Chcesz uzyskać bezpłatny numer 800 dla swojej firmy?

Bezpłatne numery pomagają nowym i istniejącym klientom dotrzeć bezpośrednio do Twojej firmy. Wielu klientów woli również dzwonić na służbowy numer telefonu zamiast pisać e-mail.

Bezpłatny numer zachęca ich do tego, ponieważ są one bezpłatne dla dzwoniącego. Pomaga również zdobywać nowych klientów i budować trwałe relacje z istniejącymi klientami.

W przeszłości numery bezpłatne były używane tylko przez duże firmy. Ale teraz są niezwykle przystępne cenowo, więc nawet właściciele małych firm mogą uzyskać bezpłatny numer 800 dla swojej firmy.

W tym przewodniku przedstawimy 7 sposobów na łatwe uzyskanie bezpłatnego numeru 800 dla Twojej firmy. Nie musisz instalować drogich zestawów telefonicznych, kupować nowego sprzętu, a nawet zatrudniać nowych pracowników.

Brzmi dobrze? Zaczynajmy.

Ways to easily get a toll-free number for your business

Dlaczego warto uzyskać bezpłatny numer dla swojej firmy?

Numery Toll free to numery telefonów, które mogą być wybierane bez żadnych opłat do osoby nawiązującej połączenie.

Zaczynają się od unikalnego 3-cyfrowego kodu jako prefiksu. 800 jest najczęściej używanym prefiksem dla numerów bezpłatnych, ale można go również uzyskać z następującymi bezpłatnymi prefiksami 888, 877, 866, 855, 844 lub 833.

Te bezpłatne kody są dobrze rozpoznawane, a klienci wiedzą, że nie będą pobierane opłaty za połączenie przez ich firmę telefoniczną.

Oprócz bezpłatnego połączenia, rozmowa z człowiekiem wydaje się bardziej naturalna i oferuje lepszą satysfakcję klienta.

Numery bezpłatne nie są ograniczone do konkretnej lokalizacji geograficznej. Twoi klienci na całym świecie mogą używać tego samego numeru, aby się z Tobą skontaktować.

Wygląda bardziej profesjonalnie i daje wiarygodność Twojej firmie. Łatwiej jest również promować, ponieważ możesz wybrać niezapomniany numer telefonu i używać go we wszystkich kampaniach marketingowych. Niektóre firmy nawet kupić numery telefonów próżności, które są dostępne na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Nie są one zbyt drogie, a korzystanie z dostawcy usług VoIP pozwala również na tańsze połączenia. Nie potrzebujesz żadnego specjalnego sprzętu, w rzeczywistości możesz korzystać z komputera, a nawet telefonu, aby odbierać połączenia.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się najlepszym sposobom na uzyskanie bezpłatnego numeru 800 dla Twojej firmy.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva jest najlepszym dostawcą usług telefonii biznesowej na rynku. Oferują najprostszy sposób na uzyskanie bezpłatnego numeru dla twojej małej firmy.

Z każdym planem Nextiva otrzymasz bezpłatny numer bezpłatny. Możesz również uzyskać numer lokalny z dowolnego miejsca w Stanach Zjednoczonych.

Nextiva oferuje prosty pulpit nawigacyjny do monitorowania połączeń, konfigurowania powitania poczty głosowej, ustawiania identyfikatora rozmówcy dla połączeń wychodzących, routingu połączeń, identyfikatora rozmówcy, dzienników i innych. Dzięki temu możesz efektywnie zarządzać połączeniami biznesowymi i w pełni je wykorzystać.

Możesz odbierać połączenia na bezpłatny numer za pośrednictwem laptopa,telefonu biurkowego, a nawet telefonu komórkowego za pomocą aplikacji. Zmniejsza to zależność od konkretnego sprzętu i daje elastyczność, aby zabrać telefon służbowy ze sobą.

Cennik: Już od $18.95 / miesiąc.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral to kolejny doskonały sposób na uzyskanie bezpłatnego numeru dla Twojej firmy. Oferują wszystkie popularne bezpłatne kody, w tym 800, 888, 877, 866, 855, i 844.

Możesz przekierować połączenia na istniejący numer lub skorzystać z istniejącego bezpłatnego numeru w RingCentral. Oferują szeroki zestaw funkcji, takich jak routing połączeń, poczta głosowa, analiza połączeń, alerty wiadomości, reguły odpowiedzi i wiele innych.

Mają łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny, którym możesz zarządzać z poziomu przeglądarki, aplikacji komputerowej lub aplikacji mobilnych, aby odbierać połączenia w podróży.

Cennik Od $19.99 / miesiąc

3. Telefon Biurowy Ooma

Ooma Office Phone

Ooma jest popularnym biznesowym dostawcą telefonów VOIP, który oferuje bezpłatne numery telefoniczne 1-800 w przystępnych cenach. Możesz dodać bezpłatny numer do dowolnego planu biurowego Ooma. Domyślnie będą one wstępnie wybrać bezpłatny numer telefonu dla ciebie, ale masz również możliwość wyboru nowego.

Platforma biurowa Ooma zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, których można oczekiwać, takie jak wirtualna recepcjonistka, wybieranie rozszerzeń, wstrzymywanie muzyki, inteligentne aplikacje na telefony komórkowe i wiele innych. Najlepsza ze wszystkich konfiguracja jest bardzo łatwa i możesz to zrobić w ciągu kilku minut.

Cennik: Ich plan zaczyna się od $19.95 miesięcznie, który zawiera bezpłatny numer bezpłatny i ponad 35 funkcji telefonu biznesowego. Mają również Plan Pro, który kosztuje $ 24.95 miesięcznie, który zawiera dodatkowe funkcje, takie jak transkrypcja poczty głosowej, nagrywanie rozmów, ulepszone blokowanie połączeń i inne.

4. Konik polny

Grasshopper

Grasshopper jest wiodącym dostawcą wirtualnych numerów telefonicznych dla małych firm z numerami bezpłatnymi, lokalnymi i vanity.

Otrzymujesz wszystkie typowe funkcje usługi VoIP, takie jak zarządzanie połączeniami, rozszerzenia, przekazywanie połączeń, transkrypcja poczty głosowej i inne. Możesz użyć swojego numeru biznesowego do wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych.

Narzędzia do zarządzania połączeniami, takie jak czekanie na połączenia, niestandardowe pozdrowienia, jednoczesna obsługa połączeń, pozwalają małym firmom łatwo zarządzać większą liczbą połączeń z ograniczonym personelem.

Cennik: Już od $26 miesięcznie z 1 numerem i 3 rozszerzeniami.

5. Phone.com

Phone.com

Phone.com to kolejny łatwy sposób na uzyskanie bezpłatnego numeru. Umożliwia łatwe zarządzanie połączeniami biznesowymi za pomocą komputerów i aplikacji mobilnych.

Oferują one bezpłatne numery, które można wykorzystać z istniejącym numerem. Zawiera wszystkie typowe funkcje, których można oczekiwać od usługi telefonicznej w chmurze.

Cennik: Plany Pay per minute zaczynają się od $12.99 miesięcznie, a plany Unlimited zaczynają się od $29.99 miesięcznie.

6. 8×8

8x8

8×8 to kolejna łatwa opcja, aby uzyskać bezpłatny numer dla małej firmy. Oferują bezpłatne i lokalne numery dla kilku krajów, co czyni je dobrym wyborem, jeśli docelowi klienci znajdują się w wielu regionach.

Otrzymasz również wszystkie standardowe funkcje zarządzania połączeniami oraz integrację z G Suite i Office 365.

Cennik: Już od $12 miesięcznie za użytkownika.

7. Vonage

Vonage

Vonage to kolejny biznesowy serwis telefoniczny oferujący bezpłatne i lokalne numery. Możesz wybrać spośród popularnych kodów 888, 877 lub 866 i zadzwoni na twój istniejący numer telefonu służbowego.

Mają łatwy w użyciu internetowy panel sterowania do zarządzania połączeniami. Zawiera wszystkie dodatkowe funkcje, których można oczekiwać od dostawcy usług VoIP, w tym pocztę głosową, automatyczną obsługę, przekazywanie i routing, jednoczesne połączenie na wielu urządzeniach i wiele innych.

Cennik: Ich plan mobilny zaczyna się od $19.99 / miesiąc na użytkownika z ograniczonymi funkcjami. Plan premium zaczyna się od $29.99 / miesiąc na użytkownika i odblokowuje zaawansowane funkcje.

Najczęściej zadawane pytania o 800 bezpłatnych numerów

Wielu początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją pierwszą działalność, nie zna sposobu działania bezpłatnego numeru. Oto kilka najczęściej zadawanych pytań na temat bezpłatnych numerów i ich działania.

1. Czym są numery bezpłatne?

Numery bezpłatne to numery telefonów, w których osoba lub firma odbierająca połączenie jest za nie pobierana opłata, a nie dzwoniący. Najczęściej liczby te są wykorzystywane do obsługi klienta przez firmy i organizacje.

Aby odróżnić je od zwykłych numerów stacjonarnych, numery bezpłatne zaczynają się od określonych kodów, takich jak 800, 888, 877, 866, 855, 844 i 833.

Zasady dotyczące bezpłatnych numerów są kontrolowane przez FCC, ale nie przypisują konkretnych numerów telefonów.

Baza bezpłatnych numerów jest prowadzona przez firmę Somos, Inc. Firma ta udziela następnie zezwolenia innym firmom zwanym RespOrgs (odpowiedzialnymi organizacjami)na przydzielanie bezpłatnych numerów.

Pozwala to każdemu właścicielowi małej firmy uzyskać bezpłatny numer do swojej witryny WordPress lub sklepu internetowego.

2. Czy istnieje różnica między bezpłatnym numerem A numerem vanity?

Numer telefonu próżności to termin branżowy używany do opisania liczb, które oznaczają nazwę firmy lub bardziej zapadające w pamięć frazę, na przykład 800-kwiaty.

Jeśli numer próżności zaczyna się od bezpłatnego kodu, nie różni się od jakiegokolwiek innego bezpłatnego numeru pod względem funkcjonalności i przeznaczenia.

3. Czy Mogę dostać numer próżności z napisem Nazwa firmy, a następnie go sprzedać?

Nie, przepisy FCC zabraniają gromadzenia lub kupowania bezpłatnych numerów w celu ich odsprzedaży.

4. Czy mogę przenieść bezpłatny numer do innej firmy?

Tak, numery bezpłatne są przenośne i możesz użyć tego samego numeru u dowolnego wybranego dostawcy usług telefonicznych.

5. Czy mogę odbierać połączenia międzynarodowe na bezpłatny numer w USA?

Możesz. Jednak te połączenia nie będą bezpłatne dla rozmówcy i będą one obciążane przez ich firmę telefoniczną za połączenie międzynarodowe.

Większość bezpłatnych numerów jest uważana za połączenia lokalne w USA i Kanadzie. Klienci dzwoniący z Kanady nie będą obciążani opłatą za połączenie międzynarodowe.

Jeśli twoi klienci znajdują się w różnych krajach, wielu wymienionych powyżej dostawców bezpłatnych numerów oferuje bezpłatne numery również dla innych krajów.

6. Czy Mogę przekierowywać bezpłatne połączenia na mój dotychczasowy numer?

Tak, możesz przekazywać bezpłatne połączenia na istniejące numery telefonów. Wiele z powyższych firm telefonicznych umożliwia również ustawienie reguł przekazywania dla połączeń przychodzących w oparciu o godziny pracy, dostępność i inne czynniki.

7. Jak dodać bezpłatny numer telefonu na mojej stronie internetowej?

Możesz łatwo dodać bezpłatny numer do dowolnego z popularnych kreatorów stron internetowych lub platform blogowych.

Jeśli używasz WordPress na swojej stronie internetowej, możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak dodać przycisk Kliknij, aby zadzwonić w WordPress.

Która usługa bezpłatnego numeru jest najlepsza?

Podstawowa usługa, która przydziela Ci bezpłatny numer, jest oferowana przez prawie wszystkich dostawców usług telefonii wirtualnej.

Jednak narzędzia do zarządzania połączeniami, koszty i integracje są równie ważne dla rozwoju firmy dzięki korzystaniu z bezpłatnego numeru.

Mając na uwadze te czynniki, uważamy, że Nextiva jest najlepszym bezpłatnym numerem dla małych firm. Oferują konkurencyjne ceny, szeroki zestaw funkcji i integracji, aby w pełni wykorzystać system telefoniczny firmy.

Wykorzystujemy Nextiva do własnego biznesu.

RingCentral jest na drugim miejscu pod względem funkcji, łatwości obsługi i prostoty dodawania bezpłatnego numeru do planu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci uzyskać bezpłatny numer 800 dla Twojej firmy. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik, jak uzyskać bezpłatny biznesowy adres e-mail i nasze porównanie najlepszych usług e-mail marketingu dla małych firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…