Best giveaway contest plugins for WordPress

Szukasz najlepszych wtyczek do prezentów WordPress do prowadzenia kampanii wirusowych na swojej stronie?

Giveaway wtyczki do WordPress pozwalają sprawnie uruchomić konkurs prezentów na swojej stronie internetowej. Pozwalają zmaksymalizować ruch przychodzący i pomagają zdobyć mnóstwo nowych odwiedzających.

W tym artykule pokażemy Ci najlepsze wtyczki do prezentów WordPress, które pomogą Ci zwiększyć ruch, zdobyć subskrybentów i poprawić wizerunek marki.

Best giveaway contest plugins for WordPress

Czego szukać w WordPress Giveaway Plugin?

Na rynku dostępnych jest wiele wtyczek do konkursów i prezentów WordPress, ale nie wszystkie z nich mają specyficzne funkcje, które mogą być potrzebne do stworzenia udanego wirusowego prezentu.

Niektóre z nich pomagają rozwijać listę e-mail, podczas gdy inne są zoptymalizowane, aby pomóc ci zdobyć więcej obserwujących w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wtyczki do prezentów WordPress, która łączy najlepsze ze wszystkich funkcji, aby pomóc ci zwiększyć ruch w witrynie, powiększyć listę e-mail i zdobyć więcej obserwujących w mediach społecznościowych.

Musisz również upewnić się, że wtyczka nie spowalnia Twojej witryny.

Wreszcie, chcesz wziąć pod uwagę koszty i upewnić się, że są one rozsądne.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepszą wtyczkę do konkursów, konkursów i loterii WordPress.

1. RafflePress

RafflePress

RafflePress to najlepsza wtyczka do prezentów WordPress na rynku. Pozwala łatwo tworzyć bardzo skuteczne wirusowe konkursy i prezenty na swojej stronie internetowej.

Łączy się ze wszystkimi najlepszymi platformami e-mail marketingu, dzięki czemu możesz powiększać swoją listę e-mailową.

Możesz także połączyć się z popularnymi platformami mediów społecznościowych, aby zdobyć więcej obserwujących i zwiększyć ruch w witrynie z różnych akcji udostępniania społecznościowego.

RafflePress jest wyposażony w Kreator prezentów typu “przeciągnij i upuść”, który ułatwia szybkie budowanie wirusowych konkursów. Ma również wbudowane szablony, aby proces tworzenia prezentów był jeszcze szybszy.

Funkcja zaproś przyjaciela giveaway pozwala wykorzystać marketing szeptany, umożliwiając użytkownikom udostępnianie prezentów na swoich profilach w mediach społecznościowych. To buduje zaangażowanie i zapewnia mnóstwo nowych odwiedzających Twoją witrynę.

Wtyczka RafflePress działa również ze wszystkimi wtyczkami formularza WordPress, oprogramowaniem CRM, sieciami społecznościowymi i oprogramowaniem do generowania leadów.

Otrzymujesz również mnóstwo innych zaawansowanych funkcji, takich jak ochrona przed oszustwami, śledzenie sukcesu, retargeting, loginy społecznościowe, weryfikacja e-mail, galeria nagród, strony docelowe prezentów i wiele więcej.

Prezenty działają na telefonach komórkowych tak samo pięknie jak laptopy. Możesz również w pełni dostosować wygląd prezentów za pomocą własnych obrazów, kolorów i czcionek.

RafflePress ma darmową wersję dostępną w WordPress.org katalog, RafflePress lite, który można wypróbować za darmo. Aby odblokować pełną moc RafflePress, musisz kupić RafflePress Pro.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz samouczek, Jak uruchomić prezenty / konkurs w WordPress z RafflePress.

Cennik: Jak wspomniano powyżej, RafflePress oferuje bezpłatną wersję, która pomoże ci uzyskać szybkie wygrane. Jeśli jednak chcesz mieć wszystkie potężne funkcje, plan wzrostu kosztuje $159 / rok, co jest zdecydowanie najlepszą wartością w porównaniu z innymi wtyczkami do prezentów na rynku. W przypadku małych firm ich plan Plus ($39 / rok) i plan Pro ($79 / rok) są bardzo dobrze wyceniane.

Uwaga: Użytkownicy WPBeginner mogą uzyskać zniżkę 20% na ich zakup, korzystając z naszego kodu kuponu RafflePress: WPBEGINNER20

Ujawnienie informacji: Założyciel WPBeginner, Syed Balkhi, jest współzałożycielem RafflePress. Zbudował tę wtyczkę do użycia na WPBeginner, więc wiemy, że jest to absolutnie najlepszy w branży (wcale nie stronniczy, ponieważ użyliśmy każdej innej wtyczki na rynku).

2. Gleam

Gleam

Gleam to popularna aplikacja do rozdawania prezentów, która współpracuje z witrynami WordPress. Jest on dostępny jako aplikacja SaaS (Software as a Service) dla właścicieli witryn do tworzenia prezentów i kampanii marketingowych skierowań.

Istnieje Platforma prezentów jest niezwykle solidna, jednak interfejs użytkownika do konfigurowania prezentów nie jest przyjazny dla początkujących. Jest kreator konfiguracji, aby połączyć usługę poczty e-mail, profile społecznościowe i wybrać akcje dla kwalifikujących się zgłoszeń.

Po utworzeniu prezentu otrzymasz fragment kodu do wklejenia w poście lub stronie WordPress, na której chcesz dodać konkurs.

Gleam tworzy również oddzielną stronę docelową prezentów na własnej stronie internetowej, którą można wykorzystać do promowania konkursu w mediach społecznościowych.

Wszystkie Twoje dane konkursowe są przechowywane na stronie internetowej Gleam i istnieją ograniczone opcje eksportu danych użytkownika. Konieczne będzie również uaktualnienie do biznesplanu, aby usunąć ich markę i logo z kampanii.

Cennik: Biznesplan kosztuje $149 miesięcznie, co jest potrzebne, aby odblokować większość ich zaawansowanych funkcji. Chociaż mają plany na niższym poziomie, takie jak Plan Hobby ($10 miesięcznie) i Plan Pro ($49 miesięcznie), są one ograniczone w funkcjach / integracjach. Ich bezpłatny plan jest bardzo ograniczony i nawet nie warto o tym wspominać.

3. Rafflecopter

Rafflecopter

Rafflecopter to popularna aplikacja do rozdawania / loterii dla wszelkiego rodzaju stron internetowych. Jest dostępny jako aplikacja SaaS, co oznacza, że musisz dodać widżet prezentów do swojej witryny WordPress za pomocą fragmentu kodu.

Współpracuje ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingu i oferuje integrację z popularnymi sieciami społecznościowymi. Rafflecopter jest również wyposażony w funkcję Poleć Znajomego, ankiety i opcje ankiet.

Możesz łatwo dostosować wygląd widżetu prezentów za pomocą własnych obrazów i tła.

Rafflecopter ma ograniczony bezpłatny plan i musisz uaktualnić do jednego z płatnych planów, aby naprawdę jak najlepiej z niego skorzystać.

Cennik: Podstawowy plan kosztuje ($13 miesięcznie), co daje kilka dodatkowych funkcji. Jeśli chcesz integrować pocztę e-mail, musisz użyć ich planu wzrostu ($43 miesięcznie). Możliwość usunięcia marki Rafflecopter i potężnej funkcji Poleć Znajomego jest dostępna tylko w ich planie Premium ($84 miesięcznie).

4. Proste Prezenty

Simple Giveaways

Proste prezenty to kolejna dobra opcja do tworzenia prezentów w Twojej witrynie WordPress. Jest on dostępny w ograniczonej bezpłatnej wersji, ale będziesz potrzebował płatnej wtyczki, aby uzyskać dostęp do większości funkcji.

Możesz tworzyć swoje prezenty za pomocą prostego interfejsu. Wtyczka umożliwia dodawanie wielu sposobów przesyłania zgłoszeń do rozdania.

Ma ograniczone opcje wprowadzania i pozwala zintegrować Facebook, Twitter, kilka usług e-mail marketingowych i inne wtyczki WordPress. Obejmuje również ochronę przed oszustwami dzięki Match CAPTCHA i podstawowym raportom śledzenia dla Twojego konkursu.

Cennik: Wersja premium zaczyna się od $49 rocznie za witrynę 1.

5. KingSumo

KingSumo

KingSumo to Premium WordPress giveaway i wtyczka marketingu polecającego. Jest wyposażony w prosty interfejs użytkownika, który pozwala łatwo tworzyć wirusowe prezenty.

Obejmuje Facebook, Facebook Instagram, Twitter, Facebook Messenger i opcje udostępniania społecznościowego. Współpracuje również z kilkoma popularnymi usługami e-mail, aby powiększyć listę e-mail.

Wersja wtyczki KingSumo jest nieco przestarzała i mają nowy produkt Saas giveaway, który jest promowany na stronie internetowej.

Cennik: Aplikacja Saas giveaway kosztuje $228 / rok. Możesz uzyskać wersję wtyczki WordPress licencjonowaną w $198 dla witryny 1 lub $594 dla nieograniczonej liczby witryn.

6. Twórcy konkursu WP

WP Contest Creator

WP Contest Creator to kolejna dobra opcja, aby dodać konkursy z nagrodami do swojej witryny WordPress. Pozwala łączyć się z popularnymi usługami poczty e-mail i tworzyć różne interakcje społecznościowe, aby użytkownicy mogli zdobywać wpisy.

Pozwala również automatycznie wysyłać e-maile do użytkowników, gdy wejdą do rozdawnictwa. Możesz wykorzystać te e-maile, aby powiedzieć użytkownikom, w jaki sposób mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Opcjonalnie możesz dodać grywalizację do swojego konkursu, wyświetlając ranking uczestników z najwyższymi wynikami w konkursie.

Zapewnia również pewne opcje projektowe, ale nie są one tak łatwe do naśladowania, jak inne rozwiązania wymienione na liście. Zaplecze wtyczki jest również nieco skomplikowane, a początkujący mogą być nieco trudni w użyciu.

Cennik: $69 / rok za licencję na jedną stronę.

Który jest najlepszy Giveaway Plugin dla WordPress?

Wszystkie rozwiązania, o których wspomnieliśmy powyżej, pozwalają na prowadzenie konkursów z nagrodami w Twojej witrynie WordPress. Każdy z nich różni się jednak pod względem funkcji, łatwości obsługi, szybkości, cen i prywatności.

Uważamy, że RafflePress jest ogólnie najlepszą wtyczką do prezentów WordPress dla wszystkich użytkowników. Jest niezwykle łatwy w użyciu i wyposażony w intuicyjny kreator przeciągania i upuszczania.

Działa na własnej stronie internetowej, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad danymi i interakcjami użytkowników. RafflePress jest również wyposażony w funkcje śledzenia sukcesu i retargetingu, które sprawiają, że Twoje kampanie są jeszcze potężniejsze. Ich ceny są również zdecydowanie najbardziej przystępne na liście.

Jeśli nie masz nic przeciwko dodaniu kodu do swojej witryny WordPress lub uruchomieniu prezentów na platformie SaaS, to Gleam i Rafflecopter mogą być dobrym rozwiązaniem, ale ich wersje premium są bardzo drogie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą wtyczkę do prezentów dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik, jak uzyskać większy ruch na swojej stronie internetowej z praktycznymi wskazówkami.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…