Ostatni rok był duży dla społeczności WordPress. Były niesamowite konferencje i Wordcampy, nie wspominając o wydaniu WordPress 3.3. W ciągu ostatniego roku napisaliśmy wiele samouczków i chcielibyśmy zwrócić uwagę na niektóre z naszych najlepszych.

Artykuły Dla Początkujących

Te artykuły są dla początkujących użytkowników WordPress poziom i głównie pochodzą z naszej kategorii WordPress Przewodnik dla początkujących

Co, dlaczego i jak tworzyć wtyczkę WordPress specyficzną dla witryny-jeśli nie wiesz, co to jest wtyczka WordPress specyficzna dla witryny, powinieneś przeczytać ten artykuł, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś ją mieć, zwłaszcza jeśli planujesz zmianę motywów.

Jak stworzyć i skonfigurować stronę marki Google+ dla swojej witryny WordPress-zobacz, jak możesz stworzyć własną stronę marki firmy w Google+ i jak może pomóc Twojej witrynie WordPress.

Lista kontrolna: 15 rzeczy, które musisz zrobić przed zmianą motywów WordPress – tak łatwo, jak to jest zmienić motywy WordPress, jeśli jesteś początkującym, powinieneś przeczytać tę listę kontrolną na wszelki wypadek.

Przewodnik dla początkujących do wklejania fragmentów z sieci do WordPress-jeśli nie masz pewności, jak wkleić kod do funkcji motywu.plik php to ten samouczek pokaże Ci dokładnie, jak to zrobić.

Jak używać FTP do przesyłania plików do WordPress dla początkujących – File Transfer Protocol (FTP) to szybki i prosty sposób przesyłania plików z komputera na serwer hostingowy. W tym artykule omówimy korzystanie z FTP, aby przesłać wtyczkę do witryny WordPress.

Co to jest WordCamp i dlaczego warto wziąć udział? [Infografika] – Wordcampy są ważną częścią społeczności WordPress, więc jeśli nie wiesz, czym są i masz blog WordPress, ten artykuł wyjaśni Ci wszystko.

Dlaczego potrzebujesz CDN na swoim blogu WordPress? [Infografika] – sieć dostarczania treści lub CDN może być niesamowicie pomocna w przyspieszeniu Twojego bloga WordPress. W tym artykule wyjaśniono, czym jest CDN i dlaczego go potrzebujesz.

Dlaczego i jak powinieneś używać ramek iFrames do filmów w WordPress? – Ponieważ sieć przełącza się z osadzania wideo Flash NA HTML5, zalecamy, aby pomyśleć o zrobieniu tego samego dla swojego bloga WordPress i zacząć używać ramek iframe do swoich filmów. Zapewni to, że gdy coraz więcej osób uzyskuje dostęp do Twoich treści na urządzeniach mobilnych, Twoje filmy będą nadal widoczne.

Co, dlaczego i jak to zrobić z Biuletynem e-mail na swoim blogu WordPress – od podstaw po zaawansowane sztuczki, ten artykuł obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o biuletynach e-mail na swoim blogu WordPress.

Jak dodać galerię w WordPress z efektem Lightbox – w tym artykule pokażemy, jak korzystać z wbudowanej funkcji galerii WordPress, a także Jak zainstalować wtyczkę, która pozwoli użytkownikom otwierać obrazy w lightbox, a nie wchodzić na oddzielną stronę.

Jak Dodać przycisk PayPal Donate w WordPress-ponieważ wielu nowych blogerów korzysta z darowizn paypal, aby pomóc pokryć koszty swoich blogów, w tym artykule pokażemy, jak dołączyć i korzystać z przycisku PayPal donate w Twojej witrynie WordPress.

WordPress tutoriale i triki na WPBeginner

Jak śledzić aktywność użytkownika w Witrynie lub całej sieci w WordPress – jeśli zarządzasz blogiem WordPress z wieloma autorami, może być trudno śledzić całą aktywność w Twojej witrynie. W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz użyć wtyczki, aby ci w tym pomóc.

Case Study: wygląd za kulisami List25-wtyczki i hacki – jak zapewne wiesz, niedawno uruchomiliśmy nowy blog o nazwie List25. Chociaż na początku wydaje się to prostą witryną z listą, w tym artykule pokażemy Ci wszystkie fajne wtyczki i hacki, które mamy w zapleczu.

Jak automatycznie łączyć słowa kluczowe z linkami partnerskimi w WordPress-wielu naszych użytkowników pyta nas, jak mogą zarabiać na linkach partnerskich. W tym artykule pokażemy Ci najlepszy sposób zarabiania na linkach partnerskich na swoim blogu WordPress.

Jak usunąć opcję resetowania / zmiany hasła z WordPress-czasami po prostu nie chcesz pozostawiać opcji otwartej dla autorów bloga, aby zmienić swoje hasła. W tym artykule pokażemy, jak usunąć tę funkcję z panelu administracyjnego WordPress.

Jak dodać niestandardowe elementy do konkretnych menu WordPress – tak niesamowite jak menu WordPress, Tutaj pokażemy, jak je jeszcze lepiej, dodając do nich niestandardowe elementy.

Domyślny arkusz CSS generowany przez WordPress dla początkujących-zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników WordPress, ten arkusz CSS ułatwi dostosowanie bloga.

Zapobiegaj spamowi poczty e – mail dzięki funkcji antyspamowej WordPress-dowiedz się, jak zapobiegać spamowi poczty e-mail na swoim blogu WordPress za pomocą jednej z wbudowanych funkcji WordPress.

Jak dodać obrotowe referencje w WordPress-postępując zgodnie z tym samouczkiem pokażemy, jak można utworzyć obrotowy obszar referencje w swoim blogu WordPress. Nie musi jednak ograniczać się do referencji, ponieważ możesz dołączyć cytaty, ciekawe fakty itp.

Jak dodać wyszukiwarkę Google w witrynie WordPress – tak niesamowite, jak WordPress może być, jego funkcja wyszukiwania pozostawia coś do życzenia. W tym samouczku pokażemy Ci, jak włączyć znacznie bardziej zaawansowaną funkcję wyszukiwania Google w Twojej witrynie WordPress.

Jak usunąć widżety pulpitu nawigacyjnego WordPress-jeśli kiedykolwiek stwierdziłeś, że konieczne jest dostosowanie Pulpitu nawigacyjnego WordPress, wiesz, jak ważne jest usuwanie widżetów, których nie potrzebujesz. W tym samouczku pokażemy Ci, jak to zrobić.

Jak utworzyć siatkę wyświetlania miniatur postów w motywach WordPress-jeśli masz witrynę zorientowaną na media, która korzysta z galerii lub dowolnej witryny typu wizytówki WordPress,w tym samouczku pokażemy najlepszy sposób na stworzenie układu siatki dla miniatur.

Jak tworzyć dodatkowe rozmiary obrazów w WordPress-w tym samouczku pokażemy, jak korzystać z podstawowych funkcji WordPress, aby zmienić rozmiar obrazów, a nie skryptów firm trzecich.

Jak obrazy w skali szarości w WordPress-jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak automatycznie skalować obrazy w skali szarości podczas ich przesyłania, w tym samouczku pokażemy Ci, jak to zrobić za pomocą PHP.

Jak zmienić adres URL Logo logowania w WordPress – podczas gdy domyślny adres URL logo WordPress wskazuje na WordPress.org, jeśli masz niestandardowe logo logowania lub projekt strony, możesz użyć tej techniki, aby wskazać miejsce bardziej odpowiednie.

Facebook Facebook Insights-jeśli Twoja witryna WordPress jest zintegrowana z Facebookiem, pokażemy Ci, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać to, co Facebook ma do zaoferowania.

Jak dodać darmową opcję LiveChat na swoim blogu WordPress-dodanie funkcji czatu na żywo do bloga WordPress może być niezwykle pomocne, aw tym samouczku pokażemy Ci dokładnie, jak to zrobić.

Jak dodać oficjalny przycisk Twitter Follow w WordPress – w tym artykule wyjaśniamy, czym jest przycisk Twitter follow i jak można go używać w swojej witrynie WordPress.

Jak Dodać przycisk Google +1 do WordPress-tutaj wyjaśniamy, czym jest przycisk Google +1, w jaki sposób może pomóc twojemu blogowi WordPress i jak z niego korzystać.

Jak usunąć element Menu w panelu administracyjnym WordPress – oto samouczek, który pokaże Ci, jak usunąć elementy z panelu administracyjnego WordPress, aby ułatwić klientom i nie mylić ich.

Facebook Wyślij przycisk w WordPress-jeśli nie jesteś pewien, jak korzystać z przycisku Wyślij Facebook to ten samouczek jest dla ciebie. Wyjaśni, w jaki sposób możesz skutecznie korzystać z tej potężnej funkcji na swoim blogu WordPress.

Wyświetl popularne posty według dnia, tygodnia, miesiąca i całego czasu w WordPress – ten artykuł pokazuje, jak utworzyć tabber, który wyświetla popularne posty według dnia, tygodnia, miesiąca i całego czasu na pasku bocznym WordPress bez edytowania pojedynczej linii kodu.

Jak wyświetlać miniatury postów WordPress z podpisami-chociaż większość z was prawdopodobnie wie, jak korzystać z funkcji obrazy funkcji w WordPress, Tutaj pokażemy, jak możesz dodawać podpisy do miniatur.

Jak zmienić prefiks bazy danych WordPress, aby poprawić bezpieczeństwo – aby zwiększyć bezpieczeństwo witryny WordPress i zapobiec atakom SQL injection, pokazujemy, jak zmienić prefiks w bazie danych, aby utrudnić hakerom.

Jak zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłania plików w WordPress-w zależności od hosta i wybranego pakietu będziesz mieć maksymalny limit przesyłania plików określony w panelu administracyjnym WordPress. W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz zwiększyć ten limit.

WordPress niestandardowe pola 101: porady, sztuczki i hacki – Wszystko, od tego, czym jest niestandardowe pole, po to, jak można z nich korzystać w witrynie WordPress, jest omówione w tym obszernym samouczku.

Zwiększ wydajność swojego bloga WordPress za pomocą Google App Engine – Tutaj pokażemy, jak korzystać z Google App engine jako CDN, aby przyspieszyć swój Blog WordPress.

Jak automatycznie dodawać niestandardowe pola na post Publikuj w WordPress – w tym artykule omówimy, jak dodać niestandardowe pola na post publikuj, które mogą być bardzo przydatne, jeśli jesteś programistą, który chce wypchnąć WordPress na wyższy poziom.

Jak wyświetlać reklamy tylko odwiedzającym Wyszukiwarki w WordPress-badania pokazują, że użytkownicy wchodzący na Twoją witrynę z wyszukiwarek są znacznie bardziej skłonni do klikania Twoich reklam. W tym samouczku pokażemy, jak wyświetlać reklamy tylko tym odwiedzającym.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…