Szukasz alternatywy dla Mailchimp? Mailchimp to popularna usługa e-mail marketingu i była ulubioną w branży.

Jednak ze względu na ostatnie zmiany w cenach Mailchimp i ciągły spadek jakości usług, wielu użytkowników chce przejść z Mailchimp.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele świetnych usług e-mail marketingu, które oferują lepsze funkcje, usługi i bardziej przyjazne dla biznesu ceny.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych alternatyw Mailchimp dla Twoich potrzeb e-mail marketingowych.

Comparing the best Mailchimp alternatives for email marketing

Dlaczego ludzie rezygnują z Mailchimp?

Mailchimp był jedną z najlepszych usług e-mail marketingu na rynku. Zyskały na popularności dzięki słynnemu planowi “free forever”.

Jednak w ostatnich latach nie udało im się nadążyć za innowacjami, zwłaszcza jeśli chodzi o zaawansowane funkcje, takie jak automatyzacja marketingu.

Co gorsza, ich ostatnie zmiany cen nie są przyjazne dla użytkownika, ponieważ teraz obciążają firmy za anulowanych użytkowników na swoim koncie. Nie powinieneś płacić za subskrybentów, którzy nie otrzymują już wiadomości od ciebie.

Ich Obsługa klienta staje się coraz bardziej nieprzydatna i prawie każde żądanie otrzymuje standardowy komunikat, taki jak: przekazujemy to naszemu zespołowi inżynieryjnemu lub kierowniczemu.

Podczas gdy używają fantazyjnego żargonu marketingowego, takiego jak” wszystko w jednej platformie marketingowej”, nie masz możliwości robienia podstawowych rzeczy, takich jak masowe usuwanie więcej niż kontaktów 100 na raz.

Na szczęście istnieje kilku konkurentów Mailchimp o znacznie lepszych funkcjach, cenach i jakości usług.

Najlepsze Alternatywy Mailchimp (Nasz Wybór Ekspertów)

Ponieważ istnieją setki dostawców usług e-mail marketingu, z których możesz wybierać, wybraliśmy najlepsze alternatywy Mailchimp dla konkretnych przypadków użycia, takich jak małe firmy, startupy, organizacje non-profit, sklepy internetowe (biznes eCommerce) itp.

Oto najlepsze alternatywy Mailchimp, których możesz użyć.

1. Stały Kontakt

Constant Contact

Constant Contact to najlepsza usługa e-mail marketingu dla małych firm i organizacji non-profit.

Pozwalają tworzyć profesjonalne biuletyny e-mail za pomocą łatwego w użyciu edytora przeciągnij i upuść, w ciągu zaledwie kilku minut.

Otrzymasz wszystkie niezbędne funkcje, takie jak możliwość zarządzania listami e-mail, śledzenia dostarczania wiadomości e-mail i otwartych stawek. Ich piękne raporty pokazują, jak działają Twoje kampanie e-mail marketingowe.

Constant Contact ma podstawowe funkcje automatyzacji poczty e-mail, które pozwalają wysyłać wiadomości powitalne do nowych subskrybentów, wyzwalać wiadomości e-mail na podstawie zachowań użytkowników i automatycznie wysyłać wiadomości e-mail do osób nie otwierających.

Ich narzędzie do marketingu e-mailowego ułatwia również testowanie a / b, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działają twoje linie tematyczne w celu dalszej optymalizacji.

Posiada również wbudowane narzędzia do rozwiązań e-commerce, które pomagają dotrzeć do istniejących klientów. Stały kontakt ułatwia tworzenie ankiet i ankiet, strony darowizn dla organizacji non-profit, dynamiczne formularze rejestracji i wiele innych.

Najlepszą częścią Constant Contact jest niezrównane wsparcie z czatem na żywo, rozmowami telefonicznymi, pocztą e-mail, wsparciem społeczności i ogromną biblioteką pomocnych zasobów.

Constant Contact to idealna alternatywa Mailchimp dla WordPress, ponieważ działa ze wszystkimi popularnymi wtyczkami WordPress, takimi jak OptinMonster, WPForms i inne. Nie wspominając o tym, że łatwość obsługi jest niezrównana.

Cennik: $20 – $45 miesięcznie.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszego stałego kodu kuponu kontaktowego i uzyskać 20% zniżki. Rozpocznij Z Constant Contact już dziś.

2. Sendinblue

Sendinblue

Sendinblue to potężna usługa e-mail marketingu i marketingu SMS dla firm.

Jest wyposażony w potężne funkcje do tworzenia biuletynów e-mailowych, automatyzacji e-mail marketingu, kampanii SMS, stron docelowych, reklam na Facebooku, czatu na żywo i innych.

Ich spersonalizowane rozwiązanie automatyzacji marketingu pozwala wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail do docelowych odbiorców na podstawie zachowań użytkowników.

Jest wyposażony w łatwy w użyciu kreator wiadomości e-mail i doskonałą możliwość dostarczania wiadomości e-mail, aby zwiększyć kampanie marketingowe.

Ich platforma e-mail marketingu może również pomóc w transakcyjnych wiadomościach e-mail dla Twojej witryny.

SendinBlue stanowi doskonałą alternatywę dla Mailchimp z dodatkowymi funkcjami, takimi jak marketing SMS i oprogramowanie do czatu na żywo. Oferują również bardziej opłacalne płatne plany dla właścicieli firm, w tym bezpłatny plan na zawsze.

Cennik: Za darmo- $ 66 miesięcznie w zależności od liczby wysyłanych e-maili. Wszystkie plany mają nieograniczone miejsce na kontakty.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner mogą skorzystać z naszego kodu kuponu Sendinblue, aby uzyskać bezpłatne konto e-mail marketingowe.

3. HubSpot

HubSpot

Podobnie jak MailChimp, HubSpot to kompleksowa platforma marketingowa zaprojektowana, aby pomóc w rozwoju Twojej firmy, z wyjątkiem tego, że oferuje znacznie bardziej zaawansowane funkcje.

Jednym z głównych powodów, dla których Mali, średni i korporacyjni klienci wybierają HubSpot, jest ich platforma marketingowa, która obejmuje e-mail marketing, CRM, przepływy pracy automatyzacji, narzędzia sprzedażowe, Kreator stron internetowych, Centrum Operacyjne i inne.

HubSpot Email Marketing wykorzystuje automatyzację marketingu i dane personalizacyjne z zaawansowanego systemu CRM, który pomaga zapewnić najbardziej spersonalizowane wrażenia użytkownika, aby zwiększyć sprzedaż i konwersje.

Ich platforma e-mail zawiera wszystkie funkcje, których można oczekiwać, takie jak autorespondery, kampanie e-mail drip, testy A/B i strony docelowe.

Ale poza tym obejmują one również funkcje, takie jak czat na żywo, wyskakujące okienka, formularze kontaktowe i inne narzędzia do rozwoju, które pomogą Ci rozwinąć listę e-mail.

HubSpot bezproblemowo integruje się z WordPress, WooCommerce, Magento, innymi platformami eCommerce, innymi platformami webinarowymi, różnymi narzędziami mediów społecznościowych i wszystkim innym, czego potrzebujesz, aby uzyskać więcej subskrybentów poczty e-mail.

HubSpot stanowi doskonałą alternatywę dla Mailchimp, jeśli szukasz wszechstronnej platformy marketingowej, która jest zbudowana, aby rozwijać się wraz z Twoją firmą. Dlatego zarówno małe firmy, jak i przedsiębiorstwa używają HubSpot do swojej platformy marketingowej.

Cennik: Free- $ 25 miesięcznie, a następnie rośnie w oparciu o liczbę abonentów.

4. ConvertKit

ConvertKit

ConvertKit to popularne oprogramowanie do marketingu e-mailowego dla blogerów, autorów i twórców.

Słynnie wprowadzili swoją markę pod hasłem: power of Infusionsoft z łatwością Mailchimp.

ConvertKit oferuje zaawansowane funkcje automatyzacji z intuicyjnym kreatorem sekwencji e-mail typu “przeciągnij i upuść”, dzięki czemu możesz wysyłać automatyczne wiadomości e-mail w oparciu o zachowanie użytkownika.

Ich zaawansowana funkcja segmentacji pozwala na dalsze segmentowanie kontaktów za pomocą tagów w oparciu o sposób interakcji z wiadomościami e-mail.

Oferują również narzędzie do przeciągania i upuszczania stron docelowych z pięknymi szablonami stron docelowych i konfigurowalnymi formularzami optin, aby powiększyć listę e-mail.

ConvertKit integruje się z wieloma popularnymi oprogramowaniem CRM innych firm, narzędziami do generowania leadów, takimi jak OptinMonster, platformami eCommerce, takimi jak WooCommerce i Shopify, i innymi.

ConvertKit to świetna alternatywa dla Mailchimp z potężną platformą automatyzacji marketingu dla marketerów, blogerów, wydawców i autorów.

Cennik: $29 – $79 miesięcznie w zależności od liczby kontaktów na liście.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszego kuponu ConvertKit, aby uzyskać bezpłatny okres próbny 14 (bez karty kredytowej).

5. AWeber

AWeber

AWeber to kolejne świetne rozwiązanie do e-mail marketingu, aby połączyć się z użytkownikami i przyspieszyć rozwój firmy.

Jest wyposażony w imponujący zestaw funkcji, takich jak automatyczne pobieranie artykułów do tworzenia automatycznych wiadomości e-mail z biuletynem blogowym, piękne szablony e-mail dla biuletynów HTML, inteligentne zarządzanie anulowaniem subskrypcji, analityka poczty e-mail, segmentacja list i Narzędzia automatyzacji.

Zawiera również inne standardowe funkcje, takie jak testowanie dzielone A/B, autorespondery, zarządzanie listami itp.

AWeber jest bezpośrednią alternatywą dla Mailchimp z bezpłatnym planem e-mail. Ich plany cenowe Pro są elastyczne w zależności od liczby subskrybentów.

Cennik: Bezpłatny-plan premium zaczyna się od $19 miesięcznie.

6. Drip

Drip

Drip to popularna usługa automatyzacji e-mail marketingu dla sklepów eCommerce. Posiada wielokanałowe Punkty Dotykowe, aby dotrzeć do klientów poprzez wysyłanie wiadomości e-mail i SMS.

Ich specjalnością jest umożliwienie ci przechowywania i mange użytkowników na podstawie ich interakcji na twojej stronie. Ich skrypt API pozwala zbierać dane użytkownika i przechowywać je w tagach, zdarzeniach i polach niestandardowych.

Ponadto ich automatyzacja workflow builder pomaga zautomatyzować proces dotarcia do klientów w najbardziej wpływowym czasie w oparciu o ich zachowanie podczas podróży zakupowej.

Dzięki zaawansowanej personalizacji możesz używać danych klientów do tworzenia niestandardowych kodów rabatowych, rekomendacji produktów, powiadomień o spadku ceny i innych.

Jeśli chcesz zintegrować swoją usługę e-mail marketingu z rozwiązaniem eCommerce, takim jak WooCommerce, BigCommerce lub Shopify, Drip jest najlepszą alternatywą Mailchimp z kilkoma integracjami, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż.

Cennik: $19 miesięcznie i rośnie na podstawie liczby kontaktów na liście.

7. MailerLite

MailerLite

MailerLite to kolejna Solidna usługa e-mail marketingu i świetna alternatywa Mailchimp. Jest wyposażony w przyjazny dla początkujących edytor wiadomości e-mail i gotowe szablony wiadomości e-mail dla różnych kampanii.

Możesz używać stron docelowych, wyskakujących okienek lub wbudowanych formularzy rejestracji do przechwytywania potencjalnych klientów. Oferują mnóstwo opcji dostosowywania i szablonów, które pomogą Ci odnieść sukces.

Jest wyposażony w potężne funkcje automatyzacji poczty e-mail, segmentacji i personalizacji, które pozwalają kierować reklamy do właściwych Użytkowników we właściwym czasie.

Możesz analizować swoje działania marketingowe za pomocą wbudowanych narzędzi do raportowania w czasie rzeczywistym lub przeprowadzać testy A/B, aby ulepszyć swoje kampanie.

Cennik: Free – $50 miesięcznie.

Wniosek: która jest Najlepsza Alternatywa Mailchimp?

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp dla WordPress, Constant Contact jest idealnym wyborem. Ma łatwą w użyciu platformę, potężne integracje, wysokiej jakości wsparcie i uczciwe ceny dla małych firm i organizacji non-profit.

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp, która ma plan forever-free, powinieneś spojrzeć na SendinBlue.

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp dla blogerów z lepszymi przepływami pracy automatyzacji, zalecamy użycie HubSpot, ConvertKit lub SendinBlue.

Jeśli szukasz alternatywy Mailchimp dla Shopify, WooCommerce lub innych platform eCommerce, zalecamy użycie Drip. Pomaga wysyłać spersonalizowane wiadomości e-mail w oparciu o potrzeby lejka sprzedaży.

Ważne jest, aby pamiętać, że w naszych badaniach wypróbowaliśmy wszystkie główne usługi e-mail marketingu, w tym wiele, których nie ma na naszej liście powyżej, takich jak: Active Campaign, GetResponse, MooSend, Omnisend, Campaign Monitor i inne. Po prostu nie wymieniliśmy ich wszystkich tutaj, ponieważ stworzyłoby to więcej zamieszania i spowodowałoby paraliż wyboru dla czytelników Nie-technicznych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze alternatywy Mailchimp, aby rozwinąć swój biznes. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat wyboru najlepszego biznesowego dostawcy VoIP i naszym porównaniem najlepszych platform do tworzenia stron internetowych.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…