Czy chcesz tworzyć lepsze obrazy dla swoich postów na blogu? Obrazy mają ogromny wpływ na sposób, w jaki użytkownicy angażują się w Twoje treści. Jednak większość użytkowników nie jest projektantami i nie jest w stanie tworzyć profesjonalnie wyglądających obrazów na swoich blogach. W tym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych narzędzi do tworzenia lepszych obrazów dla postów na blogu.

Blog Image Editing Tools

Po co tworzyć lepsze obrazy do postów na blogu?

Obrazy są bardzo angażujące. Przekazują idee i wywołują emocje.

Pomagają uzyskać więcej polubień, udziałów i ruchu z mediów społecznościowych. Użytkownicy odwiedzający Twoją witrynę spędzają więcej czasu i przeglądają więcej postów. Obrazy mogą nawet pomóc ci uzyskać więcej komentarzy do swoich postów.

Problem polega na tym, że większość blogerów nie jest grafikami. Nie mogą tworzyć profesjonalnie wyglądającej grafiki na swoich stronach internetowych.

Część tego problemu można rozwiązać za pomocą public domain lub obrazów na licencji CC0. Jednak może być konieczne edytowanie tych obrazów.

Na szczęście istnieje kilka narzędzi online, które pozwalają edytować i tworzyć piękne obrazy dla różnych scenariuszy, w tym postów na blogu, infografik, prezentacji, a nawet postów na Facebooku.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych narzędzi do tworzenia lepszych obrazów dla postów na blogu.

1. Visage

Visage

Visage jest jednym z najprostszych i najpotężniejszych narzędzi do zarządzania wizualizacjami na swoim blogu. Pozwala tworzyć i projektować profesjonalnie wyglądającą grafikę na blogu, stronach na Facebooku, Twitterze, LinkedIn itp.

Zawiera mnóstwo profesjonalnie zaprojektowanych szablonów na początek.

Możesz także zapisać logo swojej marki i inne zasoby i wykorzystać je w swoich wizualizacjach. Możesz zapisywać, eksportować i udostępniać swoje grafiki. Visage jest idealny dla osób indywidualnych i zespołów.

2. Canva

Canva

Canva to kolejny popularny wybór wśród blogerów. Umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju grafiki za pomocą łatwych w użyciu narzędzi przeciągnij i upuść.

Zawiera profesjonalnie wyglądające szablony, których możesz użyć jako punktu wyjścia. Możesz także kupować obrazy stockowe, ikony i inne zasoby bezpośrednio z aplikacji.

3. Pablo by Bufor

Pablo by Buffer

Pablo by Buffer to prosty edytor obrazów. Jest wyposażony w piękny interfejs, który pozwala wyszukiwać Darmowe obrazy stockowe, wybrać szablon, a następnie dodać do niego własny tekst i ikony.

4. Piktochart

Piktochart

Piktochart to łatwy w użyciu kreator infografik dla każdego. Zawiera mnóstwo profesjonalnie zaprojektowanych szablonów do infografik, prezentacji, plakatów i raportów.

Możesz dodawać własne wykresy i wykresy, mapy, ikony, zdjęcia, a nawet filmy. Istnieje wiele darmowych obrazów, ikon, ilustracji, które możesz wykorzystać w swoim projekcie.

5. infogr.am

infogram

Infogr.am jest kreatorem infografik i prezentacji dla projektów opartych na danych. Arkusze Google, pliki Dropbox lub plik JSON można łączyć z wykresami na żywo. Dodaj własne logo witryny i twórz oszałamiająco wspaniałe prezentacje.

6. Ribbet

Ribbet

Ribbet to bardzo wydajny edytor zdjęć w Internecie. Pozwala retuszować zdjęcia, regulować jasność, kontrast, ekspozycję itp. Możesz również dodać tekst, naklejki, obramowania, ikony.

Ribbet ułatwia również tworzenie kolaży ze zdjęć. Możesz zapisać swoją pracę w Ribbet lub pobrać ją. Możesz także wyeksportować go na Dysk Google, Flickr i Facebook.

7. QuotesCover.com

QuotesCover.com

Dobry cytat może rozjaśnić czyjś dzień. QuotesCover pomaga dzielić się pięknymi cytatami ze wspaniałymi projektami, piękną typografią i efektami wizualnymi.

Możesz przesłać własne obrazy, a następnie użyć wbudowanego narzędzia aplikacji, aby dostosować kolory, kontrast, efekty itp.

Sprawdź również nasz przewodnik, jak pokazywać losowe cytaty na pasku bocznym WordPress.

8. Pixlr

Pixlr

Pixlr to aplikacja do edycji zdjęć. Wygląda i działa jak Photoshop i inne narzędzia do edycji obrazu. Jest jednak znacznie prostszy i łatwiejszy w użyciu.

9. Pictaculous

Pictaculous

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie kolory będą wyglądać najlepiej z danym obrazem? Pictaculous pomaga Ci to rozgryźć. Po prostu prześlij obraz, a Pictaculous pokaże ci sugestie kolorów. Kolory można również pobrać jako plik Adobe swatch.

Pictaculous może również pomóc Ci wybrać schemat kolorów dla Twojej witryny WordPress.

10. Venngage

Venngage

Venngage to piękny Kreator infografik dla nie-projektantów. Zawiera szablony, czcionki, ikony, Mapy i intuicyjny interfejs użytkownika. Jedną z wad jest to, że ich darmowy plan obejmuje branding Venngage w Twoich infografikach.

11. easel.ly

easel.ly

easl.ly to kolejny Kreator infografik dla sieci. Jest wyposażony w prosty interfejs użytkownika z kreatorem przeciągnij i upuść, aby utworzyć infografikę. Podstawowa darmowa wersja jest wystarczająco dobra dla większości typowych scenariuszy użytkowania.

12. Fotor

Fotor

Fotor jest potężny wizualizacje i edytor obrazów dla nie-projektantów. Facebook, Instagram, Pinterest, itp.Pozwala tworzyć piękne kolaże, obrazy do postów na blogu, Facebooku, Instagramie, Pintereście itp. Jest niezwykle łatwy w użyciu nawet dla użytkowników nie będących technikami.

13. PicMonkey

PicMonkey

PicMonkey to potężne narzędzie do edycji obrazów. Pozwala na projektowanie i tworzenie grafiki, retusz zdjęć, edycję zdjęć itp. PicMonkey oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym ceny zaczynają się od $3.33 miesięcznie rozliczane rocznie.

14. Placeit

Placeit

Placeit umożliwia umieszczanie zrzutów ekranu witryny, aplikacji lub czegokolwiek innego w makietach urządzeń. Możesz umieścić zrzut ekranu na zdjęciu iPhone’ a, tabletu lub MacBooka. Mają mnóstwo zdjęć i makiet do wyboru.

15. Snapseed

Snapseed

Snapseed Google to potężny edytor zdjęć dostępny obecnie tylko na urządzeniach mobilnych. Umożliwia edycję zdjęć na urządzeniach mobilnych za pomocą łatwego w użyciu interfejsu.

16. Niesamowity Zrzut Ekranu

Awesome Screenshot

Awesome Screenshot to aplikacja do przechwytywania i edycji zrzutów ekranu. Możesz zainstalować go w przeglądarce i natychmiast robić zrzuty ekranu dowolnej strony internetowej.

Najlepsze jest to, że po zrobieniu zrzutu ekranu możesz go edytować. Dodaj komentarz do zrzutu ekranu, Dodaj wskaźniki i strzałki, a następnie zapisz lub udostępnij go bezpośrednio z przeglądarki.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć świetne narzędzia do tworzenia lepszych obrazów dla postów na blogu WordPress. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik, jak rozwiązać typowe problemy z obrazem w WordPress

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…