Kolejny rok dobiega końca i jaki to był wspaniały rok. Nie możemy ci dziękować za ciągłe wsparcie WPBeginner. Patrzymy wstecz na rok 2016 i jesteśmy wdzięczni za sukces i radość, jaką osiągnął nasz zespół.

Best of Best WordPress Tutorials of 2016 on WPBeginner

Podsumowanie WPBeginner 2016 z Syed Balkhi

Wow jaki to był rok dla WPBeginner. Nie tylko zwiększyliśmy się we wszystkich aspektach, od ruchu do wielkości zespołu po przychody (pochodzące z naszych wtyczek premium), ale także otrzymaliśmy nowy projekt witryny po długich latach 4.

Nasz kanał YouTube podwoił rozmiar. Mamy teraz ponad 500 bezpłatnych samouczków wideo, które obejrzało ponad 6 milionów ludzi i mamy prawie 47 000 subskrybentów. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli możesz zapisać się na nasz kanał YouTube. Moim celem jest osiągnięcie 100 000 subskrybentów w 2017 roku.

Amanda i ja powitaliśmy nasze pierwsze dziecko, Solomon (urodzone w październiku). Aby świętować, przekazaliśmy wp.org domena do Fundacji WordPress. Kilku z was prosiło o zdjęcie, więc oto ono:

Solomon Balkhi

Był to również świetny rok dla rodziny produktów WPBeginner.

W marcu uruchomiliśmy nową wtyczkę formularza kontaktowego WordPress. Nazywa się WPForms i mamy zarówno darmową wersję, jak i wersję Premium Pro.

Napisałem pełną historię WPForms o tym, jak i dlaczego rozpoczęliśmy WPForms na moim osobistym blogu. Fajna lektura.

Do tej pory jest używany na ponad 50,000 stronach WordPress, a nasi użytkownicy absolutnie go uwielbiają. Wypróbuj darmową wersję, aby zobaczyć różnica WPForms!

Nasza wtyczka galerii WordPress, Galeria Envira, podwoiła rozmiar. Mamy teraz ponad dodatki 30, które sprawiają, że Envira jest najbardziej elastyczną i łatwą w użyciu wtyczką galerii WordPress na rynku.

Zrobiliśmy gruntowny remont do naszego WordPress slider plugin, Soliloquy. Oprócz zupełnie nowego projektu strony internetowej, znacznie zoptymalizowaliśmy również przepływ pracy wtyczki i dodaliśmy kilka nowych dodatków.

Nasz charakterystyczny produkt, OptinMonster, nadal przesuwał granice w 2016 roku. Nasz zespół prawie się podwoił i dodaliśmy mnóstwo funkcji optymalizacji konwersji, takich jak dynamiczne zastępowanie tekstu, retargeting na miejscu, kampanie monitorujące na miejscu i wiele więcej. Poważnie, jeśli nie używasz OptinMonster, tracisz subskrybentów każdego dnia.

Michael Stelzner z Social Media Examiner dodał 250 000 nowych subskrybentów e-maili za pomocą OptinMonster (patrz studium przypadku).

W 2017 roku szykuje się wiele ekscytujących wydarzeń, w tym zmiana monsterinsights w styczniu.

Jeśli chcesz nadążyć za czymś więcej niż tylko WPBeginner, zawsze możesz śledzić mnie na Twitterze (@syedbalkhi), gdzie tweetuję o naszych innych projektach, wskazówkach marketingowych i mnóstwie innych fajnych rzeczy.

Teraz rzućmy okiem na najlepsze z WPBeginner w 2016.

Best of WPBeginner w 2016

W 2016 roku napisaliśmy mnóstwo przydatnych samouczków WordPress. Oto wyselekcjonowana lista naszych ulubionych.

Styczeń 2016

Kto jest właścicielem WordPressa? A jak WordPress zarabia? – Wielu początkującym często trudno jest zrozumieć, jak działa oprogramowanie open source. W tym artykule odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania dotyczące tego, kto jest właścicielem WordPressa i jak zarabia pieniądze.

Facebook Facebook retargeting pixel pozwala śledzić odwiedzających Twoją stronę na Facebooku i wyświetlać im reklamy – Pomaga zwiększyć konwersje i zwiększyć zaangażowanie użytkowników na Stronie na Facebooku.

Który jest najlepszy WordPress Popup Plugin? – Porównaliśmy wydajność i jakość najlepszych wtyczek popup dla WordPress. Przetestowaliśmy każdy z nich pod kątem szybkości, funkcji, łatwości obsługi i ceny, aby dowiedzieć się, który z nich jest najlepszym rozwiązaniem.

4 sposoby zapobiegania kradzieży obrazu w WordPress-kradzież obrazu jest częstym problemem dla fotografów i blogerów. Udostępniliśmy 4 sposoby zapobiegania kradzieży obrazu na stronie internetowej zasilanej WordPress. Chociaż nie ma sposobu, aby całkowicie powstrzymać ludzi przed kradzieżą twoich obrazów, te sposoby pomagają zmniejszyć kradzież obrazów.

Luty 2016

WordPress vs statyczny HTML-co jest najlepsze dla Twojej witryny biznesowej? – Jesteśmy często pytani przez właścicieli firm o przewagę korzystania z WordPress nad statyczną stroną HTML. W tym artykule porównaliśmy zalety i wady WordPress vs statyczny HTML.

36 powodów, dla których posiadanie “Darmowej Strony Internetowej” jest złym pomysłem – myśl o uzyskaniu darmowej strony internetowej jest kusząca. Ale zawsze jest haczyk. Udostępniliśmy 36 powodów, dla których posiadanie darmowej strony internetowej jest złym pomysłem i czymś, czego należy unikać za wszelką cenę.

Jak stworzyć niszową witrynę z recenzjami w WordPress jak profesjonalista-chcesz utworzyć witrynę z recenzjami online? Stworzyliśmy przewodnik krok po kroku, jak stworzyć niszową witrynę z recenzjami w WordPress jak profesjonalista, dzięki czemu możesz na niej zarabiać pieniądze.

Jak dodać Author Bio Box w postach WordPress-łatwy sposób na dodanie author bio box z linkami do profilu społecznościowego na końcu każdego postu. Udostępniliśmy 3 różne metody, dzięki czemu możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Marzec 2016

Jak skonfigurować profesjonalny adres e-mail za pomocą Google Apps i Gmaila-pierwszą rzeczą, której potrzebuje każdy właściciel firmy, jest profesjonalny adres e-mail. Przeprowadziliśmy Cię przez przewodnik krok po kroku, jak stworzyć profesjonalny adres e-mail we właściwy sposób.

Jak prawidłowo przejść z Squarespace do WordPress-wielu użytkowników uruchamia swoje strony internetowe za pomocą różnych platform, takich jak Squarespace. Wcześniej zdają sobie sprawę z ograniczeń i znaleźć WordPress jako bardziej elastyczne rozwiązanie dla ich potrzeb. W tym artykule pokazaliśmy, jak prawidłowo przenieść swoją stronę z Squarespace do WordPress.

Jak Sucuri pomógł nam zablokować 450 000 ataków WordPress – używamy Sucuri, aby poprawić bezpieczeństwo wszystkich naszych stron internetowych. W tym artykule podzieliliśmy się naszym studium przypadku i tym, jak Sucuri pomógł nam poprawić bezpieczeństwo WordPress.

Jak wysłać e-mail z podziękowaniami do komentatorów blogów w WordPress-jeden z najlepszych sposobów na zaangażowanie użytkowników i utrzymanie ich powrotu po pozostawieniu komentarza w Twojej witrynie. Prosty e-mail z podziękowaniami to długa droga.

Facebook Jak dodać reakcje emocjonalne w WordPress-prawdopodobnie znasz reakcje emocjonalne, które Facebook dodał na początku tego roku. Cóż, możesz dodać podobną funkcję do swoich postów na blogu, aby zwiększyć zaangażowanie.

Kwiecień 2016

5 Najlepsze wtyczki WordPress eCommerce w porównaniu-wielu naszych użytkowników pytało nas o to, z której wtyczki eCommerce powinni korzystać. W tym artykule porównaliśmy najlepsze wtyczki 5 WordPress eCommerce z plusami i minusami.

19 przydatne wskazówki, aby przyciągnąć ruch do nowej witryny WordPress-kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Mogę uzyskać większy ruch na mojej stronie? Ten artykuł obejmuje 19 różne sposoby zwiększenia ruchu.

Jak dodać wyszukiwarkę Google w witrynie WordPress-korzystamy z wyszukiwarki Google na naszej stronie internetowej. Ten artykuł pokazuje, jak zastąpić domyślną wyszukiwarkę WordPress wyszukiwarką Google, aby uzyskać bardziej odpowiednie wyniki.

Jak rozwiązać problem z wysyłaniem wiadomości e – mail WordPress-większość serwerów hostingowych WordPress nie jest prawidłowo skonfigurowana do wysyłania wiadomości e-mail. Jest to dość frustrujące, ponieważ możesz przegapić ważne Zapytanie o formularz kontaktowy lub inny e-mail. Możesz rozwiązać ten problem, postępując zgodnie z tym samouczkiem.

Maj 2016

Facebook Instant Articles – w tym samouczku krok po kroku wyjaśniliśmy zalety i wady artykułów na Facebooku, a także jak łatwo skonfigurować je w swojej witrynie WordPRess.

Yoast SEO vs All in One SEO Pack-która jest najlepsza wtyczka SEO WordPress? – W tym artykule porównaliśmy dwie najpopularniejsze wtyczki WordPress SEO, aby dowiedzieć się, która z nich jest najlepsza.

5 Najlepsze wtyczki członkostwa WordPress-chcesz zbudować witrynę członkowską z WordPress? Porównaliśmy najlepsze wtyczki członkostwa WordPress, aby dowiedzieć się, który z nich oferuje najwięcej funkcji, elastyczności i łatwości użytkowania.

Jak wyróżnić nowe posty dla powracających użytkowników w WordPress – zastanawiałeś się kiedyś, jak popularne witryny wyróżniają nowe posty dla powracających użytkowników? Oto łatwy sposób na wyróżnienie nieprzeczytanych postów WordPress powracającym odwiedzającym.

Czerwiec 2016

Jak stworzyć wielojęzyczną witrynę WordPress z WPML-chcesz zbudować wielojęzyczną stronę internetową? W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo zbudować wielojęzyczną witrynę WordPress z WPML.

Jak utworzyć formularz wielostronicowy w WordPress – formularze wielostronicowe pozwalają znacznie ułatwić wypełnianie długich formularzy. W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo tworzyć formularze wielostronicowe w WordPress.

Jak lepiej zarządzać automatycznymi aktualizacjami WordPress-aktualizacje są ważne dla bezpieczeństwa i stabilności witryny WordPress. Jeśli jednak zarządzasz wieloma witrynami WordPress, aktualizacje mogą stać się nieco denerwujące. W tym artykule pokazaliśmy, jak lepiej zarządzać automatycznymi aktualizacjami WordPress.

15 Najbardziej irytujące rzeczy na temat WordPressa i jak je naprawić-podobnie jak większość rzeczy w życiu, WordPress ma również sporo irytujących rzeczy. Udostępniliśmy 15 najbardziej irytujących rzeczy na temat WordPressa i jak je naprawić.

Lipiec 2016

16 Najlepsze wtyczki WordPress dla marketerów – jesteśmy często pytani przez użytkowników o wtyczki, których powinni używać do skuteczniejszego promowania swojej strony internetowej i produktów. W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych wtyczek WordPress dla marketerów, które mogą pomóc Ci dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

10 niesamowite funkcje WordPress, że prawdopodobnie nie wiedział istniał-WordPress zawsze ewoluuje i zmienia. Wyróżniliśmy 10 ukrytych funkcji, o których istnieniu prawdopodobnie nie wiedziałeś.

Jak tworzyć słupki i Wykresy w WordPress za pomocą Visualizer-najprostszy sposób na tworzenie wykresów, słupków, wykresów kołowych i innych w WordPress bez pisania pojedynczej linii kodu.

Sierpień 2016

Przewodnik dla początkujących do rozwiązywania problemów z błędami WordPress (krok po kroku) – wielu początkującym często trudno jest dowiedzieć się, co powoduje błąd w ich witrynie WordPress. W tym przewodniku opracowaliśmy krok po kroku listę działań, aby rozwiązać błędy WordPress i je naprawić.

Jak dodać powiadomienie web push do witryny WordPress-czy zauważyłeś powiadomienia web push używane na popularnych stronach internetowych, takich jak Facebook? W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo dodać powiadomienia web push do witryny WordPress.

Jak dodać pasek postępu czytania w WordPress-czy zauważyłeś, jak niektóre popularne witryny wyświetlają wskaźnik paska postępu czytania u góry swoich artykułów? Oto, jak możesz dodać go również na swojej stronie.

Wrzesień 2016

12 wskazówki, aby zoptymalizować wordpress rss Feed-jak najlepiej wykorzystać WordPress RSS feed z tych 12 sztuczek.

Jak utworzyć niestandardowy formularz rejestracyjny użytkownika w WordPress-chcesz umożliwić użytkownikom rejestrację w swojej witrynie WordPress bez odwiedzania obszaru administracyjnego WordPress? W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo tworzyć niestandardowe formularze rejestracji użytkowników w WordPress.

25 najczęstsze błędy WordPress i jak je naprawić – gdy zobaczysz błąd WordPress, nie panikuj. Po prostu zapoznaj się z tym przewodnikiem, w którym omówimy, jak naprawić najczęstsze błędy 25 WordPress.

Dlaczego Budowanie listy e-mail jest dziś tak ważne-często blogerzy i właściciele firm ignorują ten temat, ale nie powinni. omawiamy najważniejsze powody, dla których budowanie listy e-mail jest kluczowe dla Twojego sukcesu.

Październik 2016

Jak prawidłowo aktualizować opublikowane na żywo posty w WordPress-Edycja opublikowanego na żywo posta oznacza, że będziesz musiał zakończyć pracę za jednym zamachem. Nie można zapisać zmian w połowie drogi. W tym artykule pokazaliśmy, jak prawidłowo aktualizować opublikowane na żywo posty w WordPress.

Jak rozpocząć własny podcast (krok po kroku) – chcesz rozpocząć własny podcast za pomocą WordPress? W tym przewodniku krok po kroku pokazaliśmy ci, jak rozpocząć własny podcast jak profesjonalista.

Jak założyć sklep internetowy (krok po kroku) – chcesz założyć własny sklep internetowy za pomocą WordPress? W tym przewodniku krok po kroku pokazaliśmy, jak założyć sklep internetowy w 2016 roku i rozpocząć sprzedaż.

Najlepszy przewodnik bezpieczeństwa WordPress-bezpieczeństwo WordPress to temat o ogromnym znaczeniu dla każdego właściciela witryny. W tym przewodniku omówiliśmy wszystkie najlepsze wskazówki dotyczące bezpieczeństwa WordPress, które pomogą Ci chronić swoją witrynę przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem.

Najlepszy przewodnik SEO WordPress dla początkujących-Poprawa SEO WordPress ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia ruchu na twojej stronie. W tym przewodniku udostępniliśmy najlepsze wskazówki SEO WordPress, które pomogą Ci poprawić SEO WordPress i uzyskać więcej ruchu organicznego.

Listopad 2016

Jak umożliwić użytkownikom przesyłanie postów do witryny WordPress-chcesz akceptować artykuły i posty gości od użytkowników w Twojej witrynie? W tym artykule pokazaliśmy, jak łatwo umożliwić użytkownikom przesyłanie postów do witryny WordPress.

Najlepszy przewodnik, aby zwiększyć szybkość i wydajność WordPress-szybkość nie tylko poprawia wrażenia użytkownika na twojej stronie, ale także pomaga Ci uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. W tym przewodniku pokazaliśmy, jak poprawić wydajność i szybkość WordPress.

Narzędzia 16 do tworzenia lepszych obrazów na blogu-chcesz dodać piękne obrazy do swoich postów na blogu, ale nie masz umiejętności projektowania graficznego? W tym artykule wybraliśmy najlepsze narzędzia do tworzenia lepszych obrazów dla postów na blogu bez żadnych umiejętności projektowych.

Jak wybrać najlepszą platformę blogową – porównanie) – porównaliśmy najpopularniejsze platformy blogowe 10, aby pomóc Ci zdecydować, która jest najlepsza. Możesz zgadnąć, który wygrał.

Grudzień 2016

15 najlepsze samouczki do opanowania menu nawigacji WordPress-zebraliśmy listę wszystkich najlepszych samouczków, które pomogą Ci opanować menu nawigacji WordPress jak profesjonalista.

Jak przenieść WordPress na nowy Host lub serwer bez przestojów-chcesz zmienić dostawców hostingu? Oto przewodnik krok po kroku, jak prawidłowo migrować witrynę bez przestojów.

Jak skonfigurować Google AMP w WordPress-przewodnik krok po kroku, jak poprawnie skonfigurować Google AMP na swojej stronie WordPress.

Były to jedne z najlepszych samouczków WordPress na WPBeginner w 2016. Mamy nadzieję, że ci się spodobały.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym użytkownikom za wsparcie nas poprzez oferowanie opinii, dzielenie się naszymi artykułami, zostawianie komentarzy i sugerowanie pomysłów na temat. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Mamy nadzieję dodać jeszcze więcej przydatnych samouczków w 2017 roku.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…