jQuery Tabber Widget w WordPress

jQuery pomaga tworzyć interaktywne, przyjazne dla użytkownika i piękne strony internetowe. Dla tych z małą wiedzą CSS i HTML jQuery brzmi skomplikowanie, ale dzięki łatwym do naśladowania samouczkom każdy może dodać fantazyjne efekty do swojej witryny. W tym artykule wymienimy jedne z najlepszych samouczków jQuery dla początkujących WordPress.

Dzięki tym samouczkom nie tylko dowiesz się, jak dodać te sprytne Skrypty jQuery do swojej witryny WordPress, ale także będziesz miał szansę nauczyć się trochę jQuery i jak go używać w WordPress. Dla absolutnie początkujących zalecamy, aby najpierw zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat dodawania fragmentów kodu w WordPress i jak poprawnie dodać JavaScript i style w WordPress.

1. Jak dodać Widget jQuery Tabber w WordPress

jQuery Tabber Widget in WordPress

Widżet Tabber pozwala zaoszczędzić miejsce na pasku bocznym, łącząc wiele widżetów w jeden widżet z kartami. W tym samouczku jQuery dowiesz się, jak utworzyć widżet Tabber jQuery jako wtyczkę, która jest łatwa do modyfikacji i można ją dostosować, aby dodać dowolną zawartość w kartach.

2. Jak dodać Akordeon jQuery FAQ w WordPress

jQuery FAQ Accordion Menu

Często zadawane pytania strony mogą stać się dłuższe i trudne do odczytania. W tym samouczku jQuery pokażemy Ci, jak stworzyć sekcję FAQ na swojej stronie za pomocą akordeonu jQuery. Stwarza to znacznie lepsze wrażenia użytkownika, ponieważ użytkownicy będą mogli szybko zobaczyć pytania bez zbytniego przewijania.

3. Jak dodać płynne przewijanie do efektu Top w WordPress za pomocą jQuery

Smooth scroll to top effect with jQuery

W przypadku stron internetowych, które publikują długie artykuły, w których użytkownik musi dużo przewijać, aby zobaczyć pełną treść, przycisk lub link, aby wysłać użytkowników z powrotem na górę strony, zapewnia lepsze wrażenia użytkownika. W tym samouczku pokazaliśmy, jak dodać Przycisk Powrót do góry z efektem płynnego przewijania za pomocą jQuery.

4. Jak dodać podpowiedzi jQuery w formularzu komentarzy WordPress

Adding jQuery Tooltips to WordPress Comment Form

Wskazówki narzędziowe mogą być używane do dostarczania użytkownikom instrukcji lub przydatnych informacji, gdy najeżdżają myszką na jakiś element. W tym samouczku jQuery pokażemy, jak dodać wskazówki narzędzi do formularza komentarzy WordPress. Nie tylko wygląda ładnie, ale także zachęca użytkowników do wzięcia udziału w dyskusjach na twojej stronie.

5. Jak sprawić, by Twoje filmy były responsywne w WordPress za pomocą FitVids

How to make your videos responsive in WordPress using jQuery Fitvids plugin

Po dodaniu filmów z YouTube do witryny WordPress nie są one domyślnie responsywne. Nawet jeśli twój motyw WordPress jest responsywny, Pojemnik wideo przekrzywia się nieproporcjonalnie, tworząc złe wrażenia użytkownika dla użytkowników na mniejszych urządzeniach i rozmiarach ekranu. W tym samouczku pokażemy, jak korzystać z wtyczki Fitvids jQuery, aby Twoje filmy były responsywne w WordPress.

6. Jak dodać rotacyjne referencje w WordPress

Jak sugeruje tytuł, w tym samouczku pokażemy, jak dodać rotacyjne referencje do swojej witryny WordPress. Bardzo przydatne, gdy masz sekcję referencje na swojej stronie internetowej i chcesz pokazać referencje z schludnym efektem jQuery.

7. Jak dodać menu panelu slajdów w WordPress Themes

Add a slide panel menu in WordPress using jQuery

Menu panelu slajdów pojawia się, gdy użytkownik kliknie przycisk menu w witrynie. W tym samouczku dowiesz się, jak tworzyć przyjazne dla urządzeń mobilnych menu slajdów za pomocą jQuery.

8. Jak dodać Referencje Tooltip w WordPress Themes

Testimonials in jQuery Tooltip

W tym samouczku pokażemy, jak wyświetlić opinie użytkowników w podpowiedzi jQuery. Opiera się na kodzie, którego użyliśmy na stronie filmów WPBeginner. Zamiast wyświetlać referencje w blockquotes, wyświetla tekst opinii, gdy użytkownik przesuwa kursor myszy na zdjęcie użytkownika.

Mamy nadzieję, że wypróbujesz niektóre z tych samouczków jQuery na swojej stronie WordPress. Mam nadzieję, że to pozwoli Ci rozpocząć pracę z motywami jQuery i WordPress. Daj nam znać, jeśli istnieje jakaś konkretna wskazówka jQuery, którą chciałbyś zobaczyć zaimplementowaną w WordPress? Aby uzyskać opinie i pytania, zostaw komentarz.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…