Najdroższe motywy WordPress w porównaniu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad najdroższymi motywami WordPress na rynku?

Rynek motywów premium WordPress jest zalany świetnymi produktami w różnych cenach. Wiele z nich kosztuje około $50. Ale istnieje również wiele droższych motywów z zaawansowanymi funkcjami lub które zaspokajają określone nisze.

W tym artykule wymieniamy niektóre z najdroższych motywów premium WordPress i dlaczego są tego warte.

Most expensive WordPress themes compared

Uwaga na drogie Premium WordPress Themes

Tylko dlatego, że motyw jest drogi, nie musi to oznaczać, że jest to najlepsza opcja dla ciebie. Upewnij się, że zapoznałeś się z naszym przewodnikiem na temat wyboru idealnego motywu dla WordPress, abyś wiedział, czego szukać.

Głównym powodem, dla którego motywy, które tu wybraliśmy, są droższe niż średnia, jest to, że oferują wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia idealnej strony internetowej.

Tak więc w rzeczywistości kupujesz motyw, plus kilka tego, co w przeciwnym razie byłoby wtyczkami premium.

Oczywiście nadal będziesz musiał kupić nazwę domeny (adres strony internetowej, taki jak wpbeginner.com) dla Twojej witryny. Będziesz także potrzebował hostingu WordPress.

Kiedy patrzysz na zakup drogiego motywu premium, koszty budowy strony internetowej mogą się szybko sumować.

Na szczęście firma hostingowa Bluehost oferuje wiele dla czytelników WPBeginner.

Możesz uzyskać ogromną zniżkę na hosting z Bluehost, a także bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL. Jest to świetny sposób na uzyskanie potężnego hostingu dla witryny WordPress za ułamek zwykłej ceny.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Jeśli nigdy wcześniej nie dodałeś motywu WordPress do swojej witryny, będziesz również chciał przejść przez nasz przewodnik krok po kroku, jak zainstalować motyw WordPress.

Teraz spójrzmy na niektóre z droższych motywów premium WordPress dostępnych na rynku.

1. Genesis Framework od StudioPress

StudioPress Genesis Theme Framwork

StudioPress jest firmą, która jest właścicielem i rozwija Genesis Framework. Framework motywu WordPress to biblioteka kodu, która jest używana jako podstawa motywu.

Struktura Genesis jest tym, czego używamy tutaj w WPBeginner. Oto dlaczego:

  • Społeczność: Dostosowując swój motyw, na pewno masz pytania. StudioPress ma pomocną społeczność, do której możesz się zwrócić o pomoc 24/7.
  • Nie zaczynaj od zera: Ramy zostały już opracowane. Wystarczy użyć motywu podrzędnego w stanie, w jakim jest lub dostosować go do własnych upodobań.
  • Wbudowana funkcjonalność: Ramy motywów często zawierają widżety i opcje wbudowane w motyw. Może to zmniejszyć potrzebę dodatkowych wtyczek.
  • Quality codework: Wiele osób zwykle pracuje nad motywem, aby zapewnić jego solidność. Ponadto Genesis jest open source, co oznacza, że różni eksperci przyczyniają się do produktu.
  • Bezproblemowe aktualizacje: Możesz zaktualizować swój motyw bez utraty stylu lub dostosowań.

Genesis Framework zawiera motywy potomne 60+ (niektóre od StudioPress, niektóre od stron trzecich), z których możesz wybierać.

Some of the Genesis child themes available

Oto opcje cenowe:

Tylko Genesis Framework: $59.95

Genesis Pro, w tym wszystkie motywy: $360 / rok

Potrzebujesz też hostingu? Jest wiele dostępnych, jeśli kupisz swój hosting z WP Engine, który oferuje fantastyczny, bezproblemowy hosting.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać Genesis Framework i 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki z naszym kuponem WP Engine. Nie musisz wpisywać kodu, po prostu przejdź przez nasz link, aby rozpocząć pracę z WP Engine już dziś!

2. Divi

ElegantThemes Divi

Divi jest przeciągnij i upuść motyw i WordPress page builder plugin z Elegant Themes. Zawiera ponad 20 szablonów, z których można korzystać dla wszystkich różnych typów stron internetowych.

Ten kreator stron oferuje prawdziwy edytor WYSIWYG (“what you see is what you get”). Oznacza to, że możesz dokładnie zobaczyć, co zmieniasz na stronie podczas edycji.

Zawiera również 46 modułów treści, które można przeciągać i upuszczać do układu. W Ustawieniach Divi design można je następnie ustawić za pomocą 20 typów wierszy i 3 typów sekcji.

Aby ułatwić Ci szybkie tworzenie świetnej strony internetowej, Divi ma 166 unikalnych pakietów układów. Daje to w sumie ponad 1200 indywidualnych układów, które można używać i dostosowywać.

A few of Divi's layout packs

Divi ułatwia tworzenie niestandardowych układów stron, w tym stron sprzedaży/stron docelowych, bez żadnego kodowania.

Następnie możesz zapisać utworzone strony jako szablony i użyć ich do stworzenia większej liczby niestandardowych układów w witrynie. Możesz nawet wyeksportować układ i użyć go w innej witrynie, na której zainstalowałeś Divi.

Kupując Divi, otrzymasz również te eleganckie produkty z motywami wraz z nim:

  • Extra: motyw WordPress w stylu magazynu i wizualny Kreator stron
  • Bloom: wtyczka e-mail optin i Lead generation
  • Monarcha: wtyczka do udostępniania mediów społecznościowych

Nie musisz za to płacić.

Divi: $89 / rok lub $249 za dożywotnią licencję.

3. Astra

Astra Pro theme for WordPress

Astra to uniwersalny motyw, który można wykorzystać do każdego rodzaju strony internetowej. Jest lekki, co oznacza, że pomoże to w szybkości witryny WordPress.

Dzięki Astrze masz pełną kontrolę nad wyglądem i stylem swojej witryny. W zestawie znajduje się ponad 800 czcionek Google i możesz zmieniać kolory i tło dowolnego obszaru na swojej stronie.

Astra daje Ci dużą kontrolę nad nagłówkiem i stopką Twojej witryny. Na przykład możesz utworzyć lepki nagłówek, który pozostaje przymocowany do góry ekranu podczas przewijania użytkownika w dół.

Po zakupie Astry możesz jej używać na dowolnej liczbie stron internetowych. To sprawia, że jest to świetna okazja, jeśli chcesz stworzyć kilka stron internetowych, zarówno dla siebie, jak i dla klientów.

Jeśli zdecydujesz się na pakiet Essential lub Growth Bundle, otrzymasz ponad 55 specjalnych szablonów. Są to pełne strony internetowe, które można używać w stanie, w jakim SIĘ ZNAJDUJĄ lub dostosować do własnych potrzeb. Wszystkie są budowane przy użyciu Beaver Buildera lub Elementora.

Selection of the 55+ Astra Pro templates

Pełny pakiet wzrostu zawiera również kilka wtyczek premium, nieograniczone dodatki do Beaver Builder i Elementor i wiele innych.

Astra jest jednym z najlepszych motywów WordPress dla programistów, ale jest również bardzo łatwy w użyciu dla kompletnych początkujących.

Astra Pro: $47 / rok lub $249 / dożywotni

Pakiet Essential: $169 / rok lub $499 / dożywotni

Pakiet Wzrostu: $249 / rok lub $699 / dożywotni

4. Jubileusz z Kościoła

Jubilee theme from ChurchThemes

Jubilee from ChurchThemes to szybko ładujący się motyw WordPress. Jest wyposażony w łatwy w użyciu Kreator strony głównej, który można dostosować do własnych upodobań.

Możesz łatwo zaprojektować swoją witrynę tak, aby pasowała do kolorów i czcionek Twojego Kościoła. Ponadto responsywny projekt Jubilee oznacza, że będzie wyglądał świetnie na telefonach i tabletach, a także na komputerach.

The Jubilee theme in action

Jubileusz jest idealny dla stron kościelnych. Wraz z nim otrzymasz również inne motywy ChurchThemes. Są to zbawienie, Maranatha, Exodus i zmartwychwstanie.

Tematy te są również dostarczane z wtyczką Church Content Pro. Ta fantastyczna wtyczka jest naprawdę przydatna do budowy strony Kościoła. Umożliwia konfigurowanie niestandardowych archiwów, kalendarza wydarzeń, profili osobistych i informacji o lokalizacji.

Aby szybko zacząć, wszystkie motywy są fabrycznie załadowane z zawartością początkową, którą można zainstalować, a następnie wprowadzić niestandardowe zmiany.

Otrzymasz również dostęp do łatwych do naśladowania przewodników, filmów i wsparcia od twórców.

Wszystkie 5 Tematów: Od $129 / rok

Wtyczka Themes & Church Content Pro: od $199 / rok

Church Content Pro only: $79 / rok

5. Bordeaux

Bordeaux Theme

Bordeaux to motyw premium WordPress hotel od Hermes Themes. Zawiera wszystkie standardowe funkcje, których można oczekiwać od motywu premium.

Jest w pełni responsywny i wygląda równie świetnie na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu. Jest wysoce zoptymalizowany pod kątem szybkości, wydajności i SEO. Wszystkie ustawienia motywu można łatwo skonfigurować za pomocą intuicyjnego panelu opcji motywu.

Oprócz standardowych funkcji premium, Bordeaux oferuje funkcje charakterystyczne dla stron internetowych hoteli. Pozwala łatwo zintegrować popularne systemy rezerwacji hoteli z witryną WordPress.

Możesz dodawać niestandardowe szablony dla pokoi, pokoi i stawek, referencji, atrakcji, galerii zdjęć, bloga i innych. Pozwala to na szybkie wypełnienie witryny treścią.

Bordeaux theme, showing room details

Bordeaux jest w pełni kompatybilne z wtyczkami, takimi jak Kalendarz wydarzeń, WooCommerce i WPForms. Możesz również użyć go z wtyczką WPML do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych.

Po zakupie motywu możesz go używać na nieograniczonej liczbie domen. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz sieć hoteli lub tworzysz strony internetowe dla klientów.

Licencja Pojedynczego Motywu: $125 (roczne odnowienie $ 75 )

Wszystkie 18 Tematy: $275 (roczne odnowienie $ 225)

6. Bóbr Themer

Beaver Themer

Beaver Themer nie jest motywem, ale wtyczką, która pozwala tworzyć niestandardowe układy dla dowolnych stron i szablonów blogów. Można o tym pomyśleć jako o budownictwie motywów.

Może być używany na wielu motywach WordPress, dzięki czemu można łatwo dostosować witrynę za pomocą szczegółowych układów. Po zaprojektowaniu układów możesz je powielać i używać w kółko.

Co najważniejsze, nie będziesz musiał grzebać w kodzie ani mieszać z plikami szablonów PHP i motywów, aby uzyskać pożądane wyniki dla swojej witryny.

Beaver Themer umożliwia tworzenie części strony, takich jak nagłówki i stopki, strony 404, strony wyszukiwania i inne.

Creating a header, footer, 404 page, and more in Beaver themer

Pamiętaj, że będziesz potrzebować wersji Premium Beaver Builder, aby używać Beaver Themer.

Bóbr Themer: $147 na rok, odnawia się w $88.20 / rok (40% off)

Beaver Builder Premium: Od $99 na rok, odnawia się w $59.40 (40% off)

7. Shoptimizer

The Shoptimizer theme

Shoptimizer to motyw WooCommerce zbudowany z myślą o szybkości, designie i konwersjach. Ma mnóstwo świetnych funkcji, takich jak możliwość dodawania kluczowych informacji o produkcie tuż pod przyciskiem “kup”.

Możesz utworzyć lepkie szczegóły produktu na pasku u góry strony, które pozostaną tam podczas przewijania użytkownika w dół. Ten lepki pasek może zawierać szczegóły, takie jak cena i przycisk Kup, dzięki czemu potencjalny klient może łatwo i szybko kupić w dowolnym momencie.

Shoptimizer oferuje również kasy bez rozpraszania uwagi, gdzie można usunąć nagłówki, stopki i paski boczne ze strony. Możesz również łatwo dodać odznaki zaufania i referencje do strony realizacji zakupu, zwiększając konwersje.

Możesz nawet utworzyć minutnik lub powiadomienie o tym, ile przedmiotów pozostało w magazynie, aby zachęcić klientów do szybkiego zakupu. Shoptimizer może również wyświetlać powiadomienia o sprzedaży w czasie rzeczywistym.

Live notifications in Shoptimizer

Aby zwiększyć SEO witryny WordPress, Shoptimizer oferuje również dodatkowe funkcje. Obejmują one miejsce na tekst bogaty w słowa kluczowe na stronach kategorii produktów. Nadaje również priorytet szybkości strony mobilnej, aby pomóc twojej stronie wysoko w indeksowaniu wyszukiwania Google “mobile first”.

Shoptimizer: $99 / rok

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci poznać niektóre z najdroższych motywów premium WordPress. Jeśli nie uruchomiłeś jeszcze swojej strony, Sprawdź również nasz przewodnik, jak zrobić stronę internetową. Następnie zapoznaj się z naszymi wtyczkami WordPress dla wszystkich stron biznesowych.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…