować stronę internetową z CV online? Często początkujący nie są pewni, jakiego kreatora stron internetowych użyć, aby uruchomić witrynę z CV?

Niezależnie od tego, czy chcesz proste jednostronicowe CV, które możesz pobrać, czy w pełni funkcjonalną stronę internetową, potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do tego zadania.

W tym artykule porównamy zalety i wady najlepszych kreatorów witryn internetowych, aby pomóc ci wylądować w pracy swoich marzeń.

Best online resume website builders (easy to use)

Dlaczego warto utworzyć CV Online

Nawet jeśli nie planujesz kiedykolwiek wysłać linku do swojego CV, nadal jest to świetny pomysł, aby utworzyć witrynę z CV.

Dlaczego? Ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że potencjalni pracodawcy będą cię szukać w Internecie, więc chcesz, aby cokolwiek pojawia się w wynikach wyszukiwania, wyglądało świetnie.

Posiadanie CV online może być świetnym sposobem na zdominowanie wyników wyszukiwania Google dla Twojego imienia.

Ponadto budowanie strony internetowej z CV może być świetnym sposobem na zaimponowanie potencjalnym pracodawcom swoimi umiejętnościami technicznymi.

Jeśli nigdy wcześniej nie tworzyłeś strony internetowej, nie martw się. Te kreatory stron internetowych są łatwe w użyciu i nie będą Cię kosztować fortuny.

1. WordPress.org

WordPress

WordPress.org jest naszym najlepszym wyborem do budowania witryny z CV. Jest to bardzo elastyczne narzędzie do tworzenia stron internetowych, z którego korzystają miliony. W rzeczywistości WordPress obecnie zasila około 36% wszystkich stron internetowych.

Polecamy WordPress.org ponieważ jest bardziej elastyczny, łatwy w użyciu i pozwala robić wszystko, co chcesz z witryną.

Do użycia WordPress.org, musisz zarejestrować nazwę domeny i założyć konto hostingowe.

Twoja nazwa domeny to adres Twojej witryny. Możesz użyć swojego imienia, na przykład syedbalkhi.com lub amandabalkhi.com. jeśli Twoje imię jest zajęte, możesz spróbować włączyć środkowy inicjał.

Twoja nazwa domeny i hosting to różne rzeczy i można je kupić osobno. Jeśli jednak jesteś początkującym, zdecydowanie najłatwiej jest kupić oba produkty od tego samego dostawcy.

Zalecamy uzyskanie hostingu i nazwy domeny od Bluehost. Nasi czytelnicy mogą uzyskać ekskluzywną zniżkę 60% i bezpłatną nazwę domeny. Zasadniczo można zacząć za jedyne $2.75 / miesiąc.

Plusy

Możesz stworzyć dowolny rodzaj strony internetowej, za pomocą której chcesz WordPress.org. jeśli chcesz zmienić swoją witrynę lub dodać do niej w przyszłości, będzie to dla ciebie łatwe.

WordPress ma tysiące wtyczek, których możesz użyć, aby dodać dodatkową funkcjonalność do swojej witryny. Wiele z nich jest Darmowych, w tym wtyczka CV Builder.

The Resume Builder plugin for WordPress

Ponieważ uruchamiasz oprogramowanie WordPress na własnej stronie, masz pełną kontrolę. Twoja witryna nie będzie wyświetlać żadnych reklam innych firm, a Ty możesz zmienić wygląd swojej witryny w dowolny sposób.

Na WordPress.org oprogramowanie jest open-source i całkowicie darmowe. Istnieje ogromna, wspierająca społeczność użytkowników i programistów WordPress, którzy mogą Ci pomóc, jeśli utkniesz. Nasza przyjazna i przyjazna grupa na Facebooku, WPBeginner Engage, jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie.

Istnieją tysiące motywów WordPress dostępnych dla Twojej witryny. Motywy kontrolują wygląd twojej witryny. Wymieniliśmy nawet niektóre z najlepszych motywów WordPress do Twojego CV lub CV online.

Five WordPress themes that could work for your resume website

Umiejętności, które zdobywasz podczas tworzenia witryny WordPress, mogą być przydatne w twoim życiu zawodowym. Wiele znanych marek korzysta z WordPressa, w tym The New Yorker, BBC America i The Walt Disney Company. Twoja nowa firma też może z tego skorzystać.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu korzystania z WordPress, oferujemy całkowicie bezpłatną usługę konfiguracji WordPress. Chociaż jest to przeznaczone dla blogerów, z pewnością możesz go również użyć do strony z CV.

Wady

Jeśli jesteś początkującym, WordPress.org przyzwyczajenie się może zająć trochę czasu. Dlatego mamy stronę pełną pomocnych samouczków WordPress i naszą grupę WPBeginner Engage na Facebooku.

Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie swoją stroną internetową. Oznacza to instalowanie aktualizacji, tworzenie kopii zapasowych i zaostrzenie zabezpieczeń WordPress.

Na szczęście WordPress sprawia, że wszystko to jest bardzo łatwe. Na przykład możesz zainstalować aktualizacje za pomocą kliknięcia przycisku, skonfigurować wtyczkę do tworzenia kopii zapasowych WordPress, aby automatycznie zapisywać kopie zapasowe.

Musisz również upewnić się, że Twoja witryna WordPress jest Bezpieczna. Nie chcesz, aby potencjalni pracodawcy przychodzili na Twoją stronę tylko po to, aby dowiedzieć się, że została zhakowana.

Cennik

Na WordPress.org samo oprogramowanie jest całkowicie darmowe. Musisz jednak zapłacić za hosting witryny i nazwę domeny. Koszty różnią się znacznie, ale istnieje wiele opcji świetnych ofert na hosting WordPress.

2. Kreator stron Constant Contact

The Constant Contact website builder

Kreator stron Constant Contact to fantastyczna opcja all-in-one do tworzenia CV. Kreator stron internetowych jest zasilany przez sztuczną inteligencję (AI) i możesz szybko uruchomić witrynę z CV.

Nie musisz kupować hostingu osobno, jak to robisz z WordPress. Zamiast tego Constant Contact obsługuje hosting i problemy, takie jak bezpieczeństwo, kopie zapasowe i aktualizacje.

Plusy

Constant Contact zapewnia platformę all-in-one, która jest świetna, jeśli jesteś początkującym. Po zarejestrowaniu się przejdziesz przez proces tworzenia witryny.

Creating your resume website using the Constant Contact website builder

Chociaż stały kontakt jest najlepiej znany jako usługa e-mail marketingu, wykonali również fantastyczną pracę z ich kreatorem stron internetowych. Ma łatwy w użyciu interfejs przeciągania i upuszczania, dzięki czemu możesz sprawić, że Twoje CV będzie wyglądać świetnie.

Otrzymasz bibliotekę ponad 550,000 darmowych obrazów do wykorzystania na swojej stronie. Mogą one naprawdę pomóc podnieść swoje CV online, jeśli w tym wiele stron lub dodatkowych informacji.

The library of images in Constant Contact's website builder

Wady

Możesz wypróbować Kreator stron Constant Contact za darmo, ale musisz zapłacić, aby faktycznie uruchomić witrynę.

Istnieją tylko ograniczone dodatkowe funkcje dla Kreatora Stron Constant Contact. Może się okazać, że nie możesz zrobić tak wiele, jak chciałeś z witryną z CV.

Cennik

Plan “Starter” wynosi $10 / miesiąc. Obejmuje to całodobową pomoc techniczną na żywo bez dodatkowych opłat.

3. Gator

The Gator website builder's homepage

Gator to platforma do tworzenia stron internetowych od HostGator, popularnej i ugruntowanej firmy hostingowej. Podobnie jak Kreator stron Constant Contact, Gator jest opcją all-in-one.

Uwaga: Nie myl Kreatora witryn Gator z hostingiem Hostgatora. Możesz użyć HostGator do hostowania wszelkiego rodzaju stron internetowych, w tym witryn WordPress.

Plusy

Gator ma narzędzie do przeciągania i upuszczania, które jest naprawdę łatwe w użyciu, dzięki czemu możesz dostosować wygląd swojej witryny z CV do własnych potrzeb.

Rozpoczęcie pracy z Gator jest szybkie i łatwe. Istnieje ponad 200 gotowych szablonów, których możesz użyć, dzięki czemu możesz szybko uruchomić swoją witrynę. Wszystkie szablony są również przyjazne dla urządzeń mobilnych.

Some of the templates available with the Gator website builder

Podobnie jak Kreator stron Constant Contact, Gator ma bibliotekę wysokiej jakości zdjęć, które możesz wykorzystać w swojej witrynie z CV, jeśli chcesz.

Jest 45-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Jeśli spróbujesz aligatora i trudno ci go użyć, możesz po prostu uzyskać zwrot pieniędzy.

Kiedy po raz pierwszy skonfigurujesz Aligator, przejdziesz przez prosty samouczek, który przeprowadzi Cię przez kluczowe rzeczy, które musisz wiedzieć. Wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez telefon, e-mail i czat na żywo.

Otrzymujesz nieograniczoną przepustowość i przestrzeń dyskową dla swojej witryny. Może to być bardzo pomocne, jeśli chcesz nadal korzystać z witryny po wylądowaniu pracy, być może jako portfolio pracy.

Wady

Nie ma darmowego planu ani bezpłatnego okresu próbnego dla aligatora.

Jeśli korzystasz z najtańszego planu, może się okazać, że trochę czekasz na wsparcie. Musisz zapłacić za plan premium, jeśli chcesz priorytetowego wsparcia.

Cennik

Jako czytelnik WPBeginner otrzymujesz 55% zniżki na wszystkie plany Gator, gdy przejdziesz przez nasz link. Oznacza to, że plan startowy kosztuje już od $3.46 / miesiąc. Otrzymasz nawet nazwę domeny za darmo.

Plan premium, który obejmuje wsparcie priorytetowe, wynosi od $5.99 / miesiąc.

4. WordPress.com

The WordPress.com all-in-one website builder

WordPress.com jest komercyjną wersją WordPress.org. jest to platforma all-in-one, która obejmuje hosting, natomiast WordPress.org jest wolnym oprogramowaniem, które płacisz za hosting.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak się różnią, zapoznaj się z naszym artykułem na temat różnicy między WordPress.com oraz WordPress.org.

Plusy

WordPress.com to platforma all-in-one, ułatwiająca początkującym rozpoczęcie pracy. Nie musisz się martwić o kopie zapasowe, zabezpieczenia ani aktualizacje. Wszystko to jest załatwiane za Ciebie.

Istnieje wiele różnych motywów (szablonów) do wyboru. Możesz łatwo przełączać się między nimi podczas tworzenia lub edytowania witryny.

Some of the website themes available with WordPress.com

Na WordPress.com zespół wsparcia, zwany “inżynierami szczęścia”, jest dostępny do wsparcia na żywo w dni powszednie, jeśli masz którykolwiek z płatnych planów. Jeśli zapłacisz za biznesplan lub więcej, możesz również uzyskać wsparcie na żywo w weekend.

Jeśli chcesz wypróbować oprogramowanie WordPress przed zakupem hostingu, darmowy WordPress.com plan może być dobrym rozwiązaniem. Należy zauważyć, że istnieją pewne znaczące różnice w sposobie WordPress.org oraz WordPress.com ale praca.

Wady

WordPress.com nie oferuje takiej samej elastyczności i mocy jak WordPress.org oprogramowanie. Nie można używać wtyczek innych firm z WordPress.com na przykład, chyba że płacisz za dość drogi plan.

Nie ma tak wielu wbudowanych motywów (układów) z WordPress.com podobnie jak w przypadku innych kreatorów stron internetowych. Może okazać się trudniejsze znalezienie czegoś, co pasuje do twojej witryny.

Musisz zapłacić za WordPress.com zaplanuj, aby korzystać z własnej nazwy domeny. W planie darmowym zostanie przypisana nazwa domeny, która może wyglądać dziwnie, na przykład danielmatthews927034030.wordpress.com.

Cennik

Możesz użyć WordPress.com za darmo. Jednak prawdopodobnie będziesz chciał zapłacić za co najmniej $4/miesiąc “osobisty” plan. Dzięki temu możesz użyć niestandardowej nazwy domeny i uzyskać dostęp do Zespołu Pomocy technicznej.

Plan “Premium” oferuje więcej narzędzi do projektowania i przestrzeni dyskowej i kosztuje 8 USD / miesiąc.

5. Kickresume

The Kickresume website builder

Kickresume to strona specjalnie zaprojektowana do tworzenia CV. Jeśli chcesz utworzyć CV, które możesz pobrać i wysłać, Jest to świetne narzędzie do wypróbowania. Możesz również użyć go do stworzenia witryny z CV.

Plusy

Kickresume pozwala importować informacje z konta LinkedIn, co może zaoszczędzić czas, jeśli spieszysz się z utworzeniem CV.

Możesz użyć Kickresume, aby uzyskać pomoc w pisaniu CV. Oprogramowanie sugeruje wstępnie napisane zwroty, których możesz użyć. Możesz również skorzystać z usług korekty gramatycznej i korekty, jeśli chcesz.

Dostępna jest darmowa wersja, choć nie zawiera wielu szablonów. Jeśli jesteś studentem lub nauczycielem, możesz również otrzymać 6 miesięcy konta Premium za darmo (zwykle jest to $ 8 / miesiąc, Jeśli płacisz za rok z góry).

To jest szybkie i łatwe, aby swoje CV, list motywacyjny, lub strony internetowej z ich szablonów.

Some of the resume templates available from Kickresume

Możesz użyć Kickresume do stworzenia strony internetowej. Najłatwiej to zrobić, tworząc najpierw swoje CV, dzięki czemu możesz użyć ich procesu “jednego kliknięcia”, aby przekształcić go w stronę internetową:

Creating a resume website with Kickresume

Na stronie internetowej znajduje się wiele przykładów życiorysów i listów motywacyjnych, z których możesz się uczyć, a także mnóstwo wskazówek i wsparcia.

Wady

Szablony Stron są ładnie zaprojektowane, ale wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Możesz stworzyć tylko prostą jednostronicową stronę internetową. Nie masz nic takiego jak elastyczność, którą oferują pełne kreatory stron internetowych.

Musisz mieć aktywną subskrypcję Kickresume, aby zaktualizować i ponownie pobrać swoje CV i list motywacyjny w przyszłości.

Cennik

Kickresume kosztuje od $8 / miesiąc, Jeśli płacisz za cały rok. Obejmuje to obsługę poczty e-mail i czatu na żywo oraz pełne dostosowanie szablonów CV.

6. VisualCV

The VisualCV website homepage

VisualCV to kreator CV o międzynarodowym zasięgu. Podobnie jak Kickresume, pozwala tworzyć własne CV i listy motywacyjne, które można pobrać. Posiada również możliwość utworzenia strony internetowej.

Plusy

VisualCV ma całą gamę szablonów do wyboru. Możesz łatwo zmienić szablony za pomocą kilku kliknięć, a twoja zawartość zostanie przeniesiona do nowego szablonu.

Dostępna jest darmowa wersja Visual CV, chociaż darmowe szablony 3 są dość proste.

Możesz zaimportować bieżące CV lub CV, jeśli jest w formacie Word lub PDF. Strona spróbuje go wyodrębnić. Możesz także importować informacje z LinkedIn.

Możesz użyć edytora wizualnego, aby dodać zawartość, co pozwala natychmiast zobaczyć, jak będzie wyglądać na bieżącym szablonie. Istnieje również opcja podstawowego edytora, jeśli łatwiej będzie wprowadzić informacje.

Jeśli korzystasz z bezpłatnego konta, możesz wypróbować szablony pro, jeśli chcesz. Uwaga nie można ich pobrać ani udostępnić, chyba że zarejestrujesz się w płatnym planie.

Możesz szybko wypełnić swoje CV przykładową treścią z różnych pozycji. Jeśli masz trudności z rozpoczęciem, może Ci to pomóc w rozpoczęciu pracy.

Creating a resume using pre-written content

Jest 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek powodu, możesz po prostu wysłać wiadomość e-mail do zespołu VisualCV i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

VisualCV ma wiele pomocy i porad na temat życiorysów, poszukiwania pracy i wywiadów. Możesz przeglądać ich artykuły, jeśli potrzebujesz pomocy lub inspiracji.

Wady

Zespół wsparcia jest dostępny tylko od 9: 00 do 17: 00 czasu PDT. Może to być frustrujące, jeśli jesteś w innej strefie czasowej lub chcesz uzyskać wsparcie wieczorami.

Możesz utworzyć stronę internetową tylko wtedy, gdy korzystasz z płatnego planu. Nie ma opcji darmowego szablonu strony, jak na Kickresume.

Nie można wyświetlić podglądu opcji witryny przed zarejestrowaniem się w płatnym planie. VisualCV skupia się w dużej mierze na samym CV, a nie na tworzeniu strony internetowej.

Cennik

Wersja Pro VisualCV kosztuje od $12 / miesiąc (płatne kwartalnie). Daje to dostęp do wszystkich szablonów.

Wybór eksperta: który jest najlepszy kreator stron CV?

Jeśli chcesz najlepszy kreator stron internetowych do swojego CV, użyj WordPress. To najpopularniejszy Kreator stron internetowych na świecie. W rzeczywistości zasila ponad 35% wszystkich stron internetowych.

WordPress ma mnóstwo wspaniałych szablonów CV (tematów), które będą działać genialnie dla ciebie. Możesz dodać do swojej witryny dowolną liczbę stron i funkcji.

Five WordPress themes that could work for your resume website

Jest to również bardzo przystępna opcja. Jeśli korzystasz z naszej oferty hostingowej Bluehost, otrzymasz nazwę domeny całkowicie za darmo przez rok. To może być wszystko, czego potrzebujesz, jeśli zdobędziesz wymarzoną pracę za kilka miesięcy.

Aby utworzyć witrynę z CV, możesz postępować zgodnie z naszymi wskazówkami krok po kroku, jak stworzyć witrynę za pomocą WordPress (wideo w zestawie).

Lub jeśli wolisz, możemy Ci pomóc z naszą usługą konfiguracji WordPress.

Co zrobić, jeśli chcesz alternatywę dla WordPress? W takim przypadku zalecamy korzystanie z Kreatora Stron Constant Contact. Naprawdę łatwo jest z nim zacząć działać. Możesz wypróbować go całkowicie za darmo. Musisz tylko zapłacić, gdy jesteś gotowy, aby umieścić swoją stronę internetową NA ŻYWO.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych budowniczych CV online. Możesz również zapoznać się z naszym samouczkiem, jak skonfigurować profesjonalny biznesowy adres e-mail i jak uzyskać wirtualny numer telefonu służbowego.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…