Szukasz najlepszych wtyczek do fakturowania dla WordPressa? Wtyczka do fakturowania ułatwia automatyczne generowanie faktur, zbieranie zamówień i zarządzanie finansami.

Jako właściciel firmy jest wiele do zarządzania, a ręczne faktury mogą zająć znaczną ilość czasu. Twoje faktury mogą za każdym razem wyglądać inaczej, co nie jest zbyt profesjonalne.

Korzystanie z profesjonalnego oprogramowania do fakturowania pozwala zautomatyzować wszystkie procesy fakturowania i płatności, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych wtyczek do faktur WordPress dla różnych potrzeb.

Best invoicing plugins for WordPress

Wybór najlepszych wtyczek do fakturowania dla WordPressa

Istnieje kilka wtyczek WordPress, których możesz użyć do tworzenia faktur online i zbierania płatności od klientów. Wszystkie te wtyczki do faktur WordPress oferują różne funkcje, które utrudniają początkującym wybór odpowiedniej wtyczki do faktur dla swojej firmy.

Najważniejsze funkcje, których powinieneś szukać w dobrej wtyczce do fakturowania WordPress, to:

  • Jednorazowe i cykliczne pobieranie płatności
  • Częściowe opcje płatności
  • Automatyczne odliczanie podatku i sprawozdawczość podatkowa
  • Pojedynczy pulpit nawigacyjny do zarządzania wszystkimi fakturami i podatkami
  • Karty kredytowe i inne bramki płatnicze
  • Planowanie płatności i opcja późnej opłaty

Trudno byłoby znaleźć rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie twoje potrzeby w zakresie fakturowania. Musisz przejrzeć funkcje i znaleźć rozwiązanie, które odpowiada Twoim wymaganiom dotyczącym fakturowania i płatności.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na nasze najlepsze typy dla najlepszych wtyczek do fakturowania dla WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najbardziej przyjazna dla biznesu wtyczka do formularzy WordPress. Jest wyposażony w Kreator typu “przeciągnij i upuść”, który pozwala łatwo tworzyć dowolny rodzaj formularza, w tym formularze rejestracji użytkownika, formularz rejestracji do newslettera, formularz zapytania ofertowego, formularz darowizny, formularz zbierania płatności itp.

Dzięki WPForms możesz łatwo wygenerować formularz zamówienia online, który daje możliwość automatycznego wysłania faktury do klienta. Ty i twoi klienci otrzymujecie również natychmiastowe powiadomienie e-mail po zakończeniu płatności.

WPForms integruje się z PayPal i Stripe w celu zbierania płatności. Pozwala to na łatwe przyjmowanie płatności kartą kredytową bez użycia wtyczki koszyka lub oprogramowania eCommerce.

Podczas gdy WPForms nie jest tak solidny, jak niektóre inne wtyczki do faktur WordPress poniżej, ma wszystkie niezbędne funkcje, których potrzebujesz, i pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ może służyć wielu celom, takim jak pomoc w budowaniu formularzy kontaktowych, Prośba o wycenę formularzy, zbieranie informacji zwrotnych za pośrednictwem ankiet itp.

Możesz użyć naszego kuponu WPForms, aby uzyskać dodatkowe 50% zniżki.

2. FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks to popularne oprogramowanie księgowe dla małych firm. Pozwala na tworzenie profesjonalnych faktur za pomocą kilku kliknięć. Możesz w pełni dostosować fakturę, dodając logo firmy i spersonalizowaną notatkę.

Posiada zautomatyzowany system wysyłania przypomnień do klientów o zaległych płatnościach. FreshBooks obciąża również bezpiecznie kartę kredytową Twoich klientów za cykliczne płatności i wysyła powiadomienia do Ciebie i Twoich klientów.

Możesz dodać godziny pracy i wydatki na fakturach, aby wyświetlić prawidłowy podział płatności. Oferuje również pobór podatków, preferowany wybór waluty, kody rabatowe i opcję przedpłaty.

Freshbooks to platforma fakturowania SaaS, która współpracuje ze wszystkimi najlepszymi kreatorami stron internetowych, w tym WordPress. Jest to najbardziej niezawodne oprogramowanie do faktur na liście, ale ich ceny są nieco droższe, ponieważ pobierają opłaty na podstawie liczby klientów do rozliczenia.

3. Fakturowanie WP

WP Invoicing

WP Invoicing to bogata w funkcje wtyczka do fakturowania WordPress. Działa na Twojej witrynie WordPress i może pomóc ci tworzyć i wysyłać faktury do klientów.

Może również automatycznie zarządzać podatkami na fakturach. Pozwala to zaoszczędzić czas i zautomatyzować proces dla Ciebie i Twoich klientów.

Wtyczka obsługuje wiele bramek płatności, takich jak PayPal, Stripe, Authorize.net i nie tylko. Może być również używany do konfigurowania płatności cyklicznych i automatycznego generowania faktur dla każdej płatności.

Podczas gdy wtyczka Base WP Invoicing jest bezpłatna, będziesz musiał zapłacić za poszczególne rozszerzenia lub możesz kupić członkostwo w pakiecie, co jest znacznie lepszą ofertą.

4. Pokrojone Faktury

Sliced Invoices

Krojone faktury to profesjonalna wtyczka do fakturowania WordPress. Posiada wiele gotowych szablonów i wzorów do szybkiego generowania faktur. Możesz również tworzyć niestandardowe faktury z logo i tekstem, dzięki czemu możesz wysyłać oferty bezpośrednio do klientów.

Jest wyposażony w system raportowania do zarządzania wszystkimi fakturami i kwotowaniami w jednym miejscu. Faktury krojone są gotowe do tłumaczenia, co umożliwia wysyłanie faktur w języku klienta. Obejmuje również rozszerzenia dla faktur PDF, płatności cyklicznych, faktur depozytowych i innych.

Slide Invoices to darmowa wtyczka, ale będziesz musiał zapłacić za poszczególne rozszerzenia lub możesz kupić członkostwo w pakiecie, co jest znacznie lepszą ofertą.

5. Faktury Sprout

Sprout Invoices

Sprout Invoices to pełnoprawna wtyczka do fakturowania dla witryn WordPress. Może oszacować koszt Twoich usług i automatycznie wygenerować szczegółowe faktury dla klientów.

Wtyczka integruje się z ponad 300 aplikacjami do płatności, wzorów faktur, przepływów pracy i innych. Ma potężny system planowania płatności, aby ustalić warunki dla klientów, takie jak kwota płatności, termin płatności, opłaty za zwłokę itp.

6. Faktury WooCommerce PDF

WooCommerce PDF Invoices

WooCommerce PDF Invoices to rozszerzenie WooCommerce do wysyłania faktury PDF z każdym e-mailem potwierdzającym zamówienie. Posiada gotowy szablon dla faktur PDF, a także można tworzyć własne szablony faktur niestandardowych.

Zarządza numerem sekwencyjnym dla faktur, dzięki czemu można śledzić wszystkie płatności. Klienci mogą pobierać faktury ze strony swojego konta w witrynie e-commerce. Możesz również podłączyć drukarkę z wtyczką do drukowania faktur, gdy tylko klienci potwierdzą zamówienie. Jeśli prowadzisz sklep internetowy za pomocą WooCommerce, ta wtyczka może być odpowiedzią na twoje potrzeby fakturowania.

Ta wtyczka nie działa z innymi wtyczkami eCommerce WordPress, ale większość innych rozwiązań ma własne rozszerzenia faktur.

7. WP-Faktura

WP-Invoice

WP-Invoice to darmowa wtyczka do fakturowania WordPress. Jest idealny dla agencji cyfrowych, generalnych wykonawców, programistów internetowych i każdej firmy, która musi wysyłać faktury do swoich klientów.

Pozwala na utworzenie faktury w panelu WordPress. Po wygenerowaniu FAKTURY klient otrzyma wiadomość e-mail i będzie mógł skorzystać z linku, aby łatwo dokonać płatności. Możesz również w pełni dostosować powiadomienie e-mail. WP-Invoice jest nieco ograniczony pod względem funkcji, ale może być łatwym w użyciu rozwiązaniem dla wielu małych firm.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki do fakturowania dla WordPressa. Możesz również sprawdzić nasz wybór ekspertów z najlepszych wtyczek WordPress, najlepszych usług e-mail marketingu i najlepszych usług telefonicznych dla małych firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…