OptinMonster

Czy chcesz uzyskać większy ruch w swojej witrynie WordPress? Istnieje kilka wtyczek WordPress, które mogą pomóc zwiększyć ruch i zaangażowanie użytkowników w Twojej witrynie. W tym artykule pokażemy Ci wtyczki 10 WordPress, które szybko pomogą ci uzyskać większy ruch.

WordPress plugins to get more traffic

1. OptinMonster

OptinMonster

Czy wiesz, że ponad 70% osób, które dziś odwiedzą Twoją stronę, już nigdy nie wróci. Tu wkracza OptinMonster. Pomaga konwertować odwiedzających na subskrybentów poczty e-mail.

OptinMonster umożliwia śledzenie zachowań użytkowników i pokazywanie im ukierunkowanej wiadomości w momencie, w którym mają zamiar odejść, dzięki czemu można przekształcić ich w subskrybentów wiadomości e-mail.

Zobacz nasze studium przypadku, w jaki sposób zwiększyliśmy liczbę subskrybentów e-maili o 600% za pomocą OptinMonster.

2. Floating Social Bar

Floating Social Bar

Istnieją tysiące wtyczek WordPress, które pozwalają dodawać przyciski udostępniania społecznościowego. Jednak większość z nich jest skomplikowana, ma zbyt wiele niechcianych sieci społecznościowych i spowalniają Twoją stronę.

Floating social bar jest super szybki i ma tylko najbardziej popularne sieci społecznościowe. Możesz ustawić go tak, aby trzymał się u góry swoich postów, gdy użytkownicy przewijają w dół. Możesz również dodać go na końcu swoich postów. Używamy nieco zmodyfikowanej wersji Floating Social Bar Na WPBeginner.

3. Revive Old Posts (Były Tweet Old Post)

Revive Old Posts

Zbyt często nowi użytkownicy tworzą post na blogu, udostępniają go raz, a następnie zostawiają go na śmierć na swoich stronach archiwalnych.

Revive old posts spraw, aby twoje stare posty działały dla Ciebie, utrzymując je przy życiu na swoich profilach społecznościowych. Pozwala automatycznie udostępniać stare posty na Twitterze i Facebooku w regularnych odstępach czasu.

Zobacz nasz przewodnik, Jak automatycznie udostępniać stare posty WordPress, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

4. WP do bufora

WP to Buffer

Bufor pozwala zaplanować aktualizacje profili w mediach społecznościowych. WP to Buffer plugin automatycznie dodaje Twoje posty WordPress do kolejki bufora. W ten sposób możesz całkowicie zautomatyzować udostępnianie mediów społecznościowych po opublikowaniu posta.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik, jak zaplanować posty WordPress dla mediów społecznościowych z buforem.

5. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO to najlepsza wtyczka SEO WordPress z najbardziej wszechstronnym zestawem narzędzi do optymalizacji witryny. Możesz dodać meta tagi, mapy witryn XML, nawigację panierki, a nawet zaimportować dane Google search console do WordPress.

Yoast SEO pomaga również zoptymalizować witrynę pod kątem platform społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Możesz dodawać miniatury dla kart na Facebooku i Twitterze itp.

Zobacz nasz przewodnik, Jak zainstalować i skonfigurować Yoast SEO w WordPress, aby uzyskać instrukcje krok po kroku.

6. Inline Powiązane Posty

Inline Related Posts

Inlined Related Posts pokazuje linki do powiązanych postów w Twoich artykułach. Działa to naprawdę dobrze w przypadku długich artykułów, ponieważ użytkownicy są już zaangażowani w treść i znacznie częściej sprawdzają podobną treść. Zwiększa to oglądalność stron i czas, jaki użytkownicy spędzają na twojej stronie.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik, Jak dodać inline powiązane posty w WordPress. Możesz również sprawdzić naszą listę 5 najlepszych powiązanych wtyczek postów dla WordPress.

7. WordPress Popularne Posty

WordPress Popular Posts

Wtyczka popular posts WordPress pozwala wyróżnić najlepsze treści na swojej stronie, przynosząc im jeszcze większą uwagę i zwiększając zaangażowanie.

Umożliwia wyświetlanie popularnych postów na podstawie wyświetleń stron lub komentarzy. Możesz także wyświetlić listę z miniaturkami postów, a nawet wybrać popularne posty według dnia, tygodnia lub miesiąca.

Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych popularnych wtyczek postów 5 dla WordPress.

8. Subscribe to comments Reloaded

Subscribe to Comments Reloaded

Ruch i zaangażowanie użytkowników idą w parze na stronie internetowej. Komentarze są idealnym narzędziem do zwiększenia zaangażowania użytkowników. Subscribe to Comments Reloaded plugin pozwala użytkownikom subskrybować komentarze do artykułów. Dzięki temu otrzymają powiadomienie e-mail za każdym razem, gdy pojawi się nowy komentarz do subskrybowanych artykułów.

Zobacz nasz przewodnik, jak umożliwić użytkownikom subskrybowanie komentarzy w WordPress

Możesz również połączyć go z innymi wtyczkami, aby poprawić komentarze WordPress i zwiększyć zaangażowanie użytkowników i ruch w tym samym czasie.

9. Kliknij, aby tweetować

Click to Tweet

Ta wtyczka pozwala dodać pole Kliknij, aby tweetować w postach WordPress. Możesz strategicznie umieścić pola click to tweet w swoich artykułach z własnymi cytatami.

Jest bardzo skuteczny i pomaga przyciągnąć więcej użytkowników z Twittera do witryny WordPress. Zobacz nasz przewodnik, Jak dodać Kliknij, aby Tweet pola w postach WordPress szczegółowe instrukcje.

10. Artykuły do WP

Facebook Instant Articles

Facebook otworzył natychmiastowe Artykuły dla wszystkich wydawców. Natychmiastowe Artykuły dla WP to oficjalna wtyczka, która pomoże Ci skonfigurować witrynę WordPress dla artykułów błyskawicznych na Facebooku.

Ze względu na niesamowitą szybkość ładowania strony, Artykuły błyskawiczne są bardziej prawdopodobne, aby zostać kliknięte i udostępnione na Facebooku. To nie tylko przynosi większy ruch na twojej stronie, ale także pomoże Ci zwiększyć zasięg strony na Facebooku.

Szczegółowe instrukcje krok po kroku znajdziesz w naszym przewodniku dotyczącym konfiguracji artykułów błyskawicznych Facebook dla WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress, aby uzyskać większy ruch w Twojej witrynie. Możesz również zapoznać się z tymi praktycznymi wskazówkami 19, aby przyciągnąć ruch do nowej witryny WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

Czym jest Nightografia? Poznaj smartfon Samsung Galaxy S22 5G

W artykule: Nightografia, czyli jak robić zdjęcia nocą telefonemAparat do zdjęć nocnych…

Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…