Najlepsze narzędzia do tworzenia stron kościelnych (łatwe dla początkujących)

Masz za zadanie stworzyć stronę internetową dla swojego kościoła? Jeśli nie jesteś profesjonalnym projektantem stron internetowych lub programistą, może to być trudne zadanie.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów na stworzenie strony internetowej kościoła, która wygląda świetnie i robi wszystko, czego potrzebujesz.

W tym przewodniku porównamy najlepsze narzędzia do tworzenia witryn kościelnych, których możesz użyć do budowy witryny kościelnej bez pisania kodu.

Best church website builders (easy for beginners)

Jak znaleźć najlepszy budowniczy strony Kościoła dla Ciebie

Kiedy zastanawiasz się, który narzędzie do tworzenia stron kościoła wybrać, będziesz chciał poszukać funkcji, które pomogą Ci wykonać kluczowe zadania.

Tworzenie kalendarza: Będziesz musiał wymienić swoje regularne usługi, a być może inne działania, na swojej stronie internetowej.

Przesyłanie kazań: Jeśli planujesz umieścić nagrania kazań na swojej stronie internetowej, będziesz potrzebował łatwego sposobu, aby to zrobić.

Różne konta użytkowników i uprawnienia: Prawdopodobnie chciałbyś, aby niektórzy członkowie Kościoła (wolontariusze) mogli aktualizować witrynę w razie potrzeby, nie dając im dostępu do wszystkiego.

Umożliwienie członkom rejestracji i logowania: Możesz chcieć mieć pewne treści, takie jak protokoły ze spotkań kościelnych, dostępne tylko dla zarejestrowanych członków Kościoła.

Przyjmowanie darowizn: Jeśli planujesz przyjmować darowizny za pośrednictwem swojej strony internetowej, musisz upewnić się, że oprogramowanie witryny Kościoła będzie to wspierać.

Projekt i szablony: Powinieneś wybrać Kreator stron internetowych, który ma szeroką gamę szablonów stron kościelnych. Chcesz również, aby miał łatwy mechanizm dostosowania projektu, który pozwala dostosować projekt, dodawać obrazy, aktualizować kolory i wiele innych, dzięki czemu możesz stworzyć stronę internetową Kościoła, która pasuje do marki Twojego Kościoła.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się zaletom i wadom najpopularniejszych kościelnych kreatorów stron internetowych, abyś mógł wybrać najlepsze oprogramowanie dla swoich potrzeb.

1. WordPress

WordPress

WordPress.org jest #1 oprogramowanie do budowy stron internetowych kościoła. Jest to najpopularniejszy Kreator stron internetowych na świecie i zasila ponad 39% wszystkich stron internetowych w Internecie.

Zauważ, że WordPress.org, zwany także “self-hosted WordPress”, różni się od WordPress.com (wspomniany w dalszej części artykułu). Jeśli chcesz wiedzieć, czym się różnią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który porównuje WordPress.org vs. WordPress.com.

WordPress to całkowicie darmowy program do tworzenia stron internetowych, który zapewnia pełną kontrolę i wszystkie funkcje potrzebne do zbudowania strony internetowej. Ale ponieważ jest hostowany samodzielnie, musisz mieć nazwę domeny i hosting, aby zbudować stronę internetową za pomocą WordPress.

Plusy:

 • WordPress ma setki różnych szablonów i układów kościelnych (motywów), z których możesz korzystać, zarówno za darmo, jak i za darmo. Oto nasz wybór najlepszych motywów kościelnych dla WordPress.
 • Dostępne są wtyczki, które obejmują każdą funkcję, której może potrzebować witryna kościoła. Na przykład, możesz potrzebować wtyczki Sermon Manager i jednej z tych wtyczek do zbierania datków i funduszy na Twoją stronę kościoła.
 • WordPress ma ponad 58,000 + darmowe wtyczki WordPress, które są jak aplikacje dla Twojej witryny, która pozwala dodać dodatkowe funkcje, takie jak formularze kontaktowe, galerie zdjęć, suwaki obrazów i inne.
 • Możesz użyć popularnych wtyczek do tworzenia stron WordPress, takich jak Divi, Elementor lub Beaver Builder, aby tworzyć całkowicie niestandardowe strony internetowe Kościoła bez pisania kodu.
 • WordPress pozwala utworzyć dowolną liczbę kont użytkowników. Można je skonfigurować z różnymi rolami i uprawnieniami, dzięki czemu można ograniczyć pełny dostęp administratora tylko do jednej lub dwóch osób.
 • Dzięki WordPress w pełni posiadasz swoją stronę internetową. Nie musisz się martwić o reklamy pojawiające się w Twojej witrynie, podobnie jak w przypadku innych darmowych lub tanich kreatorów stron internetowych.
 • Istnieje ogromna wspierająca społeczność wokół WordPressa, dzięki czemu można łatwo uzyskać pomoc, gdy jej potrzebujesz. Prowadzimy nawet własną bezpłatną grupę na Facebooku o nazwie WPBeginner Engage, gdzie można znaleźć wiele zachęty i wsparcia.

Wady:

 • Musisz samodzielnie obsługiwać aktualizacje, kopie zapasowe i zabezpieczenia. Istnieje wiele wtyczek WordPress, które mogą w tym pomóc.
 • WordPress może być czasami nieco zniechęcający, gdy dopiero zaczynasz. Może się okazać, że jest trochę krzywej uczenia się.

Cennik:

Sam WordPress jest darmowy, ale musisz zapłacić za nazwę domeny i hosting. Koszt nazwy domeny wynosi zwykle około $9 – $15 / rok, a hosting zwykle zaczyna się Około $7.99 / miesiąc.

Na szczęście Bluehost, popularna firma hostingowa, zgodziła się zaoferować czytelnikom WPBeginner bezpłatną nazwę domeny i hojną zniżkę 60% na hosting. Zasadniczo możesz założyć stronę internetową kościoła za $ 2.75 miesięcznie.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Po skonfigurowaniu domeny i hostingu zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym tworzenia witryny WordPress (krok po kroku).

Uwaga: możesz używać WordPress ze wszystkimi głównymi dostawcami hostingu. Jeśli z jakiegoś powodu chcesz innego dostawcy usług hostingowych, zalecamy SiteGround lub którąkolwiek z tych najlepszych firm hostingowych WordPress.

2. Web.com

Web.com Website Builder Landing Page

Web.com jest to jeden z naszych najlepszych wyborów dla kompleksowego rozwiązania internetowego. Zapewniają hosting, więc nie musisz go kupować osobno.

Web.com zawiera tysiące gotowych szablonów, a także potężny Kreator typu “przeciągnij i upuść”, dzięki któremu możesz dostosować dowolny projekt. Masz również dostęp do tysięcy zdjęć stockowych. Dzięki temu bardzo łatwo i szybko zbudujesz stronę internetową kościoła.

Plusy

 • Web.com zaczyna się od zaledwie $1.95 miesięcznie, w tym bezpłatna domena. Jest to świetna opcja dla małych kościołów lub tych o bardzo napiętym budżecie.
 • Bardzo szybko stworzysz stronę internetową swojego kościoła. Wystarczy wpisać “kościół” dla typu strony, a pojawią się odpowiednie Zdjęcia stockowe, których możesz użyć. Następnie możesz kliknąć kilka opcji, aby zakończyć tworzenie witryny.
 • Wsparcie jest dostępne 24/7. Możesz skontaktować się z ich zespołem przez e-mail lub czat na żywo. Odkryliśmy, że zespół czatu na żywo był pomocny i szybko reagował.
 • Układ i projekt witryny można dostosować w prawie każdy sposób, jaki można sobie wyobrazić. Web.com ma ogromną bibliotekę obrazów do wyboru. Oczywiście możesz również przesłać własne zdjęcia.
 • Chociaż nie ma konkretnej funkcji darowizn, możesz łatwo tworzyć i sprzedawać produkty. Możesz stworzyć produkt o nazwie” Darowizna ” w różnych kwotach.
 • Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatną domeną, biznesowym adresem e-mail, bezpłatnymi kopiami zapasowymi, funkcjami bezpieczeństwa, analizami i innymi.

Wady

 • Nie możesz utworzyć wielu użytkowników dla swojej witryny, nawet jeśli korzystasz z jednego z płatnych planów. Jeśli chcesz, aby inne osoby mogły edytować witrynę, musisz podać im swój login. Może to prowadzić do naruszenia bezpieczeństwa lub przypadkowego usunięcia stron z witryny.
 • Web.com oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia podstawowej strony internetowej kościoła, ale brakuje jej bardziej zaawansowanych i zaawansowanych funkcji dostosowywania, które oferuje WordPress. Na przykład funkcje bloga są dość ograniczone.
 • Od Web.com jest zastrzeżonym kreatorem stron internetowych, nie jest łatwo przejść na inną platformę. Musisz odtworzyć swoją stronę od zera.

Cennik

Web.com zaczyna się od zaledwie $1.95 miesięcznie.

Ich plan eCommerce zaczyna się od $ 3.95 miesięcznie, co może być przydatne, jeśli twój Kościół chce sprzedawać produkty, bilety na wydarzenia lub cokolwiek innego online.

3. Aligator by HostGator

Gator website builder

Gator to kolejny program do tworzenia witryn all in one, dzięki czemu jest to świetna opcja, jeśli chcesz, aby wszystko było tak proste, jak to tylko możliwe. Możesz wybrać jeden z różnych szablonów, aby stworzyć swoją witrynę.

Jest w pełni hostowany przez HostGator, jedną z największych platform hostingowych na świecie.

Plusy

 • Będziesz mieć nieograniczoną liczbę stron, miejsca i przepustowości dla swojej witryny. Oznacza to, że nie musisz się martwić o brak miejsca lub pobranie opłat, jeśli Twoja witryna ma duży ruch.
 • Nazwa domeny jest wliczona w cenę (przez 12 miesięcy), niezależnie od tego, na którym planie korzystasz. Alternatywnie, jeśli kupiłeś już nazwę domeny od innego rejestratora nazwy domeny, możesz po prostu połączyć ją z witryną.
 • Wsparcie jest dostępne 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu i poczty e-mail.
 • Dostępnych jest ponad 200 różnych szablonów. Możesz je dostosować, ale nie możesz później całkowicie zmienić szablonów.

Wady

 • W przeciwieństwie do Wix lub WordPress, Gator nie ma darmowych planów i nie ma również bezpłatnej wersji próbnej.
 • Nie ma łatwego sposobu na przyjmowanie darowizn za pośrednictwem witryny, chyba że zapłacisz za plan eCommerce.
 • Ceny nie są zbyt przejrzyste. Twoja witryna może w miarę upływu czasu kosztować cię nieco więcej, niż się spodziewasz.

Cennik

Najtańszy plan Gator kosztuje od $3.84 / mo, co wymaga zapłaty z góry przez dwa lata. Jeśli chcesz płacić co miesiąc, to $4.99 / miesiąc.

Pamiętaj, że wszystkie podane ceny dotyczą tylko “pierwszego terminu” Twojej witryny. Więc jeśli zdecydujesz się na opcję $4.99/miesiąc, będziesz płacić $9.99 od drugiego miesiąca.

4. Sharefaith

Sharefaith website builder for churches

Sharefaith to popularny Kreator stron internetowych zaprojektowany specjalnie dla kościołów. Jest to dedykowana platforma i jest dostarczana z zespołem wsparcia, który pomoże Ci zacząć.

Plusy

 • Istnieje wiele różnych szablonów stron kościoła do wyboru. Wszystkie z nich są specjalnie zaprojektowane dla kościołów, więc nie znajdziesz się pomijając wiele nieistotnych.
 • Możesz przeglądać i wypróbować Kreator stron bez płacenia. Po prostu wybierz szablon, który chcesz przetestować.
 • Sharefaith przeniesie Twoją starą witrynę za darmo (o ile płacisz za roczny plan).
 • Istnieje wiele różnych obrazów, takich jak banery internetowe, z których możesz wybierać. Możesz również przesłać własne zdjęcia do wykorzystania w swojej witrynie.
 • Możesz łatwo dodać nagranie audio lub wideo z Kazań do swojej witryny. Dzięki nim możesz wybrać, kto wygłosił kazanie i w jakiej serii ono było.
 • Istnieje wbudowana funkcja kalendarza, dzięki której można wyświetlać listę usług i innych wydarzeń.
 • Dzięki swojej stronie internetowej otrzymasz również Sharefaith dając. Ułatwia to przyjmowanie darowizn i dziesięcin za pośrednictwem witryny.
 • Członkostwo obejmuje dostęp do pełnej biblioteki multimediów Sharefaith, z ponad 90 000 grafikami, obrazami, filmami i tak dalej.
 • Możesz dodać dodatkowych użytkowników do swojej witryny Sharefaith za pomocą “zaawansowanych” narzędzi.

Wady

 • Sharefaith zdecydowanie nie jest najtańszym kreatorem stron internetowych i prawdopodobnie nie będzie pasował do kościołów przy bardzo napiętym budżecie.
 • Jesteś ograniczony do funkcji, które Sharefaith ma. W przeciwieństwie do WordPressa, nie masz dostępu do tego samego poziomu wtyczek lub rozszerzeń.

Cennik

Sharefaith kosztuje $45 / miesiąc, Jeśli płacisz rocznie lub $50 / miesiąc, Jeśli płacisz miesięcznie za ich plan “media + web”. Ten plan to minimum, które możesz kupić, jeśli chcesz utworzyć stronę internetową.

Może to być tego warte, jeśli chcesz korzystać z wielu specjalistycznych funkcji, takich jak możliwość przesyłania kazań.

5. Projekty Ministerstwa

Ministry Designs website builder for churches

Ministry Designs to kolejna strona internetowa, która specjalizuje się w dostarczaniu witryn tylko dla kościołów.

Plusy

 • Istnieje wiele wspaniałych szablonów do wyboru, z których wszystkie są w pełni responsywne. Oznacza to, że będą wyglądać świetnie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach.
 • Szkolenie jest nieograniczone, a wyznaczony przez Ciebie “Przedstawiciel ds. sukcesu w Ministerstwie” użyje technologii udostępniania ekranu, aby pokazać ci dokładnie, jak zbudować witrynę.
 • Otrzymasz godzinny wstępny telefon, a następnie tyle wsparcia, ile potrzebujesz, aby zbudować swoją witrynę.
 • Ministry Designs jest bardzo przystosowany do kościołów, z funkcjami, w których można przesyłać kazania, tworzyć kalendarz, a nawet tworzyć i zarządzać listą e-mail.
 • Możesz mieć wiele kont użytkowników dla swojej witryny. Możesz mieć 3 użytkowników za darmo lub więcej, jeśli zapłacisz dodatkowo.
 • Zespół wsparcia był bardzo elastyczny i przyjazny. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem czatu na żywo bez rejestracji.

Wady

 • Zapłacisz dużą opłatę z góry. Obecny hosting również nie jest super tani.
 • Szablony niekoniecznie są lepsze lub bardziej zaawansowane niż te, których można użyć w innych (znacznie tańszych) kreatorach stron internetowych.
 • Ministry Designs nie tworzy ani nie projektuje Twojej strony internetowej dla ciebie. Po prostu przeprowadzą cię przez proces korzystania z ich szablonów.

Cennik

Ministry Designs pobiera z góry 1000 USD za swoje oprogramowanie i wsparcie. Następnie będziesz płacić $20 / miesiąc za bieżący hosting.

To dużo do zapłacenia. Może się okazać, że warto, jeśli twój Kościół potrzebuje strony internetowej, ale nie ma wolontariusza z umiejętnościami technicznymi, aby stworzyć ją bez dużego praktycznego wsparcia.

6. Jądro

Nucleus website builder for churches

Nucleus to narzędzie do tworzenia witryn w jednym kościele, z wieloma przydatnymi funkcjami, takimi jak możliwość przesyłania kazań i tworzenia list e-mail.

Plusy

 • Jest 30-dniowy bezpłatny okres próbny, który nie wymaga żadnych danych karty kredytowej. Jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej czasu, aby ocenić Kreator stron, skontaktuj się z Nucleus, a oni mogą dać ci dodatkowy czas.
 • Nucleus oferuje “stypendia” dla mniejszych kościołów i startupów. Warto o to zapytać, jeśli twój kościół będzie miał problemy ze stawieniem się na regularne plany płatności Nucleus.
 • Istnieje wiele pomocnej dokumentacji, a także wsparcie dostępne za pośrednictwem czatu na żywo.
 • Nucleus ma być “centralnym centrum” dla Twojego Kościoła. Szczególny nacisk kładziony jest na formularze rejestracji, dzięki czemu masz jedno miejsce, do którego możesz kierować ludzi.
 • Istnieje grupa na Facebooku, do której możesz dołączyć, aby porozmawiać o budowaniu strony Kościoła z innymi osobami, które również używają Nucleus.
 • Gdy zarejestrujesz się w Nucleus, uzyskasz również dostęp do ich biblioteki klipów wideo. Pamiętaj, że tylko niewielka ich liczba jest dostępna podczas bezpłatnego okresu próbnego.
 • Istnieje wiele wstępnie utworzonych postów w mediach społecznościowych, z których możesz korzystać w kanałach mediów społecznościowych. Są to wszystkie obrazy z nałożonym tekstem i z sugerowanymi podpisami.

Wady

 • Zespół wsparcia jest dostępny tylko od 9: 00 do 17: 00 EST, co może oznaczać czekanie na odpowiedź w niektórych punktach.
 • Jeśli chcesz wziąć darowizny, musisz zapłacić zryczałtowaną opłatę za tę usługę od RebelGive. To może być tego warte, jeśli masz dużo darowizn za pośrednictwem swojej strony internetowej, choć.
 • Obecnie nie możesz mieć wielu użytkowników dla swojej witryny. Kiedy zapytaliśmy zespół wsparcia, powiedzieli, że ta funkcja zostanie dodana w przyszłości.

Cennik

Nucleus kosztuje 125 USD miesięcznie, jeśli płacisz miesięcznie, lub 99 USD miesięcznie, jeśli płacisz z góry przez rok.

Nie musisz płacić więcej, jeśli Twoja strona rośnie. Jest to pojedyncza płaska opłata, która daje dostęp do wszystkich ich funkcji.

7. WordPress.com

The WordPress.com website builder

WordPress.com to wszystko w jednej hostowanej platformie, która opiera się na tym samym kodzie bazowym, co WordPress.org.

Łatwo się pomylić o różnicy między WordPress.org oraz WordPress.com. najważniejsze jest to, że WordPress.com jest ofertą handlową, natomiast WordPress.org oprogramowanie jest wolne i open-source.

Istnieją ograniczenia co do tego, co można zrobić z WordPress.com A bezpłatny plan jest dość ograniczony, dlatego zwykle zalecamy WordPress.org zamiast tego. Jednakże, WordPress.com może być dobrym wyborem w niektórych sytuacjach.

Plusy

 • WordPress.com jest hostowany dla ciebie, więc nie musisz się martwić o kopie zapasowe, aktualizacje lub zabezpieczenia. Wszystko jest załatwiane w Twoim imieniu.
 • Istnieją setki różnych motywów (wzorów), które możesz wybrać dla swojej witryny. Obejmuje to wiele opcji, zarówno darmowych, jak i premium, które są odpowiednie dla kościołów.
 • Płatne plany są dość tanie, jeśli masz napięty budżet.
 • Jest to dość proste, aby przejść z WordPress.com na WordPress.org w przyszłości. Pomaga to utrzymać otwarte opcje.

Wady

 • Nie możesz dostosować swojej witryny w takim samym stopniu, jak w przypadku wielu innych kreatorów witryn.
 • WordPress nie ma interfejsu przeciągania i upuszczania, jak niektóre inne kreatory stron internetowych, więc trudniej jest się z nim uporać.
 • Darmowy plan jest bardzo ograniczony i nie zapewnia żadnego wsparcia.

Cennik

Płatne plany są dość tanie, zaczynając od $4/miesiąc (rozliczane rocznie) dla niestandardowej nazwy domeny i wsparcia 24 / 7.

Jeśli chcesz więcej funkcji, plan Premium wynosi $8 / miesiąc (rozliczany corocznie).

8. Weebly

Weebly website builder

Weebly to kolejny w jednym kreatorze stron internetowych. Większość ludzi uważa, że jest naprawdę łatwy w użyciu i zawiera wiele projektów, które możesz wykorzystać jako punkt wyjścia dla swojej witryny.

Plusy

 • Wszystkie projekty Weebly są w pełni edytowalne za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść. Jest bardzo przyjazny dla początkujących i łatwy w użyciu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie tworzyłeś żadnej strony internetowej.
 • Istnieje wbudowana obsługa e-commerce, której możesz użyć do pobierania darowizn. Jednak Weebly pobiera opłatę transakcyjną w wysokości 3% od sprzedaży za pośrednictwem witryny.
 • Jest Centrum aplikacji, za pomocą którego możesz dodać dodatkowe funkcje do swojej witryny. Istnieje wiele różnych odtwarzaczy audio, które możesz dodać, na przykład, jeśli chcesz umieścić kazania na swojej stronie.
 • Zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem poczty e-mail oraz w wydłużonych godzinach pracy (od 6: 00 do 18: 00 PST) przez czat na żywo. Jeśli korzystasz z planu Pro lub wyższego, możesz również zadzwonić do nich przez telefon.
 • Jeśli korzystasz z planu Pro lub wyższego, możesz utworzyć Obszar Członkowski dla swojej witryny. Oznacza to, że możesz chronić informacje, które chcesz, aby tylko członkowie Kościoła mogli przeglądać.

Wady

 • Weebly nie ma procesu tworzenia si. Oznacza to, że utworzenie witryny może potrwać nieco dłużej.
 • Aplikacje, które możesz zainstalować, są ograniczone i nie będziesz w stanie uzyskać tak istotnych funkcji, jak w przypadku innych kreatorów witryn. Nie ma na przykład konkretnej aplikacji “kazanie”.

Cennik

Ich płatne plany zaczynają się od $6 / miesiąc (rozliczane Rocznie), ale to nie pozwoli Ci usunąć reklam. Musisz zapłacić za plan Professional $ 12 / miesiąc, jeśli chcesz usunąć reklamy i mieć nieograniczoną przestrzeń dyskową.

9. Squarespace

The Squarespace website builder

Squarespace to bardzo popularny Kreator stron internetowych, który ponownie oferuje platformę wszystko w jednej.

Jest łatwy w użyciu i pozwala na wielu użytkowników, co może być bardzo przydatne, jeśli chcesz, aby kilka osób pracowało na stronie Twojego Kościoła.

Plusy

 • Dodawanie obrazów, filmów i plików audio za pomocą edytora bloków Squarespace jest proste. Może to być szczególnie przydatne, jeśli chcesz przesłać kazania na swoją stronę.
 • Istnieje wiele różnych szablonów dostępnych na Squarespace.
 • Możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego bez konieczności podawania danych karty kredytowej.
 • Istnieje ogromna liczba czcionek dostępnych w Squarespace, które mogą być pomocne, jeśli chcesz dopasować czcionki witryny do konkretnych czcionek używanych w materiałach drukowanych.
 • Możesz dodać współpracowników (innych użytkowników) do swojej witryny i masz pewien stopień kontroli nad tym, jakie mają uprawnienia. Plan osobisty pozwala tylko mieć współpracowników 2, ale inne plany są nieograniczone.
 • Squarespace dobrze radzi sobie z obrazami, dzięki czemu Twoje obrazy mogą wyglądać świetnie na różnych urządzeniach. Możesz przeglądać i wybierać Darmowe obrazy z Unsplash w samym Squarespace.
 • Jeśli jesteś w planie biznesowym lub wyższym, możesz przyjmować darowizny za pośrednictwem swojej witryny, korzystając z bloku “darowizny” na dowolnej ze swoich stron.

Wady

 • Nie ma żadnych szablonów Squarespace zaprojektowanych specjalnie dla kościołów. Szablony “społeczność i organizacje Non-profit” mogą być dobrym punktem wyjścia, ale prawdopodobnie będziesz chciał je dużo modyfikować.
 • Istnieje kilka rozszerzeń innych firm dostępnych dla Squarespace, ale nie tak wiele, jak można uzyskać za pomocą innej platformy, takiej jak WordPress.
 • Jeśli korzystasz z planu biznesowego, a nie z planu e-commerce, Squarespace pobiera opłatę w wysokości 3% od darowizn. Jest to dodatek do opłaty pobieranej przez procesor płatności.

Cennik

Osobisty plan strony internetowej wynosi $12 / miesiąc (Jeśli płacisz rocznie).

Zalecamy skorzystanie z biznesplanu w cenie $18 / miesiąc (również rozliczane rocznie). Daje to dostęp do bloków premium i rozszerzeń, a także możliwość przyjmowania darowizn.

Wybór eksperta: który jest najlepszym budowniczym strony kościelnej?

WordPress to najlepszy kreator stron internetowych dla kościołów. Nie bez powodu jest to najpopularniejszy Kreator stron internetowych na świecie zasilający ponad 35% wszystkich stron internetowych w Internecie.

Zawiera dziesiątki szablonów kościoła i opcji dostosowywania projektu, których możesz użyć do budowy witryny Kościoła bez pisania kodu.

Best Church WordPress Themes

Z punktu widzenia kosztów jest to najtańsza oferta hostingu Bluehost, która obejmuje bezpłatną domenę i bezpłatny SSL.

Możesz również szybko dodać dowolną funkcję, taką jak darowizny, kazania, formularz kontaktowy, galerie zdjęć, członkostwo, e-mail marketing i wiele więcej dzięki popularnym wtyczkom WordPress.

Aby stworzyć swoją stronę internetową kościoła, możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak zrobić stronę internetową z WordPress (wideo w zestawie).

Jeśli chcesz alternatywę WordPress, zalecamy użycie Web.com Kreator stron internetowych. Plan starter pozwala stworzyć pełną stronę internetową dla Twojego Kościoła, nawet jeśli masz bardzo napięty budżet. Jest bardzo łatwy w użyciu, nawet jeśli nie jesteś techniczny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych budowniczych witryn kościelnych. Możesz również zapoznać się z naszą listą najlepszych wtyczek WordPress dla organizacji non-profit i naszym porównaniem najlepszych usług telefonicznych dla organizacji non-profit.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…