2010 był wspaniałym rokiem dla społeczności WordPress. Mamy mnóstwo fajnych funkcji w WordPress 3.0. Mieliśmy niesamowite Wordcampy na całym świecie. W tym roku napisaliśmy mnóstwo fajnych samouczków i chcemy zwrócić uwagę na jedne z najlepszych z tej listy. Będziemy również przynosić artykuły z innych blogów, które mogą okazać się przydatne.

Artykuły Dla Początkujących

Te artykuły są dla początkujących użytkowników WordPress poziom wyciągnął głównie z naszej kategorii WordPress Przewodnik dla początkujących.

Z Jakiej Platformy Blogowej Powinieneś Korzystać? (Infografika) – ta infografika jest wizualnym pokazem wyników ankiety zaczerpniętych z wykresu Darrena Rowse ‘ a. Zobacz, którą platformę blogową preferują inni użytkownicy.

Self-Hosted WordPress.org vs. Free WordPress.com [Infografika] – ta infografika robi obok siebie porównanie zalet / wad każdego. To powinno pozwolić Ci podjąć właściwą decyzję dla siebie.

Przewodnik krok po kroku do instalacji wtyczki WordPress-WordPress jest niesamowite, ponieważ istnieje mnóstwo wtyczek dostępnych dla użytkowników, które sprawia, że wszystko jest dla nas łatwe. Ten artykuł pokazuje, jak można zainstalować wtyczkę WordPress w swojej witrynie.

Jak zainstalować Google Analytics w WordPress dla początkujących – ten poradnik zawiera szczegółowe informacje na temat konfigurowania Google Analytics i instalowania go w WordPress. Każdy powinien używać tego do śledzenia statystyk swojej witryny.

Przewodnik krok po kroku do konfiguracji FeedBurner dla WordPress – ten artykuł pokazuje, jak możesz skonfigurować Feedburner, aby uzyskać analizy dotyczące subskrybentów.

Jak tworzyć lepkie posty w WordPress – WordPress ma funkcję tworzenia lepkich postów, ale wielu początkujących nie wie, jak z niego korzystać. Ten prosty samouczek pokazuje, jak tworzyć lepkie posty w WordPress.

WordPress tutoriale i triki na WPBeginner

Poniższa lista artykułów to te, które znajdują się na WPBeginner w 2010, które uważamy za obowiązkowe.

Most Wanted Twitter hacki i wtyczki do WordPress-funkcje najbardziej wanted Twitter hacki i wtyczki do WordPress.

Jak dodać Twitter @ anywhere w WordPress – bardzo szczegółowy writeup obejmujący sposób korzystania z platformy Twitter Anywhere w WordPress.

Mega kolekcja ikon mediów społecznościowych dla blogerów WordPress-ta prezentacja zawiera jedne z najlepszych darmowych ikon mediów społecznościowych, z których mogą korzystać projektanci i blogerzy WordPress.

Jak dodać niestandardowe widżety pulpitu nawigacyjnego w WordPress-dodawanie widżetów Pulpitu Nawigacyjnego jest powszechnym trendem, który widzimy u projektantów WordPress. Jest to coś, co ludzie powinni zrobić, aby dodać informacje kontaktowe programisty i takie. Ten samouczek pokazuje, jak możesz to zrobić.

Jak wstawiać reklamy w treści postu WordPress – czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób ludzie wyświetlają reklamy po pierwszym lub drugim akapicie swojego postu? Cóż, ta sztuczka pokaże Ci, jak możesz zrobić to samo w swojej witrynie WordPress.

Jak przepisać nazwiska autorów gości w WordPress z niestandardowymi polami – ta niezwykle przydatna sztuczka jest bardzo pomocna dla blogów, które zawierają jednorazowe plakaty gości.

Zautomatyzowany sposób robienia zrzutów ekranu w WordPress – jako programista lub nawet jako bloger możesz wyświetlać zewnętrzne obrazy witryny w swojej witrynie. Ten artykuł pokazuje, w jaki sposób można wykorzystać wtyczkę WordPress, aby uzyskać zrzuty ekranu witryny na żywo, które nie są oznakowane.

Jak zarządzać reklamami za pomocą OIO Publisher – jest to przegląd wtyczek komercyjnej wtyczki znanej jako OIO Publisher, której używamy w naszej witrynie. Jest to jedna z lepszych wtyczek do zarządzania reklamami dla WordPress.

Jak pokazać Tagi warunkowe dla strony/nawigacji po wpisach w WordPress-czy kiedykolwiek odwiedziłeś stronę, gdzie mają stylizację linków do nawigacji po wpisach, ale nie ma tam linków? Wygląda to dość brzydko i rozprasza użytkownika. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób możesz dodać tag warunkowy dla linków do nawigacji po postach/stronach, aby zapewnić najlepszą stylizację dla projektu bloga.

Facebook Facebook Like Button w WordPress – odkąd dodaliśmy przycisk Facebook Like, sprawił, że Facebook jest drugim najwyższym źródłem ruchu na naszej stronie. Ten samouczek pokazuje, jak można dodać przycisk fb like, jak również.

Jak korzystać z niestandardowych typów postów w WordPress 3.0 – ten artykuł zawiera film i samouczek transkrypcji, który pokazuje, jak dodawać i używać niestandardowych typów postów (treści) w WordPress.

Ponad 25 niezwykle przydatnych sztuczek dla pliku funkcji WordPress – w folderze motywów WordPress znajduje się najpotężniejszy plik motywów znany jako funkcje.php. Jak sama nazwa wskazuje, ten plik dodaje unikalne funkcje do instalacji WordPress. W tym artykule przedstawiono niektóre z najbardziej przydatnych sztuczek dotyczących pliku functions.

Jak stworzyć osobny szablon strony dla postów na blogu WordPress-czy używasz WordPress jako CMS z niestandardową stroną główną i chcesz mieć osobną stronę bloga? Cóż, ten artykuł jest właśnie dla ciebie, ponieważ pokazuje, jak możesz wykorzystać szablony stron, aby utworzyć osobną stronę dla postów na blogu.

Przydatne sztuczki konfiguracyjne WordPress, których możesz nie znać – jeśli funkcje.php jest najpotężniejszym plikiem motywów WordPress, a następnie wp-config.php to najpotężniejszy Plik z całej instalacji WordPress. Ten artykuł pokazuje kilka przydatnych sztuczek dla tego pliku.

Jak Wtyczka WordPress wpływa na czas ładowania witryny – podczas gdy wtyczki są świetne, niektóre dodają dodatkowe rzeczy do witryny, powodując jej powolne ładowanie. Ta redakcja szczegółowo opisuje, jak korzystać ze wszystkich wtyczek, które chcesz, a jednocześnie minimalizować czas ładowania.

Jak zainstalować i skonfigurować W3 Total Cache dla początkujących-jest to zdecydowanie najpotężniejsza wtyczka buforująca dla WordPress i każda witryna WordPress powinna z niej korzystać. Ten artykuł jest przewodnikiem krok po kroku pokazującym, jak skonfigurować i zainstalować tę wtyczkę mocy, która jest używana na najlepszych stronach, takich jak Mashable i inne.

Jak stylować każdy post WordPress inaczej-czy chcesz stylować każdy ze swoich postów inaczej, być może na podstawie kategorii lub na podstawie autorów lub liczby komentarzy? Cóż, ten artykuł pokazuje różne sposoby stylizacji swoich postów w WordPress.

Tworzenie niestandardowej strony docelowej w WordPress z wtyczką Impact-czy używasz WordPress jako platformy do prowadzenia kampanii marketingowych afiliacyjnych? Well Impact Page Builder pozwala tworzyć niestandardowe strony docelowe w WordPress. Sprawdź ten samouczek, Jak korzystać z tej komercyjnej wtyczki.

Dokonywanie WordPress mobilny przyjazny z WPTouch Pro – w tej nowej erze technologicznej, gdzie ruch mobilny rośnie, każdy powinien rozważyć stworzenie mobilnej wersji swojej strony internetowej. WP Touch PRO, Wtyczka WordPress, ułatwia to wszystkim. Zobacz ten artykuł, aby zapoznać się z opcjami, które wtyczka ma do zaoferowania.

Co, dlaczego i jak to zrobić z formatów postów WordPress w WordPress 3.1 – WordPress wkrótce pojawi się w nowej wersji 3.1. Ta nowa funkcja dodaje dodatkową warstwę stylizacji postów WordPress. Nasz artykuł pokazuje dokładnie, w jaki sposób będziesz mógł korzystać z tej nowej funkcji.

Jak osadzić rzeczywiste tweety w postach na blogu WordPress – obserwujemy wzrost liczby blogerów cytujących tweety, ale większość z nich zbacza z drogi i spędza na tym zbyt dużo czasu. Ten artykuł pokazuje najprostszy i najlepszy sposób cytowania tweetów.

Jak wygasnąć posty lub częściową treść postu w WordPress-zawsze są chwile, gdy prowadzisz wrażliwą na czas ofertę na swojej stronie, którą chcesz wygasnąć. Często te posty żyją w kategorii, takiej jak wiadomości lub konkursy, ale są chwile, kiedy tego nie chcesz. Co jeśli istnieje sposób na całkowite pozbycie się posta? A co z pozbyciem się części treści postu? Cóż, ten artykuł będzie udostępniać dwie wtyczki, które mogą pozwolić ci wygasnąć posty lub częściową treść postu w WordPress.

Jak zainstalować i skonfigurować wtyczkę SEO WordPress od Yoast – Wtyczka SEO WordPress jest zdecydowanie najbardziej kompletną i najpotężniejszą wtyczką SEO stworzoną dla WordPress do tej pory. Ten artykuł pokaże Ci, jak zainstalować i skonfigurować wtyczkę WordPress SEO firmy Yoast i wykorzystać wszystkie niesamowite funkcje, które są wbudowane.

Jak tworzyć pełne kopie zapasowe WordPress z BackupBuddy – szczegółowy przegląd sposobu korzystania z wtyczki Backup Buddy WordPress do tworzenia kopii zapasowych witryny WordPress.

Jak dodać niestandardową treść i całkowicie manipulować kanałami RSS – bardzo fajny artykuł, który pokazuje, jak dodać niestandardową treść do kanałów RSS.

WordPress sztuczki i tutoriale na innych fajnych stronach

Rozszerz WordPress o niestandardowe pola-świetny artykuł redakcyjny, który pokazuje, jak możesz rozszerzyć moc WordPress, wykorzystując niestandardowe pola na wiele różnych sposobów.

Jak wyświetlić pasek boczny WordPress na innych witrynach (Non-WP)-bardzo fajna sztuczka, która pozwala zabrać pasek boczny WordPress na innych witrynach non-WP.

Początek rozwoju WordPress-spojrzenie na wspólne cechy – Ten artykuł pokazuje niektóre z wspólnych cech, o których każdy powinien wiedzieć, jeśli chce rozwijać WordPress.

Jak dostosować obszar administracyjny WordPress – bardzo fajny artykuł, który pokazuje, jak można dostosować zaplecze WordPress dla swoich klientów.

Prezentacja blogów z unikalnymi projektami postów-genialna prezentacja blogów z unikalnymi projektami blogów.

Jak skonfigurować adresy URL jako zdania w WordPress – Ryan Imel pokazuje tutaj bardzo fajny sposób tworzenia adresów URL WordPress jako zdań.

Linki partnerskie i SEO w WordPress-Bardzo dobra redakcja, która obejmuje, w jaki sposób linki partnerskie w WordPress mogą wpłynąć na twoje SEO i jak powinieneś sobie z tym poradzić.

7 Powodów nieprawidłowego działania wtyczek – i ich poprawek) – często możesz mieć wtyczki, które nie działają. Cóż, ten artykuł Yoast obejmuje niektóre z podstawowych poprawek.

Wprowadzenie do testów podzielonych w WordPress – bardzo fajny przewodnik, który pokazuje podstawy testów podzielonych w WordPress.

Instrukcje warunkowe hierarchii szablonów WordPress-niesamowity przewodnik, który pokazuje hierarchię szablonów KAŻDEGO pliku szablonu WordPress.

Praca z WordPress Shortcodes-ciekawa lektura dla każdego nowego projektanta lub programisty, który chce dowiedzieć się trochę więcej o WordPress shortcodes.

Niestandardowy kod logowania / rejestracji / hasła – bardzo fajny artykuł, który pokazuje jak stworzyć osobną stronę z logowaniem, rejestracją i zapomnianym hasłem.

Korzystanie YOURLs z WordPress-Otto pracował nad tym fajnym skryptem o nazwie YOURLs, który pozwala tworzyć własne URL Shortner. Oto artykuł, w którym pokazuje, jak można go używać z WordPress.

Prezentacje Syed

Syed Balkhi, założyciel WPBeginner wygłosił w tym roku kilka prezentacji na WordCamps. Poniżej znajdują się niektóre z nich, które mogą okazać się pomocne.

Jak chronić WordPress od Syed Balkhi
Mam bloga, co mam teraz zrobić? od Syed Balkhi
Jak przyspieszyć WordPress i zwiększyć wydajność od Syed Balkhi
Jak korzystać z Facebooka i WordPressa od Syed Balkhi

Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza kompilacja “najlepsze z najlepszych tutoriali WordPress 2010”. Będziemy wydawać więcej kompilacji dla najlepszych darmowych tematów 2010 roku i najlepszych komercyjnych tematów 2010 roku. Bądź na bieżąco i ciesz się czytaniem.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…