Szukasz alternatyw PayPal dla freelancerów do zbierania płatności w WordPress? PayPal jest jedną z najprostszych platform do zbierania płatności na swojej stronie. Jednak nie jest on dostępny we wszystkich krajach i nie wszyscy twoi klienci mogą chcieć z niego korzystać. W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych alternatyw PayPal dla freelancerów do zbierania płatności w WordPress.

Best PayPal Alternatives for Freelancers to collect payments in WordPress

Dlaczego warto szukać alternatyw PayPal, aby akceptować płatności Online

PayPal dokonał transakcji online szybko i bezproblemowo. Umożliwienie właścicielom witryn WordPress zarabiania pieniędzy online poprzez sprzedaż produktów i usług.

Istnieją jednak pewne problemy z PayPal, co prowadzi do wielu poszukiwania alternatyw PayPal.

Na przykład istnieje wiele krajów rozwijających się, w których system PayPal nie działa. Opłaty transakcyjne PayPal są również wyższe i mogą znacznie narastać w czasie.

Być może największym powodem, dla którego ludzie szukają alternatyw PayPal jest jego niepewne zachowanie. Wiele kont PayPal zostało zablokowanych lub zawieszonych z powodu małych problemów, co spowodowało poważne straty dla wielu użytkowników PayPal.

Mając to na uwadze, oto usługi płatnicze 7, których możesz używać jako alternatywy PayPal w swojej witrynie WordPress.

1. Stripe

Stripe

Stripe szybko stał się najpopularniejszą alternatywą PayPal i jedną z najpopularniejszych bram płatniczych. Niestety, jest on dostępny tylko w kilku wybranych krajach.

Najlepszą częścią korzystania ze Stripe są niższe opłaty, łatwość użycia i bezproblemowa integracja z popularnymi platformami e-commerce WordPress, takimi jak WooCommerce i Shopify.

Jeśli nie chcesz konfigurować kompletnego sklepu internetowego, możesz utworzyć prosty formularz z WPForms, aby zbierać płatności za pośrednictwem Stripe od swoich klientów.

Opłaty za Stripe różnią się w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. W przypadku Stanów Zjednoczonych obowiązują stałe opłaty w wysokości 2,9% + 30¢ za udane obciążenie kartą kredytową.

2. Transferwise

TransferWise

Transferwise pozwala Twoim klientom płacić ci bezpośrednio w lokalnej walucie. Twoi klienci zostaną obciążeni opłatą za płatność, która zostanie wysłana na twoje konto bankowe jako przelew lokalny.

Jest on dostępny w wielu krajach i walutach. Opłaty Transferwise różnią się w zależności od lokalizacji zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. Jednak okazało się, że jest często znacznie niższy niż w przypadku innych usług płatniczych lub bezpośredniego przelewu bankowego. Korzystają również z tego samego kursu wymiany, który widzisz w Google lub XE, co również oszczędza dodatkowe pieniądze w wymianie walut.

Jedną z wad jest to, że Transferwise nie pozwala na wysyłanie płatności biznesowych w niektórych krajach. Upewnij się, że sprawdzasz stronę kraju, zanim poprosisz klientów o przesłanie Ci pieniędzy w celu ustalenia cen i statusu płatności biznesowej.

3. Bitcoin

Bitcoin

Kryptowaluty są wściekłością w dzisiejszych czasach. Bitcoin jest jedną z pierwszych i najbardziej znanych kryptowalut na świecie. Bitcoin pozwala również użytkownikom na wysyłanie i odbieranie pieniędzy przez granice bez potrzeby pośrednika, takiego jak bank lub operator przekazu pieniężnego, który bierze wycinek z transakcji.

Jeśli twój klient zna Bitcoin,może łatwo przesłać pieniądze do Twojego portfela Bitcoin. Następnie możesz przeliczyć tę kwotę na walutę lokalną za pomocą wymiany Bitcoin, użyć kwoty online lub przesłać ją do innej usługi płatniczej.

Coinbase, platforma handlowa bitcoin, pozwala firmom akceptować płatności bitcoin. Jest już używany przez najlepsze firmy, takie jak Expedia, Dell, Intuit, Wikimedia Foundation i inne.

4. Payoneer

Payoneer

Payoneer to niezawodna nazwa w branży płatności online. Jest on dostępny w wielu krajach na całym świecie. Obecnie nie ma dostępnych integracji, aby połączyć go bezpośrednio z Twoim e-commerce lub witryną członkowską. Możesz jednak poprosić klientów o wysyłanie płatności za pośrednictwem Payoneer.

Payoneer sprawia również, że dość wygodnie jest wypłacać płatności na lokalne konto bankowe lub używać karty debetowej marki Payoneer do wypłacania płatności z bankomatów w dowolnym miejscu na świecie. Minusem jest to, że ich opłaty są wyższe w porównaniu do Stripe lub PayPal, ale niższe niż w przypadku niektórych innych dostawców usług płatniczych.

Za akceptowanie płatności kartą kredytową bezpośrednio od klientów, zostaniesz obciążony 3% kwoty transakcji. Dodatkowo zostanie naliczona opłata w wysokości 1,50 USD za lokalny przelew bankowy w tej samej walucie. Jeśli wypłacasz kwotę na innym koncie walutowym, zapłacisz dodatkowe 2% kwoty transakcji.

5. QuickBooks

QuickBooks

QuickBooks jest jednym z najlepszych programów księgowych dla freelancerów i profesjonalistów. Umożliwia łatwe wysyłanie faktur do klientów i przyjmowanie płatności bezpośrednio na konto bankowe.

Twoi klienci mogą w każdej chwili kliknąć przycisk Zapłać i dokonać płatności za pomocą karty kredytowej. QuickBooks to oprogramowanie księgowe, dzięki czemu można podłączyć go do kart kredytowych, konta bankowego i PayPal, aby uchwycić wszystkie transakcje.

Płatności QuickBooks To rozwiązanie pay as you go. Opłaty za fakturowaną płatność wynoszą 2,9% + 25¢ od każdej transakcji. Jeśli pobierasz więcej niż $ 7,500 miesięcznie, możesz skontaktować się z nimi w celu uzyskania zniżki.

6. 2Checkout

2Checkout

2Checkout to jedna z najbardziej znanych bram płatniczych i dobra alternatywa PayPal. Wszystkie popularne wtyczki eCommerce dla WordPress mają dodatki do integracji 2Checkout jako bramki płatności. Możesz również dodać go do swojego sklepu internetowego i rozpocząć sprzedaż produktów do krajów, w których Stripe lub PayPal nie są obsługiwane.

2Checkout oferuje różne metody wypłaty płatności, a nawet możesz zintegrować swoją kartę debetową Payoneer, aby wypłacić płatności. Inne godne uwagi funkcje to płatności cykliczne, obsługa płatności hostowanych, obsługa wielu walut i języków.

2płatności za rejestrację różnią się w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. W przypadku Stanów Zjednoczonych zostanie naliczona opłata w wysokości 2,9% kwoty transakcji + 30¢ od każdej transakcji.

7. Portfel Google

Google Wallet

Portfel Google to kolejna doskonała opcja, aby zastąpić PayPal dla Twoich płatności. Obecnie jest on dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii i nie można wysyłać płatności z USA do WIELKIEJ BRYTANII. Nie ma gotowej integracji dostępnej dla żadnej platformy e-commerce WordPress.

Podobnie jak wiele innych narzędzi i usług Google, nie pobiera żadnych opłat za wysyłanie lub odbieranie pieniędzy. To sprawia, że jest to świetna opcja dla freelancerów, którzy chcą zażądać płatności od klientów za pośrednictwem Portfela Google.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze alternatywy PayPal do zbierania płatności w WordPress. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik bezpieczeństwa krok po kroku WordPress dla początkujących.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…