Kolejny rok dobiega końca. Chcemy podziękować wam za wsparcie WPBeginner za ponad 4 lata naszego istnienia. Patrząc wstecz na rok 2013, był on pełen sukcesów i radości dla zespołu WPBeginner. Z waszą pomocą zbudowaliśmy szkołę, uruchomiliśmy pływający bar społecznościowy, uruchomiliśmy OptinMonster, a niedawno uruchomiliśmy Słowniczek WPBeginner.

W ciągu roku napisaliśmy mnóstwo samouczków WordPress. Pomyśleliśmy, że powinniśmy sporządzić listę naszych ulubionych. Zróbmy rok z przeglądu WPBeginner.

Styczeń 2013

Jak dodać pliki Audio MP3 w WordPress – po dodaniu pliku audio MP3 w WordPress, WordPress nie osadza go na blogu, a zamiast tego link do pobrania pliku jest dodawany do postu. W tym artykule pokazaliśmy, jak dodać pliki audio MP3 w WordPress oEmbed w odtwarzaczu multimedialnym HTML5.

Jak łączyć i masowo edytować kategorie i Tagi w WordPress – częstym problemem, z którym boryka się większość użytkowników WordPress, jest masowa Edycja kategorii i tagów. Zwykle dzieje się tak, gdy nie używasz ich poprawnie (zobacz nasze kategorie poradnika vs.tagi). W tym artykule pokazaliśmy, jak masowo edytować kategorie i tagi w WordPress, a nawet łączyć je.

Dlaczego WordPress jest darmowy? Jakie są koszty? Gdzie jest haczyk? – Jednym z najczęściej zadawanych pytań na temat WordPress jest to, dlaczego jest bezpłatny> w tym artykule wyjaśniliśmy dokładnie, w jaki sposób WordPress jest darmowy, jakie są koszty związane z tworzeniem witryny WordPress i jaki jest haczyk.

Luty 2013

Dlaczego nie należy usuwać dat z postów na blogu WordPress – powszechnym błędem wśród użytkowników jest to, że jeśli usuną daty Z artykułów WordPress, Wyszukiwarki pomyślą, że data nie jest istotna dla artykułu i zawsze pozostanie świeża. Obaliliśmy mit i dokładnie wyjaśniliśmy, dlaczego usuwanie dat z postów na blogu WordPress jest złym pomysłem.

Jak śledzić linki w WordPress za pomocą Google Analytics-Google Analytics ma tak wiele świetnych funkcji, które mogą pomóc ci zbudować witrynę, zaplanować strategię treści i zrobić o wiele więcej. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak mogą śledzić linki w WordPress za pomocą Google Analytics.

Marzec 2013

Jak się WordPress.com oraz WordPress.org powiązane? – Czasami użytkownicy mylą WordPress (oprogramowanie), z WordPress.com, serwis hostingowy blogów. W tym artykule wyjaśniliśmy związek między WordPress.org oraz WordPress.com.

Jak tworzyć niestandardowe taksonomie w WordPress – niestandardowe taksonomie to świetny sposób na sortowanie treści za pomocą niestandardowych typów postów. W tym samouczku pokazaliśmy użytkownikom, jak tworzyć niestandardowe taksonomie w WordPress i jak z nich korzystać.

Kwiecień 2013

Przewodnik dla początkujących do zarządzania bazami danych WordPress z phpMyAdmin – WordPress jest napisany w PHP i używa MySQL jako systemu zarządzania bazami danych. Aby korzystać z WordPressa, nie musisz się uczyć żadnego z nich, ale podstawowe zrozumienie, w jaki sposób WordPress przechowuje dane, może pomóc w łatwym rozwiązywaniu problemów. W tym artykule pokazaliśmy, jak WordPress przechowuje dane w Twojej bazie danych MySQL i jak możesz zarządzać swoją bazą danych za pomocą phpMyAdmin.

Jak dodać dodatkowe pola profilu użytkownika w rejestracji WordPress-domyślny formularz rejestracji użytkownika WordPress jest bardzo prosty. Jeśli jednak prowadzisz witrynę członkowską lub blog WordPress z wieloma autorami, możesz dać użytkownikowi możliwość podania dodatkowych informacji podczas rejestracji. W tym samouczku pokazaliśmy, jak dodać dodatkowe pola profilu użytkownika w rejestracji WordPress i profilach użytkowników.

Maj 2013

Jak importować obrazy zewnętrzne w WordPress – podczas przenoszenia witryny WordPress z jednej lokalizacji do drugiej, czasami import obrazów może się nie powieść. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak wyszukiwać i importować obrazy zewnętrzne w WordPress. Możesz je zaimportować do swojej witryny i będą one dostępne w bibliotece multimediów.

Jak zainstalować WordPress na komputerze z systemem Windows za pomocą WAMP – najbardziej efektywnym sposobem nauki WordPress jest zainstalowanie go na komputerze, tworząc lokalne środowisko serwera. Napisaliśmy ten przewodnik krok po kroku, aby zainstalować WordPress na komputerze z systemem Windows za pomocą WAMP.

Jak stylizować układ komentarzy WordPress-komentarze są duszą dobrego udanego bloga i społeczności online. Świetny projekt sekcji komentarzy zachęca użytkowników do zgłaszania komentarzy. W tym artykule pisaliśmy o tym, jak stylizować układ komentarzy WordPress za pomocą domyślnych klas css w WordPress.

Czerwiec 2013

Najlepsze WordPress Magazine Themes of 2013 – WordPress jest używany nie tylko przez blogi, tysiące czasopism, portali i witryn informacyjnych działa również na WordPress z motywami zaprojektowanymi specjalnie dla stron internetowych czasopism. W tym artykule zebraliśmy wyselekcjonowaną listę najlepszych motywów WordPress magazine.

Jak prawidłowo przenieść WordPress do nowej domeny bez utraty SEO – podczas przenoszenia witryny WordPress do nowej nazwy domeny najbardziej przerażającą rzeczą, która może się zdarzyć, jest utrata rankingów witryny i całego ruchu. W tym artykule pisaliśmy o tym, jak prawidłowo przenieść witrynę WordPress do nowej domeny bez utraty SEO i ruchu z innych źródeł.

Jak dodać linki partnerskie w WordPress z ThirstyAffiliates – Marketing partnerski to rosnąca nisza, pozwala właścicielom witryn promować produkty na swojej stronie internetowej i zarabiać prowizję. Ten dodatkowy strumień przychodów może stanowić trwałą podstawę dla każdej publikacji online. W tym artykule pokazaliśmy naszym użytkownikom, jak dodawać i zarządzać linkami partnerskimi w WordPress z ThirstyAffiliates.

Lipiec 2013

Jak dodać pływający pasek udostępniania społecznościowego w WordPress-mamy pływający pasek społecznościowy na naszej stronie internetowej, który unosi się nad obszarem postu, gdy użytkownik przewija w dół. Postanowiliśmy wydać go jako wtyczkę, pływający pasek społecznościowy. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak dodać pływający pasek udostępniania społecznościowego w WordPress.

Zbudowaliśmy School + WPBeginner Giveaway Winners – na czwarte urodziny WPBeginner ogłosiliśmy największy WordPress giveaway kiedykolwiek, zrobiliśmy również zbiórkę pieniędzy na budowę szkoły i odnieśliśmy sukces. W tym artykule ogłosiliśmy zwycięzców giveaway i nasze doświadczenie pozyskiwania funduszy.

Przewodnik dla początkujących: jak przywrócić WordPress z kopii zapasowej-radzimy naszym użytkownikom regularnie tworzyć kopie zapasowe swoich witryn WordPress. Wcześniej pokazaliśmy, jak utworzyć kopię zapasową za pomocą BackupBuddy, BackWPup i ręcznych kopii zapasowych. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak przywrócić WordPress z kopii zapasowej.

Sierpień 2013

5 Najlepsze powiązane posty wtyczki do WordPress-wyświetlanie powiązanych postów z artykułami to świetny sposób na zwiększenie odsłon stron. Możesz wyświetlać powiązane posty w WordPress bez wtyczki. Jednak dla naszych początkujących użytkowników stworzyliśmy listę 5 najlepszych powiązanych postów wtyczki do WordPress.

Jak naprawić uszkodzone linki w WordPress za pomocą Broken Link Checker – jeśli prowadzisz witrynę przez długi czas, istnieje duża szansa, że możesz mieć linki na swojej stronie, które już nie działają. Uszkodzone linki powodują złe wrażenia użytkownika, a wiele uszkodzonych linków może również wpływać na wydajność witryny w wyszukiwarkach. W tym artykule pokazaliśmy, jak naprawić uszkodzone linki w WordPress z Broken Link Checker.

Jak dodać lub usunąć możliwości do ról użytkowników w WordPress-WordPress jest wyposażony w potężny system zarządzania użytkownikami, który opiera się na rolach i możliwościach. Role są łatwiejsze do zarządzania możesz po prostu przejść do profilu użytkownika i przypisać mu rolę. Każda rola ma swoje własne możliwości. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak mogą dodawać lub usuwać funkcje do ról użytkowników w WordPress, aby stworzyć własny system zarządzania użytkownikami.

Wrzesień 2013

Jak zbudować swoją listę e – mail w WordPress z OptinMonster-WPBeginner wydany OptinMonster we współpracy z Thomas Griffin Media. Jest to najlepsza wtyczka do generowania leadów WordPress, z pięknymi optins, aby zwiększyć subskrypcje listy e-mail. W tym artykule pokazaliśmy, jak zbudować swoją listę e-mail w WordPress z OptinMonster.

Jak umożliwić użytkownikom przesyłanie postów do witryny WordPress-wielu naszych czytelników zapytało nas o to, jak umożliwić użytkownikom przesyłanie postów do swoich witryn WordPress bez utraty kontroli redakcyjnej i administracyjnej nad ich witryną. W tym artykule pokazaliśmy, jak umożliwić użytkownikom przesyłanie postów do twojej witryny WordPress.

Październik 2013

Jak zwiększyliśmy naszych subskrybentów e-mail o 600% z OptinMonster-używamy OptinMonster jako wtyczki do generowania leadów na naszych stronach. To jest studium przypadku, w jaki sposób zwiększyliśmy naszych subskrybentów e-maili o 600% dzięki OptinMonster.

Jak utworzyć niestandardowy Widget WordPress-Widgety to najprostszy sposób na dodanie niestandardowych funkcji i funkcji do pasków bocznych witryny WordPress lub dowolnych obszarów gotowych do widgetów. W tym artykule pokazaliśmy użytkownikom, jak stworzyć niestandardowy widget WordPress od podstaw.

Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w WordPress – od wersji 3.7 WordPress ma możliwość automatycznej aktualizacji do wersji podrzędnej. Było to powodem do obaw dla wielu użytkowników, którzy woleli ręcznie aktualizować swoje witryny. W tym artykule pokazaliśmy, jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w WordPress.

Listopad 2013

Który jest najlepszy suwak WordPress? Wydajność + jakość w porównaniu-istnieje wiele wtyczek suwaka WordPress. Dla nowych użytkowników ta obfitość wyboru Może być myląca. W tym artykule porównaliśmy najpopularniejsze wtyczki suwaka WordPress pod kątem jakości, funkcji, łatwości obsługi, aby dowiedzieć się, która jest najlepsza wtyczka suwaka WordPress.

Dlaczego powinieneś zacząć budować swoją listę e – mail od razu-Wiele osób, które odwiedzają witrynę, nigdy do niej nie wraca, istnieje wiele stron internetowych i trudno jest utrzymać użytkowników wracających do twojej witryny. Odkryliśmy, że budowanie listy e-mail jest najlepszym sposobem na utrzymanie zaangażowania użytkowników. W tym artykule wyjaśniliśmy, dlaczego od razu powinieneś zacząć budować swoją listę e-mailową.

Grudzień 2013

Ogłaszając Słowniczek WPBeginner-słownik terminów WordPress uruchomiliśmy Słowniczek WPBeginner, który wymienia powszechnie używane terminy WordPress i wyjaśnia je początkującym. Byliśmy często pytani przez początkujących, aby wyjaśnić im wspólne terminy, które były dla nas oczywiste, ale zupełnie nowe dla ludzi, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z WordPressa. Ten słowniczek będzie starał się pomóc tym użytkownikom.

Jak cofnąć zmiany w WordPress za pomocą wersji Post – Jak korzystać z wersji post w WordPress, aby cofnąć zmiany i powrócić do wcześniejszej wersji postów i stron WordPress.

Jak rozwiązać problem z przesyłaniem obrazów w WordPress – wielu początkujących napotyka ten problem z uprawnieniami do plików, który uniemożliwia im przesyłanie obrazów w WordPress. Ten artykuł pokazuje, jak to naprawić.

Były to najlepsze tutoriale WordPress WPBeginner w 2013. Mamy nadzieję, że ci się spodobały. Chcemy podziękować za wsparcie nas poprzez dzielenie się naszymi artykułami, dając nam opinię, i sugerując nowe tematy. Nie byłoby nas tutaj bez wsparcia naszej społeczności, więc naprawdę dziękuję. Mamy nadzieję dodać więcej przydatnych samouczków w 2014 roku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…