Rok 2015 dobiega końca i to był wspaniały rok. Chcemy podziękować wszystkim za ciągłe wsparcie WPBeginner w ciągu ostatnich 6 lat naszego istnienia. Patrząc wstecz na rok 2015, był on pełen sukcesów i radości dla zespołu WPBeginner.

Best WordPress Tutorials of 2015 on WPBeginner

Podsumowanie WPBeginner 2015 z Syed Balkhi

Jak co roku, WPBeginner rósł we wszystkich aspektach, od ruchu do wielkości zespołu po przychody (pochodzące z różnych naszych projektów).

Będę udostępniać serię wskazówek dotyczących wzrostu ruchu na moim osobistym blogu SyedBalkhi.com począwszy od tego, jak zwiększyliśmy ruch na Facebooku o 332% w tym roku, który pojawi się w tym tygodniu ,więc śmiało zapisz się do newslettera (będzie dobrze).

Wielu ludzi nie zdawało sobie z tego sprawy, ale w tym roku dodaliśmy ponad 204 nowe samouczki wideo na kanale WPBeginner na YouTube. Jeśli nie jesteś subskrybentem naszego kanału, byłbym wdzięczny za wsparcie.

Był to również świetny rok dla rodziny produktów WPBeginner.

Przekonwertowaliśmy naszą wtyczkę Premium WordPress lead generation, OptinMonster, w kompletną aplikację software as a service (SaaS), która pozwala naszym użytkownikom korzystać z OptinMonster na wszystkich platformach internetowych, takich jak WordPress, Drupal, Joomla, Shopify, niestandardowe strony HTML itp. (Więcej szczegółów tutaj).

Jestem niezwykle dumny z zespołu OptinMonster. Nie mogę uwierzyć, że prosta wtyczka, którą zbudowaliśmy, aby pomóc nam przekonwertować więcej odwiedzających na subskrybentów dla WPBeginner, jest teraz używana przez niektóre z największych firm na świecie. Ciekawostka: tylko w listopadzie przeglądano wyskakujące okienka OptinMonster i formularze subskrypcji 3 miliardy razy.

W zeszłym roku powitaliśmy galerię Envira w naszej rodzinie produktów WordPress. W tym roku wydaliśmy ponad 20 nowych rozszerzeń, aby naprawdę uczynić go najbardziej elastycznym i łatwym w użyciu wtyczką galerii WordPress na rynku.

W październiku przeprowadziliśmy remont strony i podwoiliśmy sprzedaż. Przeczytaj pełne studium przypadku na temat tego, jak to zrobiliśmy.

W 2016 roku pojawi się wiele ekscytujących rzeczy, w tym uruchomienie co najmniej 4 nowych projektów, całkowite przeprojektowanie witryny List25 i gruntowny remont Soliloquy naszej wtyczki Premium slider.

Tak, to znaczy, że się rozwijamy i tak, że zatrudniamy. Zobacz nasze otwarte pozycje.

Jeśli chcesz nadążyć za czymś więcej niż tylko WPBeginner, zawsze możesz śledzić mnie na Twitterze (@syedbalkhi), gdzie tweetuję o naszych innych projektach, wskazówkach marketingowych i mnóstwie innych fajnych rzeczy.

Teraz rzućmy okiem na najlepsze z WPBeginner w 2015.

Best of WPBeginner w 2015

W 2015 roku napisaliśmy mnóstwo przydatnych samouczków WordPress. Oto wyselekcjonowana lista naszych ulubionych.

Styczeń 2015

10 Most Wanted Twitter hacki i wtyczki do WordPress-Twitter pozostał centrum konwersji w Internecie w 2015, więc naturalnie nasi użytkownicy chcieli uzyskać więcej z Twittera, integrując go ze swoimi witrynami WordPress. W tym artykule udostępniliśmy 10 najbardziej poszukiwanych hacków i wtyczek Twittera dla użytkowników WordPress.

20 musi mieć wtyczki WordPress dla 2015 Expert Pick – na początku roku podzieliliśmy się naszym expert-pick z najlepszych wtyczek WordPress 2015. Te wtyczki nadal być przydatne przez cały rok i mam nadzieję, że pozostanie tak w przyszłym roku, jak również.

Jak wyłączyć tytuł dla selektywnych postów w WordPress – jest to bardzo przydatny samouczek, ponieważ pozwala selektywnie ukrywać tytuły postów dla określonych postów.

Jak dodać pola Click to Tweet w swoich postach WordPress – pola click to tweet stają się trendem, ponieważ coraz więcej witryn informacyjnych i popularnych blogów je włącza. Zdecydowanie pomagają zwiększyć zaangażowanie i udziały.

Luty 2015

Kiedy należy zmienić Hosting WordPress (najważniejsze wskaźniki 7) – czy zmiana dostawców hostingu nie jest trudna? Nie bardzo. Jeśli jesteś sfrustrowany swoją firmą hostingową, Oceń te kluczowe punkty 7, zanim zdecydujesz się na zmianę.

Jak moderować rejestracje nowych użytkowników w WordPress-wiele witryn członkowskich często napotyka problem radzenia sobie ze spamem lub niechcianymi rejestracjami użytkowników na swoich stronach WordPress. W tym artykule pokazaliśmy, jak moderować rejestrację nowych użytkowników w WordPress.

Jak dodać SSL i HTTPS w WordPress – SSL i HTTPS dodaje warstwę bezpieczeństwa do danych przesyłanych między przeglądarką klienta a serwerem. Jeśli witryna przechowuje osobiste lub poufne informacje użytkownika, powinieneś wdrożyć protokół SSL i rozpocząć serwowanie stron za pośrednictwem https. W tym samouczku pokazaliśmy, jak dodać SSL i HTTPS w WordPress.

Jak archiwizować posty WordPress bez ich usuwania – bardzo przydatna wtyczka, szczególnie jeśli rozważasz zmianę kierunku swojego bloga. Chciałem mieć nowy początek dla mojego osobistego bloga i chciałem ukryć kilka postów przed publicznymi oczami bez ich usuwania, a ta wtyczka działa jak urok.

Marach 2015

Jak utworzyć witrynę z kuponami w WordPress-kompleksowy samouczek, który pokazuje, jak utworzyć witrynę z kuponami lub dodać sekcję kuponów w witrynie WordPress, aby poprawić zarobki partnera.

Jak utworzyć suwak wideo w WordPress – suwaki Wideo pozwalają tworzyć bardzo angażujące strony docelowe. W tym artykule pokazaliśmy, jak utworzyć suwak wideo w WordPress.

Przewodnik dla początkujących do tworzenia przekierowań w WordPress-czasami trzeba będzie przekierować użytkowników z jednej strony na drugą. To działanie może mieć drastyczny wpływ na SEO Twojej witryny. W tym przewodniku dla początkujących pokazaliśmy, jak łatwo tworzyć przekierowania w WordPress bez utraty SEO.

Często jesteśmy proszeni przez naszych użytkowników o polecanie narzędzi, wtyczek i motywów, aby pomóc im rozwijać swoje strony internetowe. W marcu udostępniliśmy kilka bardzo przydatnych list.

  • 43 Beautiful Free WordPress Blog Themes-szukasz najlepszego darmowego motywu na swoim blogu WordPress? Jest to najbardziej wszechstronna, ręcznie wybierana lista darmowych motywów blogowych WordPress
  • 6 Najlepsze wtyczki WordPress dla wydawców YouTube-Jeśli jesteś wydawcą YouTube, te wtyczki WordPress pomogą Ci stworzyć bardziej angażujące doświadczenie na swojej stronie.
  • 9 Najlepsze wtyczki i narzędzia SEO WordPress, których powinieneś używać-chcesz wiedzieć, jakich narzędzi i wtyczek SEO powinieneś używać? Udostępniliśmy 9 najlepszych wtyczek SEO, które pomogą Ci lepiej pozycjonować.
  • 5 Najlepsze wtyczki formularza kontaktowego dla WordPress w porównaniu-W tym artykule porównaliśmy 5 Najlepsze wtyczki formularza kontaktowego dla WordPress z plusami i minusami.

Kwiecień 2015

Jak sklonować witrynę WordPress w prostych krokach 7-przejście na inny host? Chcesz utworzyć kopię witryny, aby wprowadzić zmiany na lokalnym serwerze? Lub po prostu chcesz utworzyć duplikat witryny? Ten poradnik pomoże.

10 Najlepsze Narzędzia Affiliate Marketing i wtyczki do WordPress-Affiliate marketing zapewnia dodatkowe źródło dochodów dla wielu blogerów i stron internetowych WordPress. W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych narzędzi marketingu afiliacyjnego i wtyczek dla użytkowników WordPress.

8 sprawdzone metody promowania starych postów w WordPress-większość początkujących napisz swój post, udostępnij go raz, a następnie zostaw go na śmierć na stronach archiwum. Chcesz zmaksymalizować ruch z każdego postu? Przeczytaj ten artykuł.

Przyspieszenie WordPress: jak zoptymalizowaliśmy wydajność List25 o 256% – zgrabne studium przypadku, które pokazuje, w jaki sposób poprawiliśmy wydajność naszej popularnej witryny rozrywkowej, List25.

Maj 2015

Optymalizacja obrazów za pomocą WP Smush (Pro, Cons i alternatywy) – obrazy mogą spowolnić Twoją witrynę i mogą wpłynąć na SEO i wrażenia użytkownika. W tym artykule porównaliśmy plusy i minusy wtyczki WP Smush. Udostępniliśmy również najlepsze alternatywy, aby zoptymalizować obrazy.

Jak zamaskować linki partnerskie na swojej stronie WordPress-linki partnerskie są dłuższe i skomplikowane. Ujawniają również nazwę użytkownika lub identyfikator partnera. W tym artykule pokazaliśmy, jak maskować linki partnerskie w Twojej witrynie WordPress.

Jak dodać system rezerwacji restauracji w WordPress-uruchomienie strony restauracji? Chcesz dodać system rezerwacji? Oto samouczek krok po kroku.

Czerwiec 2015

Rezygnacja z recenzji Disqus-zwiększone komentarze o 304% – przez jakiś czas korzystaliśmy z systemu komentowania Disqus na WPBeginner. Było wiele problemów, które zmusiły nas do odejścia od Disqus. W tym artykule podzieliliśmy się naszym odejściem od recenzji Disqus i tym, jak zwiększyło to nasze komentarze o 304%.

CSS Hero Review: łatwe dostosowywanie projektu WordPress-jednym z głównych problemów, z którymi spotykają się początkujący WordPress, jest edytowanie ich motywów. Często nie mogą po prostu coś zmienić, ponieważ wymaga to pisania kodu CSS i HTML. W tym artykule omówiliśmy CSS Hero I jak ułatwia dostosowywanie projektu WordPress.

Przewodnik dla początkujących, jak tworzyć kopie zapasowe postów WordPress-za każdym razem, gdy dzielę się tym z początkującym użytkownikiem, są zaskoczeni. Tak, możesz tworzyć backdate swoich postów w WordPress.

Przewodnik dla początkujących do ról użytkowników WordPress-stworzyliśmy infografikę, która wyjaśnia różne role użytkowników i uprawnienia w WordPress.

Lipiec 2015

Który jest najlepszy suwak WordPress? Wydajność + jakość w porównaniu-na rynku jest tak wiele wtyczek suwaka WordPress. Postanowiliśmy wybrać najlepsze suwaki WordPress i porównać je pod względem wydajności i jakości.

Jak dodać subskrypcje e – mail do swojego bloga WordPress-nasi użytkownicy często pytali nas, jaki jest najlepszy sposób na dodanie opcji subskrypcji e-mail do swoich witryn WordPress? W tym artykule pokazaliśmy, jak dodać subskrypcję e-mail do swojego bloga WordPress.

Facebook Author Tag w WordPress-to naprawdę łatwy sposób, aby Twoja marka osobista została zauważona na Facebooku. Jeśli nie masz tagów autora Facebooka dodanych na swojej stronie, Gorąco polecam to zrobić. Zajmuje mniej niż 2 minuty.

Sierpień 2015

Jak utworzyć bramę powitalną w WordPress-Brama powitalna to pełnoekranowe okienka popovers, które pozwalają zwiększyć współczynniki konwersji. Tradycyjna Brama powitalna zwykle po prostu przekierowuje użytkownika na nową stronę lub przejmuje ekran użytkowników. Google karze strony internetowe za pomocą tego rodzaju technik. W tym artykule pokazaliśmy właściwy sposób stworzenia bramy powitalnej w WordPress bez rujnowania SEO.

Jak dodać tytuł i NoFollow, aby wstawić link Popup w WordPress-poręczne rozwiązanie, które sprawia, że wstawianie linków jest nieco szybsze, dodając dwa najbardziej potrzebne elementy w polu Wstaw link.

Jak dodać Portfolio do witryny WordPress – większość użytkowników zwykle wybiera motyw portfolio, gdy muszą zaprezentować swoją pracę w witrynie. Jednak większość tych motywów ogranicza opcje dodawania innego rodzaju treści. W tym artykule pokazaliśmy, jak dodać portfolio do witryny WordPress bez przełączania motywów.

Jak naprawić ta strona zawiera szkodliwe programy błąd w WordPress – bardzo frustrujący błąd, co oznacza, że witryna została zhakowana. W tym artykule opisano krok po kroku proces, w jaki można to naprawić.

Wrzesień 2015

Jak dodawać aktualizacje treści w WordPress i rozwijać listę e – mail-aktualizacje treści to technika marketingowa, o której wszyscy mówią. To bardzo proste, oferujesz swoim użytkownikom szansę na otrzymanie zawartości bonusowej, wykonując akcję. W tym artykule pokazaliśmy, jak dodawać aktualizacje treści w WordPress i rozwijać listę e-mail.

19 + Darmowe Narzędzia Google każdy bloger WordPress powinien używać-Google oferuje kilka bardzo przydatnych narzędzi, z których każdy może korzystać za darmo. W tym artykule wybraliśmy 19 + darmowe narzędzia Google, z których powinien korzystać każdy bloger WordPress.

13 wtyczki i wskazówki, aby poprawić WordPress Admin Area-mało znane wtyczki i wskazówki, aby poprawić ogólne wrażenia administratora WordPress.

Jak dostosować fragmenty WordPress (nie wymaga kodowania) – często zadajemy to pytanie, więc postanowiliśmy zrobić artykuł, który pokazuje wiele sposobów tworzenia niestandardowych fragmentów w WordPress.

Październik 2015

Jak dodać powiązane posty Inline w postach na blogu WordPress-wiele witryn z wiadomościami i magazynami wyświetla powiązane artykuły w środku swoich artykułów. Zwiększa to ich odsłony i zapewnia Użytkownikom najbardziej odpowiednią treść. W tym artykule pokazaliśmy, jak dodawać powiązane posty w WordPress i zmniejszać współczynnik odrzuceń.

Lista kontrolna: 11 rzeczy Do zrobienia przed uruchomieniem witryny WordPress-uruchomienie nowej strony internetowej przynosi wiele emocji. Możesz również martwić się, że przegapisz coś ważnego przed premierą. W tym artykule udostępniliśmy listę kontrolną punktów 11 rzeczy do zrobienia przed uruchomieniem witryny WordPress.

Jak utworzyć listę kontrolną postów na blogu Pre-Publish w WordPress-chcesz uniknąć błędów i stworzyć idealny post na blogu? Możesz to zrobić, dodając listę kontrolną pre-publish, aby przyspieszyć proces redakcyjny.

Listopad 2015

11 sposoby, aby uzyskać więcej komentarzy na temat postów na blogu WordPress-komentarze są najlepszym sposobem na zaangażowanie użytkowników i budowanie społeczności wokół witryny WordPress. W tym artykule udostępniliśmy sposoby 11, aby uzyskać więcej komentarzy do postów na blogu WordPress.

Jak dodać stronę logowania Front-End i widżety w WordPress – jeśli prowadzisz witrynę WordPress, w której użytkownicy muszą się zalogować, aby korzystać z niektórych funkcji witryny. WordPress umożliwia każdemu użytkownikowi dostęp do katalogu wp-admin po zalogowaniu. W tym artykule pokazaliśmy, jak możesz zezwolić użytkownikom na logowanie z front-end swojej witryny bez odwiedzania obszaru administracyjnego WordPress.

Jak dodać sekcję Często zadawane pytania-najczęściej zadawane pytania w WordPress-masz stronę biznesową? Następnie prawdopodobnie chcesz rozważyć dodanie sekcji FAQ, aby zmniejszyć liczbę pytań pomocy technicznej.

Jak dodać piękną oś czasu Wydarzenia w WordPress – jest to naprawdę fajna wtyczka, która pozwala pokazać piękną oś czasu Wydarzenia bez zmiany motywu. Najlepsze jest to, że jest naprawdę łatwy w użyciu.

Grudzień 2015

Jak wycofać wtyczki WordPress (Kontrola wersji dla początkujących) – czy kiedykolwiek zaktualizowałeś wtyczkę WordPress i zdałeś sobie sprawę, że zepsuła Twoją stronę? W tym artykule pokazaliśmy, jak przywrócić wtyczki WordPress do poprzednich wersji.

Jak łatwo dodać animacje CSS w WordPress-wiele popularnych witryn używa animacji CSS do dodawania efektów przesuwania, odbijania elementów i odwracania tabel. Te elementy przyciągające uwagę sprawiają, że Twoja strona wygląda bardziej interaktywnie i angażująco. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo dodać animacje CSS do witryny WordPress bez pisania kodu.

Przewodnik dla początkujących: jak korzystać z bogatych fragmentów w WordPress-chcesz poprawić swoje SEO i uzyskać więcej kliknięć w swoje oferty? Fragmenty rozszerzone mogą pomóc Twojej witrynie wyróżnić się w wyszukiwarkach.

41 najlepsze darmowe motywy fotograficzne WordPress-czy jesteś fotografem? Chcesz zaprezentować swoje piękne zdjęcia? Użyj jednego z tych bezpłatnych motywów fotograficznych 41.

Były to jedne z najlepszych samouczków WordPress na WPBeginner w 2015. Mamy nadzieję, że ci się spodobały.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wsparcie nas przez cały rok, oferując opinie, dzieląc się naszymi artykułami, zostawiając komentarze i sugerując pomysły na tematy. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Mamy nadzieję dodać jeszcze więcej przydatnych samouczków w 2016 roku.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…